خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.km نمایش پست ها
      خیلی ممنونم واقعا.
      خیلی کامل توضیح دادین
      آره احتمالا ایشون سطح مالی خونوادشون خوبه مگه نه تا پول نباشه مهاجرت غیرممکنه
      کاش ما هم پول مهاجرت داشتیم:/
      بازم ممنون
      من داشتم توییتر ول میچرخیدم! بعد دیدم یکی داره خودش میکشه بره نمیشه، بعد متوجه شدم ۱ ، سال ۹۲ بود.:/
      خب دقیقا این چرا نمیتونه بر؟!هم دانشگاه تاپ و هم نمرات اینا تاپ بود.آقا برام سوال ایجاد شد.
      در ثانی ایران هم تا تخصص فارغ میشن اکثرا بالای ۲۰ درامد دارن! عرض ۱۰ سال هم بسته به جنم فرد تا میلیارد میره ، همشون هم مالیات دور میزنن واقعا چرا قصد مهاجرت دارن؟
      لطفا برام روشن کن، مچکرم.
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بله درست هستش کاملا

من ایشون رو از سال پیش که این خبر رو تو تویترشون تویت کردن میشناسمشون پزشکی دانشگاه تهران بودند
      میخوان برن مهندسی برق و یا کامپیوتر شریف و بعدشم مهاجرت
      به خاطر مهاجرت و سختی پزشکی تو ایران و عدم علاقه به کار در بیمارستان تغییر رشته دادند نه چیز دیگر من خودم باهوشون تو تویتر در ارتباط بودم / اون از تجربی و پزشکی اومد بره ریاضی و کامپیوتر منم برعکس دارم میرم تجربی از ریاضی ولی قطعا اگر مثل ایشون شرایط مهاجرت داشتم لحظه ای درنگ نمیکردم در رفتن به مهندسی کامپیوتر ولی خوب از پزشکی هم میشه رفت و مهاجرت کرد ولی هزینه هاش سنگینه / نمظور از هزینه فقط پول نیست عمر - وقت - سختی کشیدن زیاد - ولی قطعا اگر کسی بتونه از پزشکی مهاجرت کنه دیگه تا هفت جد و آبادش اینده اش تضمینه و کیفیت زندگیش از این رو به اون رو میشه
      اینایی که میگن مهندسی تو آمریکا و ... بهتر از پزشکی هستش واقعا برید سایتهای درامد و مالیاتی امریکا رو چک کتید ببینید که یه پزشک توی امریکا تقریبا 3 برابر مهندس درامد داره / ولی خوب از ایران رفتن به امریکا از پزشکی هم 3 برابر مهندسی سخت تره تقریبا / ولی باز هم غیر ممکن نیست چون من میشناسم کسایی رو که از پزشکی مهاجرت کرده اند / دندان پزکشی مهاجرت کردن هم از پزشکی خیلی سخت تر هستش چون تقاضا برای پزشک بیشتر از دندون پزشک هستش پس حتما تحقیق کنید در مورد این چیزا

در ضمن کانون هم باهاش مصاحبه کرده
      https://www.kanoon.ir/Article/283793
      من داشتم توییتر ول میچرخیدم! بعد دیدم یکی داره خودش میکشه بره نمیشه، بعد متوجه شدم ۱ ، سال ۹۲ بود.:/
      خب دقیقا این چرا نمیتونه بر؟!هم دانشگاه تاپ و هم نمرات اینا تاپ بود.آقا برام سوال ایجاد شد.
      در ثانی ایران هم تا تخصص فارغ میشن اکثرا بالای ۲۰ درامد دارن! عرض ۱۰ سال هم بسته به جنم فرد تا میلیارد میره ، همشون هم مالیات دور میزنن واقعا چرا قصد مهاجرت دارن؟
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها

خب عزیزم دلیل مهاجرت خیلیا پول نیست.مهم ترین دلیل خیلیا واسه مهاجرت آرامش روانیه که تو کشور ما وجود نداره.

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      واسه مهاجرت لازم نیست یک انسان حتما بره رتبه ی برتر رشته ی ریاضی فیزیک بشه.
      به عنوان مثال اگه فردی واقعا استعداد برنامه نویسی داشته باشه، می تونه توی پروژه های بزرگی که در GitHub جریان داره کانتریبیوت بکنه و وقتی نقش موثری پیدا کرد، اون شرکت خیلی راحت این فرد رو جذب می کنه و می تونه مهاجرت کنه.
      البته این یه مثال ساده از هزاران راه "غیر کنکوری" مهاجرت بود. بقیه ی راه های مهاجرت هم کسی که انقدر مخش کار می کنه که قراره تو ایران حیف بشه، پیدا می کنه. واسه همین نمیگم.
      حرف شما درست و خیلی هم ممنون
      ولی درمورد تیکه ی آخر بگم با وضعیت مزخرف کشور الان دیگه هدف از مهاجرت یه ایرانی این حرفا نیست
      انقد بدبختیم که واسه حداقل هایی مثل آب و برق و اینترنت باید مهاجرت کنیم
      این حرف شمام واسه یه ایرانی صدق نمیکنه

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

درمورد این شحص که نمیتونم دقیق بگم ولی ممکنه علتش وضعیت مالی باشه.چون هرچقدر هم وضع درسی و نمرات تاپ داشته باشی بازم با این وضع دلار کلی پول باید داشته باشی.همون بلیط رفتش به کشور مقصد حداقل 30 تومن پولشه
      درمورد سوال دوم هم اینکه شاید هدف یه درصد آدما واسه مهاجرت پیشرفت پولی یا تحصیلی باشه
      مملکت انقد داغون و افتضاحه که همه فقط واسه آرامش روانی و حقوق اولیه ی زندگی دارن فرار میکنن.
      ملت ما بدبخت تر از اونی هستن که بخوان طمع پول و سودای پیشرفتای عجیب غریب داشته باشن

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا شنیده و دیده بودم برا تقویت ریاضی و درس های مرتبط با اون برن رشته ریاضی بعد کنکور تجربی بدن ولی این مدلیشو دیگه ندیده بودیم...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یکم تصمیم برای موندن و رفتن شخصیه...ولی خب!برای پزشکی پدرت درمیاد رسما تا بخوای مهاجرت کنی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

بله رفتن همچینم چیز ساده ای نیست ولی برادر ایشون که انصراف داده اند از تجربی آلمان هستند و ساده تر میتونن برن
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

آقا، میگم چطور توییتر عضو نکشید؟!
      من قسمت تاریخ نمیدونم چیکار کنم؟ میزنم ها ولی ثبت نمیشه ������
      بعد شماره رو میزنم هم که قبول نمیکنه ���������������� �
      چطور وارد بشم ���������������� ���������������� ��������������

بعد مثلا من شرفیاب شدم ، مثل ایسنتا هست، منظور اینه چطور فالوت میکنن؟
      نه تویتر اصلا مثل اینستا نیست

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      واسه مهاجرت لازم نیست یک انسان حتما بره رتبه ی برتر رشته ی ریاضی فیزیک بشه.
      به عنوان مثال اگه فردی واقعا استعداد برنامه نویسی داشته باشه، می تونه توی پروژه های بزرگی که در GitHub جریان داره کانتریبیوت بکنه و وقتی نقش موثری پیدا کرد، اون شرکت خیلی راحت این فرد رو جذب می کنه و می تونه مهاجرت کنه.
      البته این یه مثال ساده از هزاران راه "غیر کنکوری" مهاجرت بود. بقیه ی راه های مهاجرت هم کسی که انقدر مخش کار می کنه که قراره تو ایران حیف بشه، پیدا می کنه. واسه همین نمیگم.
      آره دقیقا همینطور هست
      ولی بد بختی ا اونجایی شروع میشه که به خاطر تحریم های 501 ترامپ تو هر پروژه خارجی اگر ملیت ایرانی داشته باشی نمیتونی به همونطور راحتی مهارجت کنی ولی بله این راه برای کل جهان به غیر از ایران { البته ایرانی ها هم بعضا میتونن اینکار رو کنن ولی نه همه} باز هست
      کلا از دنیا یه چیز دیگه است ما ه چیز دیگه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همکلاسی بودیم.بچه باحالی بود و جزو اونایی بود که زیاد به نمره تو پزشکی اهمیت نمی داد.زیاد البته ارتباط نداشتیم.ولی تا جایی که میدونم بعد مدتی متوجه شد حوصله ی پزشکی رو نداره(الان موقعی که ما تاااازه عمومی رو تموم میکنیم،امیرعلی لیسانس رو تقریبا میگیره!)
      اگه اشتباه نکنم یک ترم افتاد عقب و نشست کنکور خوند و اینم نتیجش.جرات هم میخواد این کار. وقتی فهمیدی این رشته اونی نیست که میخواستی و بری از اول شروع کنی؛ نه که الکی ادامه بدی بعدا عقده خالی کنی سر مردم
      موفق باشیم همگی
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      نه تویتر اصلا مثل اینستا نیست
      خب چطور بشم:/
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درمورد این شحص که نمیتونم دقیق بگم ولی ممکنه علتش وضعیت مالی باشه.چون هرچقدر هم وضع درسی و نمرات تاپ داشته باشی بازم با این وضع دلار کلی پول باید داشته باشی.همون بلیط رفتش به کشور مقصد حداقل 30 تومن پولشه
      درمورد سوال دوم هم اینکه شاید هدف یه درصد آدما واسه مهاجرت پیشرفت پولی یا تحصیلی باشه
      مملکت انقد داغون و افتضاحه که همه فقط واسه آرامش روانی و حقوق اولیه ی زندگی دارن فرار میکنن.
      ملت ما بدبخت تر از اونی هستن که بخوان طمع پول و سودای پیشرفتای عجیب غریب داشته باشن
      والا چیزی که من میدونم ابنه! دنبال آرامش هست و افسرده :!
      در مورد مالی هم بگم که والدینش یکی دندون پزشک، یکی متخصص رادیولوژی :/
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

خب چطور بشم:/
      با ایمیل امتحان کنید/ آموزش عضویت د تویتر رو هم تو گوگل سرچ گنید

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چند وقت پیش،قبل اعلام نتایج یه خانم از دانشجوهای پزشکی انجمن گفتن که امیرعلی رستمی دانشجوی پزشکی تهران ورودی 96 انصراف دادن و کنکور ریاضی شرکت کردن.
      الان اسمش جز نفرات برتر کنکور ریاضیه و رتبه ی 12 شده.
      من نتونستم تو فضای مجازی اکانتی پیدا کنم.کسی اطلاعی داره چرا انصراف دادن؟!
      خیلی کنجکاوم در این مورد.
      درمورد وضعیت اینترنشیپ/رزیدنتی/طرح و درآمد و وضعیت کاریشون تحقیق کنین کاملا متوجه میشین
      حق دارن بنده خداها.
      هرچند که نباید، ولی صورت میگیره.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن