خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 56
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      ۲۳۰۰ مگه پزشکی آزاد نمیده؟
      آزاد شهرهای دیگه چرا ولی شهر خودم نزدیکش نه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      من برم خودمو بکشم
      با ۲۳۰۰ منطقه میخوای بمونی پشت کنکور اخهههه؟؟؟؟؟؟؟؟
      خدا نکنه چرا؟؟؟؟؟
      من دوستم پارسال با رتبه 1900 تقریبا موند ولی امسال شد حدود 250
      البته اون سه روز بعد کنکورشروع کرد فک می کرد خیلی بدتر میشه ولی خوب الان راضیه راستش
      ولی من گیج هنوز

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

پدر و مادرت دهه پنجاهی نیستن ؟ عجیبه ! اخه همچین تفکر بازی کم پیدا میشه توی خانواده ها !
      به نظر منم با این رتبه واقعا به خودت و استعدادت ظلم میکنی اگر فرهنگیان بری
      همین الان میتونی به راحتی پزشکی های ازاد و پردیس رو قبول بشی
      با خانواده صحبت کن اگر مشکل مالی ندارید بنظرم همین امسال انتخاب کن یکی از پردیس یا ازادهارو و برو...نگران دور شدن از شهرتون نباش...میری وارد یک فضای جدید میشی با کلی ادم جدید و اتفاقای خوبی میتونه واست بیوفته مخصوصا که داری میری رشته ای رو میخونی که سطحش بالاست و مطمعن باش ارزش داره
      اگر مشکل مالی دارید و هیچ جوره نمیتونید هزینه ازاد رو بدید هم بنظرم باز پشت موندنت بهتر از فرهنگیان رفتنه !! مخصوصا اگر سال اولت بوده...درست تلاش کنی میتونی رتبه ات رو 3 رقمی کنی
      واقعا حیفه با این رتبه فرهنگیان بری...خیلی ها ارزوی این رتبه رو دارند
      از چه نظر فکر باز؟ پشت کنکور موندن؟
      مامانم اخه خودش سر اینکه پشت کنکورنمونه رشته ایی خونده که دوست نداشته و الان می گه هنوز دلم می سوزه و فک می کنم می تونستم و انجام ندادم
      بابامم فک می کنه چون نتونسته اون مدرسه ایی که برادرام رفتن منو بفرسته چون اوضاع مالیمون بهم ریخت تقصیر اونه خنگ بازیها من بیشتر از من حرص خورد سر رتبه ام
      و نمی دونم فک کنم به اندازه اونا روی منم حساب می کنه واسه همین فک می کنه باید دوباره بخونم
      من مشکلی ندارم برای دوری از خانواده ام بزرگترین مشکل همین شهریه است و اینکه مامانم خیلی حالش خوب نیست و کسی نیست مراقبش باشه و چیزهای اینجوری
      وگرنه با دوری مشکلی ندارم
      خیلی ممنونم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها
      از چه نظر فکر باز؟ پشت کنکور موندن؟
      مامانم اخه خودش سر اینکه پشت کنکورنمونه رشته ایی خونده که دوست نداشته و الان می گه هنوز دلم می سوزه و فک می کنم می تونستم و انجام ندادم
      بابامم فک می کنه چون نتونسته اون مدرسه ایی که برادرام رفتن منو بفرسته چون اوضاع مالیمون بهم ریخت تقصیر اونه خنگ بازیها من بیشتر از من حرص خورد سر رتبه ام
      و نمی دونم فک کنم به اندازه اونا روی منم حساب می کنه واسه همین فک می کنه باید دوباره بخونم
      من مشکلی ندارم برای دوری از خانواده ام بزرگترین مشکل همین شهریه است و اینکه مامانم خیلی حالش خوب نیست و کسی نیست مراقبش باشه و چیزهای اینجوری
      وگرنه با دوری مشکلی ندارم
      خیلی ممنونم
      منظورم از فکر باز اینه که سطح فکرشون بالاست
      الان اکثرا خانواده ها میگن برو فرهنگیان یه حقوقی داشته باشی...تو ذهنتوشن پیشرفتای بزرگ نمی گنجه
      اگر مشکلت واقعا شهریه است که خب کاری نمیشه کرد...
      اگر پشت بمونی و درست تلاش کنی قطعا رتبه ات عالی میشه مخصوصا که خانوادت هم حمایت میکنن
      حیفه با این رتبه بری فرهنگیان یا پیراپزشکی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آزاد شهر دورم برم یعنی؟
      آره چرا نری؟ کل 150 انتخابت رو پر کن اول روزانه با توجه به افرایش ظرفبت ها احتمالش هست قبول شی.بعدش پردیس و آزاد با اولویت شهر های نزدیک و بعدش شهر های دور . اگه مشکل مالی دارید خب اون بحثش جداست که برای اون میتونی پزشکی های تعهدی رو بزنی. در کل سعی کن امسال بری و نمونی پشت کنکور چون واقعا حیفه.

6. Top | #21
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      من توی یه سه راهی موندم که واقعا نمی دونم چکار کنم و هر چی فکر می کنم هیچ راهی به ذهنم نمی رسه
      رتبه ام شده حدود 2300 منطقه 1
      زیر گروه 2 ام زمین رو منفی زدم بدتره رتبه ام
      روزانه که تقریبا جایی قبول نمی شم می مونه پردیس و آزاد که اونم تهران قبول نمیشم یعنی باید برم یه شهر دیگه با یه عالمه هزینه و خود هزینه ازاد و پردیس
      مرخصی دو ترم هم حداقل 30 تومن هزینه اش که کم نیست
      من چون پیراپزشکی دوست ندارم گفتم می رم فرهنگیان
      خانواده ام اما بشدت مخالفن یعنی با پشت کنکور موندنم موافقترن تا برم فرهنگیان مامانم میگه تو خسته شدی می خوای بری یه رشته راحت و یه شغل راحت ولی بعد که از این فضا بیایی بیرون و حالت بهتر بشه پشیمون می شی.
      امروز زنگ زدم به دانشگاه فرهنگیان سوال کنم درمورد شرایط پزشکی و اینا رتبه و معدل رو پرسید گفت کارت اشتباه و پشیمون می شی
      حالا واقعا نمی دونم چکار کنم؟ از پشت کنکور بودن می ترسم سال دیگه این رتبه رو هم نیارم از اون طرف برم دانشگاه دیگه حرف و حدیث معلم و فامیل و بقیه سر اینکه چکار می کنم تموم میشه وراحت می شم و حداقل ارامش پیدا میکنم
      ولی انقدر همه می گن پشیمون می شی که می ترسم برم بعد چند سال برگردم سر این نقطه ایی که الان هستم.
      می دونم یه تصمیمیه که خودم باید بگیرم ولی ممنون می شم کمک کنید ذهنم در مورد هر کدوم بازتر بشه
      سه رشته تاپ رو میاری احتمالا
      ولی اگر نشد ؛ فرهنگیان نرو.
      نمی ارزه.اینده ات همیشه ثابته. تحصیلاتت تاثیر خیلی کمی برات داره،هیچ حق و حقوقی جلو ی دانش آموز نداری ،هیچی
      معلم نمره کم بده مقصره، کتاب معرفی کنه مقصره، درسش رو کامل نده مقصره،هیچکسی هم از معلم ها دفاع نمیکنه
      در این حد که وزیر باخرد اموزش و پرورش میگه معلم باید بره خونه دانش اموز ازش امتحان بگیره.اینقدر پست و حقیر میکنه معلم هارو
      موسسه فرهنگیان پولشو خوردن ،چی شد؟هیچی
      حالا اینقدر بد گفتیم خوبیشو هم بگیم
      1- 3 ماه تابستان رو کار نداری (تو دوران کرونا داری)
      2- در هفته سه روز میری سر کار
      3- حقوقت 20 سال بعد به 5 میلیون میرسه
      4- سربازی معافی
      5- عرج و قرب داری تو جامعه
      6- بیمه تکمیلی خیلی خوبی داره

ولی از ما که گذشت و نمی دونستیم ولی با توجه به مسائل داخل وزارتی و بازرسی ،معلم ها همیشه تو هر دعوای حقوقی و ... محکوم اند
      مثال : میدونستید نمره حاضر بودن سر کلاس 7 هست و معلم حق کمتر دادن نداره،اگه داد میتونی شکایت کنی حتی اگر سر کلاس دائم حرف میزدی و نمره 0 میگرفتی.
      یا مثلا میدونین مدیر و معاون خیلی راحت میتونن نمره ها رو دستکاری کنن بدون اینکه به معلم بگن.
      یا مثلا اداره تو همه جلسات تاکید میکنه که از اولیا پول بگیرید و پس فردا اگر اولیا شکایت کنن،تقصیر مدیر هست که پول گرفته.
      و ...
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقتی خانوادت انقد حمایتت میکنن حیف نیست نری پزشکی ازاد درسته می افتن تو سختی ولی همیشگی که نیست

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

منظورم از فکر باز اینه که سطح فکرشون بالاست
      الان اکثرا خانواده ها میگن برو فرهنگیان یه حقوقی داشته باشی...تو ذهنتوشن پیشرفتای بزرگ نمی گنجه
      اگر مشکلت واقعا شهریه است که خب کاری نمیشه کرد...
      اگر پشت بمونی و درست تلاش کنی قطعا رتبه ات عالی میشه مخصوصا که خانوادت هم حمایت میکنن
      حیفه با این رتبه بری فرهنگیان یا پیراپزشکی
      امیدوارم فقط هر تصمیمی می گیرم یه چی نشه که برگردم از اول بخوام کنکور بدم بعد چند سال زحمت الکی
      خیلی ممنونم بابت وقتتون

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M_ndr نمایش پست ها
      آره چرا نری؟ کل 150 انتخابت رو پر کن اول روزانه با توجه به افرایش ظرفبت ها احتمالش هست قبول شی.بعدش پردیس و آزاد با اولویت شهر های نزدیک و بعدش شهر های دور . اگه مشکل مالی دارید خب اون بحثش جداست که برای اون میتونی پزشکی های تعهدی رو بزنی. در کل سعی کن امسال بری و نمونی پشت کنکور چون واقعا حیفه.
      تعهدی رو چیز زیادی ازش نمی دونم باید یه کم تحقیق کنم ببینم کجاها قبول می شم
      ممنونم بابت وقتتون

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      سه رشته تاپ رو میاری احتمالا
      ولی اگر نشد ؛ فرهنگیان نرو.
      نمی ارزه.اینده ات همیشه ثابته. تحصیلاتت تاثیر خیلی کمی برات داره،هیچ حق و حقوقی جلو ی دانش آموز نداری ،هیچی
      معلم نمره کم بده مقصره، کتاب معرفی کنه مقصره، درسش رو کامل نده مقصره،هیچکسی هم از معلم ها دفاع نمیکنه
      در این حد که وزیر باخرد اموزش و پرورش میگه معلم باید بره خونه دانش اموز ازش امتحان بگیره.اینقدر پست و حقیر میکنه معلم هارو
      موسسه فرهنگیان پولشو خوردن ،چی شد؟هیچی
      حالا اینقدر بد گفتیم خوبیشو هم بگیم
      1- 3 ماه تابستان رو کار نداری (تو دوران کرونا داری)
      2- در هفته سه روز میری سر کار
      3- حقوقت 20 سال بعد به 5 میلیون میرسه
      4- سربازی معافی
      5- عرج و قرب داری تو جامعه
      6- بیمه تکمیلی خیلی خوبی داره

ولی از ما که گذشت و نمی دونستیم ولی با توجه به مسائل داخل وزارتی و بازرسی ،معلم ها همیشه تو هر دعوای حقوقی و ... محکوم اند
      مثال : میدونستید نمره حاضر بودن سر کلاس 7 هست و معلم حق کمتر دادن نداره،اگه داد میتونی شکایت کنی حتی اگر سر کلاس دائم حرف میزدی و نمره 0 میگرفتی.
      یا مثلا میدونین مدیر و معاون خیلی راحت میتونن نمره ها رو دستکاری کنن بدون اینکه به معلم بگن.
      یا مثلا اداره تو همه جلسات تاکید میکنه که از اولیا پول بگیرید و پس فردا اگر اولیا شکایت کنن،تقصیر مدیر هست که پول گرفته.
      و ...
      خیلی ممنونم بابت توضیحات خوبتون
      فرهنگیان خوبی هم داره فک کنم مهمترینش اینکه خیلی زمان داری می تونی به یه علاقه دیگه هم برسی ولی فعلا هیچی به ذهنم نمی رسه
      از اون معلم سخت گیرها هستین فک کنم یا می شین ولی اینجوریا هم نیست من سال دهم معلم زیستم 25 صدم بهم اضافه نداد ولی سیستم فک کنم از یه نمره ایی بالاتر معدل رو رند کنه مطمئن نیستم البته ولی مدیرمون کلی با معلم زیست حرف زد گفت اگه بخوام اضافه کنم باید به همه اضافه کنم و نمی خوام
      من کسانی رو می شناسم که خیلی خوشحالن از فرهنگیان اگه فرهنگیان نرم و اونا رشته ها قبول نشم که باید بمونم سال دیگه
      مرسی خیلی توضیحاتون خوب بود

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزاد شهرهای دیگه چرا ولی شهر خودم نزدیکش نه
      خوب برووو

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من توی یه سه راهی موندم که واقعا نمی دونم چکار کنم و هر چی فکر می کنم هیچ راهی به ذهنم نمی رسه
      رتبه ام شده حدود 2300 منطقه 1
      زیر گروه 2 ام زمین رو منفی زدم بدتره رتبه ام
      روزانه که تقریبا جایی قبول نمی شم می مونه پردیس و آزاد که اونم تهران قبول نمیشم یعنی باید برم یه شهر دیگه با یه عالمه هزینه و خود هزینه ازاد و پردیس
      مرخصی دو ترم هم حداقل 30 تومن هزینه اش که کم نیست
      من چون پیراپزشکی دوست ندارم گفتم می رم فرهنگیان
      خانواده ام اما بشدت مخالفن یعنی با پشت کنکور موندنم موافقترن تا برم فرهنگیان مامانم میگه تو خسته شدی می خوای بری یه رشته راحت و یه شغل راحت ولی بعد که از این فضا بیایی بیرون و حالت بهتر بشه پشیمون می شی.
      امروز زنگ زدم به دانشگاه فرهنگیان سوال کنم درمورد شرایط پزشکی و اینا رتبه و معدل رو پرسید گفت کارت اشتباه و پشیمون می شی
      حالا واقعا نمی دونم چکار کنم؟ از پشت کنکور بودن می ترسم سال دیگه این رتبه رو هم نیارم از اون طرف برم دانشگاه دیگه حرف و حدیث معلم و فامیل و بقیه سر اینکه چکار می کنم تموم میشه وراحت می شم و حداقل ارامش پیدا میکنم
      ولی انقدر همه می گن پشیمون می شی که می ترسم برم بعد چند سال برگردم سر این نقطه ایی که الان هستم.
      می دونم یه تصمیمیه که خودم باید بگیرم ولی ممنون می شم کمک کنید ذهنم در مورد هر کدوم بازتر بشه
      سلام بنظرم خانوادتون درست میگن عجب خانواده ی با درک شعوری

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      خوب برووو
      آخه هزینه ها اینجوری دوبرابر می شه هزینه خونه و وسایل و حمل و نقل از همه اینها مهمتر اینکه اینجا می شه کار پیدا کنم
      فک کنم امسالم بمونم پشت کنکور

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا که پدر ومادرت اجازه میدن بمون پشت کنکور.با این رتبه واقعا حیفه که بری فرهنگیان

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه هزینه ها اینجوری دوبرابر می شه هزینه خونه و وسایل و حمل و نقل از همه اینها مهمتر اینکه اینجا می شه کار پیدا کنم
      فک کنم امسالم بمونم پشت کنکور
      نمیشه راجب یکی دیگه نظر داد فقط اگه من جای توبودم قطعا میرفتم
      حالا بزنشون آزاد که محرومیت نداره یهو دیدی پشیمون شدی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن