خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

شیمی میکرو جامع جدید تالیف حسن ایزدی و مسعود خوش طینت

نظرتون درباره این کتاب چی هست؟کسی هست از این کتاب استفاده کرده باشه؟شنیدم سوالات سطح بالایی داره و خیلی به کنکور شباهت داره ولی مثل میکرو تالیف پویا الفتی و آی کیو از چارچوب کنکور خارج نشده.
      ویرایش توسط aminbeethoven : 29 مرداد 1400 در ساعت 19:05

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باز گاج برا شیمی میکرو چاپ کرد؟ عجب
      شیمی میکرو پویا الفتی خارج از کنکور نیست سطحش بالاس فقط
      کنکور ۹۹ و ۹۷ هم اثباتش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی میکرو پویا الفتی تو‌درسنامه بی نظیره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminbeethoven نمایش پست ها
      نظرتون درباره این کتاب چی هست؟کسی هست از این کتاب استفاده کرده باشه؟شنیدم سوالات سطح بالایی داره و خیلی به کنکور شباهت داره ولی مثل میکرو تالیف پویا الفتی و آی کیو از چارچوب کنکور خارج نشده
      قبل کنکور ۱۴۰۰ اومد و فرشاد هادیان فرد هم جزو گروه تالیفش بود، یه بررسی مختصری روی کتاب داشتم و تا اونجایی که دیدم کتاب سطح بالا و خفنیه و میتونه خیالت رو از بابت شیمی راحت کنه.
      البته این کتاب قراره امسال و تو کنکور ۱۴۰۱ برای اولین بار مورد استفاده دانش آموزان قرار بگیره و نمیشه کاملا با خیال راحت ازش استفاده کرد (غلط املایی یا علمی ، مشکلات پاسخنامه و..... که مثلا برای من تو آزمون پلاس زیستش امسال پیش اومد) و توصیه کلی من به بقیه شیمی مبتکرانه که امتحانشو پس داده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      شیمی میکرو رو از بیخ قبول ندارم . درجریان چاپ های جدیدشون نیستم اما بازم فک نمیکنم رو دست خیلی سبز بزنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظرتون درباره این کتاب چی هست؟کسی هست از این کتاب استفاده کرده باشه؟شنیدم سوالات سطح بالایی داره و خیلی به کنکور شباهت داره ولی مثل میکرو تالیف پویا الفتی و آی کیو از چارچوب کنکور خارج نشده
      منبع اول شیمی مبتکران بخونید بعد برید سراغ میکرو بهتره هرچند من خودم میکرو خوندم ولی خب مبتکران خیلی کاملتره به نظرم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شیمی متن کتاب غافل نشین حتما حتما هر کتابی میخونین متن کتابم کنارش بخونین.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عه کتاب شیمی میکرو عوض شده؟ حیف شد. یادش بخیر آقای الفتی عجب کتاب برگ ریزونی نوشته بود. برای منبع تکمیلی و درصد بالای هفتاد فوق العاده بود.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این کتابی که گفتی رو ندیدم هنوز

ولی شیمی میکرو اقای الفتی رو کامل خوندم
      خیلی هم کتاب خوب و درست و حسابی ای هست...به هیچ وجه هم از چارچوب کنکور خارج نیست
      فقط سطحش خیلی بالاست و بچه های ضعیف رو اذیت میکنه

ترکیب شیمی میکرو گاج + موج ازمون بنظرم خیلی بهتر از مبتکران 2 جلدیه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قبول دارم میکروی الفتی مزخرف هست ولی آیکیوش حرف نداره بهترین منبع برای تست پیشرفته هست

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

این کتابی که گفتی رو ندیدم هنوز

ولی شیمی میکرو اقای الفتی رو کامل خوندم
      خیلی هم کتاب خوب و درست و حسابی ای هست...به هیچ وجه هم از چارچوب کنکور خارج نیست
      فقط سطحش خیلی بالاست و بچه های ضعیف رو اذیت میکنه

ترکیب شیمی میکرو گاج + موج ازمون بنظرم خیلی بهتر از مبتکران 2 جلدیه
      شما که تحلیل هاتون عالی هست و نظراتتون رو که تا حالا درباره کتاب های مختلف دیدم عالی بوده.تجربه بالا و درک بالایی دارین.ممنون بابت نظرتون.کاش درباره بقیه منابع هم تجربیات ارزشمندتون رو در اختیار ما میذاشتین.مرسی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin8787 نمایش پست ها
      شیمی میکرو پویا الفتی تو‌درسنامه بی نظیره
      اون درسنامه ها رو که الفتی ننوشته. کریمی نوشته.
      پویا الفتی فقط یه ماشین قوی برای طرح تسته

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirmtn نمایش پست ها

منبع اول شیمی مبتکران بخونید بعد برید سراغ میکرو بهتره هرچند من خودم میکرو خوندم ولی خب مبتکران خیلی کاملتره به نظرم
      مبتکران مشکلش اینه که تک جلدیش از نظر تست ناقص هست.دو جلدیش هم بیش از شش هزارتا تست داره که برای من این تعداد زیاده.و برای کسانی خوبه که از پایه شروع کردن.البته بعضی مواقع از درسنامش استفاده میکنم.میکرو درسنامه منظم تری داره.میشه تجربتون رو درباره میکرو بگین؟درباره تست هاش؟ممنون

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مبتکران مشکلش اینه که تک جلدیش از نظر تست ناقص هست.دو جلدیش هم بیش از شش هزارتا تست داره که برای من این تعداد زیاده.و برای کسانی خوبه که از پایه شروع کردن.البته بعضی مواقع از درسنامش استفاده میکنم.میکرو درسنامه منظم تری داره.میشه تجربتون رو درباره میکرو بگین؟درباره تست هاش؟ممنون
      من که خودمم استفاده نکردم اما تعریفشو زیاد شنیدم و اینکه یه نگاه گذرا که بهش انداختم دیدم همونطور که میگن کتاب کاملیه و خب طبیعتا حجمش خیلی زیاده برای همین من نتونستم برم سراغش چون منبع اولم میکرو بود

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نظرتون درباره این کتاب چی هست؟کسی هست از این کتاب استفاده کرده باشه؟شنیدم سوالات سطح بالایی داره و خیلی به کنکور شباهت داره ولی مثل میکرو تالیف پویا الفتی و آی کیو از چارچوب کنکور خارج نشده.البته خیلی ها هم طرفدار شیمی الفتی هستن و اونو توی طراحی تست بهترین میدونن.اما خب نفر یک کنکور ۱۴۰۰ نفر پنجم یازدهم و دوازدهم کنکور و خیلی از نفرات برتر کنکور تو همین انجمن خوندن میکرو الفتی رو اصلا توصیه نمیکنن

بهترین سوالات شیمی گاج تو ازمون هاش تکرار میشه . نتونستی تهیه کنی هم ازمون هاش رو بزنی انگار رو دست طراحای میکرو رو هم خوندی ( تا جایی که میدونم طراح شیمی ازمون گاج الفتی هست و چن نفر دیگه)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن