خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

انصراف از پزشکی و کنکور ریاضی

چند وقت پیش،قبل اعلام نتایج یه خانم از دانشجوهای پزشکی انجمن گفتن که امیرعلی رستمی دانشجوی پزشکی تهران ورودی 96 انصراف دادن و کنکور ریاضی شرکت کردن.
      الان اسمش جز نفرات برتر کنکور ریاضیه و رتبه ی 12 شده.
      من نتونستم تو فضای مجازی اکانتی پیدا کنم.کسی اطلاعی داره چرا انصراف دادن؟!
      خیلی کنجکاوم در این مورد.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کنکور سال بعد باز همه میرن سمت ریاضی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم همین امسالم اونایی که ریاضی رشته تجربی رو تونسته باشن شصت درصد و بالاتر بزنن بهتربود می اومدن ریاضی‌.چون استعدادریاضیشون واقعا خوب بوده.همین رتبه سه مثلا که بالا ۸۸ درصد زده ریاضی امسالو ؛قاعدتا گزینه ی مناسبی واسه رشته های مهندسی بود.ممکنه چندسال دیگه انصراف بده بیاد ریاصی بخونه.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ایشونو نمیشناسم ولی اگه راست باشه واقعا علاقه داشته به ریاضی.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.km نمایش پست ها
      چند وقت پیش،قبل اعلام نتایج یه خانم از دانشجوهای پزشکی انجمن گفتن که امیرعلی رستمی دانشجوی پزشکی تهران ورودی 96 انصراف دادن و کنکور ریاضی شرکت کردن.
      بله ۳۶ کشور شد و ۱۲ منطقه
      اکانت توییترش اینه: Amir_Rs99 (پیرمرد بی تجربه)
      البته من خانم نیستم
      stay focused and never give up

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1401 نمایش پست ها
      به نظرم همین امسالم اونایی که ریاضی رشته تجربی رو تونسته باشن شصت درصد و بالاتر بزنن بهتربود می اومدن ریاضی‌.چون استعدادریاضیشون واقعا خوب بوده.همین رتبه سه مثلا که بالا ۸۸ درصد زده ریاضی امسالو ؛قاعدتا گزینه ی مناسبی واسه رشته های مهندسی بود.ممکنه چندسال دیگه انصراف بده بیاد ریاصی بخونه.
      از ثمرات اموزش پرورش که استعداد رو مناسب راهنمایی نمیکنه ، و از ثمرات گل بلبل مملکت که یه روحیه مهندس میاد پزشکی !!!
      البته پزشکی میتونه تا حدی این افراد رو راضی نگه داره، مثلا جراحی پلاستیک،
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی برای علاقه به ریاضی از پزشکی تهران نمیگذره یا حداقل از اول میرفت ریاضی احتمالا برای مهاجرت انصراف داده . اگه وضع مملکت همینطوری باقی بمونه به زودی طرفدارای ریاضی فیزیک برای مهاجرت زیاد میشه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

بله ۳۶ کشور شد و ۱۲ منطقه
      اکانت توییترش اینه: Amir_Rs99 (پیرمرد بی تجربه)
      البته من خانم نیستم
      عهآخه من آخر آیدیتونو نگار دیدم
      ممنون بابات آیدی.نظراتشو خوندم ولی توضیحی نداده بود:/

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      کسی برای علاقه به ریاضی از پزشکی تهران نمیگذره یا حداقل از اول میرفت ریاضی احتمالا برای مهاجرت انصراف داده . اگه وضع مملکت همینطوری باقی بمونه به زودی طرفدارای ریاضی فیزیک برای مهاجرت زیاد میشه
      دقیقا منم اینجوری فکر میکنم ولی خب مهاجرتم کلی پول میخواد
      بعد پزشکی ایشونم دانشگاه معتبری بود میشد یه جوری باهاش مهاجرت کرد

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دقیقا منم اینجوری فکر میکنم ولی خب مهاجرتم کلی پول میخواد
      بعد پزشکی ایشونم دانشگاه معتبری بود میشد یه جوری باهاش مهاجرت کرد
      پزشکی اکثر جاها معادل سازی میخواد مگر شما همین کشورای دور و اطراف عربی رو واسه مهاجرت انتخاب کنی
      مهاجرت که پول میخواد ولی اونور آب اگه مهندس خیلی خوب باشی ده تا پزشک خوب اینجا رو میکنی تو جیبت (باید مخ باشی این شرطشه)

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله درست هستش کاملا

من ایشون رو از سال پیش که این خبر رو تو تویترشون تویت کردن میشناسمشون پزشکی دانشگاه تهران بودند
      میخوان برن مهندسی برق و یا کامپیوتر شریف و بعدشم مهاجرت
      به خاطر مهاجرت و سختی پزشکی تو ایران و عدم علاقه به کار در بیمارستان تغییر رشته دادند نه چیز دیگر من خودم باهوشون تو تویتر در ارتباط بودم / اون از تجربی و پزشکی اومد بره ریاضی و کامپیوتر منم برعکس دارم میرم تجربی از ریاضی ولی قطعا اگر مثل ایشون شرایط مهاجرت داشتم لحظه ای درنگ نمیکردم در رفتن به مهندسی کامپیوتر ولی خوب از پزشکی هم میشه رفت و مهاجرت کرد ولی هزینه هاش سنگینه / نمظور از هزینه فقط پول نیست عمر - وقت - سختی کشیدن زیاد - ولی قطعا اگر کسی بتونه از پزشکی مهاجرت کنه دیگه تا هفت جد و آبادش اینده اش تضمینه و کیفیت زندگیش از این رو به اون رو میشه
      اینایی که میگن مهندسی تو آمریکا و ... بهتر از پزشکی هستش واقعا برید سایتهای درامد و مالیاتی امریکا رو چک کتید ببینید که یه پزشک توی امریکا تقریبا 3 برابر مهندس درامد داره / ولی خوب از ایران رفتن به امریکا از پزشکی هم 3 برابر مهندسی سخت تره تقریبا / ولی باز هم غیر ممکن نیست چون من میشناسم کسایی رو که از پزشکی مهاجرت کرده اند / دندان پزکشی مهاجرت کردن هم از پزشکی خیلی سخت تر هستش چون تقاضا برای پزشک بیشتر از دندون پزشک هستش پس حتما تحقیق کنید در مورد این چیزا

در ضمن کانون هم باهاش مصاحبه کرده
      https://www.kanoon.ir/Article/283793
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 17 مرداد 1400 در ساعت 19:17

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بله درست هستش کاملا

من ایشون رو از سال پیش که این خبر رو تو تویترشون تویت کردن میشناسمشون پزشکی دانشگاه تهران بودند
      به خاطر مهاجرت و سختی پزشکی تو ایران و عدم علاقه به کار در بیمارستان تغییر رشته دادند نه چیز دیگر من خودم باهوشون تو تویتر در ارتباط بودم / اون از تجربی و پزشکی اومد بره ریاضی و کامپیوتر منم برعکس دارم میرم تجربی از ریاضی ولی قطعا اگر مثل ایشون شرایط مهاجرت داشتم لحظه ای درنگ نمیکردم در رفتن به مهندسی کامپیوتر ولی خوب از پزشکی هم میشه رفت و مهاجرت کرد ولی هزینه هاش سنگینه / نمظور از هزینه فقط پول نیست عمر - وقت - سختی کشیدن زیاد - ولی قطعا اگر کسی بتونه از پزشکی مهاجرت کنه دیگه تا هفت جد و آبادش اینده اش تضمینه و کیفیت زندگیش از این رو به اون رو میشه
      اینایی که میگن مهندسی تو آمریکا و ... بهتر از پزشکی هستش واقعا برید سایتهای درامد و مالیاتی امریکا رو چک کتید ببینید که یه پزشک توی امریکا تقریبا 3 برابر مهندس درامد داره / ولی خوب از ایران رفتن به امریکا از پزشکی هم 3 برابر مهندسی سخت تره تقریبا / ولی باز هم غیر ممکن نیست چون من میشناسم کسایی رو که از پزشکی مهاجرت کرده اند / دندان پزکشی مهاجرت کردن هم از پزشکی خیلی سخت تر هستش چون تقاضا برای پزشک بیشتر از دندون پزشک هستش پس حتما تحقیق کنید در مورد این چیزا

خیلی ممنونم واقعا.
      خیلی کامل توضیح دادین
      آره احتمالا ایشون سطح مالی خونوادشون خوبه مگه نه تا پول نباشه مهاجرت غیرممکنه
      کاش ما هم پول مهاجرت داشتیم:/
      بازم ممنون

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله درست هستش کاملا

آقا، میگم چطور توییتر عضو نکشید؟!
      من قسمت تاریخ نمیدونم چیکار کنم؟ میزنم ها ولی ثبت نمیشه
      بعد شماره رو میزنم هم که قبول نمیکنه
      چطور وارد بشم

بعد مثلا من شرفیاب شدم ، مثل ایسنتا هست، منظور اینه چطور فالوت میکنن؟
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله درست هستش کاملا

آقا، میگم چطور توییتر عضو نکشید؟!
      من قسمت تاریخ نمیدونم چیکار کنم؟ میزنم ها ولی ثبت نمیشه 😐
      بعد شماره رو میزنم هم که قبول نمیکنه 😐😐😐
      چطور وارد بشم 🤣🤣🤣🚶🚶🚶🚶🚶

بعد مثلا من شرفیاب شدم ، مثل ایسنتا هست، منظور اینه چطور فالوت میکنن؟
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه مهاجرت لازم نیست یک انسان حتما بره رتبه ی برتر رشته ی ریاضی فیزیک بشه.
      به عنوان مثال اگه فردی واقعا استعداد برنامه نویسی داشته باشه، می تونه توی پروژه های بزرگی که در GitHub جریان داره کانتریبیوت بکنه و وقتی نقش موثری پیدا کرد، اون شرکت خیلی راحت این فرد رو جذب می کنه و می تونه مهاجرت کنه.
      البته این یه مثال ساده از هزاران راه "غیر کنکوری" مهاجرت بود. بقیه ی راه های مهاجرت هم کسی که انقدر مخش کار می کنه که قراره تو ایران حیف بشه، پیدا می کنه. واسه همین نمیگم.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن