خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb در مورد بانک تست ها و تست سطح بالا

سلام دوستان خداقوت
      ببخشید من که در ازمون های گزینه دو ثبت نام نکردم چطور میتونم از بانک تست گزینه دو استفاده کنم،،
      و در بانک تست گزینه دو از تست های ازمون ازمایشیش استفاده شده یا نه

و هم چنین به نظر دوستانی که استفاده کردند ، چه بانک تستی بهتر است از لحاظ پاسخ نامه و بروز بودن
      مثل لرنیتو منتا و یا همین گزینه دو

چون من برای تست های دشوارتر میخوام از بانک تست استفاده کنم ،، دوستان اگه میدونید کتابی هست که تست سطح بالا و در چارچوب کنکور داره و نسبت به بانک تست ها بهتر است ممنون میشم با ذکر دلیل راهنمایی کنید در همه دروس

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام ، به شخصه هیچ بانک تستی رو توصیه نمیکنم. تا چند وقت پیش منتا و لرنیتو به دلیل داشتن سوالات قلمچی خوب بودن ، اما از مادامی که قلمچی سوالاتش رو انحصاری کرده، عملا به درد نمیخورن . چون به سوالات تالیفی خودشون روی آوردن که خوب به طبع در این شرایط مشکل آپدیت بودن سوالات ، ویراستاری سوالات ، کیفیت سوالات و... مطرح هست.
      برای تست سطح بالا بهترین پیشنهاد در وهله اول آزمون های آزمایشی همین امسال و پارسال هستن
      در وهله دوم اگر وقت شد کتب سطح بالا
      ( سری نردبام خیلی سبز + سری آی کیو گاج + تیز شیم های مشاوران )

پ ن : در صورت تمایل به خرید کتاب های نردبام ، یه کوچولو وسواس بیشتری به خرج بدید ، چون در یه سری کتاب هاشون خیلی به حاشیه رفتن و سوالاتشون ارزش کنکوری ندارن . شاید صرفا برای افراد در سال های پایه بهتر باشن تا دانش آموزا ایده های زیادی ببینن و ذهنشون باز شه . برای کنکوری وقت سر خاروندن هم نیست چه برسه به دیدن ایده های عجیب و غریب و گشایش ذهنی!
      ویرایش توسط Hadi.Z : 27 مرداد 1400 در ساعت 11:20

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      سلام دوستان خداقوت
      ببخشید من که در ازمون های گزینه دو ثبت نام نکردم چطور میتونم از بانک تست گزینه دو استفاده کنم،،
      و در بانک تست گزینه دو از تست های ازمون ازمایشیش استفاده شده یا نه

و هم چنین به نظر دوستانی که استفاده کردند ، چه بانک تستی بهتر است از لحاظ پاسخ نامه و بروز بودن
      مثل لرنیتو منتا و یا همین گزینه دو

چون من برای تست های دشوارتر میخوام از بانک تست استفاده کنم ،، دوستان اگه میدونید کتابی هست که تست سطح بالا و در چارچوب کنکور داره و نسبت به بانک تست ها بهتر است ممنون میشم با ذکر دلیل راهنمایی کنید در همه دروس

سطح بالا برای عمومی : تیزشیم انتشارات مشاوران اموزش

و ازمون مدارس برتر گاها نمیشه گفت سخت ولی سوالاتی میده که احساس میکنی داره مخت کار میکنه!

بانک تست هم من پارسال داشتم ولی همینطور که هادی گفت . ازمونا رو برداشتن لاکردارا و شده جولانگاه طرح تست دانشجو ها و بعضا بی ربط .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان متشکر از پاسختون ، نظرتون در مورد بانک تست گزینه دو چیه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان متشکر از پاسختون ، نظرتون در مورد بانک تست گزینه دو چیه
      عزیز من گزینه دو میرم
      بانک تست گزینه دو سوالاتش سه سطح ساده متوسط و دشوار داره و گاها شامل آزمون های قبلی گزینه دو و گاها تالیفی هستن (سطح سوالات بانک تست نسبت به آزموناش در کل پایین تره)
      هم سوال خوب داره هم سوال کم ارزش. من بیشتر بعنوان کوییز ازش استفاده می کنم
      در ضمن تو آزموناش اصلا و ابدا حتی یک سوالم از بانک تستش نمیده که این کارش عالیه. سوالات آزمونا کاملا جدید هستند
      تو بانک تست گاها سوالاتی از قسمت های حذف شده هم دیده میشه که این کارش بده.
      ویرایش توسط Rubiker : 27 مرداد 1400 در ساعت 11:23

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون بابت پاسختون
      فقط من که ازمون های گزینه دو رو ثبت نام نکردم چطور میتونم از بانک تست گزینه دو استفاده کنم

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون بابت پاسختون
      فقط من که ازمون های گزینه دو رو ثبت نام نکردم چطور میتونم از بانک تست گزینه دو استفاده کنم
      خواهش می کنم. تا جایی ک اطلاع دارم بانک تستش همراه با ثبت نام آزموناش هست. ولی برای اطمینان می تونی با خود موسسه تماس بگیری و بپرسی که بعید میدونم جوابشون با چیزی ک گفتم فرق بکنه یا اینکه میتونی اکانت دوست و آشنایی دستت باشه و از بانک تستش استفاده کنی.
      در نهایت یه توصیه دوستانه می تونم داشته باشم که ارزش نداره ذهنتو درگیر کنی بانک تستا (گزینه دو هم روش) خیلی چیزای تاپی نیستن که فاصله ایجاد کنند بین داوطلبا

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت پاسختون
      سلام
      بدون ثبت نام توی آزمونا های گزینه 2 نمیتونی بانک تستش رو استفاده کنی ولی همینطور که دوستمون گفت خیلی چیز خاصی نیست که دنبالش بیوفتی
      بهترین منبع برای تست خوب و به روز و سطح بالا همین آزمون آزمایشی های سال جاری هستن که برگزار میشن
      الان هم که تا دلت بخواد آزمون آزمایشی هست و انواع استفاده هارو میتونی از سوالاشون بکنی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هرکتاب تست سطح بالایی که بدستت رسید بخون.اینکه سوالاتش تا حالا تو کنکور نیومده نباید باعث بشه فکر کنی در اینده هم نمیاد.تو سه درس ریاضی و فیزیک و شیمی (برای رشته ریاضی ؛درس هندسه هم به همچنین) احتمال اومدن هرسوالی که اشاره ای به سر فصلش تو کنکور شده وجود داره.هرسوالی که فکرشو کنی!ای کیو ونردبام تاجدودی میتونن کمک کنن بهت.ولی اصل کار اینه روی سوالا خوب فکر کنی تا ذهنت بتونه پیداکردن راه واسه سوالایی که تا حالا ندیدی رو یادبگیره.اگه همین موضوع رو بتونی بهش برسی دیگه وقتی تو کنکور سوالات سختم بدن ذهنت هنگ نمیکنه و به یه درصد قابل قبول میتونی برسی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از همه دوستان بابت راهنماییشون ممنونم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آزمون ساز قلمچی یا همون پلکان یادگیری کل سوالات قلمچی رو طبقه بندی کرده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن