خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post نظرتون در مورد نکته و تست و همایش دینی، تجربه دوستان حتما برام مفیده

سلام
      ببخشید دوباره تاپیک زدم
      کسانی که از نکته و تست دینی فکری استفاده کردند ، جزوه ش کامل است یعنی مطلب ،یا متن مهمی از کتاب هست که در جزوه ش نباشه (یعنی دیگه نیازی به کتاب نداشته باشم ، چون وقت نمیکنم کتاب درسی رو بخونم)
      حالا با وجود این نیاز من نکته و تست کدوم یک از این دبیرا برای من بهتر است، از بین فکری و فروغی و حسی خانی و کریمی

و همچنین به نظرتون همایش کدوم یک از این دبیرهای دینی مفیدتر و بدردبخورتر است
      لطفا دوستانی که استفاده کردند ، چه براشون مفید بوده و یا خیر لطف کنند نظر بدند

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نظام قدیم بودم و نظام جدید ی سری درس هاش فرق کرده بود و من کلا تو طی سال فک کنم ۷ درس دینی خوندم دقیقاا روز قبل از کنکور همایش استاد کریمی رو دیدم خودشون گفتن که برای درصد ۷۰ ،۶ درس اول هر پایه ای رو یاد بگیرید که من همین کار رو کردم و ۵۸ زدم . البته خودم بی دقتی داشتم تو بعضی سوال ها و گرنه واقعا ۷۰ میشد . مثلا تو اون سوال امام زمان که فکر کردم سوال پدرشون رو میخواد و ی سوال رو از دست دادم . ی چیز دیگه هم بگم گفته های استاد کریمی دقیقا همون مطلبی بود که در کتاب زیپ دینی الگو نوشته بودن ولی تدریسشون خیلی جالب بود خیلییی. من تدریس استاد فکری رو هم دیدم ولی باهاشون ارتباط نگرفتم اما شما میخوای ی جلسه از هر کدوم ببین و اون موقع تصمیم بگیر. موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)