خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انتخاب رشته فرهنگیان

کسی درباره رشته آموزش علوم تجربی اطلاعاتی داره؟فکر کنم جدیده.نتونستم چیزی پیدا کنم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب مگه همون دبیری علوم تجربی برای مقطع راهنمایی نیست؟ رشته جدیدی نیست پارسال هم بود

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh79790 نمایش پست ها
      کسی درباره رشته آموزش علوم تجربی اطلاعاتی داره؟فکر کنم جدیده.نتونستم چیزی پیدا کنم
      سلام . بعله این رشته به لطف آقای حاجی میرزایی تازه اضافه شده اگه نظام جدیدی فکر کنم تدریس علوم اجتماعی راهنماییمون باشه یا شایدم اجتماعی برای رشته های انسانی در دبیرستان.مطئمئن نیستم
      خب اگه زیاد از رشته اش خوشت نمیاد میتونی اول دبیری های زیست و... رو بزنی. اگه پیرا ها رو نمیاری به نظرم دبیر شدن بهترین انتخاب می‌تونه باشه.
      یه سوال دارم هرکسی می‌دونه ،بگه من زیاد از رشته ریاضی نمی‌دونم اما قطعا تو این انجمن افرادی هستند که رشته ریاضی هستن و بهتر می‌دونن. رشته فیزیک اگه بعدش بخوای فیزیک هسته ای یا فیزیک پلاسما یا اپتیک بخونی خوبه؟ بازار کار داره؟
      رشته های مهندسی پلیمر و مهندسی هوافضا و مهندسی کامپیوتر چی؟؟
      ممنون اگه جواب بدید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره همونه فک کنم.ممنون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیراهارو مخیوام بزنم ولی چرا بیشتر دانشگاه ها نوشته تعهد برای خوابگاه ندارن؟بخاطر کروناست یا هر سال همین بوده؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیراهارو مخیوام بزنم ولی چرا بیشتر دانشگاه ها نوشته تعهد برای خوابگاه ندارن؟بخاطر کروناست یا هر سال همین بوده؟
      سلام هر ساله مینویسن اونم به این خاطر که اگه خوابگاه ندادن حق اعتراض نداشته باشی. خب معمولا خوابگاه میدن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها مشاورم بهم گفت تو انتخاب رشته فرهنگیان فقط دوتا کد رشته میتونی بزنی دقیق نفهمیدم یه همچین چیزی
      یعنی مثلا فقط دوتا کد رشته اولم رو بررسی میکنن؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها مشاورم بهم گفت تو انتخاب رشته فرهنگیان فقط دوتا کد رشته میتونی بزنی دقیق نفهمیدم یه همچین چیزی
      یعنی مثلا فقط دوتا کد رشته اولم رو بررسی میکنن؟
      خیر اینگونه نیست. یا اشتباه گفته یا اشتباه فهمیدید. ولی اینو بدونید که فقط برای دو دانشگاه خاص به مصاحبه دعوت میشید.مثلا اگه پرستاری ارتش و فرهنگیان و پرستاری بقیه ا... بزنی فقط برای دوتاشون که متناسب اولویت هستن به مصاحبه دعوت میشید.که ربطی به تعداد کد رشته ها نداره مثلا میتونی 50 تا کد رشته فرهگیان رو بزنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن