خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

با9800منطقه دو تجربی شیمی بخونم اشتباهه؟

سلام من در زیرگروه 1شدم10700 در زیرگروه2شدم8900(توی منطقه دو) و دخترهستم پیراهای شهرخودمو میارم اما خیلی دلم میخواد از شهر خودم(کرمان) برم و توی تهران درس بخونم به نظرتون اگه شیمی محض و کاربردی رو توی یکی از دانشگاههای تهران مثه خواجه نصیر بخونم ارزش داره؟ و سوال دیگه اینه که چون پیراهای تهران قبول نمیشم آیا برای پرستاری ارتش با تراز8400شانس دارم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      سلام من در زیرگروه 1شدم10700 در زیرگروه2شدم8900(توی منطقه دو) و دخترهستم پیراهای شهرخودمو میارم اما خیلی دلم میخواد از شهر خودم(کرمان) برم و توی تهران درس بخونم به نظرتون اگه شیمی محض و کاربردی رو توی یکی از دانشگاههای تهران مثه خواجه نصیر بخونم ارزش داره؟ و سوال دیگه اینه که چون پیراهای تهران قبول نمیشم آیا برای پرستاری ارتش با تراز8400شانس دارم؟
      شیمی کاربردی و محض با احترام رشته هایی واسه تلف کردن عمر هستن مگر قصد مهاجرت داشته باشین در غیر این صورت همون پرستاری بیارین برین بهتره بعد پرستاری با این رتبه زیر گروه راحت میارین شهر های اطراف رو بزنین بعد پرستاری خیلی فرق نمیکنه مدرکش از کجا باشه توی استخدامی هم میگن فقط نمره مهمه

3. Top | #3
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام؛ به نظرم همون رشته های پیراپزشکی بهترین گزینن و میتونین بعد از کارشناسی نگاهی به دانشگاه های تهران داشته باشین. وگرنه آینده اتون رو به خاطر علاقه به تحصیل توی یه شهر خاص به خطر نندازین.
      در حسرت عطر سیب

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر هدفت مهاجرته که خیلی هم انتخاب خوبیه اما اگر فقط بخاطر تهران بودنش میخوای ؛ داری بد اشتباهی میکنی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرتون مهاجرت برای یه دختر کارسخت و غیر ممکنیه؟ جندتااز پسرای فامیل این کاروکردن ولی بیشترشون بعد ازدواج رفتن،من اگه بخوام این کارو بکنم به عنوان یه دختر فکرمیکنین از پسش بربیام؟ البته از نظر مالی نمیتونم به خانوادم فشار بیارم هزینش زیاد میشه؟ اگه تو دانشگاه خوب درس بخونم و معدلم بالا باشه کمکی بهم نمیکنه؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حتی اگر هدفت مهاجرت هم باشه بنظرم با پرستاری آینده ی مهاجرتی بهتری خواهید داشت
      اما اگرم قصد مهاجرت نداری اشتباه بزرگیه بخاطر 4 سال زندگی تو یک شهر دیگه و رفتن به دانشگاه اونجا،بخوای رشته و شغلی که قراره یک عمر باهاش زندگی کنی رو تغییر بدی
      و اینم بگم شما چه پرستاری زابل بخونی چه تهران،دراینده اهمیتی نداره که تو کدوم دانشگاه پرستاری خوندی
      همش رشته نسبت به شهر و دانشگاه اولویت داره
      شهر و دانشگاه مال 4 ساله
      رشته مال یک عمر

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرتون مهاجرت برای یه دختر کارسخت و غیر ممکنیه؟ جندتااز پسرای فامیل این کاروکردن ولی بیشترشون بعد ازدواج رفتن،من اگه بخوام این کارو بکنم به عنوان یه دختر فکرمیکنین از پسش بربیام؟ البته از نظر مالی نمیتونم به خانوادم فشار بیارم هزینش زیاد میشه؟ اگه تو دانشگاه خوب درس بخونم و معدلم بالا باشه کمکی بهم نمیکنه؟
      نه اصلا‌؛‌ چرا معدلت بالای ۱۶ باشه زبانت هم خوب باشه(ایلتس ۷) میتونی پذیرش فول فاند هم بگیری اما همین هم ی چیزی حدود ۱۰۰ تومن میشه که میتونی تو دوران دانشجوییت بخشیشو دربیاری

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم شما الان خیلی گبج و سردرگم هستید
      اینو از انتخاب هاتون دارم میگم
      اصلا نمیدونید میخواید توی زندگیتون چه جهتی رو انتخاب کنید
      دارید از شیمی محض و کاربری و مهاجرت حرف میزنید و بعد در کنارش از شانس قبولی واسه پرستاری ارتش حرف میزنید که به کل مسیرش متفاوته
      بله هستن دوستانی که با رشته های علوم پایه مهاجرت میکنن ولی این نیاز به یک برنامه بلندمدت و عزم 100 درصدی برای مهاجرت داره
      توی تاپیک قبلی هم گفتم اگر شما خواهر من بودید من به شما فرهنگیان رو پیشنهاد میکردم
      اگر علاقه ندارید هم برید سمت پرستاری که در اینده شانس مهاجرت هم داره و بازارکارش برای توی ایران موندن به نسبت خوبه
      رشته شیمی واسه شرایط شما بنظرم مناسب نیست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه خارج از کشور بودین شما هر رشته ای میرفتی اطمینان داشتی که کار مناسب و امکان پیشرفت واسش هست ولی متاسفانه تو کشور ما اولویت با امنیت شغلیه ,مثلا مریم میرزاخانی ایران میموند تهش میشد دبیر خصوصی ریاضی!برای بقیه رشته های نظری هم وضع همینه متاسفانه یا باید سرمایه اولیه خوبی داشت برای کارای بزرگ یا حداقل 8 سالی باید بخونین برای رسیدن به هیئت علمی و این موارد.پیرا و فرهنگیان بزنین به نفعتونه.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شیمی محض ... این رشته ها فقط اسم دارن
      واسه اسم یه رشته نرید سمتش

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام ، یکی از طرفداران پربا قرص این رشته هستم، ااااماااااااا ، ارزش خوندن نداره واقعیت ، بعد کنکور بشدت پیگیر بودم حتی دم دانشگاه ها هم رفتم . خود رفتن و اپلای مشکله ، فارغ التحصیلی با این رشته در ایران هزار مشکل.

مملکت در وضعی نیست ، یقین بدون تا 20 سال اینده که بتونه علوم پایه رو محور و پیشران علم قرار بده ، فعلا همین شغل های خدماتی اینده کمی روشن از تیره دارن ،

کلهم در یک کلمه اگر راهنمایی بکنم برا انتخاب رشتتت در کشوری مث ایران ، ببین کدوم دیلیوری و نون رو داخل دهن مردم میزاره برو، نه اونی که نون رو میسازه یا اجاق نون رو.

مملکت براش مهم نیس که شما دکتری راکتور هسته ای گرفتی و میتونی ایزوتوپی بسازی که سرطان رو به تعلیق در میاره، براش این مهمه که یا شما تاجری و اینو 1 میگیری و براش 100 میفروشی
      یا اینکه پزشکی و این ایزوتوپ خارجی رو مصرف میکنی برا مریض
      مریض هم صداش درنیاد ، مملکت هم روال خودشو بره ، والسلام.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 16 مرداد 1400 در ساعت 20:33

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      اگه خارج از کشور بودین شما هر رشته ای میرفتی اطمینان داشتی که کار مناسب و امکان پیشرفت واسش هست ولی متاسفانه تو کشور ما اولویت با امنیت شغلیه ,مثلا مریم میرزاخانی ایران میموند تهش میشد دبیر خصوصی ریاضی!برای بقیه رشته های نظری هم وضع همینه متاسفانه یا باید سرمایه اولیه خوبی داشت برای کارای بزرگ یا حداقل 8 سالی باید بخونین برای رسیدن به هیئت علمی و این موارد.پیرا و فرهنگیان بزنین به نفعتونه.

سلام ، وزارت بهداشت رو ندانم ، اما وزارت علوم شرط قبولی برای هیت علمی جدیدا طرح کرده که باس طرف بره مدرک از کشور خارجی و دانشگاه معتبر بگیره ، همچنین نمراتش هم معقول باشه .
      منظورش از معقول همون a , این مایه هاس .

هیت علمی شدن کشککی نیس همه دکتری گرفتن دم کوچه بازار .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

بنظرم شما الان خیلی گبج و سردرگم هستید
      اینو از انتخاب هاتون دارم میگم
      اصلا نمیدونید میخواید توی زندگیتون چه جهتی رو انتخاب کنید
      دارید از شیمی محض و کاربری و مهاجرت حرف میزنید و بعد در کنارش از شانس قبولی واسه پرستاری ارتش حرف میزنید که به کل مسیرش متفاوته
      بله هستن دوستانی که با رشته های علوم پایه مهاجرت میکنن ولی این نیاز به یک برنامه بلندمدت و عزم 100 درصدی برای مهاجرت داره
      توی تاپیک قبلی هم گفتم اگر شما خواهر من بودید من به شما فرهنگیان رو پیشنهاد میکردم
      اگر علاقه ندارید هم برید سمت پرستاری که در اینده شانس مهاجرت هم داره و بازارکارش برای توی ایران موندن به نسبت خوبه
      رشته شیمی واسه شرایط شما بنظرم مناسب نیست

حرف این مرد مومن و خاکی رو گوش کنین ، نبود الان من زده بودم یه جا که بعد 4 سال به ادم و دانشگاه فوش میدادم .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شیمی خیلی رشته سختیه
      دانشگاه های تهران به جز تهران یکم پیچیدگی هاشون زیاده
      اپلای و مهاجرت فرایندی هزینه بر و خیلی دشواره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام ، وزارت بهداشت رو ندانم ، اما وزارت علوم شرط قبولی برای هیت علمی جدیدا طرح کرده که باس طرف بره مدرک از کشور خارجی و دانشگاه معتبر بگیره ، همچنین نمراتش هم معقول باشه .
      منظورش از معقول همون a , این مایه هاس .

هیت علمی شدن کشککی نیس همه دکتری گرفتن دم کوچه بازار .

دارم حالت خوشبینانه شو میگم که بدونه تهش چیه!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن