خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      با ایمیل امتحان کنید/ آموزش عضویت د تویتر رو هم تو گوگل سرچ گنید
      شماره که نشدایمیل زدم.

ولی تاریخ تولد میزنم ! ولی اونجا عدد نمیاره! همون حروف میمونه!
      باشه نگاه میکنم.
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      همکلاسی بودیم.بچه باحالی بود و جزو اونایی بود که زیاد به نمره تو پزشکی اهمیت نمی داد.زیاد البته ارتباط نداشتیم.ولی تا جایی که میدونم بعد مدتی متوجه شد حوصله ی پزشکی رو نداره(الان موقعی که ما تاااازه عمومی رو تموم میکنیم،امیرعلی لیسانس رو تقریبا میگیره!)
      اگه اشتباه نکنم یک ترم افتاد عقب و نشست کنکور خوند و اینم نتیجش.جرات هم میخواد این کار. وقتی فهمیدی این رشته اونی نیست که میخواستی و بری از اول شروع کنی؛ نه که الکی ادامه بدی بعدا عقده خالی کنی سر مردم
      موفق باشیم همگی
      سلام دکتر امیدوارم حالت خوب باشه
      راستش میدونم سرتون خیلی شلوغه و کشیک و پیک پنجم کرونا و ..... همه چیز مملکت الان دارو رو سر انترنها و پرستار و کادر درمان خالی میشه ولی اگه یه روزی وقتت باز شد و ... ممنون میشم که تاپیکی در رابطه با پزشکی و معرفی این رشته و واقعیتی که قراره بچه ها باهاش روبرو بشن به دور از این تبلیغات پر زرق و برق و ... اینستاگرام و ... بزنید چون به شخصه با اطلاعاتی که دارم پزشکی رو نه تنها راه نجات و خط بطلان بر مشکلات نمیدونم بلکه حتی این رشته برای بعضی ها که توهم علاقه به این رشته دارن رو باتلاق میدونم
      اگر وقت کردید حتما یه معرفی واقعی از این رشته تو تایپیک بنویسید و این لطف رو از ما دریغ نکنید به خصوص اینکه شما خودتون این مسیر رو ادامه دادید و در اواسط راه هستید آنهم در دانشگاه مادر این کشور یعنی دانشگاه تهران
      در مورد مستند راه قریب هم اگر میشه شفاف سازی کنید . و به نظرتون این مستند تا چه اندازه در ارائه اطلاعات و مشکلات پزشکان که کاملا هم درست هستش درست و به جا بوده / به نظرتون زیاده روی نشده در این مستند؟
      چون الان مسئله بی گاری کشیدن از دانشجویان پزشکی دیگه فکر نکنم بر کسی پوشیده باشه
      به نظرم این معرفی میتونه خیلی ها رو نسبت به واقعیات این رشته آگاه کنه که و انتخابی از روی عقلانیت داشته باشند نه از روی تبلیغات و .... و هر دو سوی این رشته رو ببینند .
      ممنون از شما
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام دکتر امیدوارم حالت خوب باشه
      راستش میدونم سرتون خیلی شلوغه و کشیک و پیک پنجم کرونا و ..... همه چیز مملکت الان دارو رو سر انترنها و پرستار و کادر درمان خالی میشه ولی اگه یه روزی وقتت باز شد و ... ممنون میشم که تاپیکی در رابطه با پزشکی و معرفی این رشته و واقعیتی که قراره بچه ها باهاش روبرو بشن به دور از این تبلیغات پر زرق و برق و ... اینستاگرام و ... بزنید چون به شخصه با اطلاعاتی که دارم پزشکی رو نه تنها راه نجات و خط بطلان بر مشکلات نمیدونم بلکه حتی این رشته برای بعضی ها که توهم علاقه به این رشته دارن رو باتلاق میدونم
      اگر وقت کردید حتما یه معرفی واقعی از این رشته تو تایپیک بنویسید و این لطف رو از ما دریغ نکنید به خصوص اینکه شما خودتون این مسیر رو ادامه دادید و در اواسط راه هستید آنهم در دانشگاه مادر این کشور یعنی دانشگاه تهران
      در مورد مستند راه قریب هم اگر میشه شفاف سازی کنید . و به نظرتون این مستند تا چه اندازه در ارائه اطلاعات و مشکلات پزشکان که کاملا هم درست هستش درست و به جا بوده / به نظرتون زیاده روی نشده در این مستند؟
      چون الان مسئله بی گاری کشیدن از دانشجویان پزشکی دیگه فکر نکنم بر کسی پوشیده باشه
      به نظرم این معرفی میتونه خیلی ها رو نسبت به واقعیات این رشته آگاه کنه که و انتخابی از روی عقلانیت داشته باشند نه از روی تبلیغات و .... و هر دو سوی این رشته رو ببینند .
      ممنون از شما
      سلام البته من استاجرم هنوز و دوباره کرونا هم گرفتم و قرنطینم فعلا سرم خلوته
      اتفاقا یک تاپیک میخواستم بزنم یک سال پیش.هنوزم فایل ناقصش رو لپ تاپمه.دوباره به سرم زده اون تاپیک رو شروع کنم و هم درمورد دانشگاه و هم پزشکی تجربه هامو بگم.ایشالا تنبلی رو بزارم کنار شروع میکنم اون تاپیک رو.
      اون مستند هم قبلا معرفی کردم تو انجمن.شاید همه ی پزشکی رو نگفته باشه ولی هر چی گفته بدور از سیاه نمایی راست بوده.
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      سلام البته من استاجرم هنوز و دوباره کرونا هم گرفتم و قرنطینم فعلا سرم خلوته
      اتفاقا یک تاپیک میخواستم بزنم یک سال پیش.هنوزم فایل ناقصش رو لپ تاپمه.دوباره به سرم زده اون تاپیک رو شروع کنم و هم درمورد دانشگاه و هم پزشکی تجربه هامو بگم.ایشالا تنبلی رو بزارم کنار شروع میکنم اون تاپیک رو.
      اون مستند هم قبلا معرفی کردم تو انجمن.شاید همه ی پزشکی رو نگفته باشه ولی هر چی گفته بدور از سیاه نمایی راست بوده.
      پس منتظر تاپیک هستیم
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      کسی برای علاقه به ریاضی از پزشکی تهران نمیگذره یا حداقل از اول میرفت ریاضی احتمالا برای مهاجرت انصراف داده . اگه وضع مملکت همینطوری باقی بمونه به زودی طرفدارای ریاضی فیزیک برای مهاجرت زیاد میشه
      درود
      ایشون اگر واقعا
      حتی 1 درصد برای مهاجرت کردن قید پزشکی رو زده باشه اشتباه بزرگی کرده
      با پزشکی هم میشه مهاجرت کرد، اما خب نه به راحتی مهندسی
      اگر کسی قصد مهاجرت داشته باشه قطعا با پزشکی هم میشه مهاجرت کرد اما خوب مهاجرت با رشته های مهندسی راحت تره و دنگ و فنگ کمتری نسبت به رشته پزشکی داره

6. Top | #36
      er7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من چندین مورد شنیدم که از پزشکی اومدن تجربی
      یکی از دوستانم برق شریف میخونه میگف یکی از همکلاسیاش پزشکی میخوند انصراف داد کنکور ریاضی داد و اومده برق شریف

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد من از وقتی نتایج اومده برنامه دارم که چقـدر خری که با 2300 نمیری رشته های تجربی
      دوست دارم پسر
      چقدر با این نام مانور بدم امیر علی رستمی
      .

you can't kill spirit even if you try too​

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن