خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

مشکل قانونی تست زنی

سلام دوستان وقتتون بخیر
      یه مشکلی داشتم ممنون میشم جواب بدید و راهنماییم کنید
      من توی طول روز نهایت تستی ک بزنم 200 تاس یا نهایتا دینی بزنم میشه 300 تا ...و اگر یک هفته نهایتا خخوب کار کنم میشه 500 تست...و این مقدار کم تست داره ازارم مییده....همه مشاورا میگن روزی 500 تست یا تو هفته 2 هزار تست..موندم چیجوری مقدار تستامو افزایش بدم...زیرو و باقی دوستان به دادم برسید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad0884 نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      من توی طول روز نهایت تستی ک بزنم 200 تاس یا نهایتا دینی بزنم میشه 300 تا ...و اگر یک هفته نهایتا خخوب کار کنم میشه 500 تست...و این مقدار کم تست داره ازارم مییده....همه مشاورا میگن روزی 500 تست یا تو هفته 2 هزار تست..موندم چیجوری مقدار تستامو افزایش بدم...زیرو و باقی دوستان به دادم برسید
      خدایی مشاور همچین چیزی میگه؟ 500 تا تست فقط حل کردنش هم در نظر بگیریم ، هر سوال 1 دقیقه میشه 500 دقیقه یا 8 ساعت و خرده ای. هر سوالی رو هم که نمیشه 1 دقیقه ای حل کرد. بعدش تحلیل و پاسخنامه چی؟! این مشاورا 500 تا تست رو یه جا کنار هم دیدن تو عمرشون؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      خدایی مشاور همچین چیزی میگه؟ 500 تا تست فقط حل کردنش هم در نظر بگیریم ، هر سوال 1 دقیقه میشه 500 دقیقه یا 8 ساعت و خرده ای. هر سوالی رو هم که نمیشه 1 دقیقه ای حل کرد. بعدش تحلیل و پاسخنامه چی؟! این مشاورا 500 تا تست رو یه جا کنار هم دیدن تو عمرشون؟
      من دیدم استوری میزارن تو هفته مثلا کسی 2 هزار تا تست زده..یا مثلا روزانه 400 به بالا تست ..واقعا برا خودمم سواله که چیجوری وقت میشه و سرعتشون میرررررسه

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من دیدم استوری میزارن تو هفته مثلا کسی 2 هزار تا تست زده..یا مثلا روزانه 400 به بالا تست ..واقعا برا خودمم سواله که چیجوری وقت میشه و سرعتشون میرررررسه
      در یه حالت میشه روزی ۵۰۰ تا تست زد .
      فرض کن یکی دهم و یازدهم زیست خیلی سبز و شیمی مبتکران رو کامل زده دوسه بار . حالا تابستان شروع کرده از اول داره مرور میکنه . خب چون این شخص به تست های این کتاب ها تسلط بالایی داره میتونه روزی ۵۰۰ تا تست بزنه . حالا نه فقط این کتاب ها ، هر درسی که در دهم و یازدهم عالی خونده و الان داره مرور میکنه و تو اون درسها خوب کار کرده.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      لطفا با زیاد زدن تست از یه درس خاصی مثل دینی و زبان آمار تست روزانه تون رو فیک بالا نبرید
      توجه کنید منظورم کم زدن تست توی زبان و دینی نیست.منظورم مفهوم خود گول زنیه!
      500 تا تست برای هر کسی نیست.من خودم بعید می دونم همچین تعدادی زده باشم
      زیر 100 کشوری بله امکانش هست حتی بالا تر هم بزنن(طبق اصول البته).توی دوران جمع بندی به خصوص تست رو زیادترشم می کنن
      شما 200 تا تست بزنید(با توجه به برنامه نه فیک)درست تحلیل کنید.خوب مرور کنید بهتر از اینه که روزی 500 تا با تحلیل ضعیف بزنید
      کیفیت رو فدای کمیت نکنید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      دورهٔ دو ماههٔ جمع بندی که اوج تست زنیم بود، حدود سیصد چهارصدتا در روز میزدم کفایت میکرد.این عددارو از کجا میارید؟؟ پونصدتا اونم از الان؟؟؟
      (مگر اینکه بخواید تک رقمی بشید البته)

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      به تعداد نیست، به کیفیته.
      باید یک بالانس مناسب بین کیفیت و تعداد با توجه به سطح خودت نگه داری
      اینکه صرفا بخوای تعداد رو بالاتر ببری مثل اینه که برای خوشمزه تر شدن یه غذا، هِی بیشتر و بیشتر نمک بریزی. دیگه از یه جایی به بعد داری اشتباه میکنی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #8
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      سلام و عرض ادب
      برخلاف نظر اکثر دوستان من معتقدم که میشه به این حد از تست رسید و حتی بیشتر؛ اونم‌‌ نه اینجوری که فقط زبان و معارف زد؛ حتی اگر برای هر درس با همون نسبت کنکور هم بزنیم؛ میشه تا ۶۰۰_۷۰۰ تا رسوند؛ ولی این اتفاق با گذر زمان میفته نه از همین اول کار. هدف از تست زماندار اینه که سرعت تست زنی بیاد بالا و بتونی زمان رو هم در کنار دقت به عنوان یه پارامتر مهم در نظر بگیری. مثلا تو دروس عمومی، قرابت و آرایه ادبیات؛ ترجمه و متن عربی و ریدینگای زبان به عنوان مباحثین که میشه با تمرین و تست مرتب به چنان مهارتی توشون رسید که باعث شه دیگه تو عمومی وقت کم نیارین. اگر دقت کنین توی عمومیا همین مباحث هستن که بیشتر از همه هم وقت میگیرن.
      شما هم نباید انتظار داشته باشین یهو از ۲۰۰ تست برسین به حد ایده آل. علاوه بر اون با توجه به تایمی که الان قرار دارین، ممکنه مرور و مطالعه وقت اعظمی رو از وقت شما بگیرن و تست در کنار این برنامه ها باشه ولی با نزدیک شدن به کنکور، تست خودش رو بیشتر تو برنامه جا میده.
      در حسرت عطر سیب

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تست داریم تا تست
      بعضی تست های شمارشی زیست و شیمی خودشون 5-6 تا تست حساب میشن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      به حرفای بقیه کار ندارم

تجربه ی خودمو میگم

واسه شروع برای کسی که متوسطه 100 تا 150 تست در روز هم خیلی خوبه
      بری جلو و روی دور بیوفتی تا 250 الی 300 تست میرسه که میشه همون هفته ای 2000 تست که ایده اله
      بیشتر از این مقدار یا باید سطحت هیلی خیلی بالا باشه یا اینکه از کیفیت کارت کم کنی تا الکی تعداد تست بالا ببری
      بتونی به عدد 250 تا 300 برسی و حفظش کنی واقعا عالیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن