خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      واقعیت تلخه متاسفانه
      همه فک میکنن دامپزشک که شدی میری بالاشهر تهران یه کلینیک میزنی و فقط پت معاینه میکنی و کار راحت باپرستیژ و پردرآمدیه
      اصلا چنین چیزی نیس اصلا !! الان دکتری دامپزشکی بیکار ریخته . اگه بخوای کلینیک بزنی حداقل 15 سال به بالا باید مناطق محروم خدمت کنی امتیاز بدن بهت
      تهش مسئول فنی میشی که حقوقش بخور نمیره . تازه همون کار مسئول فنیم با التماس بهت میدن
      ربط اینکه دامپزشکا سال ها پیش واکسن کشف کردن هم نفهمیدم ! واکسن کشف کردن پس بریم دام بخونیم ؟
      چقدر راحت با اطلاعات فوق العاده ناقصمون آینده ینفرو تحت تاثیر قرار میدیم ناموسن
      عوضش یکی مثل شما با اطلاعات کامل تو این فروم هست که داریم ازش استفاده میکنیم اون واکسنم اگه میخوندی میفهمیدی که ایشون اومد گفت دامپزشکی به پزشکی هیچ ربطی نداره یعنی در حد یه بچه ۵ ساله نظر داد منم گفتم اکه دامپزشکی که از تحقیقاتی ترین رشته هاس به پزشکی ربط نداره دندون پزشک کلا از کنار پزشکی رد نشده من الان دوستی دارم آزاد شهرستان دامپزشکی خونده در حال حاضر تو یکی از بهترین بیمارستانای تحقیقاتی تگزاس داره رو سرطان تحقیق میکنه آیا شمارو اونجا راه میدن ؟ نه پول داشت نه پارتی فقط علم داشت چون عاشق رشتش بود
      ویرایش توسط 1401 : 21 مرداد 1400 در ساعت 01:59

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

عزیزم شاید یه عده مثل این دوستمون که از مزایای دام کل فرومو پر کرد دارن میخونن واسه ۴۰۱ احتمالا دنبال قبول شدن دام هستن چرا ناامیدش میکنی؟ خب شاید یه نفر عرضه اینو داشته باشه از پرستاری (یا حالا هر رشته ای) بیاد بره دو سال برنامه بچینه بعدا قبول شه دام بخونه بعد nصد سال به حقوق nتومنی برسه تا عقده های درونیش تو این بین تخلیه شه
      آخی عزیزم این همه کمین میشینی تا من بیام یه چیزی بنویسم تو بیای اونایی که خوردی پس بدی ؟ بدو برو از تو یخچال یه سیب بردار بخور گشنت شده تا دوباره گه خوری نکنی . چند روز پیش یکی باهات دنبال مشاوره بود گرفتیش ؟ چیزی به قلابت افتاد ؟ بابا تو که پزشکی میخونی به این پولا احتیاج نداری اینجارو بذار واسه ما عقده ایا که دو سال باید برنامه بریزیم آخرش دامپزشکی قبول بشیم شاید بعد ها بتونم مرض تورو درمان کنم .
      ویرایش توسط 1401 : 21 مرداد 1400 در ساعت 00:47

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

عزیزم شاید یه عده مثل این دوستمون که از مزایای دام کل فرومو پر کرد دارن میخونن واسه ۴۰۱ احتمالا دنبال قبول شدن دام هستن چرا ناامیدش میکنی؟ خب شاید یه نفر عرضه اینو داشته باشه از پرستاری (یا حالا هر رشته ای) بیاد بره دو سال برنامه بچینه بعدا قبول شه دام بخونه بعد nصد سال به حقوق nتومنی برسه تا عقده های درونیش تو این بین تخلیه شه
      واقعا . اصلا چشم بسته بخوای درمورد رشته مورد علاقه ات یا رشته ای که داری میخونی صحبت کنی یعنی بزرگ ترین خیانت به اون دانش آموز بخت برگشته ای که اومده راهنمایی بگیره
      خود من نمیام بگم دندون فلانه بهترین انتخاب دنیاست و ... کسی واسه انتخاب رشته اومده پیشم اولین حرفی که زدم مشکلات گردن درد و کمر دردیه که سراغت میاد . حیطه کار فوق العاده محدود اونم توی دهن . ضعیف شدن چشما و هزار تا ایراد دیگه . حالا همراه این ایرادات یه سری مزایا هم داره مثل درآمد یا پرستیژش . حالا اون طرف مقابل خودش باید سبک سنگین کنه که میرزه یا نه
      نه مث ایشون یه مثال از فلان زن و شوهر توی فلان کلینیک (همینقدر مستند!!) بیاریم و نتیجه بگیریم دامپزشکی بهتر از پزشکی و دندون پزشکیه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا . اصلا چشم بسته بخوای درمورد رشته مورد علاقه ات یا رشته ای که داری میخونی صحبت کنی یعنی بزرگ ترین خیانت به اون دانش آموز بخت برگشته ای که اومده راهنمایی بگیره
      خود من نمیام بگم دندون فلانه بهترین انتخاب دنیاست و ... کسی واسه انتخاب رشته اومده پیشم اولین حرفی که زدم مشکلات گردن درد و کمر دردیه که سراغت میاد . حیطه کار فوق العاده محدود اونم توی دهن . ضعیف شدن چشما و هزار تا ایراد دیگه . حالا همراه این ایرادات یه سری مزایا هم داره مثل درآمد یا پرستیژش . حالا اون طرف مقابل خودش باید سبک سنگین کنه که میرزه یا نه
      نه مث ایشون یه مثال از فلان زن و شوهر توی فلان کلینیک (همینقدر مستند!!) بیاریم و نتیجه بگیریم دامپزشکی بهتر از پزشکی و دندون پزشکیه
      اتفاقا من کلا ۳ تا عقده ای بیشتر تو این فروم بیشتر ندیدم که امشب افتخار داشتم هر ۳ تارو تو یه تاپیک زیارت کردم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      عوضش یکی مثل شما با اطلاعات کامل تو این فروم هست که داریم ازش استفاده میکنیم اون واکسنم اگه میخوندی میفهمیدی که ایشون اومد گفت دامپزشکی به پزشکی هیچ ربطی نداره یعنی در حد یه بچه ۵ ساله نظر داد منم گفتم اکه دامپزشکی که غز تحقیقاتی ترین رشته هاس به پزشکی ربط نداره دندون پزشک کلا از کنار پزشکی رد نشده من الان دوستی دارم آزاد شهرستان دامپزشکی خونده در حال حاضر تو یکی از بهترین بیمارستانای تحقیقاتی تگزاس داره رو سرطان تحقیق میکنه آیا شمارو اونجا راه میدن ؟ نه پول داشن نه پارتی فقط علم داشت چون عاشق رشتش بود

اولا ربط یه رشته به رشته دیگه نشونه برتریش نیست ! دوما دندون چطوری به پزشکی ربط نداره ؟ علوم پایه شون که 4 الی 5 ترمه و کاملا یکسانه. توی بقیه واحد ها هم مثل جراحی 1 و عملی 1 و 2 رادیو پریو اندو و تقریبا همه مباحث نظری نیاز به علم پزشکی هستش

پ.ن: ممنون میشم دفعه بعدی که خواستین من رو نقل قول بگیرین با ادبیات سخیف پسربچه های تازه به بلوغ رسیده با من صحبت نکنین

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      آخی عزیزم این همه کمین میشینی تا من بیام یه چیزی بنویسم تو بیای اونایی که خوردی پس بدی ؟ بدو برو از تو یخچال یه سیب بردار بخور گشنت شده تا دوباره گه خوری نکنی . چند رچز پیش یکی باهات دنبال مشاوره بود گرفتیش ؟ چیزی به قلابت افتاد ؟ بابا تو که پزشکی میخونی به این پولا احتیاج نداری اینجارو بذار واسه ما عقده ایا که دو سال باید برنامه بریزیم آخرش دامپزسکی قبول بشیم شاید بعد ها بتونم مزچرض اورو درمان کنم .
      عقده ای رو چند بار استفاده کردی معلومه قشنگ تو گلوت مونده هر چی خوردی تا الان تبدیل به عقده شدن تو وجودت اینه که از مزایای دام میگی ولی با برنامه هات قراره بترکون تا ۴۰۴ بخونی تا شاید یه رشته ای قبول بشی که از عقده ای بودن درت بیاره حالا اگرم نشد میتونی دام پزشکی بخونی یه برچسب پزشکی آخرش هست یکم از سوزش این چند سال بدبختی و فلاکتی که کشیدی تا قبول بشی و نشدی کم میکنه. ولی خب تهش همون که خودتم قبول داری (عقده ای) باقی میمونی.

نه عزیزم هنوز وقت نکردم پیام هام رو ببینم ولی خب مثه این که قبله من از تاپیکام خوردی یه مقدار.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اولا ربط یه رشته به رشته دیگه نشونه برتریش نیست ! دوما دندون چطوری به پزشکی ربط نداره ؟ علوم پایه شون که 4 الی 5 ترمه و کاملا یکسانه. توی بقیه واحد ها هم مثل جراحی 1 و عملی 1 و 2 رادیو پریو اندو و تقریبا همه مباحث نظری نیاز به علم پزشکی هستش

پ.ن: ممنون میشم دفعه بعدی که خواستین من رو نقل قول بگیرین با ادبیات سخیف پسربچه های تازه به بلوغ رسیده با من صحبت نکنین
      من تعجب میکنم شما با این حافظه ماهی که دارین چجوری قبول شدید ؟!!! من شمارو نقل گرفتم یا شما اومدی منو نقل گرفتی ؟!!! در ضمن من گفتم دامپزشکی بهترین رشته دنیاست ؟ اصلا حرفای منو خوندی اومدی نظر دادی ؟ یکی اومد از 3 تا رشته نظر خواهی کنه من گفتم اگه تو هر 3 تاش عشق و تجربه داشته باشی مزایایی داره بعد یکی اومد گفت دامپزشکی اصلا ربطی به پزشکی نداره منم جوابشو دادم بعدشم که یه عمله ای که همیشه دنبال *** من افتاده اومد زر زر کرد که جوابشو دادم حالا من کیو نقل گرفتم ؟ من کی گفتم دندون علمی نیست ؟ من جواب توهین های 2 نفر رو مثل خودشون دادم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من تعجب میکنم شما با این حافظه ماهی که دارین چجوری قبول شدید ؟!!! من شمارو نقل گرفتم یا شما اومدی منو نقل گرفتی ؟!!! در ضمن من گفتم دامپزشکی بهترین رشته دنیاست ؟ اصلا حرفای منو خوندی اومدی نظر دادی ؟ یکی اومد از 3 تا رشته نظر خواهی کنه من گفتم اگه تو هر 3 تاش عشق و تجربه داشته باشی مزایایی داره بعد یکی اومد گفت دامپزشکی اصلا ربطی به پزشکی نداره منم جوابشو دادم بعدشم که یه عمله ای که همیشه دنبال *** من افتاده اومد زر زر کرد که جوابشو دادم حالا من کیو نقل گرفتم ؟ من کی گفتم دندون علمی نیست ؟ من جواب توهین های 2 نفر رو مثل خودشون دادم
      من توی صحبتام گفتم اول شما منو نقل گرفتین ؟! گفتم اگه علاقه ای ادامه بحث داری , با این ادبیات کوچه بازاری صحبت نکن

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      بله بله گل فرمایش می کنی. شما برو دامپزشک شو 100 میلیون در بیار عزیز دل برادر. کی بخیله.

مسئول فنی شدن کاریه که یه دامپزشک تو 10 سال اول بعد از فارغ شدنش باید انجام بده. این هم تعرفه هاشه:

این مال 99 هست. مال امسال با 20 درصد افزایش در نظر بگیر. یعنی اگه یه دامپزشک اشنا داشته باشه و بهترین محل کار بیفته و تعرفه رو بگیره ماهی 10 تومن حقوقشه. یعنی حقوق یه پرستار صفر کیلومتر.
      اما مساله اینه که دامپزشک ماهی 10 تومن رو توی خواب هم نمی تونه ببینه. تست کردنش هم خیلی راحته. برو سایتشون به نام "حکیم مهر" به آگهی های استخدامیش زنگ بزن بگو من دامپزشکم می خوام مسئول فنی بشم. ببین تعرفه رو بهت میدن یا نصفش هم نمیدن.
      کلینیک زدن الان امتیاز خیلی بالایی می خواد. واسه در و دهات حداقل باید 10 سال امتیاز جمع کرد. واسه کلان شهر که میره بالای 20 سال.
      در ضمن شما علاوه بر این که دندونت رو میدی دلاک بکشه حتما از روغن بنفشه هم استفاده کن. خواص بسیاری داره. اینو دامپزشکایی که واحدای آناتومی بسیاری خوندن هم قطعا تصدیق می کنن.
      چند تا نکته:
      حقوق مسیول فنی در 1400 از 7 میلیونو خرده ای شروع می شه و تا حدود 16 میلیون هستش در صورت کار در شهرستان اونم توی کشتارگاه طیور شیفت شب!
      اما ایراد از خود رشته نفس دامپزشکی نیست!...مشکل جذب بی رویه این رشته توسط وزارت علوم در سال های اخیر بوده برای همین وقتی تو زنگ می زنی واسه آگهی استخدام بهت مبلغ کمتر از تعرفه می گن چون می دونن فارغ التحصیل دکتر دامپزشک زیاد ریخته و اگر تو با مبلغ کمتر از تعرفه راضی به کار نشه خیلی راحت می ره یه نفر دیگرو که با مبلغ کمتر از تعرفه راضی به کار می شه رو استخدام می کنه....و گرنا هر جای دنیا به جز ایران که بری حقوق دکتر دامپزشک از پرستار لیسانس میانگینش بیشتره.... اما خوب جدیدا اقدامات خوبی انجام گرفته :
      1-دامپزشکی سال 98 رفت زیرنظر معاونت علوم پزشکی که خب این باعث محدود شدن ظرفیت پذیرش شده جوری که دیگه با رتبه های نجومی 70 هزار یا 80 هزار نمی شه دامپزشکی آزاد قبول شد.
      2- و مورد بعد اجرای ماده 19 هستش که طبق این بند کارفرما باید حقوق مسیول فنی رو به خود سازمان دامپزشکی بده (تا قرون اخر طبق تعرفه) و بعد سازمان دامپزشکی حقوق رو به حساب دامپزشک واریز می کنه و اینطور رابطه مالی کارفرما و دامپزشک رو قطع می کنه و کارفرما مجبور طبق تعرفه حقوق بده ... این ماده الان توی چند استان اجرا شده و خدا رو شکر وضعیت دکتر ها ی دامپزشک اونجا بهتر شده و طبق تعرفه دارند حقوق می گیرند.
      3-افزایش نگهداری از حیوانات خانگی در ایران این رو هیچ وقت نمی شه ازش چشم پوشی کرد.. یه بازار یزرگی هست که روز به روز داره بیشتر می شه و این نیاز به تاسیس کلینیک دامپزشکی دام کوچک و استخدام دامپزشک در اون کلینک ها داره ما فعلا تازه این پدیده رو داریم توی کلان شهر ها می بینیم ولی به مرور زمان به شهر های کوچیکتر و شهارستانها هم کشیده می شه و اونجا هم که با کمبود شدید دامپزشک و کلینیک دامپزشکی مواجه هستیم.
      اگر ظرفیت پذیرشو همینطور کن نگه دارند در کنارش ماده 19 هم توب کشور به طور کامل اجرا کنن آینده واسه این رشته توی ایران خیلی بهتر می شه... نمی گم در حد پزشکی و دندون و دارو اما از این فلاکت می تونه بیرون بیاد.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اتفاقا شما خودتون جواب دوست دیگه رو دادید یه بنده خدایی اومده بین رشته دامپزشکی پرستاری شیمی نظر خواهی میکنه من میگم هر 3 تا رشته اگه علاقه داشته باشی و کار بلد باشی میتونی توش موفق بشی اما تنوع کاری دامپزشکی بیشتر از اون 2 تاس اونوقت یکی یدفعه سبز میشه میاد به قول شما پزشکیو با دامپزشکی مقایسه میکنه و دامپزشکیو میکوبه حالا نمیدونم به علت چه بک گراندی با حیوونات مشکل داره یا هر چیز دیگه بعد استدلالشم یه حرف کلی که میگه همه از دامپزشکی انصراف میدن بعد شما میگی من به استدلال اینکه فامیلم تو این رشته موفقه چرت میگم بعد این طرف رو هوا آمار میده خودشم رشتش دندون پزشکیه حرفش حجته بعدشم که یه بیشعور احمق واسه کینه ای که ناشی از رسوا شدنش تو فروم و روشن شدن علت حقیقی حضورش تو این فرومه سایه به سایه من میاد و چرت و پرت میگه میاد میگه من فروم پر از تعریف دامپزشکی کردم !!!! که من به یاد نمیارم اصلا حرفی در اینباره زده باشم چون دامپزشکی رشته مورد علاقه من نیست اما افراد زیادیو میشناسم که دامپزشکای موفقین حالا شما بگو اینجا من اینجا با نیت بد اومدم حرف زدم یا کسایی که اصلا بهشون هیچ ربطی نداشت و فقط اومدن خودی نشون بدن ؟ اتفاقا هم پزشکی علم هم دندانپزشکی هم داروسازی هم دامپزشکی هم بقیه رشته ها فقط یه عده عقده ای از رو بک گراند ذهنیشون یا اینکه دچار خود بزرگ بینی شدن وقتی میان یه رشته رو میکوبونن منم مخصوصا مثل خودشون حرف زدم کلا عده معدودی بی جنبه وقتی به پزشکی و دندون پزشکی میرسن خودشونو گم میکنن به جای اینکه افتاده تر بشن جوری حرف میزنن که انگار گه خاصی هستن

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عقده ای رو چند بار استفاده کردی معلومه قشنگ تو گلوت مونده هر چی خوردی تا الان تبدیل به عقده شدن تو وجودت اینه که از مزایای دام میگی ولی با برنامه هات قراره بترکون تا ۴۰۴ بخونی تا شاید یه رشته ای قبول بشی که از عقده ای بودن درت بیاره حالا اگرم نشد میتونی دام پزشکی بخونی یه برچسب پزشکی آخرش هست یکم از سوزش این چند سال بدبختی و فلاکتی که کشیدی تا قبول بشی و نشدی کم میکنه. ولی خب تهش همون که خودتم قبول داری (عقده ای) باقی میمونی.

نه عزیزم هنوز وقت نکردم پیام هام رو ببینم ولی خب مثه این که قبله من از تاپیکام خوردی یه مقدار.
      اگه با تو مشاوره بگیرم حتما تا 404 پشت کنکورم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gogosi نمایش پست ها
      چند تا نکته:
      حقوق مسیول فنی در 1400 از 7 میلیونو خرده ای شروع می شه و تا حدود 16 میلیون هستش در صورت کار در شهرستان اونم توی کشتارگاه طیور شیفت شب!
      من توی این زمینه اطلاعات نسبتا کاملی دارم. حقوق 16 تومنی رو کمتر دامپزشکی با شغل مسئول فنی می گیره. این حقوق واسه دامپزشک مثل همون قضیه پزشکاییه که میگن ماهی 1 میلیارد می گیرن. ما با حالت عادی کار داریم.
      در ضمن شب کاری تو کشتارگاه کار هر کسی نیست. این کار فروش سلامتی و تنه.

و گرنا هر جای دنیا به جز ایران که بری حقوق دکتر دامپزشک از پرستار لیسانس میانگینش بیشتره....
      نمی دونم این آمارها از کجا میاد. ولی من الان سرچ زدم و حداقل 10 تا سایت رو نگاه کردم. درآمد VDM به طور میانگین از 79K دیدم گفتن تا حدود 110K. این مقدار واسه پرستار معمولی (RN) از حدود 70K شروع شد و تا رقم های بالاتر. برای پرستار حرفه ای (APRN که در واقع فوق یا دکتری پرستاری داره) میانگین خیلی بالایی داره و شروعش از حدود 90K بود. در مقایسه با پرستار معمولی که یه لیسانس خشک و خالی داره، درامد دام حدود 25% درصد بیشتره ولی اگه بخوایم با APRN که در واقع هم رده ش محسوب میشه مقایسه می کنیم، به مراتب درآمدشون کمتره.

دامپزشکی سال 98 رفت زیرنظر معاونت علوم پزشکی که خب این باعث محدود شدن ظرفیت پذیرش شده جوری که دیگه با رتبه های نجومی 70 هزار یا 80 هزار نمی شه دامپزشکی آزاد قبول شد.
      من در این مورد چیزی نمی دونستم. ولی الان سرچ که زدم سال 99 با 8200 منطقه 2 رفتن شهید چمران و با 9200 منطقه 3 رفتن لرستان. همچنین با 31k کشوری رفتن آزاد کرج. اگر هم نجومی نباشه به نظرم خیلی رتبه های ضایعی هست همچنان.

2- و مورد بعد اجرای ماده 19 هستش که طبق این بند کارفرما باید حقوق مسیول فنی رو به خود سازمان دامپزشکی بده (تا قرون اخر طبق تعرفه) و بعد سازمان دامپزشکی حقوق رو به حساب دامپزشک واریز می کنه و اینطور رابطه مالی کارفرما و دامپزشک رو قطع می کنه و کارفرما مجبور طبق تعرفه حقوق بده ... این ماده الان توی چند استان اجرا شده و خدا رو شکر وضعیت دکتر ها ی دامپزشک اونجا بهتر شده و طبق تعرفه دارند حقوق می گیرند.
      انشالله. ولی من دوستم دامپزشکه ماهی 4.5 حقوقشه. اونم سه ماه به سه ماه با فحش و فحش کشی ازش می گیره.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه با تو مشاوره بگیرم حتما تا 404 پشت کنکورم
      عزیزم نیازی نیست مشاور بگیری من که فعالیت مشاوره ای نداشتم و ندارم نه پولی از این راه گرفتم نه میگیرم. (اگه گ.وه خوریایی که کردی رو تونستی ثابت کنی من واست یه هدیه کنار گذاشتم فردا بیا ببرش یه سطل پر از گ.وه تازه است که واست ر.یدم)
      ولی
      هر موقع میام انجمن توعم هستی تو تاپیکا در حال خوردنی
      با همین فرمون ادامه بدی تا چند سال دیگه هم باید بسوزی و بسازی و بخوری
      چیزی عوض نمیشه واسه یه عقده ای که پلاسه تو انجمن چه با مشاور چه بی مشاور همیشه جات همون چاهیه که ازش در اومدی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      من توی این زمینه اطلاعات نسبتا کاملی دارم. حقوق 16 تومنی رو کمتر دامپزشکی با شغل مسئول فنی می گیره. این حقوق واسه دامپزشک مثل همون قضیه پزشکاییه که میگن ماهی 1 میلیارد می گیرن. ما با حالت عادی کار داریم.
      در ضمن شب کاری تو کشتارگاه کار هر کسی نیست. این کار فروش سلامتی و تنه.

نمی دونم این آمارها از کجا میاد. ولی من الان سرچ زدم و حداقل 10 تا سایت رو نگاه کردم. درآمد VDM به طور میانگین از 79K دیدم گفتن تا حدود 110K. این مقدار واسه پرستار معمولی (RN) از حدود 70K شروع شد و تا رقم های بالاتر. برای پرستار حرفه ای (APRN که در واقع فوق یا دکتری پرستاری داره) میانگین خیلی بالایی داره و شروعش از حدود 90K بود. در مقایسه با پرستار معمولی که یه لیسانس خشک و خالی داره، درامد دام حدود 25% درصد بیشتره ولی اگه بخوایم با APRN که در واقع هم رده ش محسوب میشه مقایسه می کنیم، به مراتب درآمدشون کمتره.

من در این مورد چیزی نمی دونستم. ولی الان سرچ که زدم سال 99 با 8200 منطقه 2 رفتن شهید چمران و با 9200 منطقه 3 رفتن لرستان. همچنین با 31k کشوری رفتن آزاد کرج. اگر هم نجومی نباشه به نظرم خیلی رتبه های ضایعی هست همچنان.

انشالله. ولی من دوستم دامپزشکه ماهی 4.5 حقوقشه. اونم سه ماه به سه ماه با فحش و فحش کشی ازش می گیره.
      1-من فقط چیزی که توی تعرفه بود رو اعلام کردم نه این حتما اجرا می شه
      2-من هم گفتم دکتر دامپزشک عمومی با لیسانس پرستاری rn مقایسه کردم اگر شما می خواید بحث ارشد دکترا پرستاری رو پیش بکشید من هم می تونم تخصص دامپزشکی و تاسیس کلینیک و آزمایشگاهو و داروخانه دامپزشکی رو در خارج از کشور پیش بکشم(از این نظر که دامپزشک می تونه مستق ل هم کار کنه و اون دیگه درآمدش سقفی نداره).
      3- راجب رتبه ها گفتم این مسله نیاز به زمان داره اما اگر بخوام یه نمونه خیلی ساده بهت بگم خودمم! سال 97 با رتبه ها 70 هزار کشوری دکتری دامپزشکی شوشتر آزاد قبول شدم(منطقه 2) اما الان کارنامه ها رو چک می کنم آخرین رتبه رتبه قبولی این واحد منطقه 2 حدد 28 هزار کشوری بوده یعنی نسبت به سال 97 حدود 40 هزار تا جا به جا شده (بازم تاکید می کنم برای منطقه 2!)-البته کارنامه های سایت کانون کمی مشکوکه اما دوستی رو دارم که سال 99 با رتبه 31 هزار کشوری(منطقه 2 بود) کل دامپزشکی ها آزاد رو زد هیچ کدوم قبول نشد.
      4-می گم باید ماده 19 درست و دقیق اجرا بشه چون بنده دکتر دامپزشک می شناسم داره طبق تعرفه حقوق می گیره تا قرون آخر..

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)