خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برو پرستاری معلمی پیشرفت نداره.

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فرهنگیان با توجه به استخدام رسمی شدنش ارزش داره واقعا.

3. Top | #48
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

پزشکی هم همینه با شدت بسیار بیشتر. پزشکی اگه علاقه نداشته باشی از سال سوم-چهارم به بعد هر روزش عذابه و به خودت فحش میدی تا آخرش. آخرشم توام میشه با فالت های فجیع و به چاک دادن بیمار.
      اتفاقاً به جز مقطع ابتدایی که یخورده اوضاعش متفاوته، تو دبیری علاقه زیاد مهم نیست. همینکه متنفر نباشی ازش کافیه. میای یکی دو ساعت درستو میگی و میری کلاس بعدی. سرنوشت کسی هم به تو ربطی نداره. داروسازی هم میشه گفت به جز دوران تحصیل بعدش علاقه مهم نیست زیاد. میای داروتو میفروشی و خلاص. من به یه دلایلی دارو نزدم که هنوزم مطمئن نیستم واقعا درست بوده یا فقط خودمو باهاش قانع کردم.
      بحث علاقه به فرهنگیان که تدریسش نیست
      فکر کردی مثل وزارت بهداشته؟ کارتو بکنی و تمام؟
      هر روز خدا یه جور اذیت میکنن یه بار حقوقتو نصفه میدن باید بری اداره یه بار زیست خوندی میفرستنت دینی درس بدی یه بار از اداره احضارت میکنن برای چرت و پرت تحویل دادن یه بار مدارک چه میدونم 15 سال پیشتو میخوان
      تعهدشم که نگم دست و پاتو میبندن و هر روستا کوره ای که دلشون بخواد میفرستنت
      کم نداریم از اینا
      از دوستان بوده مکانیک خونده بره هنرستان درس بده الان داره عربی درس میده درحالی که صرف فعل هم بلد نیست
      خیلی اذیت میکنن
      من همین الان محل خدمتم 4 ساعت باهام فاصله داره یهو 9 صبح زنگ میزنن میگن قبل از اتمام تایم اداری اینجا باش برای فلان چیز وگرنه فلان عواقب رو داره اگه میری که قبل تایم اداری شاید برسی شاید نرسی اگر نمیری از اونطرف با عواقبش روبرویی
      در کل فرهنگیان تدریسش نیست که علاقه میخواد بلکه علاقه نداشته باشی اصلا در برابر اذیت کردنهاشون دووم نمیاری
      اگه پزشکی 7 ساله اونا 4 سال دانشگاه و 8 سال تعهدت اینکارو باهات میکنن که میشه 12 سال
      تصور کن 12 سال هرکاری دلشون بخواد باهات میکنن
      من با دوستم رفتم اداره من یه تیپ رسمی داشتم اون یه شلوار لی و تی شرت پوشیده بود که خیلی هم ساده بود هیچ مدل و طرح خاصی نداشت و تنگ اینا هم نبود اما بازم بهش گیر دادن
      اونجا باید پوششت هم باب میل اونا باشه
      ما همین تابستون رفتیم دانشگاه خیلیا رو اصلا راه ندادن بیان داخل مجبور شدن لباس عوض کنن
      همه چیزت تحت کنترله اونم حداقل 12 سال
      علاقه نداشته باشی تمومه مثل خیلی از کسایی که میشناسم به فکر انصرافن اما پولشو ندارن که جریمه رو بپردازن و هر روز در عذابن هر روز
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      بحث علاقه به فرهنگیان که تدریسش نیست
      فکر کردی مثل وزارت بهداشته؟ کارتو بکنی و تمام؟
      هر روز خدا یه جور اذیت میکنن یه بار حقوقتو نصفه میدن باید بری اداره یه بار زیست خوندی میفرستنت دینی درس بدی یه بار از اداره احضارت میکنن برای چرت و پرت تحویل دادن یه بار مدارک چه میدونم 15 سال پیشتو میخوان
      تعهدشم که نگم دست و پاتو میبندن و هر روستا کوره ای که دلشون بخواد میفرستنت
      کم نداریم از اینا
      از دوستان بوده مکانیک خونده بره هنرستان درس بده الان داره عربی درس میده درحالی که صرف فعل هم بلد نیست
      خیلی اذیت میکنن
      من همین الان محل خدمتم 4 ساعت باهام فاصله داره یهو 9 صبح زنگ میزنن میگن قبل از اتمام تایم اداری اینجا باش برای فلان چیز وگرنه فلان عواقب رو داره اگه میری که قبل تایم اداری شاید برسی شاید نرسی اگر نمیری از اونطرف با عواقبش روبرویی
      در کل فرهنگیان تدریسش نیست که علاقه میخواد بلکه علاقه نداشته باشی اصلا در برابر اذیت کردنهاشون دووم نمیاری
      اگه پزشکی 7 ساله اونا 4 سال دانشگاه و 8 سال تعهدت اینکارو باهات میکنن که میشه 12 سال
      تصور کن 12 سال هرکاری دلشون بخواد باهات میکنن
      من با دوستم رفتم اداره من یه تیپ رسمی داشتم اون یه شلوار لی و تی شرت پوشیده بود که خیلی هم ساده بود هیچ مدل و طرح خاصی نداشت و تنگ اینا هم نبود اما بازم بهش گیر دادن
      اونجا باید پوششت هم باب میل اونا باشه
      ما همین تابستون رفتیم دانشگاه خیلیا رو اصلا راه ندادن بیان داخل مجبور شدن لباس عوض کنن
      همه چیزت تحت کنترله اونم حداقل 12 سال
      علاقه نداشته باشی تمومه مثل خیلی از کسایی که میشناسم به فکر انصرافن اما پولشو ندارن که جریمه رو بپردازن و هر روز در عذابن هر روز
      حاجی من پدر و مادرم و کلی از اقوام و چنتا از بهترین دوستام همشون معلمن دیگه کلا اوضاعشون دستمه.
      الانم میگم اگه تاپ ترین شغلا از نظر «بی دردسری» رو ردیف کنی حتماً دبیری (در مورد معلم ابتدایی کمتر) جزوشونه.
      تصورت از وزارت بهداشت و پزشکی متاسفانه نادرسته. مثلاً یه جراح دیگه جراحی کرد و تمام؟ دیگه بابت عوارض خواسته یا ناخواسته یا اشتباهات نمیکشوننش پرشکی قانونی و دادسرای جرایم پزشکی؟
      یا اصن اونا هیچی...یهو میبینی همراه بیمار یه فیلیپینی یا آبدولیوچاگی بهت میزنه چون مثلاً فکر میکنه به بیمارش خوب رسیدگی نکردی.
      سیستم اداری این خراب شده هم که کلا معیوبه. مختص آموزش و پرورش یا وزارت بهداشتم نیست‌. کارمندای شبکه بهداشتم کم دکترا رو اذیت نمیکنن.
      اون دوستت که مکانیک خونده منو یاد صدها رزیدنت بیچاره انداخت که الان ۲ ساله خیلی از وقتشونو به جای رشته شون دارن شیفت کرونا میدن.مخصوصا تو پیک ها. (در واقع به جای بیگاری تو رشته خودشون تو کرونا ازشون بیگاری میکشن )
      در مورد حقوق فقط همین بس که بعد کلی کسورات و طرح قاصدک و ... ۱۴-۱۰ ماه بعد کارانه‌تو میدن وقتی ارزش پولت یک سوم شده.
      بعدشم دیگه خدایی اون ۸ سال تعهدو بیخیال حاجی...اونو دیگه به ما ننداز...طرف این رشته رو زده که کلا معلم بشه دیگه...با چه تصوری رفته مگه
      پزشکی فقط خوندن عمومیش ۷ ساله...دیگه ۲ سال طرح (که واسه پسرا تبدیل به همون سربازی میشه که شما اونم نمیرین) و ۴ سال تخصص و ۲ سال طرح اون که هیچی...فوق و فلو رو هم فاکتور میگیریم.
      اینا رو نگفتم که بگم اون شغل خوبه یا اونیکی بده... صرفاً یه واقعیتاییه که شاید تو تصمیم گیری افراد کمکشون کنه. وگرنه آره منم قبول دارم هرکسی به درد معلمی نمیخوره و بهرحال هر شغلی کم یا زیاد سختیای خودشو داره.

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه فکر میکنی میتونی 30 سال مثل یه بچه مدرسه ای هرروز صبح پاشی بری مدرسه با بچه ها سر و کله بزنی و زنگ تفریح بیای با مدیر و معاون هم صحبت بشی و پات گیر تعهد خدمت و... باشه و به حقوق متوسط رو به پایین راضی هستی، برو فرهنگیان.

6. Top | #51
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها از تک تک تون بابت نظراتتون ممنونم
      ایشالا همیشه موفق باشید

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من اگه جای تو بودم میرفتم فیزیوتراپی یکم از پیرا پزشکی ها هم بخون یهو دیدی یه علاقه ای تو خودت پیدا شد ولی در کل اگه هزینه آزاد و پردیس نداری پشت کنکور بمون سال دیگ خوب شدی که هیچ مبارکه بدم شدی تا ۸۰۰۰ هم فرهنگیان میگیره فقط کافیه ترازت بالای ۷۰۰۰ باشه ولی خیالت راحتت که ۴ سال دیگه نمیگی ای کاش یه بار دیگه تلاشمو میکردم هر چند رتبه عالی کسب کردی و با توجه افزایش ظرفیت‌ شاید روزانه هم آوردی

8. Top | #53
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

حاجی من پدر و مادرم و کلی از اقوام و چنتا از بهترین دوستام همشون معلمن دیگه کلا اوضاعشون دستمه.
      الانم میگم اگه تاپ ترین شغلا از نظر «بی دردسری» رو ردیف کنی حتماً دبیری (در مورد معلم ابتدایی کمتر) جزوشونه.
      تصورت از وزارت بهداشت و پزشکی متاسفانه نادرسته. مثلاً یه جراح دیگه جراحی کرد و تمام؟ دیگه بابت عوارض خواسته یا ناخواسته یا اشتباهات نمیکشوننش پرشکی قانونی و دادسرای جرایم پزشکی؟
      یا اصن اونا هیچی...یهو میبینی همراه بیمار یه فیلیپینی یا آبدولیوچاگی بهت میزنه چون مثلاً فکر میکنه به بیمارش خوب رسیدگی نکردی.
      سیستم اداری این خراب شده هم که کلا معیوبه. مختص آموزش و پرورش یا وزارت بهداشتم نیست‌. کارمندای شبکه بهداشتم کم دکترا رو اذیت نمیکنن.
      اون دوستت که مکانیک خونده منو یاد صدها رزیدنت بیچاره انداخت که الان ۲ ساله خیلی از وقتشونو به جای رشته شون دارن شیفت کرونا میدن.مخصوصا تو پیک ها. (در واقع به جای بیگاری تو رشته خودشون تو کرونا ازشون بیگاری میکشن )
      در مورد حقوق فقط همین بس که بعد کلی کسورات و طرح قاصدک و ... ۱۴-۱۰ ماه بعد کارانه‌تو میدن وقتی ارزش پولت یک سوم شده.
      بعدشم دیگه خدایی اون ۸ سال تعهدو بیخیال حاجی...اونو دیگه به ما ننداز...طرف این رشته رو زده که کلا معلم بشه دیگه...با چه تصوری رفته مگه
      پزشکی فقط خوندن عمومیش ۷ ساله...دیگه ۲ سال طرح (که واسه پسرا تبدیل به همون سربازی میشه که شما اونم نمیرین) و ۴ سال تخصص و ۲ سال طرح اون که هیچی...فوق و فلو رو هم فاکتور میگیریم.
      اینا رو نگفتم که بگم اون شغل خوبه یا اونیکی بده... صرفاً یه واقعیتاییه که شاید تو تصمیم گیری افراد کمکشون کنه. وگرنه آره منم قبول دارم هرکسی به درد معلمی نمیخوره و بهرحال هر شغلی کم یا زیاد سختیای خودشو داره.
      من با حرفای شاهین موافق ترم
      در مورد عوارض و دردسرای جراح ها و پزشک ها کاملا حرفت درسته . تو این دوره زمونه حتی اگه پزشک اشتباهیم نکنه بیمار واسه اذیت کردن یا اخاذی کردن میره شکایت میکنه بلکه بتونه یه پولی از دکتره بگیره !! (کم هم نیست این مورد)
      یا مثلا شهرای مرزی مثل سیستان بچه ها تعریف میکردن با اسلحه میان بالای سر پزشک که حواسش به مریض باشه و ... (البته استثنا ولی خب ...)
      ولی در مورد بقیه حرف هات
      رزیدنت های این 2 سال کاملا درسته درگیر کرونا بودن , ولی شانس رخ دادن چنین پاندمی ای توی طول تحصیل یه آدم مگه چقدره ؟!! جوری میگی انگار یه اتفاق معمولیه
      این بدبختا شانسشون بد بوده وگرنه هیچوقت هیچوقت رزیدنت قلب مجبور نبوده بیمارای ریوی رو ویزیت کنه
      در مورد کارانه هم حرفت اشتباهه . کارانه رو خیلی با تاخیر بدن 3 ماه بعدش میدن . اونم مبلغ کمی نیست اصلا
      در مورد تعهد معلمی هم مثکه متوجه نشدی . شهر محل خدمتت رو اوایل خودت مشخص نمیکنی ! اینکه خواستی معلم بشه صحیح , ولی مجبوره بره یه شهر دیگه و همه زندگیش رو باید ببره یه شهر محروم تر
      در کل حرفم اینه که فرهنگیان هم رشته بی دردسریه هم سربازی نمیری هم درآمد متوسطی داره ... ولی برای کسی خوبه که قانعه ! اگه میتونین توی شهرای کوچیک با حقوق و زندگی متوسط بدون هیچ دردسر گذران عمر کنید که فرهنگیان بهترین گزینست . ولی اگه دنبال زندگی بهتری هستین محدودیتای فرهنگیان دست و پاتون رو میبنده

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      من با حرفای شاهین موافق ترم
      در مورد عوارض و دردسرای جراح ها و پزشک ها کاملا حرفت درسته . تو این دوره زمونه حتی اگه پزشک اشتباهیم نکنه بیمار واسه اذیت کردن یا اخاذی کردن میره شکایت میکنه بلکه بتونه یه پولی از دکتره بگیره !! (کم هم نیست این مورد)
      یا مثلا شهرای مرزی مثل سیستان بچه ها تعریف میکردن با اسلحه میان بالای سر پزشک که حواسش به مریض باشه و ... (البته استثنا ولی خب ...)
      ولی در مورد بقیه حرف هات
      رزیدنت های این 2 سال کاملا درسته درگیر کرونا بودن , ولی شانس رخ دادن چنین پاندمی ای توی طول تحصیل یه آدم مگه چقدره ؟!! جوری میگی انگار یه اتفاق معمولیه
      این بدبختا شانسشون بد بوده وگرنه هیچوقت هیچوقت رزیدنت قلب مجبور نبوده بیمارای ریوی رو ویزیت کنه
      در مورد کارانه هم حرفت اشتباهه . کارانه رو خیلی با تاخیر بدن 3 ماه بعدش میدن . اونم مبلغ کمی نیست اصلا
      در مورد تعهد معلمی هم مثکه متوجه نشدی . شهر محل خدمتت رو اوایل خودت مشخص نمیکنی ! اینکه خواستی معلم بشه صحیح , ولی مجبوره بره یه شهر دیگه و همه زندگیش رو باید ببره یه شهر محروم تر
      در کل حرفم اینه که فرهنگیان هم رشته بی دردسریه هم سربازی نمیری هم درآمد متوسطی داره ... ولی برای کسی خوبه که قانعه ! اگه میتونین توی شهرای کوچیک با حقوق و زندگی متوسط بدون هیچ دردسر گذران عمر کنید که فرهنگیان بهترین گزینست . ولی اگه دنبال زندگی بهتری هستین محدودیتای فرهنگیان دست و پاتون رو میبنده
      البته مشکلات رزیدنتا (که رسماً برده‌های عصر جدید هستن) محدود به دوران کرونا نیست. پیشنهاد میکنم هشتگ #من_یک_رزیدنت_هستم رو تو توییتر بررسی کنید....بگذریم.
      در مورد کارانه نه دوست گرامی...تاخیرش بیشتر از این حرفاست. من تو یه گروه پزشکان با ۳۲k ممبر یه سرچ رندوم زدم که پزشکا از استانای مختلف تاخیر کارانه‌شون ۴ ماه و ۶ماه و ۱۰ ماه و یک سال و ۱۴ ماه بود. یکی از جراحا کارانه آذر ۹۷، اردیبهشت ۹۹ واسش واریز شده بود. حتی تاخیرای بیشترم من دیدم...
      همون کارانه میدونید چه بلایی سرش میاد تا برسه دست پزشک؟ مالیات پلکانی میخوره طبق طرح قاصدک و بعدش بازم ۱۰ درصدش کسر میشه جوری که از ۴۰ میلیون کارکرد پزشک ۱۳میلیون و ۷۵۰هزار تومن بهش میرسه.
      ولی اینا رو بیخیال. عمده حرف من تقریباً همینیه که شما گفتین:
      در کل حرفم اینه که فرهنگیان هم رشته بی دردسریه هم سربازی نمیری هم درآمد متوسطی داره ... ولی برای کسی خوبه که قانعه ! اگه میتونین توی شهرای کوچیک با حقوق و زندگی متوسط بدون هیچ دردسر گذران عمر کنید که فرهنگیان بهترین گزینست

10. Top | #55
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      یکی از آشنایان ما پارسال با 1300 نشست امسال شد 2600 و بازم میخواد بمونه.
      این کار از نظر من اسمش طمعه و یه حالت قمار گونه ای هم به خودش گرفته توی سال های اخیر.
      تبلیغات پوچ قلمچی هم خیلی مؤثرن توی این تصمیما. یکیو نشون میدن یه سال شده ۱۰۰۰ سال بعد شده صد. ولی نمیگن که صد نفر دیگه هم همین کارو کردن و رتبه شون بدتر شده
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انقدی که دانشجوهای پزشکی مینالن کارگران معدن در اعماق زمین نمینالن!اگه اینجا خراب شده ست واسه چی همون اول نمیرین کشورهای دیگه بخونین؟همه جا پزشکی گل و بلبله فقط اینجا بیگاریه؟حتی تو سریالاشونم اونور پزشکی شرایطش سخته.به هرحال شما مسیربا درایت انتخاب کردی دیگه انقدر سیاه نمایی نکن ازش برای بقیه ,بزار هرکسی خودش در نهایت با چالشها مواجه بشه تهش اینه که انصراف میده نتونست هندل کنه.
      پ ن:لیست فوربز از 1 ببینی تا اواخرش هیچ پزشکی حضور نداره ,پول میخوای رهرو ایلان ماسک و وارون بافت شو
      ویرایش توسط miss_shadow : 22 مرداد 1400 در ساعت 23:52

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن