خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حدود 20سوال زیست کنکور1400داخل کشور وخارج کشور زیست دقیقا شبیه هم هستند+ناعادلانه

سلام بچه ها امروز داشتم سوالات زیست خارج کشور رو بررسی می کردم داشتم شاخ در می آوردم طراح حدود 20 سوال دقیقا کپی پیست سوالات ما براشون گذاشته بود تو سالای قبل حداقل موضوع رو کمی تغییر میدادن اما امسال اونقدر کنکور ناعادلانه و غیر منطقی شده که این کارم نکرده بودند مثلا این اسکرین شاتو ببینید ماله کنکور داخله
      screenshot_2021-08-10_141411.jpg

وبعد دقیقا مشابهش تو خارج کشور
      screenshot_2021-08-10_141100.jpg

یا تست جیرجیرک دقیقا همونه بدون یک کلمه تغییر یا تست مقایسه گیرنده های مخروطی با استوانه ای یا...

من فکر میکردم امسال کنکور فقط سخت بوده اما این قضیه هم بهش اضافه شد

کنکور خارج تجربی13 تیر برگزار شد یعنی دو روز بعد تجربی داخل که 11 تیر برگزار شد اگه کسی فقط جواب سوالای زیستو داخل کشورو حفظ می کرد میتونست زیست خارجو 40 درصد بزنه

واقعا این انصاف نیست خودتون می تونید دفترچه ها رو بذارید کنار هم و این همه سوال زیست که بدون یک کلمه کم یا اضافه تکرار شده به شدت ناراحت بشید سالای قبل طراحا سوالا رو یکم متفاوت میکردن اما امسال دقیقا همون سوالات رو دادن بهشون خیلی ظلمه
      .

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همین الان رفتم دیدم یا خدا زیستشون دقیقا یکیه فقط شماره سوالاتش فرق داره سنجش این کنکور چه کنکوری بود برگزار کردی آخه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر کنم شما تازه اینو فهمیدید
      سال ۹۸ و ۹۹ هم به همین صورت بوده

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      فکر کنم شما تازه اینو فهمیدید
      سال ۹۸ و ۹۹ هم به همین صورت بوده
      داداش سال98و99 دقیقا خط به خط یکی نبودن تغیرراتی داشتن امسال دقیقا تست جیرجیرک همونه یک خط هم اضافه نکردن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه نکته ای که باید مد نظر قرار داد اینه که داوطلبان خارجی ، سهمیه جداگانه و مخصوص خودشون رو دارن یا نه؟ اگر سهمیه جداگانه داشته باشن اونوقت مشکلی پیش نمیاد اگر سوالا شبیه باشه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      یه نکته ای که باید مد نظر قرار داد اینه که داوطلبان خارجی ، سهمیه جداگانه و مخصوص خودشون رو دارن یا نه؟ اگر سهمیه جداگانه داشته باشن اونوقت مشکلی پیش نمیاد اگر سوالا شبیه باشه.
      فکر نمی کنم سهمیشون جدا باشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا مگه چندتا داوطلب خارجی داریم. چندتا از اونها واقعا خوب خوندن؟ اگه عده ای از اونها گیر 20 تا سوال زیست باشن، بقیه درساشون به نظرتون چقدر گیره؟ توی آمار رتبه ها چقدر از خارج بودن؟
      این مشابهت از سال های پیش هم وجود داشته و مشکلی پیش نیومده و نخواهد آمد هرچند ناعادلانست ولی توی رتبه ها تاثیری نداره.

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      قبلا یکی از بچه ها گفته بود جز منطقه یک محسوب میشن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون تگ کردید جواب دادم تو سال کنکور به هیچ وجه دنبال عدالت نباشید فقط تا جاییکه در توان دارید بخونید و برید سر جلسه یا انقدر رتبه خوبی میارید که هیچ کدوم از این بی عدالتی ها نمیتونه جلوی رسیدن به رشته مورد علاقتون رو بگیره یا اینکه رتبه دلخواه رو نمیارید یا دوباره کنکور میدید یا از یه راه دیگه مثل مهاجرت به رشته دلخواهتون میرسید یا بیخیال رشته دلخواه میشید وگرنه اگر دنبال این هستید که روزی در ایران عدالت برقرار بشه بشینید تا موهای سرتون مثل دندوناتون سفید بشه . با این تاپیک ها فقط کور سوی امیدتون به موفقیت در کنکور رو از دست میدید و دست از تلاش بر میدارید والسلام

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلی بدتر از اینا هم هست البته پارسالم بود و احتمالا سالهای قبلم بوده مختص امسال نیست ولی امسال خیلی پررنگ تر بود سهمیه اتباع هم امسال خیلی پررنگ تر بود ولی کاری از دستمون برنمیاد بنابراین نباید بهش فک کنید من تجربه اینو دارم که وقتی ذهن درگیر یه موضوعی می شه می تونه حتی سرجلسه کنکورم آشفته کنه شما رو تمرکزتون رو ازتون بگیره
      من ده تا سوال رو جا به جا نوشتم چون تمرکز نداشتم به چیزهایی فک کردم که نباید
      تمام تلاشتون به خرج بدید که هیچی به جز کنکورو تست و درس ذهنتونو درگیر نکنه
      عدالت هیچ جایی دنیا نیست اینجا هم نیست شرایط ادما هم باهم فرق داره ولی ادمهایی با بدترین شرایط از ادمهایی با بهترین شرایط جلو زدن فقط به این فک کنید که می تونید

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون از تگ
      کاری از دست هیچکس برنمیاد انرژیتون رو برای اتفاق های مهمتر توی زندگیتون صرف کنید دنبال عدالت آموزشی هم نباشید اینجا همه از نظر خودشون عادلن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه ام اضافه کنم
      اینا رو می تونی پاسخگوی سنجش بگی ولی کار خاصی نمیشه انجام داد حتی الان که این همه شبکه اجتماعی هست فقط حرفهای بلد می شه و بقیه می شنون که رسانه ها بخوان
      من در مورد سهمیه اتباع کلی به این اون پیام دادم تنهام نبودم ولی حتی یه نفر یه جمله ام در موردش ننوشت من حست رو کامل درک می کنم اینا حق خوری ولی واقعا هیچ اثری نداره اصلا ما براشون مهم نیستیم برای خود مردم هم مهم نیست بعدا بیشتر حرص زمانی رو که گذاشتی می خوری امیدورم یه روزی وزیر چیزی بشی که صدات شنیده بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)