خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      تحلیل تست 2 شیوه داره
      1. مخصوص دانش آموزای ضعیف : خط گرفتن از پاسخنامه ==> یعنی هر تستی بلد نبودین نرید پاسخنامه رو از اول تا آخر بخونین بعد برگردین کپی پیستش کنین ! خودتون تا جایی که شد رد گزینه میکنین و راه حل رو جلو میبرین . یه جا گیر میکنین و حل نمیشه . میرین همونجا رو گیرتون رو با پاسخنامه برطرف میکنین بعد برمیگردین باز بقیه تست رو حل میکنین
      2. مخصوص دانش آموزای متوسط و قوی : خط گرفتن از درسنامه و کتاب ==> وقتی یه جای تست گیر کردین به جای چک کردن پاسخنامه میرین سراغ کتاب یا درسنامه , گیر اون بخش رو برطرف میکنین و بعد برمیگردین بقیه تست رو حل میکنین

این میشه شیوه درست تحلیل تست . 99 درصد بچه ها تا یه تست رو نمیتونن حل کنن میرن پاسخنامه رو میخونن برمیگردن همون راه حل رو عینا رو چک نویس کپی پیست میکنن
      یا یه تست رو میخونن همون گزینه 1 رو بررسی میکنن میزنن و اگه درست بود تموم ! هر 4 تا گزینه تست باید بررسی بشه چه درست چه غلط

تست پوششی یعنی تست زدن از مباحث پوشش داده شده قبلی ( چه روز گذشته چه هفته گذشته)
      کی بزنیم ؟ 1.هر روز 10 تا 15 دقیقه ابتدای مطالعه اون درس باید تست پوششی روز گذشته همون درس زده بشه 2.آخر هفته همه تستای نشان دار آزمون گرفته بشه + یه آزمون غیرحضوری که تست جدید باشه
      از کجا پوششی بزنیم ؟ 1. تستای تکراری شامل : تستای نشان دار روز گذشته 2. تستای جدید شامل : تستای مبحث تکراری دیروز و ضریبی که کار نشده (مثلا دیروز زیت ضریب زوج تست زدین امروز فردا رو برای پوششی میزنین)
      اولویت با کدومه ؟ اول تستای تکراری . اگه زمان مونده بود میرین سراغ تست جدید . بیشتر از 10 15 دقیقه پوششی کار کردن شما رو از پیشروی عقب میندازه . پس به اندازه کار کنین
      این تست زدن پوششی فقط مخصوص زیست هست یا مخصوص دوران جمع بندی؟ یا از الان که میخونیم هر روز 10 دقیقه تست پوششی بزنیم.
      روش مطالعه دروس رو اگر تاپیک بزنین بگین یا اگر تاپیکی یا سایتی هست که درست گفته نشونش بدین ممنون میشم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      این تست زدن پوششی فقط مخصوص زیست هست یا مخصوص دوران جمع بندی؟ یا از الان که میخونیم هر روز 10 دقیقه تست پوششی بزنیم.
      روش مطالعه دروس رو اگر تاپیک بزنین بگین یا اگر تاپیکی یا سایتی هست که درست گفته نشونش بدین ممنون میشم

نه مخصوص همین الان و همه دروسه !
      هر درس برنامه 10 دقیقه اولش باید نشان دارای روز گذشته کار بشه
      واسه روش مطالعه از طریق پیدی لینک کانالم رو بگیرین کامل توضیح دادم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها

نه مخصوص همین الان و همه دروسه !
      هر درس برنامه 10 دقیقه اولش باید نشان دارای روز گذشته کار بشه
      واسه روش مطالعه از طریق پیدی لینک کانالم رو بگیرین کامل توضیح دادم
      پیدی کجاست ؟

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bookworm81 نمایش پست ها
      یه حرفی بهت میزنم
      گوش کنی پشیمون نمیشی
      از فروم، تلگرام، اینستاگرام و ..... بکن و برو.
      بخدا من دور اینا نیومدم چند ماه، و هیچیمم نشد. اگه این کارو نمیکردم این رتبه رو هم نمی آوردم.
      تعداد تستت هم فکر کنم کم بوده. سعی کن اصولی ببریش بالا.
      ایرادات رو با مشاور رفع کن نه با فروم و نت.
      امیدوارم خبر رتبه‌ی خوبت رو سال دیکه ابن موقع بهمون بدی
      سلام دوست عزیز نسخه ای که برای خودتون میپیچینو نمیتونین برا بقیه بپیچیم من امسال بعد از کنکورم به این سایت اومدم ولی تو طول سال به عنوان مهمان همیشه میومدم حس میکنم تنها چیزی که باعث شد من از زمین پاشم و برای شروع مجدد بخونم همین سایت بود واینکه میدیدم یه سری آدما تونستن تو سال دوم موفق باشن

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن