خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

من گفتم اگه دارو تهران نیارم میمیرم!

امروز یه حسی بهم گفت بیام اینجا و وقتی اومدم تاپیک قدیمیمو دیدم ،تعجب کردم صفحه آخرشو دیدم ظاهراً یکی میخرم کرده بود و بقیه سرزنشش کردن،حتی نرفتم ببینم کی بوده و چی گفته،اشکالی نداره اگه باعث شد با تحقیر کردن من حس بهتری به زندگیش پیدا کنه نوش جونش، یادمه تو اوج ناامیدی اینجا تاپیک میزدم و میومدم می‌دیدم هیچکس یه جوابم نداده،حالا بعد این همه مدت 6صفحه رفته جلو!!! بعد کنکور خیلی سرزنش شنیدم ولی هیچکدوم مثه دیدن این موضوع اونقدر برام درد نداشت که به هق هق بیفتم،شاید اگه همون اسفند فقط یک نفر از در دوستی وارد میشد و بامن حرف میزد منم روحیه پیدا میکردم ولی شایدم نه تقصیر منه که از آدما گدایی انگیزه میکردم....

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خطاب به( انسان)هایی که از من دفاع کردن میگم، من چهار هفته مونده به کنکور به خودم اومدم و تا قبلش که هیچی نخوندم بعد اون روزی ده ساعت خوندم و نتیجه شد9800منطقه دو و پرستاری یا دامپزشکی شهر خودم رو میارم و راضیم، شاید یکم دیر ولی بالاخره فهمیدم همه چی به خودم بستگی داره، حالم خوبه به مهاجرت فکر میکنم زبان میخونم رانندگی یاد میگیرم و نه از غصه مردم نه عقده ای شدم، فقط درس گرفتم که آدما قرار نیست هیییییییچ کمکی به من بکنن و همه چی دست خودمه، اینم یادگرفتم که وقتی کسی کمک میخواد در لحظه بهش کمک کنم نه بعد شیش ماه مسخرس کنم،خداروشکر که هیچوقت اینقدر نفرت انگیز نمیشم که با کوچیک کردن بقیه خودمو گنده کنم، خداروشکر که خودمو خدا نمی‌بینم و فکر نمیکنم اگه کسی اشتباهی کرد منم که باید قضاوت کنم خداروشکر

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا انقد حرف بقیه براتون مهمه اخه؟
      خیلیا تو این مسیر ممکنه بگن نمیتونی ،یه عده ی کمی هم بگن میتونی و تلاشتو بکن...دلیل نمیشه شماها خودتون رو درگیر تک تک حرفای اونا بکنید ک
      دلیل نمیشه به اونا ثابت کنید که تونستید...شما باید خودتونو باور داشته باشید وگرنه باور داشتن من یا یه مجازی دیگ چ فرقی ب حال تو داره اخه دختر خوب؟

دست از اثبات خود برای دیگران بردارید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا همینه که میگید منم یکم دیر ولی بالاخره به این حرف رسیدم، به هر حال منم از سنگ نیستم که یه آدمی که هیچ ربطی بهم نداره بعد این همه وقت یه بهونه واسه تحقیر من پیداکرده و من عین خیالم نباشه،

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      نتیجه شد9800منطقه دو و پرستاری یا دامپزشکی شهر خودم رو میارم و راضیم،
      سلام؛ واقعا با 10k منطقه 2 هم میشه رفت دامپزشکی؟ کدوم شهر؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      با مدت زمان کمی که خوندی رتبت خوب شده ، تبریک .
      درمورد دامپزشکی سوالی داشتی میتونم جواب بدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      خرم آباد، مشهد، کرمان و کلی جای دیگه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به پشمت ملت کلا یه جا باید داشته باشن برای خالی کردن عقده هاشون:/کلا تو انجمن خیلیا فک می کنن شاخن من نظرای شخمیشونو میخونم تا چند دیقه پوکرم بعدم میزنم زیر خنده:/
      هر رشته ای میری تا زمانی که بهترین خودت باشی و از کارت لذت ببری عالیه

این تایپیکم کسی زر بزنه با من طرفه
      سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد
      آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد
      ویرایش توسط Khazan1 : 25 مرداد 1400 در ساعت 19:47

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خوشحالم که به رتبه ی دلخواهتون رسیدید
      تبریک میگم و
      خداروشکر

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقا همینه که میگید منم یکم دیر ولی بالاخره به این حرف رسیدم، به هر حال منم از سنگ نیستم که یه آدمی که هیچ ربطی بهم نداره بعد این همه وقت یه بهونه واسه تحقیر من پیداکرده و من عین خیالم نباشه،
      تاپیک احیای خفته اون اولاش رو ببین چقد اون۱۴٠۱منو کوبید به خاطر تراز کمم ولی من به یه ورمم نبود و حتی نمیتونی بین همه حرفاش یه حرف منو پیدا کنی ینی دریغ از یه اهمیت و واقن وقتی میخونم پیاماشو غش غش میخندم از خنده.
      ولی در نهایت من به هدفم رسیدم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      اکثر شهرارو میتونه بیاره حتی روزانه..نوبت دوم که مثلا سمنان تا 22 هزار قبول شدن..البته یکم مشکوکه ولی آزاد ها هم تا 14-15 هزار هست.ارومیه هم پولیش تا 15-16 هزار

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز یه حسی بهم گفت بیام اینجا و وقتی اومدم تاپیک قدیمیمو دیدم ،تعجب کردم صفحه آخرشو دیدم ظاهراً یکی میخرم کرده بود و بقیه سرزنشش کردن،حتی نرفتم ببینم کی بوده و چی گفته،اشکالی نداره اگه باعث شد با تحقیر کردن من حس بهتری به زندگیش پیدا کنه نوش جونش، یادمه تو اوج ناامیدی اینجا تاپیک میزدم و میومدم می‌دیدم هیچکس یه جوابم نداده،حالا بعد این همه مدت 6صفحه رفته جلو!!! بعد کنکور خیلی سرزنش شنیدم ولی هیچکدوم مثه دیدن این موضوع اونقدر برام درد نداشت که به هق هق بیفتم،شاید اگه همون اسفند فقط یک نفر از در دوستی وارد میشد و بامن حرف میزد منم روحیه پیدا میکردم ولی شایدم نه تقصیر منه که از آدما گدایی انگیزه میکردم....
      عزیزدلم
      خیلی خوشحالم برات
      امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خطاب به( انسان)هایی که از من دفاع کردن میگم، من چهار هفته مونده به کنکور به خودم اومدم و تا قبلش که هیچی نخوندم بعد اون روزی ده ساعت خوندم و نتیجه شد9800منطقه دو و پرستاری یا دامپزشکی شهر خودم رو میارم و راضیم، شاید یکم دیر ولی بالاخره فهمیدم همه چی به خودم بستگی داره، حالم خوبه به مهاجرت فکر میکنم زبان میخونم رانندگی یاد میگیرم و نه از غصه مردم نه عقده ای شدم، فقط درس گرفتم که آدما قرار نیست هیییییییچ کمکی به من بکنن و همه چی دست خودمه، اینم یادگرفتم که وقتی کسی کمک میخواد در لحظه بهش کمک کنم نه بعد شیش ماه مسخرس کنم،خداروشکر که هیچوقت اینقدر نفرت انگیز نمیشم که با کوچیک کردن بقیه خودمو گنده کنم، خداروشکر که خودمو خدا نمی‌بینم و فکر نمیکنم اگه کسی اشتباهی کرد منم که باید قضاوت کنم خداروشکر
      خوبه که این درس رو همینجا به صورت ناشناس توی یه فروم گرفتی و چهار روز دیگه هیچکس هیچی یادش نیست ولی تو یادت میمونه که آدمی به تلاش و پشتکاره و کسی به فکرت نیست مگر اینکه خودت به فکر خودت باشی.
      خیلی ها همین درس رو توی ابعاد بزرگتر جامعه میبینن، با خسارت بیشتر...
      درهرصورت امیدوارم توی مسیری که توش پا گذاشتی موفق باشی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم: )

اون شخص نه فقط تاپیکِ شما بلکه تاپیکِ خیلیا رو آپ کرد و به قول شما سعی در تحقیر و تمسخرِ چند تا نوجوونِ پشت کنکوری داشت: )
      واقعا باعثِ تاسفِ...
      و بیشتر از اون برای کسایی تاسف میخورم که کارش رو تایید کردن!!!!!
      بگذریم.
      خوشحالم از اینکه از نتیجه ای که گرفتی راضی هستی.
      برات آرزوی موفقیت دارم دخترِ خوب^^

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از بلند شدنت بسی لذت بردم
      قدرتمندترم شدی
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن