خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      دارم حالت خوشبینانه شو میگم که بدونه تهش چیه!
      اره اوضاع خیلی خیته،

برام الان جالبه که بعد یه مدت 3 رشته هم به حد کافی فارغ التحصیل داشتن کدوم شغل پر درامد ترین خواهد بود؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      شیمی خیلی رشته سختیه
      دانشگاه های تهران به جز تهران یکم پیچیدگی هاشون زیاده
      اپلای و مهاجرت فرایندی هزینه بر و خیلی دشواره
      اره دیقا
      یکی از مهندسان شیمی ، ارشد و رتبه 8 المپیاد

داشت بهم میشمرد تقریبا 800 الی 600 میلیون هزینه داره ، و برای کشوری مث انگلیس یا امریکا و کانادا بیشتر از این .

البته ایشون راهنماییش به این صورت بود که تمکن مالی رو برای کشوری مث نروژ و هلند اوکی کنی و دانشجوی دکتری باشی اونجا و ضمن تحصیل حقوق تحقیق و ریسرج بگیری.

ببینید دوستان سختی هاش اونقدر زیاده که ایشون ولش کرده و چسبیده به شرکت تصفیه فاضلاب، 5 تومن میدن بهش و بیمه هم نمیدن.

برای ویزا کم کم باس در همین روال برید ارمنستان یا ترکیه ( من بر اساس شرایط خودم این کشورا رو گفتم) بعد 14 روز قرنطینه باشید، بعد ویزا بگیرید . میدونم کرونای الان اینطوری شده ، ولی شما برای زمان خودتون بهانه های متفاوت رو در نظر بگیرین

بعد اون کشوری هم که رفتین ، در ایده ال ترین حالت کشوری مث اسپانیا که نژاد پرستی کم باشه توش! باز به خاطر مسلمان بودن و ایرانی بودن چه از لحاظ دولتی چه مردم تحت فشارید.

دوری از خانواده و...

مثلا رفتین فرانسه ، انگلیس ، نروژ ، فلاند ، کانادا ، امریکا ، استرالیا قطعا در نظر بگیرین که شما رو یه کله مشکی میبینن و کمترین اهمیت رو دارین در شرایط هایی.

⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 16 مرداد 1400 در ساعت 23:42

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

اره اوضاع خیلی خیته،

برام الان جالبه که بعد یه مدت 3 رشته هم به حد کافی فارغ التحصیل داشتن کدوم شغل پر درامد ترین خواهد بود؟
      اصلا دیگه اون موقع درس خواندن به کم ترین ارزش در کشور تبدیل میشه (همونطور که الان تا حد زیادی تبدیل شده) ولی تا وقتی که ظرفیت سه رشته تاپ محدود هستش همچنان رقابت هم براشون هست حتی اگه بازار کاری هم نداشته باشن.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      سلام من در زیرگروه 1شدم10700 در زیرگروه2شدم8900(توی منطقه دو) و دخترهستم پیراهای شهرخودمو میارم اما خیلی دلم میخواد از شهر خودم(کرمان) برم و توی تهران درس بخونم به نظرتون اگه شیمی محض و کاربردی رو توی یکی از دانشگاههای تهران مثه خواجه نصیر بخونم ارزش داره؟ و سوال دیگه اینه که چون پیراهای تهران قبول نمیشم آیا برای پرستاری ارتش با تراز8400شانس دارم؟
      برو هر جایی که علاقه داری. توی هر رشته آدمایی هستن که موفق شدن یا شکست خوردن. اگه با شک و دو دلی یه راه رو انتخاب کنی تهش شکسته ولی اگه واقعا علاقته برو سمتش و واسه رسیدن به جایگاه های بالای اون رشته تلاش کن. حرف ما نباید توی انتخاب آیندت تاثیر منفی بذاره. علاقه علاقه علاقه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن