خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question کنکور سه باره ....

ازتون یه درخواست دارم
      لطف کنید منو راهنمایی کنید و راهکار بگید برای شروع مجدد
      فعلا امروز یه برگه a4 برداشتم و اشتباهاتی رو که در این دوسال انجام دادم رو نوشتم و طبیعتاً قصد دارم این اشتباهات رو به حداقل برسونم.

مرسی از همتون !
      ویرایش توسط Meti81 : 16 شهریور 1401 در ساعت 18:33

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست من،منم دوسال کنکور دادم و هردوساا ده هزار منطقه دو شدم،حالا میخوام اشتباهات سال دوم رو بگم که خدایی نکرده مثل من نشی،ببین من سال دوم اینقدر امروز فردا کردم که شد4هفته مونده به کنکور و منه مادون تازه اونموقع به خودم اومدم،ولی تو از همین اول فکر کن که باید از تک تک روزان استفاده کنی و تلقین نکنی که فرصت زیادی داری، و اینکه از آزمون دادن و خراب کردنش به شدت می ترسیدم و این باعث شد در طول سال هیچ پیشرفتی نکنم، و نکته آخر درسی که بدت میاد رو اول صبح بخون،موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیدوارم موفق بشی امسال . بازم پیشرفتت خیلی خوبه .
      بزرگترین اشتباه من این بود که جمع بندی نکردم و به اندازه ای که خوندم تست نزدم
      كنكور تجربي 1400 💪

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      سلام دوست من،منم دوسال کنکور دادم و هردوساا ده هزار منطقه دو شدم،حالا میخوام اشتباهات سال دوم رو بگم که خدایی نکرده مثل من نشی،ببین من سال دوم اینقدر امروز فردا کردم که شد4هفته مونده به کنکور و منه مادون تازه اونموقع به خودم اومدم،ولی تو از همین اول فکر کن که باید از تک تک روزان استفاده کنی و تلقین نکنی که فرصت زیادی داری، و اینکه از آزمون دادن و خراب کردنش به شدت می ترسیدم و این باعث شد در طول سال هیچ پیشرفتی نکنم، و نکته آخر درسی که بدت میاد رو اول صبح بخون،موفق باشی
      بله حرفتون درسته دقیقا یکی از اشتباهات منم ترس از آزمون بود

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raham نمایش پست ها
      امیدوارم موفق بشی امسال . بازم پیشرفتت خیلی خوبه .
      بزرگترین اشتباه من این بود که جمع بندی نکردم و به اندازه ای که خوندم تست نزدم
      ممنون دستت دردنکنه
      منم اکثر مواقع میخوندم و کم تست میزدم
      همش دنبال درسنامه و نکته و این حرفا بودم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن