خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من خیلی گیج شدم. بالاخره کدومه؟

سلام خوبید؟ خوبم
      من باز اومدم
      یه سوالی داشتم. من اصلا بلد نیستم شهریه دانشگاه آزاد رو حساب کنم. هر جا هم یه چیزی گذاشتن. من علی الحساب یه تصویر میذارم. میشه یه نفر برام شهریه ترمی مهندسی کامپیوتر رو حساب کنه بگه چقدر میشه؟ این جدول مال 1400 1401 هست
      2021-08-06.png
      بعد میشه خودتون یه جوری قیمت واقعی رو دربیارید چون احساس می کنم این جدول درست. کسی می تونه کمک کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyehsyfi نمایش پست ها
      سلام خوبید؟ خوبم
      من باز اومدم
      یه سوالی داشتم. من اصلا بلد نیستم شهریه دانشگاه آزاد رو حساب کنم. هر جا هم یه چیزی گذاشتن. من علی الحساب یه تصویر میذارم. میشه یه نفر برام شهریه ترمی مهندسی کامپیوتر رو حساب کنه بگه چقدر میشه؟ این جدول مال 1400 1401 هست
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2021-08-06.png
مشاهده: 87
حجم: 65.6 کیلو بایت
      بعد میشه خودتون یه جوری قیمت واقعی رو دربیارید چون احساس می کنم این جدول درست. کسی می تونه کمک کنم؟
      جدول که احتمال زیاد غلطه
      شهریه دو جز داره
      ثابت و متغیر
      تعداد واحد انتخابی ضرب میشه در قیمت هر واحد و نهایتا با شهریه ثابت جمع میشه
      شهریه هر واحد هم بستگی به نوع واحد داره که تیوری باشه یا عملی و اگر عملی چه نوع عملی؟عملی اصلی؟تخصصی؟کلینیکی؟و....

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      جدول که احتمال زیاد غلطه
      شهریه دو جز داره
      ثابت و متغیر
      تعداد واحد انتخابی ضرب میشه در قیمت هر واحد و نهایتا با شهریه ثابت جمع میشه
      شهریه هر واحد هم بستگی به نوع واحد داره که تیوری باشه یا عملی و اگر عملی چه نوع عملی؟عملی اصلی؟تخصصی؟کلینیکی؟و....
      هر رشته هم فرق داره ظاهره. آخه من یه جا حساب می کنم فوق فوقش میشه 3 تومن یه جا حساب می کنم میشه 19 تومن! چرا اینطوریه؟ یعنی دانشگاه با دانشگاه فرق داره یا اینکه چی؟ من میخواستم انتخاب رشته کنم شهریه اش واسم مهمه.
      شما می دونید شهریه واسه کامپیوتر حدودا چقدره؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyehsyfi نمایش پست ها
      هر رشته هم فرق داره ظاهره. آخه من یه جا حساب می کنم فوق فوقش میشه 3 تومن یه جا حساب می کنم میشه 19 تومن! چرا اینطوریه؟ یعنی دانشگاه با دانشگاه فرق داره یا اینکه چی؟ من میخواستم انتخاب رشته کنم شهریه اش واسم مهمه.
      شما می دونید شهریه واسه کامپیوتر حدودا چقدره؟
      رشته به رشته که متفاوته به کنار
      واحد دانشگاهی به واحد دانشگاهی هم متفاوته
      مثلا من تو تبریز هر واحد کلینیکییم پارسال 444 هزار بود تهران 460 هزار ی سری شهرهای کمتر برخوردار تا 360 هزار ارزون تر بوده
      از امور مالی واحد مورد نظر زنگ بزن بپرس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن