خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

درصدام افتصاحه!!!

سلام (((:
      از تو دبستان که یادمه تا الان که خیر سرم میخوام برم دهم (ایشالا) ، تست زنیم داغون بوده ، به خصوص علوم و ریاضی ، یعنی همه آزمونام چه آزمایشی چه نمونه و تیزهوشان و فلان و فلان و فلان! همشو قشنگ تر زدم ، آخرین آزمونی که دادم درصدام همه زیر ۴۰ بود ، علوم و ریاضی هم که اصلا یک درصد یا منفی بود 🤦🏻‍♀️😐💔 هوووف! من الان تجربی هستم و خب مسلما دوست دارم دانشگاه و رشته تاپ قبول شم ( وی از کودکی بلند پرواز و رویاپرداز بود).
      اما اصلا به هیچ عنوان تو تست زنی و آزمون خوب نیستم و علاوه بر اون بی دقتی زیاد دارم ، درسو میخونم و معمولاً سر کلاس همه چی اکی و زود یاد میگیرم ولی آزمونارو بدجور تر میزنم و حس میکنم خنگم (همیشه این فکر باهام بوده) چون خیلی تو تست و اینا کند هستم و هرچی بخونم و یاد بگیرم باز گند میزنم و الان ناامیدم ، پس مشکل شد چی؟ تست زنیم بده و حس میکنم اونقد هوش و توانایی لازم ندارم برای رسیدن به هدفام ، so.. help me please guys ((:

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Helia_ نمایش پست ها
      سلام (((:
      از تو دبستان که یادمه تا الان که خیر سرم میخوام برم دهم (ایشالا) ، تست زنیم داغون بوده ، به خصوص علوم و ریاضی ، یعنی همه آزمونام چه آزمایشی چه نمونه و تیزهوشان و فلان و فلان و فلان! همشو قشنگ تر زدم ، آخرین آزمونی که دادم درصدام همه زیر ۴۰ بود ، علوم و ریاضی هم که اصلا یک درصد یا منفی بود ‍♀️ هوووف! من الان تجربی هستم و خب مسلما دوست دارم دانشگاه و رشته تاپ قبول شم ( وی از کودکی بلند پرواز و رویاپرداز بود).
      اما اصلا به هیچ عنوان تو تست زنی و آزمون خوب نیستم و علاوه بر اون بی دقتی زیاد دارم ، درسو میخونم و معمولاً سر کلاس همه چی اکی و زود یاد میگیرم ولی آزمونارو بدجور تر میزنم و حس میکنم خنگم (همیشه این فکر باهام بوده) چون خیلی تو تست و اینا کند هستم و هرچی بخونم و یاد بگیرم باز گند میزنم و الان ناامیدم ، پس مشکل شد چی؟ تست زنیم بده و حس میکنم اونقد هوش و توانایی لازم ندارم برای رسیدن به هدفام ، so.. help me please guys ((:
      اول یه خاطره تعریف کنم
      یک دبیر زیست از تبریز اومد مشهد و سالن مطالعه ما حالا برای تبلیغات و ...
      بعد درصد ها رو پرسید ،همه کم بود.
      گفت میدونین چرا درصد هاتون کمه،چون هنوز یاد ندارید درس رو.
      نشست ریز ریز متن درس رو پرسید ،از ۵۰ نفر حاضر شاید ۵نفر تونستن بعضی سوالا رو جواب بدن.

حالا اینا رو بری دهم میفهمی.
      ولی کلا نهم و ... رو ول کن،فقط شیمیش بدردت میخوره و خلاص،بقیش نیست.
      الان هم هیچ کاری نکن،نهایتا رو زبان و عربی و فارسی و دیگه خیلی وقت داری رو ریاضی کار کن.

ناموسا بزار بری دهم،مدارس شروع شه،بعد بگو درصدام کمه:troll (21):
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      محدوده سمی است .
      با احتیاط خارج شوید.
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Helia_ نمایش پست ها
      سلام (((:
      از تو دبستان که یادمه تا الان که خیر سرم میخوام برم دهم (ایشالا) ، تست زنیم داغون بوده ، به خصوص علوم و ریاضی ، یعنی همه آزمونام چه آزمایشی چه نمونه و تیزهوشان و فلان و فلان و فلان! همشو قشنگ تر زدم ، آخرین آزمونی که دادم درصدام همه زیر ۴۰ بود ، علوم و ریاضی هم که اصلا یک درصد یا منفی بود ������������‍♀️� ���������� هوووف! من الان تجربی هستم و خب مسلما دوست دارم دانشگاه و رشته تاپ قبول شم ( وی از کودکی بلند پرواز و رویاپرداز بود).
      داخل چندتا تاپیک این جملات خودتخریبی من خنگم هیچی نمیشم نمیتونم و... رو دیدم
      توی فکر رفتم ، وقتی خود آدم این مقدار و این حجم از ناتوانی و عجز رو فریاد بزنه ، اصلا درسته که بخواد در جایگاه ها و مسیری قرار بگیره که خودش هم درناتوانیش مصممه ؟
      چرا بعضی فکر میکنن اگه کنکور رو بدن کار تمومه و بعدش مشکل و چالش و سختی ای درکار نیست ، به فرض شما همین فردا اسمت بعنوان دانشجوی پزشکی ثبت شد ، با این حجم از اغرار به ناتوانی چطور میخوای سختی های چندبرابری کنکور رو توی مسیر تحمل کنی چه درسی چه روحی چه جسمی

رسیدن به چیزی که میخواید فقط با تست و ساعت مطالعه به سرانجام نمیرسه
      باید روی ذهنیت و شجاعت تون هم کار کنید

با این حجم از برچسب زنی و منفی نگری و عزت نفسه با خاک یکسان توی هیچ مسیری نمیشه موفق بود
      تلاش کنید ، شکست بخورید ، قوی بشید ، خودتون رو باور کنید شخصیت و تفکراتتون رو رشد بدید

من خودم انقدر تباه بودم که اواسط سال یازدهم تازه فهیمدم کتاب تست چیه اونم با کتابای آبیه قلمچی =/ ، اواخر یازدهم تازه فهمیدم گاج چیه خیلی سبز چیه
      دهم هر یکی دوماه یه آزمون میدادم درصد فیزیک صفر ادبیات منفی بقیه هم میانگین 30 بزور میشد البته انقدرم پرت و از دنیا بی خبر هم نباید بود

شما امسال کتابایی که میخواید بگیرید سعی کن بیشتر از جنبه ی آموزشی قوی باشن مثل سیرتاپیاز های گاج یا آموزش شگفت انگیزهای خیلی سبز ، کنارش تست هم بصورت نرمال کارکن ولی الان جنبه ی آموزشی و راه افتادن مهمه نه اینکه بیای کورس تست زنی بذاری
      آزمون هم اگه خواستی ثبت نام کنی برای سال اول سمت آزمون هایی که جنبه ی رقابتی شدید دارن نری بهتره ، گزینه دو میتونه مناسب تر باشه البته این پیشنهاد و نظر شخصی بود

رویاهات رو تبدیل به هدف کن وبراشون بجنگ
      موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      این انجمن کنکور مهد اوناییه که از سه ماه قبل کنکور شروع کردن به خوندن به امید پزشکی ! اینجا مکان مناسبی برای گفتن نمیتونم اونم توی پایه دهم نیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن