خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      کتابا که بدستت رسید بیا بگو چجور بود که بقیه انقدر سردرگم نباشن سر خرید کتاب درسی
      حتما

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      قیمتش چنده دوست عزیز؟؟؟؟؟
      جلدی 50 تومن

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      زیر ذره بین بخرید خیال خودتون رو راحت کنید

آوا کتاب من فیزیک و شیمی و زیست خریدم کیفیتشون مطابق کیفیت چاپ وزارتی بود و فوقل العاده بودن به جز شیمی دوزادهمش که کیفیتش افتضاح بود نمیدونم چرا ولی بقیه دقیقا فک کنم همون کتابای اموزش پرورش بود که فرستادن
      ولی خوب برای زیست زیر ذره بین رو میخونم
      یوسف جان راستش مشکلم با زیر ذره بین همین بحث نکات نوشته شدش هست که متاسفانه قابل شخصی سازی نیست . واسه همین بیشتر ترجیحم بر این بود که کتاب جداگانه بخرم. البته اگه کتاب با کیفیت چاپ خوب پیدا نمیکردم میرفتم سمت زیر ذره بین
      ( راستی ، تاپیک تحلیل منابعت رو برای چندین نفر از دوستام فرستادم و واقعا از این همه اطلاعات خوبت به وجد اومده بودن و کلی ازت تشکر کردن . به شخصه برای خودمم خیلی مفید واقع شده . مرسی ازت )

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CrdTr- نمایش پست ها
      از هرجا میخرید از پایتخت کتاب نخرید! داخل کتاب مال سال قبله ولی جلد و فهرست و... رو جدید میکنن که سال چاپش جدید باشه. من خریده بودم اینجوری بود.
      اوه اوه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پایتخت کتاب نخر . زیست دهم خریدم روش برا کنکور 1401بود ولی محتویات 1402 شکلا هم کیفیتش افتضاح مجبور شدم برگردونم با مکافات این سری کتاب اصلی نه کپی برام فرستادن بخاطر اشتباهی که شده . بعد یازدهم خریدم دوباره همون ادای قبل که دیگه از حرصم بیخیال شدم رفتم یه چاپ قدیم پیدا کردم روش تغییرات اعمال کردم . بوکسرای دو کاج هم داره نگرفتم ولی یبار نمونه صفحه گذاشتن خوب بود

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      یوسف جان راستش مشکلم با زیر ذره بین همین بحث نکات نوشته شدش هست که متاسفانه قابل شخصی سازی نیست . واسه همین بیشتر ترجیحم بر این بود که کتاب جداگانه بخرم. البته اگه کتاب با کیفیت چاپ خوب پیدا نمیکردم میرفتم سمت زیر ذره بین
      ( راستی ، تاپیک تحلیل منابعت رو برای چندین نفر از دوستام فرستادم و واقعا از این همه اطلاعات خوبت به وجد اومده بودن و کلی ازت تشکر کردن . به شخصه برای خودمم خیلی مفید واقع شده . مرسی ازت )
      زیر ذره بین نکات زیادی رو ننوشته و نکاتی که خودت میخوای بنویسی رو نوشته بیشتر / به نظرم اگه باهاوشن مشکل داری نخونشون و فقط کتن کتاب رو بخون / البته هر از گاهی نکاتی رو خودش نوشته دیدنش خالی از لطف نیست
      زیاد وسواسی نباشید برای کنکور

" چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن