خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بین این کتابا کدوم بهتره؟ یازدهمیم

سلام من امسال میرم یازدهم، کنکوری 1402 هستم
      چند تا سوال دارم لطفا بهم جواب بدین
      ریاضیم ضعیفه، ریاضی سیر تا پیاز یا شگفت انگیز؟
      شیمی _ خیلی سبز یا نشر الگو؟
      فیزیک میکروطبقه بندی خوبه؟

و راجب زیست هم یه سوال دارم. کتاب یازدهم نشر الگو چاپ 1400 چند روز پیش منتشر شد. نمیدونم چقدر نسبت به چاپ 99 تغییر کرده، اصلا تغییر داشته یانه؟
      اگه میشه اینم بهم بگین چون چاپ 99 در دسترسم هست

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ریاضیم. حسابان سیر تا پیاز خوبه و مطلبو جا میندازه. اینو دو بار بزن. بعدش برو سراغ سطح پیشرفته. نردبام بیخودی سخته به درد نمی خوره. آی کیو هم همینطور. نشر الگو جامع سطحش خوبه + جامع مهرماه . اگه میخوای خوب بزنی دور خیلی سبزو خط بکش. خیلی سبز فقط عمومیاش!
      شیمی قطعا مبتکران بازرگان. اصلا این مورد بدون رقیبه. برای کتاب دوم اطلاعی ندارم متاسفانه. نشر الگو داشتم خیلی سبز مهر و ماه. هیچ کدومو دوست نداشتم. خودت یبار برو ککتاب فروشی قشنگ دونه دونه بردار یذره بخون ورق بزن و انتخاب کن. حرف معلمات رو کلا میذاری کنار. عمدتا چرت و پرت میگن و کتابا رو دستت میمونه. اما اگه تکلیف خواستن دیگه مجبوری.
      فیزیک میکرو رو دو سه بار بزنی فولی. بعدش برو سراغ نشر الگو. من موج آزمونشو داشتم خیلی جمع و جور و خوبه.
      برای درسای دیگه ام نپرسیدی ولی من پیش دستی می کنم با اجازتون
      فارسی موضوعی نشر الگو میگن ولی من هامون سبطی پیشنهاد می کنم. از نشر دریافت. خیلی مشهوره مخصوصا زمان نظام قدیم کتاباش پیدا نمیشد. من دهم بودم رفتم دسته دومشو خریدم. کمترین درصدم 70 بود. البته یکمیم خودم دوست داشتم ادبیاتو. موضوعی هامون سبطی. و خیلی سبز. من نمیگم حتما خیلی سبز بشتگی به سطحت داره. من با خیلی سبز درصدام بالا بود.
      عربی خیلی سبز. موضوعی گاج
      دینی خیلی سبز. سفیر خردم میگن من نداشتم. امتحانش کن
      زبان نردبام جامع خوبه (اگه زبانت خوبه) اگه خوب نیست اطلاعی ندارم. کلا من عمومیام خوب بود خیلی سبز واسم اوکی بود.
      بازم سوالی بود در خدمتم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Someone20179 نمایش پست ها
      سلام من امسال میرم یازدهم، کنکوری 1402 هستم
      چند تا سوال دارم لطفا بهم جواب بدین
      ریاضیم ضعیفه، ریاضی سیر تا پیاز یا شگفت انگیز؟
      شیمی _ خیلی سبز یا نشر الگو؟
      فیزیک میکروطبقه بندی خوبه؟

و راجب زیست هم یه سوال دارم. کتاب یازدهم نشر الگو چاپ 1400 چند روز پیش منتشر شد. نمیدونم چقدر نسبت به چاپ 99 تغییر کرده، اصلا تغییر داشته یانه؟
      اگه میشه اینم بهم بگین چون چاپ 99 در دسترسم هست
      این تایپیک همه چیزو توضیح داده بهش رجوع کن
      بررسی جامع کتب کنکوری بازار به صورت سطح بندی شده مناسب کنکور 1401 و 1402

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن