خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیچاره پدر و مادر که یک سال اسیر میشن تو خونه صدا نباشه نفس نکشین هر چی پول دارین بدین بابت معلم و کتاب بعد یکی بیاد یه سال بازیشون بده متاسفم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بیاید زود قضاوت نکنیم و یه طرفه به قاضی نریم. شاید استرس گرفته یا صندلیش جلوی کولر بوده و باعث شده رتبش از ۴ بشه ۳۵۳ هزار!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      من دو تا بیست داشتم (شیمی و دینی ) باز هم اثر مثبت نداشت.
      بقیه هم 19 و 18 و تاثیر معدل باز هم صفر شد.
      درصداتونم مثل این خانوم بودن؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      اینو گذاشتن برای کسایی که هدف اصلی آزمونهای آزمایشی رو یادشون رفته
      هدف آزمون شناخت نقاط قوت و ضعف و سنجیدن خود داوطلبه
      اما میبینیم در چند سال اخیر این هدف به چطوری ترازم رو بالا ببرم و چطوری رتبه م رو بهتر کنم تو آزمون تغییر پیدا کرده در حالی که واقعا اهمیت نداره
      شما اگر از درصد صفر به درصد 1 برسید خودش نوعی پیشرفته و یا حتی درصد تغییر چندانی نکنه ولی تعداد غلطهات کمتر بشه و این اهمیت داره نه اینکه از رتبه فلان هزار برسی به تک رقمی اونم به هر قیمتی
      در یک آزمون روانشناسی اومدن یک دو دلاری آمریکا رو به حراج گذاشتن به صورت واقعی که ببینن واکنش افراد چیه و از قیمت پایه صفر شروع کردن از صفر تا 1.99 دلار رقابت تنگاتنگ بود چون به هر حال سود داشت اما رسید به بالای 2 دلار و در کمال تعجب رقابت متوقف نشد چون اکثر خریدار ها فکر میکردن ضرر کمی اشکال نداره عوضش برنده مزایده میشن جالبه بدونید که اون 2 دلاری به قیمت 500 دلار فروخته شده.بله خنده داره اما خریدن کلید آزمون هم به همون اندازه احمقانه و خنده داره چون پول میدی خودت رو بسنجی اما از اونطرف یه پول دیگه هم میدی که آفرین های توخالی دریافت کنی
      ارزشها عوض شده و به عبارت بهتر عوضی شده
      امیدوارم این افراد به راه صحیح برگردن و به افرادی که تلاش میکنن هم استرس وارد نکنن

***نکته:من کلا وقتی حرف میزنم تو یا شما رو مخاطب قرار میدم امیدوارم اشتباها به خودتون نگیرید.
      حله داداش
      فقط کاش خلاصشو در دو خط پایانش میگفتی من همشو حال ندارم بخونم
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      من دو تا بیست داشتم (شیمی و دینی ) باز هم اثر مثبت نداشت.
      بقیه هم 19 و 18 و تاثیر معدل باز هم صفر شد.
      برای رتبه های زیر 10 هزار منطقه و این حدودا تاثیر نداره.اگه رتبه های بالای مثلا بیست هزار منطقه رو ببینید برای همه نوشته تاثیر مثبت معدل..

6. Top | #21
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ما هم یکی داشتیم سنجش سه تا جامع آخر یک کشور شد؛ تازه مثلا یه درسو که یه سوالش گزینه صحیح گرفته شده غلط بودم درست میزد) نشون میداد که چقدر خوب ذهن طراح و فراتر از اونارو میخونه... کنکورم صدهزار شد
      در حسرت عطر سیب

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه برای معدلش با این رتبه نوشته فاقد تاثیر مثبت پس معدل خیلی کمی داشته و 99 درصد کلید میزده.جالبه بعد کنکورش هم لو نداده تا باباش نره حداقل با خبرگزاری ها مصاحبه کنه!!!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز خبرگزاری فارس میگه مسئولین سنجش کارنامه رو بررسی کردن معلوم شده ادعاش اشتباه بوده وتازه این فرد چندتا نمره ی نهایی اش هم زیر ده بوده!پاسخنامه اش رو هم عکسشو گداشتن توسایتشون. این یعنی نتایج آزمونای ازمایشیش احتمالا با تقلب خوب میشده.

9. Top | #24
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      برای رتبه های زیر 10 هزار منطقه و این حدودا تاثیر نداره.اگه رتبه های بالای مثلا بیست هزار منطقه رو ببینید برای همه نوشته تاثیر مثبت معدل..
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      درصداتونم مثل این خانوم بودن؟
      راست میگین،دقت نکرده بودم.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بازم بعضی ها دلشون خوش کنن به پولی که به قلم چی میدن که تراز و رتبه ات مشخص میکنه امثال اینا زیاد دیدم که کلید میخرن یا کلید از پیج های تلگرامی دانلود میکنن مخصوصا الان که غیر حضوری آزمون ها و تو خونه هر کس تقلب میکنه
      من خودم پارسال آزمون میدادم واقعا خودم برای بعضی از درس ها نابود میکردم که ۸ از ۱۰ بگیرم در کمال نا باوری میدیدم خیلی ها همه رو۱۰ از ۱۰ زدن و من نا امید میشدم میگفتم اونا چه هیولا هایی هستن تا خود روز که نتایج اومد فهمیدم خیلی ها تو قلم تقلب کردن و رتبه حقیقی من اونا نبود

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رحمت بر روان کلید زن.ولی دختره باید قدر باباشو بدونه خیلی کم پیدا میشه پدری که تا این حد به بچه ش ایمان داشته باشه.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      بازم بعضی ها دلشون خوش کنن به پولی که به قلم چی میدن که تراز و رتبه ات مشخص میکنه امثال اینا زیاد دیدم که کلید میخرن یا کلید از پیج های تلگرامی دانلود میکنن مخصوصا الان که غیر حضوری آزمون ها و تو خونه هر کس تقلب میکنه
      من خودم پارسال آزمون میدادم واقعا خودم برای بعضی از درس ها نابود میکردم که ۸ از ۱۰ بگیرم در کمال نا باوری میدیدم خیلی ها همه رو۱۰ از ۱۰ زدن و من نا امید میشدم میگفتم اونا چه هیولا هایی هستن تا خود روز که نتایج اومد فهمیدم خیلی ها تو قلم تقلب کردن و رتبه حقیقی من اونا نبود
      شاید باورتون نشه ولی اتفاقا این تقلب ها به نفع بچه های درسخونه! و باعث شبیه سازی بهتر کنکور میشه! چون در کنکور هم شرایط برابر نیست. همونطور که مستحضرید یک سری عزیزان در کنکور سهمیه ۲۵ درصد دارن و علی رغم اینکه کاملا بی سواد هستن، به واسطه اون سهمیه عملا یک الی دو تا صفر از رتبه شون کم میشه. از اونور سهمیه مناطق هم داریم؛ یه عزیزی از منطقه ۱ ممکنه درصد و رتبه کشوری بهتری از یه عزیز دیگه در منطقه ۲ داشته باشه. ولی به خاطر تقسیم بندی خاص ظرفیت ها بین مناطق، ممکنه اون شخص منطقه یکی علی رغم رتبه بهتر، نتونه به دانشگاه موردنظر برسه. پس همونطور که میبینی اتفاقا وجود تقلب تو آزمون های آزمایشی همچین چیز بدی هم نیست

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      شاید باورتون نشه ولی اتفاقا این تقلب ها به نفع بچه های درسخونه! و باعث شبیه سازی بهتر کنکور میشه! چون در کنکور هم شرایط برابر نیست. همونطور که مستحضرید یک سری عزیزان در کنکور سهمیه ۲۵ درصد دارن و علی رغم اینکه کاملا بی سواد هستن، به واسطه اون سهمیه عملا یک الی دو تا صفر از رتبه شون کم میشه. از اونور سهمیه مناطق هم داریم؛ یه عزیزی از منطقه ۱ ممکنه درصد و رتبه کشوری بهتری از یه عزیز دیگه در منطقه ۲ داشته باشه. ولی به خاطر تقسیم بندی خاص ظرفیت ها بین مناطق، ممکنه اون شخص منطقه یکی علی رغم رتبه بهتر، نتونه به دانشگاه موردنظر برسه. پس همونطور که میبینی اتفاقا وجود تقلب تو آزمون های آزمایشی همچین چیز بدی هم نیست
      بستگی داره ممکن نا امیدتون کنه یا حتی با فرض اینکه کسی بگه همه این رتبه ها فیک هست و تراز ها فیک هستن دوچار غرور کاذب بشید بنظرم در کل چنین آزمون های در شرایط غیر حضوری مسخره است و کلی هزینه بردار هست من هر آزمونی خودم پرینت میگرفتم ۳ تا کارتریج عوض کردم در حالی که کلی هزینه قلم چی هم دادم که میتونستم دانلودش کنم مجانی !
      و منتظر یه تراز فیک نباشم که هم روحیه ام خراب کنه هم اعصاب رو

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      خدایا هر کسی که آزمون آزمایشی رو تقلب میکنه بدبخت کن .
      آمین
      چقد دعا ساده وخوبی..
      بنظرت واسه اون حروم لقمه هایی که خود کنکور رو تقلب کردن و خیلی ریلکس ریاضیشو 80 زدن و الان کمه کم سه رقمی شدن و سازمان سنجش هم بیخیالشون شده دعای خوب چی میتونه باشه؟
      ویرایش توسط sab.mir : 19 مرداد 1400 در ساعت 09:47

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن