خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یه سوال درمورد انتخاب رشته ؟

سلام دوستان .
      وقت همگی بخیر .

ببینید اون کد رشته ای که مدنظرمه تو انتخاب رشته مجازی سنجش شانس قبولیم رو میزنه زیاد. ( حسابداری با آزمون پیام نور ) با توجه به اینکه من فقط همین کدرشته ( رشته و شهر ) رو میخوام ایا تو فرم انتخاب رشته باید انتخاب شماره 1 قرارش بدم ؟

یا لازمه بالاتر از اون یه سری رشته هایی که قبول نمیشم رو بزنم ؟ مثلا رشته های تاپ دانشگاه شریف و امیرکبیر و ...

اینجوری که خودم تو سایتهای مشاوره گشتم با توجه به اینکه اون رشته و دانشگاهی که میخوام شانس قبولیم زیاده دیگه لازم نیست بالاترش رشته های تاپ رو قرار بدم. درواقع انتخاب اولم باید همون رشته باشه و واسه محکم کاری چندتا رشته و دانشگاه سطح پایین تر هم تو انتخابهای بعدیم قرار بدم.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Artificer نمایش پست ها
      سلام دوستان .
      وقت همگی بخیر .

ببینید اون کد رشته ای که مدنظرمه تو انتخاب رشته مجازی سنجش شانس قبولیم رو میزنه زیاد. ( حسابداری با آزمون پیام نور ) با توجه به اینکه من فقط همین کدرشته ( رشته و شهر ) رو میخوام ایا تو فرم انتخاب رشته باید انتخاب شماره 1 قرارش بدم ؟

یا لازمه بالاتر از اون یه سری رشته هایی که قبول نمیشم رو بزنم ؟ مثلا رشته های تاپ دانشگاه شریف و امیرکبیر و ...

اینجوری که خودم تو سایتهای مشاوره گشتم با توجه به اینکه اون رشته و دانشگاهی که میخوام شانس قبولیم زیاده دیگه لازم نیست بالاترش رشته های تاپ رو قرار بدم. درواقع انتخاب اولم باید همون رشته باشه و واسه محکم کاری چندتا رشته و دانشگاه سطح پایین تر هم تو انتخابهای بعدیم قرار بدم.
      مگه پیام نور با آزمون هم حسابداری میگیره؟؟! یا نکنه منظورتون با سابقه س و بدون آزمون؟
      شما تو انتخاب رشته ت میتونی هرچیزی که دوس داری انتخاب کنی چه رشته اول رو بزاری اون رشته که میخوای چه قبلش چیزی بزاری که قبول نمیشی فرقی نمیکنه نه شانست بیشتر میشه و نه کمتر (لزومی هم نداره) هر جوری دوس داری ترتیبشو بزار به قول خودت بعدش هم میتونی برای مجکم کاری چندتا کد رشته دیگه هم بزاری
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      مگه پیام نور با آزمون هم حسابداری میگیره؟؟! یا نکنه منظورتون با سابقه س و بدون آزمون؟
      شما تو انتخاب رشته ت میتونی هرچیزی که دوس داری انتخاب کنی چه رشته اول رو بزاری اون رشته که میخوای چه قبلش چیزی بزاری که قبول نمیشی فرقی نمیکنه نه شانست بیشتر میشه و نه کمتر هر جوری دوس داری ترتیبشو بزار به قول خودت بعدش هم میتونی برای مجکم کاری چندتا کد رشته دیگه هم بزاری
      بله پذیرش رشته حسابداری پیام نور تو بعضی از مراکز با آزمونه .

پس همین حالتی که انتخاب رشته کردم مناسبه ( درواقع اولین انتخابم همون حسابداری پیام نوره که شانس قبولیم براساس سامانه انتخاب رشته مجازی زیاده )

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Artificer نمایش پست ها
      بله پذیرش رشته حسابداری پیام نور تو بعضی از مراکز با آزمونه .

پس همین حالتی که انتخاب رشته کردم مناسبه ( درواقع اولین انتخابم همون حسابداری پیام نوره که شانس قبولیم براساس سامانه انتخاب رشته مجازی زیاده )
      بله مناسبه مشکلی نداره
      من خودم اولین کد رشته ای که زدم رو قبول شدم
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن