خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 56
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته شرایط افراد با هم متفاوته
      من اگه اون سقف سنی لعنتی نبود (اون موقع ۲۲ سال بود) همون سال ۹۶ دبیری میزدم و اصلا سمت علوم پزشکی و اینا نمی‌رفتم. چون واقعاً تو این خراب شده به دردسرش و عمری که میزاری نمی ارزه.
      منی که تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم با همون حقوق معلمی میتونم به سبک شاهنشاه فقید ادامه‌ حیات بدم بدون نیاز به اینکه ۱۵ سال بعد تو پزشکی شاید فلان درآمدو داشته باشم...
      واسه کسی که تو تهرانه ایده‌ای ندارم اما فکر کنم واسه یه خانم حتی تو تهرانم بهترین انتخاب همون معلمیه. اگه مجرد بمونه که کامل هزینه هاشو درمیاره اگرم متاهل بشه که واسه قضایای بچه داری و اینا بهترین شغل با کمترین ساعت کار همون معلمیه.
      در نهایت صلاح ملک خویش خسروان دانند.
      stay focused and never give up

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب دیدگاه ها خیلی متفاوت هست و آدمها نظرات متفاوتی میتونن داشته باشن . من اگر خودم یه روزی بین پیراپزشکی ها مثلاً پرستاری یا اتاق عمل و فرهنگیان شک داشته باشم که کدوم رو انتخاب کنم ، به احتمال خیلی زیاد فرهنگیان رو انتخاب می کنم چون من شرایط کار پرستار ها رو خیلی از نزدیک دیدم و عملاً زندگی نمیکنن . همیشه در حال کارند و سختی کار هم خیلی زیاد دارن . اما فرهنگیان ، تو پنجشنبه و جمعه برای خودت هستی تعطیلات عید برای خودت هستی سه ماه تابستان برای خودت هستی و محیط کار هم یک محیط نسبتا امن و آرامی هست . شخصا فرهنگیان رو انتخاب می‌کنم . اما اینکه تو به چه چیزی علاقه داری کاملاً یک بحث جدا هست

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها
      خدا نکنه چرا؟؟؟؟؟
      من دوستم پارسال با رتبه 1900 تقریبا موند ولی امسال شد حدود 250
      البته اون سه روز بعد کنکورشروع کرد فک می کرد خیلی بدتر میشه ولی خوب الان راضیه راستش
      ولی من گیج هنوز
      خب من واقعا نمیدونم باید چی بگم
      زبونم قاصره
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وقتی شما فیزیوتراپی تهران شانس دارین یا پرستاری تهران راحت قبولین , واقعا میخواین فرهنگیان بزنید ؟؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      نمیشه راجب یکی دیگه نظر داد فقط اگه من جای توبودم قطعا میرفتم
      حالا بزنشون آزاد که محرومیت نداره یهو دیدی پشیمون شدی
      آره آزاد رو که همه جا رو می زنم ولی نمی دونم از فرهنگیان بالاتر بزنم یا پایین تر
      اگه فرهنگیان رو بالاتر بزنم بعدم انگار اصلا دیگه نمی شه عوض کرد با اینکه بقیه احتمال کمی داره که جابه جا بشه ولی درمورد یه سری دانشگاه های خاص امکانش صفره
      با این حال فک کنم بهتره یه بار دیگه تلاش کنم دیگه خیلی حالم از پشت کنکور موندن بد نیس چون چاره ایی نیست یه جورایی

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها
      البته شرایط افراد با هم متفاوته
      من اگه اون سقف سنی لعنتی نبود (اون موقع ۲۲ سال بود) همون سال ۹۶ دبیری میزدم و اصلا سمت علوم پزشکی و اینا نمی‌رفتم. چون واقعاً تو این خراب شده به دردسرش و عمری که میزاری نمی ارزه.
      منی که تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم با همون حقوق معلمی میتونم به سبک شاهنشاه فقید ادامه‌ حیات بدم بدون نیاز به اینکه ۱۵ سال بعد تو پزشکی شاید فلان درآمدو داشته باشم...
      واسه کسی که تو تهرانه ایده‌ای ندارم اما فکر کنم واسه یه خانم حتی تو تهرانم بهترین انتخاب همون معلمیه. اگه مجرد بمونه که کامل هزینه هاشو درمیاره اگرم متاهل بشه که واسه قضایای بچه داری و اینا بهترین شغل با کمترین ساعت کار همون معلمیه.
      در نهایت صلاح ملک خویش خسروان دانند.
      من با کلی آدم حرف زدم راجع به انتخاب رشته و شغل و اینا یه تعداد زیادی از شغلشون ناراضین فک کنم بیشتر از شرایط مملکت ناراضین تا شغلشون چون بعضی وقتا تو دوتا شغل مختلف که هیچ ربطی بهم نداشتن یه دلیل داشتن
      ولی من عاشق جراح شدنم با یکی حرف زدم خیلی هم آدم خوبی بود ریز به ریز برام توضیح داد که چطور جراحی خونده و اینا اونم می گفت خیلی راه طولانیی بود ولی با اینکه یه جورایی خودش پزشکی رو دوس نداشته و می خواسته بره ریاضی و از ایران بره وقتی بهش گفتم همین راه رو انتخاب می کنی گفت صددرصد
      ولی پزشک عمومی ها که تخصص نگرفته بودن ناراضی بیشتر داشتن سختی ها شغلشون اذیتشون می کرد ولی فک می کنم دیدی که نسبت به شغلهای دیگه ام داشتن خیلی اغراق امیز بود در کل تو کشور ما کمتر شغلی هست که به اون شرایط و حقوقی که حق هر ادمی ه می رسه فقط مالی نه همه چی
      ولی در مورد معلم ها فقط یه نفر راضی بود که هنوز دانشجو بود
      معلمی یه راه راحت بی دغدغه است ولی خیلی سکون داره با معلم ها که حرف زدن یکیشون بود که 18 سالم سابقه داشت ولی انقدر ناراضی بود و احساس شکست می کرد که همش فک می کنم اگه من شخصیتم شبیه این ادمه باشه مثل این میشم وحشت می کنم
      ممنونم از وقت تون

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      خب دیدگاه ها خیلی متفاوت هست و آدمها نظرات متفاوتی میتونن داشته باشن . من اگر خودم یه روزی بین پیراپزشکی ها مثلاً پرستاری یا اتاق عمل و فرهنگیان شک داشته باشم که کدوم رو انتخاب کنم ، به احتمال خیلی زیاد فرهنگیان رو انتخاب می کنم چون من شرایط کار پرستار ها رو خیلی از نزدیک دیدم و عملاً زندگی نمیکنن . همیشه در حال کارند و سختی کار هم خیلی زیاد دارن . اما فرهنگیان ، تو پنجشنبه و جمعه برای خودت هستی تعطیلات عید برای خودت هستی سه ماه تابستان برای خودت هستی و محیط کار هم یک محیط نسبتا امن و آرامی هست . شخصا فرهنگیان رو انتخاب می‌کنم . اما اینکه تو به چه چیزی علاقه داری کاملاً یک بحث جدا هست
      پرستاری رو اصلا دوست ندارم ولی پزشکی رو خیلی ولی شرایط ازاد خوندن واقعا سخته برام
      ممنونم از وقتتون

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      خب من واقعا نمیدونم باید چی بگم
      زبونم قاصره
      انقدر پشت کنکور موندن بده؟
      خودتون پشت کنکور بودین؟

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      وقتی شما فیزیوتراپی تهران شانس دارین یا پرستاری تهران راحت قبولین , واقعا میخواین فرهنگیان بزنید ؟؟
      نه پرستاری رو اصلا دوست ندارم شاید خیلی بدتر از دوست نداشتن ولی از فرهنگیان انقدر بدم نمیاد از سر ناچاری
      خیلی ممنونم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      انقدر پشت کنکور موندن بده؟
      خودتون پشت کنکور بودین؟
      ببینین پشت کنکور بودن بد نیست. اینکه با رتبه ۱۹۰۰ بمونی پشت کنکور مسخره‌س.
      پشت کنکور موندن با رتبه ی پایین یه کار خیلی ریسکیه و انجام دادنش از نظر بنده حماقت.
      چند نفرو میشناسم با ۲-۳ هزار موندن پشت کنکور سال بعد رتبه شون مثلا ۶۰۰۰ شده:/
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      ببینین پشت کنکور بودن بد نیست. اینکه با رتبه ۱۹۰۰ بمونی پشت کنکور مسخره‌س.
      پشت کنکور موندن با رتبه ی پایین یه کار خیلی ریسکیه و انجام دادنش از نظر بنده حماقت.
      چند نفرو میشناسم با ۲-۳ هزار موندن پشت کنکور سال بعد رتبه شون مثلا ۶۰۰۰ شده:/
      یکی از آشنایان ما پارسال با 1300 نشست امسال شد 2600 و بازم میخواد بمونه.

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      یکی از آشنایان ما پارسال با 1300 نشست امسال شد 2600 و بازم میخواد بمونه.
      دیگه کم کم دوران پشت کنکور موندن برای پزشکی و ایده ال گرایی تموم میشه با این روند بزودی اوضاع شبیه ونزوئلا میشه اون موقع رشته هایی مثل معلمی که حداقل بیمه پزشکی و استخدام و حقوق بخور نمیر دارن حکم همین پزشکی پیدا میکنن اینجوری ملت ناز نمیکنن که با این رتبه ها پشت کنکور بمونن و همه فکر زودتر پول دراوردن هستن

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره آزاد رو که همه جا رو می زنم ولی نمی دونم از فرهنگیان بالاتر بزنم یا پایین تر
      اگه فرهنگیان رو بالاتر بزنم بعدم انگار اصلا دیگه نمی شه عوض کرد با اینکه بقیه احتمال کمی داره که جابه جا بشه ولی درمورد یه سری دانشگاه های خاص امکانش صفره
      با این حال فک کنم بهتره یه بار دیگه تلاش کنم دیگه خیلی حالم از پشت کنکور موندن بد نیس چون چاره ایی نیست یه جورایی
      فرهنگیان همش علاقس اگه علاقه نداری خیلی سخته

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      فرهنگیان همش علاقس اگه علاقه نداری خیلی سخته
      پزشکی هم همینه با شدت بسیار بیشتر. پزشکی اگه علاقه نداشته باشی از سال سوم-چهارم به بعد هر روزش عذابه و به خودت فحش میدی تا آخرش. آخرشم توام میشه با فالت های فجیع و به چاک دادن بیمار.
      اتفاقاً به جز مقطع ابتدایی که یخورده اوضاعش متفاوته، تو دبیری علاقه زیاد مهم نیست. همینکه متنفر نباشی ازش کافیه. میای یکی دو ساعت درستو میگی و میری کلاس بعدی. سرنوشت کسی هم به تو ربطی نداره. داروسازی هم میشه گفت به جز دوران تحصیل بعدش علاقه مهم نیست زیاد. میای داروتو میفروشی و خلاص. من به یه دلایلی دارو نزدم که هنوزم مطمئن نیستم واقعا درست بوده یا فقط خودمو باهاش قانع کردم.

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

پزشکی هم همینه با شدت بسیار بیشتر. پزشکی اگه علاقه نداشته باشی از سال سوم-چهارم به بعد هر روزش عذابه و به خودت فحش میدی تا آخرش. آخرشم توام میشه با فالت های فجیع و به چاک دادن بیمار.
      اتفاقاً به جز مقطع ابتدایی که یخورده اوضاعش متفاوته، تو دبیری علاقه زیاد مهم نیست. همینکه متنفر نباشی ازش کافیه. میای یکی دو ساعت درستو میگی و میری کلاس بعدی. سرنوشت کسی هم به تو ربطی نداره. داروسازی هم میشه گفت به جز دوران تحصیل بعدش علاقه مهم نیست زیاد. میای داروتو میفروشی و خلاص. من به یه دلایلی دارو نزدم که هنوزم مطمئن نیستم واقعا درست بوده یا فقط خودمو باهاش قانع کردم.
      اری ولی اینکه فرهنگیان قبل همه چی بزنه دیگه جای پشیمونی نداره
      اینجور که میشناسمش به پزشکی علاقه داشته البته من گاهی تو انجمن اشتباه میگیرم افرادو باهم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن