خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir__m نمایش پست ها

https://www.gajmarket.com/%DA%A9%D8%...A9%D9%88%D8%B1
      اینو من امروز دیدم ظاهرا یکی دو روزه چاپ شده .تا حالا همچین چیز کاملی تو زمینه دفتر برنامه ریزی اماده ندیده بودم خوشحال میشم نظرتو بگی از بخش نیم نگاه بزنی کمی صبر کنی نمونه صفحات میاره
      amir1376 @
      @happy-moon
      خیلی خوشگله
      من یه دفتر برنامه ریزی داشتم که وقتی آزمون مبتکران میدادم جایزه بهم دادن
      توش ساعت تلف شده _ساعت پیشبینی _ساعت مطالعه و مبحث مطالعه شده _تعداد تست رو مینویسم به همراه اهداف هفتگی
      و تکالیف و کلاسا رو که یادم نره انجام بدم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ، من خیلی گیج شدم، نمی‌دونم کدوم درس ها رو بخونم و برسونم، برنامه ریزی کردم ولی باز هم عقب موندم و نتونستم بین درس ها تعادل ایجاد کنم، به نظرتون مشاور بگیرم می‌تونه موثر باشه ؟خودم نمیتونم برنامه ریزی درستی داشته باشم، یه درسی رو خیلی میخونم ، یه درسی رو هم همون مقدار میخونم ولی باز هم نسبت به بقیه درسا از نظر بودجه بندی آزمون عقبم، مشاور می‌تونه راه گشا باشه؟لطفا کمکم کنید

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.hosein نمایش پست ها
      سلام ، من خیلی گیج شدم، نمی‌دونم کدوم درس ها رو بخونم و برسونم، برنامه ریزی کردم ولی باز هم عقب موندم و نتونستم بین درس ها تعادل ایجاد کنم، به نظرتون مشاور بگیرم می‌تونه موثر باشه ؟خودم نمیتونم برنامه ریزی درستی داشته باشم، یه درسی رو خیلی میخونم ، یه درسی رو هم همون مقدار میخونم ولی باز هم نسبت به بقیه درسا از نظر بودجه بندی آزمون عقبم، مشاور می‌تونه راه گشا باشه؟لطفا کمکم کنید
      سلام. آره مشاوری که وقت بذاره میتونه کمکت کنه راه بیفتی.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      سلام. آره مشاوری که وقت بذاره میتونه کمکت کنه راه بیفتی.
      مشاور خوب سراغ ندارم ، نمی‌دونم از کجا و چه سایتی مشاور بگیرم، گروه سیب ترش و گاماس چطورن ؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مشاور خوب سراغ ندارم ، نمی‌دونم از کجا و چه سایتی مشاور بگیرم، گروه سیب ترش و گاماس چطورن ؟
      این گروها کارشون بیشتر ویترینی و تبلیغاتیه از نظر من سعی کن جاییو انتخاب کنی که هی ازت تراز و هزار کوفت زهرمار دیگه نخوان که بزارن تو پیج و کانالشون....
      من از اون سایت مشاوره ای که پایین همین سایت بود استفاده کردم خوب بود برای من...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidmdr نمایش پست ها
      این گروها کارشون بیشتر ویترینی و تبلیغاتیه از نظر من سعی کن جاییو انتخاب کنی که هی ازت تراز و هزار کوفت زهرمار دیگه نخوان که بزارن تو پیج و کانالشون....
      من از اون سایت مشاوره ای که پایین همین سایت بود استفاده کردم خوب بود برای من...
      نتیجه هم داده ؟ چقدر پیشرفت داشتید ؟ آخه یه مشکلی هم هست، همه این مشاورا درسته که رتبه برتر هستن ولی تجربه کار مشاوره رو ندارن ، هزینه های مشاوره هم نسبت به گروه های دیگه نسبتا بالاست، برای شما چقدر مفید بوده ؟تونسته ترازتون رو افزایش بده؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بشخصه خیلی به این تاپیک نیاز داشتم. ممنون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از اوضاع مشاورا اطلاع ندارم متاسفانه. ولی سیب‌ترش و مداستوز رو شنیدم خوبن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نتیجه هم داده ؟ چقدر پیشرفت داشتید ؟ آخه یه مشکلی هم هست، همه این مشاورا درسته که رتبه برتر هستن ولی تجربه کار مشاوره رو ندارن ، هزینه های مشاوره هم نسبت به گروه های دیگه نسبتا بالاست، برای شما چقدر مفید بوده ؟تونسته ترازتون رو افزایش بده؟
      والا من رشته ام انسانیه نظراتم فک نکنم کمکی بتونه بکنه
      ولی ترازم تو ازمون اول ۶۰۸۰ بود تو دومین شد ۶۱۸۰

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن