خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

زیست آی کیو جامع یا زیست میکرو جامع(آیکیو های تک پایه)

به نظر شما بین کتاب زیست آی کیو جامع و میکرو جامع که در واقع همون آی کیو های تک پایه هست کدوم انتخاب بهتری هست.کسب این دو کتاب رو مقایسه کرده؟آی کیو جامع امتحان خودش رو پس داده و از طرفی میکرو جدیدتر هست..؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminbeethoven نمایش پست ها
      به نظر شما بین کتاب زیست آی کیو جامع و میکرو جامع که در واقع همون آی کیو های تک پایه هست کدوم انتخاب بهتری هست.کسب این دو کتاب رو مقایسه کرده؟آی کیو جامع امتحان خودش رو پس داده و از طرفی میکرو جدیدتر هست..؟
      سلام
      هر دو جدید هستن ولی مشکل اینه که خیلی پاسخنامه شلوغی دارن (البته میکرو بیشتر) و اینکه خیلی ریز شده روی کتاب.
      به نظرم خیلی نیاز به اینطور پاسخنامه نیس .
      پارسال میکرو پایه داشتم اصلا کاربردی نبود هر چند اولش منم خیلی راضی بودم .
      کتاب زیست به سبک خیلی سبز یا نشرالگو و مهروماه که پاسخنامه جمع و جور تری دارن بهتره.

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

سلام
      هر دو جدید هستن ولی مشکل اینه که خیلی پاسخنامه شلوغی دارن (البته میکرو بیشتر) و اینکه خیلی ریز شده روی کتاب.
      به نظرم خیلی نیاز به اینطور پاسخنامه نیس .
      پارسال میکرو پایه داشتم اصلا کاربردی نبود هر چند اولش منم خیلی راضی بودم .
      کتاب زیست به سبک خیلی سبز یا نشرالگو و مهروماه که پاسخنامه جمع و جور تری دارن بهتره.
      ممنون برای نظر خوبتون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی از اشتباهات پارسال من خرید کتابی به نام زیست آی کیو بود
      یه دفتر پر از نکات چرت و پرت از این کتاب دارم که هیچ فایده ای برام نداشت فقط ذهنمو بهم ریخت
      مشکل کتاب آی کیو اینه که تست سخت کم داره و در کنارش تست مضخرف زیاد ( تست سخت به تستی گویند که در حیطه کنکور بوده و تنها داوطلبان سخت کوش قادر به پاسخگویی آن هستند اما تست مضخرف تستی است که خارج از چارچوب کنکور بوده و گاها دیده شده خوده مولف هم قادر به پاسخگویی آن نیست )
      سر جلسه کنکور امسال هر گزینه ای که می دیدم یه غلطی ازش میگرفتم
      چرا ؟؟؟ چون کتاب آی کیو کل نگری رو کنار گذاشته و فقط جزء نگری میکنه!

( این نظر من بود شاید افراد دیگه ای استفاده کردن و نتیجه هم گرفتن ولی برا من بی فایده بود )
      9/9/2022

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      زیست فقط اوسا زارع
      به نظرم خوب کتاب درسی را برات میشکافه
      تست های من دراری نداره
      نکته سازی نمیکنه در عین حال در زیست
      با سواد میشی وکاملا به روزهست
      به نظرم آیکیو فقط بار رواتی داره که به خودت بگی مثلا من قوی کار کردم در صورتی که تبدیل میشی به ماشین نکته و در آخر سرجلسه همه را قاطی میکنی
      اما به نظرم شیمی آیگیو بر عکس نقره ای خیلی خوبه

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوتا از کسایی که امسال رتبه اوردن و تو انجمن مصاحبه کردن به شدت از آیکیو راضی بودن و تعریف کردن.درصدهاشونم عالی بوده پس الکی یه کتاب رو نقد نکنین.
      اینکه شما نتیجه نگرفتین دلیل بر مزخرف بودن کتاب نیست!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.km نمایش پست ها
      دوتا از کسایی که امسال رتبه اوردن و تو انجمن مصاحبه کردن به شدت از آیکیو راضی بودن و تعریف کردن.درصدهاشونم عالی بوده پس الکی یه کتاب رو نقد نکنین.
      اینکه شما نتیجه نگرفتین دلیل بر مزخرف بودن کتاب نیست!
      مشکل اصلی اینه که ممکنه یه کتاب به کسی بسازه و به کسی دیگه نسازه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

مشکل اصلی اینه که ممکنه یه کتاب به کسی بسازه و به کسی دیگه نسازه
      پیاممو دوباره خوندم و فک نمیکنم از نظر منم چیزی غیر این برداشت بشه
      فقط یه تیکه اش که گفتم نقد نکنین اشتباه بود که پسش میگیرم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در کل بین میکرو و آی کیو جامع، کدوم رو پیشنهاد می کنید که در کنار پینوکیو کار بشه ؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinp نمایش پست ها
      در کل بین میکرو و آی کیو جامع، کدوم رو پیشنهاد می کنید که در کنار پینوکیو کار بشه ؟؟

پینوکیو جلو این دوتا هیچی نیست
      ویرایش توسط Ali Darkness : 01 شهریور 1400 در ساعت 04:28

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Meti81;1743586]یکی از اشتباهات پارسال من خرید کتابی به نام زیست آی کیو بود
      یه دفتر پر از نکات چرت و پرت از این کتاب دارم که هیچ فایده ای برام نداشت فقط ذهنمو بهم ریخت
      مشکل کتاب آی کیو اینه که تست سخت کم داره و در کنارش تست مضخرف زیاد ( تست سخت به تستی گویند که در حیطه کنکور بوده و تنها داوطلبان سخت کوش قادر به پاسخگویی آن هستند اما تست مضخرف تستی است که خارج از چارچوب کنکور بوده و گاها دیده شده خوده مولف هم قادر به پاسخگویی آن نیست )

( این نظر من بود شاید افراد دیگه ای استفاده کردن و نتیجه هم گرفتن ولی برا من بی فایده بود )
      [/QUOTE
      دلیل نتیجه نگرفتن شما درست انتخاب نکردن منبع بر اساس سطحتون بوده نه بد بودن ایکیو وگرنه ایکیو بهترین کتاب تکمیلی برای بچه های قوی یا متوسط روبه بالا هست (مزخرف نه مضخرف)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ali Darkness;1743656]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      یکی از اشتباهات پارسال من خرید کتابی به نام زیست آی کیو بود

[/QUOTE
      دلیل نتیجه نگرفتن شما درست انتخاب نکردن منبع بر اساس سطحتون بوده نه بد بودن ایکیو وگرنه ایکیو بهترین کتاب تکمیلی برای بچه های قوی یا متوسط روبه بالا هست (مزخرف نه مضخرف)

بله حرفتون کاملا درسته
      منبع اشتباهی انتخاب کرده بودم ( زیر پست هم نوشتم ممکنه افراد دیگه ای ازش نتیجه گرفتن )

بابت غلط املایی ممنون
      9/9/2022

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها

پینوکیو جلو این دوتا هیچی نیست
      یعنی بنظرتون میکرو جامع و آیکیو در کنار هم کار بشه بهتره؟
      پینوکیو از میکرو هم پایینتره ؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinp نمایش پست ها
      یعنی بنظرتون میکرو جامع و آیکیو در کنار هم کار بشه بهتره؟
      پینوکیو از میکرو هم پایینتره ؟
      من تو زیست معتقدم باید منبع هایی با مولف های متفاوت کار بشه چون هر مولفی به یک قسمت از کتاب گیر میده و دیدگاه خودشو نسبت به کتاب داره و هدف هم تسلط عمیق روی متن کتاب هست و هدف ما از زدن تست دیدن دیدگاه های مختلف مولفان ازمتن کتاب درسی هست ولی من چون سطح شما رو نمیدونم نمیتونم درست راهنمایی کنم ولی اگه ضعیف هستید توصیه میکنم از کتاب های تک پایه استفاده کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن