خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بی قراری روحی (دوستان لطفا راهنماییم کنید)

سلام بچه ها
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      بچه ها من امسال به دلیل بی قراری و حال بدم نتونستم از یه جایی به بعد ادامه بدم و از درس بریدم اما چیزی که این وسط پابرجا بود و هست تصمیمم برای تلاش کردنه و علاقم. تصمیمم رو برای پشت کنکور موندن گرفتم
      از پارسال بگم دوستان من پارسال از اولش هم بیقرار و ناآروم بودم و به خودم گفتم ادامه بدی عادت میکنی و برطرف میشه اما هر چی ادامه دادم کلافه تر بودم معنیش این نبود که علاقه نداشتم کلا من زیر یه عالم حس بد و ناآرومی و بیقراری دفن شده بودم
      ادامه دادم و بریدم ادامه دادم وبریدم تا اینکه دیگه نشد ادامه بدم
      امسال برای اینکه به حال و روز سال قبلم مبتلا نشم تصمیم گرفتم سر یه کار یه شیفت برم و الان یه شیفت مشغولم
      خانواده از لحاظ روحی حمایت نکردن و خودمم تفریحی جز گهگاهی بیرون رفتن با دوستم نداشتم و خب از تنهایی بیرون رفتن و فیلم و کتابم نتونستم لذتی ببرم یعنی نتونستم حالمو باهاشون خوب کنم
      نمیدونم برای اینکه دیگه تو مسیرم نبرم باید چیکار کنم؟
      مهم ترین سوال پیش روانشناس برم یا مشاور تحصیلی؟
      چون امسال وقتم محدود هم هست
      شما ها شده ببرید از همه چیز؟ برای من خیلی شدید و غیرقابل تحمل بود
      بچه ها لطفا راهنمایی کنید اگه کسی رو هم میشناسید که تجربه ای داشته ازش بخواید بیاد و راهنماییم کنه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه امکاناتشوداری حتما پیش یه روانشناس برو.باور کن با اینجور مشکات خیلی سخته درس خوندن.من هم یه مشکلاتی داشتم که باعث شد چند سال بمونم پشت اواخر امسال متوجهشون شدم.وقتی سعی کردم حلش کنم خیلی حالم بهتر شد و تونستم چند ماه اخر درس بخونم که خودمم باورم نمیشد.ولی یه روانشناس خوب پیدا کن

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام. شما نه بیقراری روحی دارید نه چیزی، فقط خسته اید و بی علاقه به کاری که میکنید (شبیه به خودم)...
      مشاور و روانشناس میتونه کمک کنه ،ولی درمان نه....
      خودت باید کنار بیای با خودت...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهادم مراجعه به روانشناس و در صورت احتیاج به دارو ، مراجعه به روانپزشک هست و اینکه اصلا از دارو های روانپزشکی نترس . وقتی شما به دارویی احتیاج داشته باشی ، باید مصرف کنی . مصرف نکردنش عوارض بیشتری تا مصرف کردن دارو داره و اصلا هم اعتیاد آور نیست

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا پیشنهاد میکنم سال کنکور سمت دارو نرید( نهایتش پرانول اونم فقط با تجویز مستقیم پزشک و فقط برای آزمون ها). شما باید ببینید چرا بی قراری؟ حتما خودت میدونی وقتی بیقرار میشی چه افکاری داری. اون افکار رو بنویس. برو دنبال ریشۀ افکارت. فکر میکنی از درس عقبی و بیقرار میشی؟ ببین برنامه ریزیت مشکلش کجاست! به هم سن و سالات نگاه میکنی و ناراحت میشی؟ به این نگاه کن که تو شاید پنجاه شصت سال دیگه زندگی پیش روت باشه و یکی دو سال عقب افتادن چیزی نیست. و.... الی آخر. ریشۀ مسموم افکار منفیت رو پیدا کن و سعی در رفعش کن. میتونی از روانشناس هم کمک بگیری ولی شخصا روانپزشک رو توصیه نمیکنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشاور و اینایی که با حرف میخوان آرومتون کننو بریزید دور چون از لحظه ای که وارد اتاقشون میشید مغزتون یه سد ذهنی در برابر حرفای اون شخص میسازه و نمیتونین به هیچ وجه حرفای طرفو بپذیرینش
      یه راست بفرمایید دکتر مغز و اعصاب انقدم وقت و پولتونو بابت مشاور هدر ندین..ببینید کلیشه ها ی رایجی هستن که اره باید خودت بخوای یا اینکه از یه مشاور کمک بگیری ولی متاسفانه یا خوشبختانه بنده با شرایطی ۱۰ پله بدتر از مال شما دست و پنچه کردم و کاملا میتونم درکتون کنم و یه چاره واسه مشکلتون جلوتون بزارم...اگه یکساله که توی وجودتونه کسی نمیتونه عوضش کنه بجز اینکه شما یه روند دارویی درمانی درنظر بگیرید. به بهترین دکتر مغز و اعصاب شهرتون مراجعه کنید و حالتاتونو واضح و دقیق براشون توضیح بدید و به دستوراتشون عمل کنید..تو بدترین حالت حتی اگرم دارویی بهت بدن که از آب درست شده باشه توی ناخوداگاهتون حس بهتری دارید و کمی بهتون ارامش میده که واسه ی درمانتون اقدام کردید

البته این نکته رو گوشزد کنم که فقط و فقط درصورتی که این مشکل توی وجودتون ریشه دار شده و خیلی اذیتتون میکنه و میدونید با حرف درست نمیشه به پزشک مراجعه کنید
      اگه میبینید کارتون با روانشناس حله برید پیش همون
      ویرایش توسط mahsakiasi : 20 مرداد 1400 در ساعت 11:14

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh79790 نمایش پست ها
      اگه امکاناتشوداری حتما پیش یه روانشناس برو.باور کن با اینجور مشکات خیلی سخته درس خوندن.من هم یه مشکلاتی داشتم که باعث شد چند سال بمونم پشت اواخر امسال متوجهشون شدم.وقتی سعی کردم حلش کنم خیلی حالم بهتر شد و تونستم چند ماه اخر درس بخونم که خودمم باورم نمیشد.ولی یه روانشناس خوب پیدا کن
      خیلی خوشحالم که حالتون خوب شده و ممنونم ازتون

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.darkside نمایش پست ها
      سلام. شما نه بیقراری روحی دارید نه چیزی، فقط خسته اید و بی علاقه به کاری که میکنید (شبیه به خودم)...
      مشاور و روانشناس میتونه کمک کنه ،ولی درمان نه....
      خودت باید کنار بیای با خودت...
      نمیدونم شاید
      ممنونم ازتون

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      پیشنهادم مراجعه به روانشناس و در صورت احتیاج به دارو ، مراجعه به روانپزشک هست و اینکه اصلا از دارو های روانپزشکی نترس . وقتی شما به دارویی احتیاج داشته باشی ، باید مصرف کنی . مصرف نکردنش عوارض بیشتری تا مصرف کردن دارو داره و اصلا هم اعتیاد آور نیست
      ممنونم از راهنماییت دوست عزیز

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CrdTr- نمایش پست ها
      اولا پیشنهاد میکنم سال کنکور سمت دارو نرید( نهایتش پرانول اونم فقط با تجویز مستقیم پزشک و فقط برای آزمون ها). شما باید ببینید چرا بی قراری؟ حتما خودت میدونی وقتی بیقرار میشی چه افکاری داری. اون افکار رو بنویس. برو دنبال ریشۀ افکارت. فکر میکنی از درس عقبی و بیقرار میشی؟ ببین برنامه ریزیت مشکلش کجاست! به هم سن و سالات نگاه میکنی و ناراحت میشی؟ به این نگاه کن که تو شاید پنجاه شصت سال دیگه زندگی پیش روت باشه و یکی دو سال عقب افتادن چیزی نیست. و.... الی آخر. ریشۀ مسموم افکار منفیت رو پیدا کن و سعی در رفعش کن. میتونی از روانشناس هم کمک بگیری ولی شخصا روانپزشک رو توصیه نمیکنم
      خیلی ممنونم از راهنماییتون

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ziba090 نمایش پست ها
      بچه ها لطفا راهنمایی کنید اگه کسی رو هم میشناسید که تجربه ای داشته ازش بخواید بیاد و راهنماییم کنه
      سلام
      مشاور تلفنی رایگان
      ۰۹۶۴۰۰
      صبح ساعت ۸ صبح تماس بگیرید و نوبت بگیر
      ساعت ۱۲ و ۱۶هم نوبت میدن
      اما صبح هامعمولن خلوت تره
      ب این سایت هم سر بزنید
      dadashreza.com
      سایته خوبیه
      ۹۹.۹۹ علت بیقراریهاتو متوجه میشم
      موفق باشید.[/QUOTE]
      خیلی ازتون ممنونم دوست عزیز

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها
      مشاور و اینایی که با حرف میخوان آرومتون کننو بریزید دور چون از لحظه ای که وارد اتاقشون میشید مغزتون یه سد ذهنی در برابر حرفای اون شخص میسازه و نمیتونین به هیچ وجه حرفای طرفو بپذیرینش
      یه راست بفرمایید دکتر مغز و اعصاب انقدم وقت و پولتونو بابت مشاور هدر ندین..ببینید کلیشه ها ی رایجی هستن که اره باید خودت بخوای یا اینکه از یه مشاور کمک بگیری ولی متاسفانه یا خوشبختانه بنده با شرایطی ۱۰ پله بدتر از مال شما دست و پنچه کردم و کاملا میتونم درکتون کنم و یه چاره واسه مشکلتون جلوتون بزارم...اگه یکساله که توی وجودتونه کسی نمیتونه عوضش کنه بجز اینکه شما یه روند دارویی درمانی درنظر بگیرید. به بهترین دکتر مغز و اعصاب شهرتون مراجعه کنید و حالتاتونو واضح و دقیق براشون توضیح بدید و به دستوراتشون عمل کنید..تو بدترین حالت حتی اگرم دارویی بهت بدن که از آب درست شده باشه توی ناخوداگاهتون حس بهتری دارید و کمی بهتون ارامش میده که واسه ی درمانتون اقدام کردید

البته این نکته رو گوشزد کنم که فقط و فقط درصورتی که این مشکل توی وجودتون ریشه دار شده و خیلی اذیتتون میکنه و میدونید با حرف درست نمیشه به پزشک مراجعه کنید
      اگه میبینید کارتون با روانشناس حله برید پیش همون
      ممنونم ازتون دوست عزیز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)