خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Question بینایی سنجی/رادیولوژی/پرستاری

سلام از بین این سه تا رشته پرستاری رادیولوژی تیپ یک بینایی سنجی زاهدان کدومو برم بهتره؟
      بینایی سنجی بازار کارش واقعا خوبه؟؟؟ و مهاجرتش چطوره؟ و سطح در امدش؟
      والدینم خیلی اصرار دارن پرستاری برو خودم خیلی دو دلم بیشتر بینایی سنجی و رادیولوژی رو دوست دارم ولی میگن بازار کار رادیولوژی توی کارشناسی خوب نیس؟ درسته؟؟

بعد بینایی سنجی همه جای کشور گزینشش کشوریه هست؟چون شنیدم زاهدان بومی زیاد میگیره

پرستاری راستش روحیم زیاد نمیخوره مامانم بیمارستان به عنوان همراه مریض بوده میگه کارش راحته اونقد سخت نیست ولی بقیه میگن سخته موندم چیکار کنم لطفا هر چی میدونین در مورد این رشته از بازار کار و درآمد و مهاجرتشون بگین

من خودم زیرگروه یکم شده 14800 کشوری و 6300 منطقه دو احتمالش هست بینایی زاهدان بیارم؟با از این بیشتر اورده ولی بومی زاهدان بوده

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه میخوای مهاجرت کنی پرستاری خیلی میگن خوب جذب میکنن اونور
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد من به شما و اگر فرضاً اگر من جای شما بودم:
      رادیولوژی *****
      بینایی سنجی
      پرستاری .

در خصوص نظر والدین به هر حال فرزندشون هستید و نگران شما هستند !!! اما این زندگی شما است ! آینده شما است ! و شما هم روزی خانواده خودتون رو خواهید داشت ان شاءالله !
      پس بهتره طوری انتخاب کنید که خودتون با عشق و علاقه اونو دوست داشته باشید و تا مقاطع بالاتر اونو ادامه بدید ! و اگر سختی و دلزدگی بعد از مدتی به وجود اومد اون خودخواسته درونی باعث علاقه و پیشرفت و مبارزه شما بشه !
      پرستاری هم سختی های خودش رو داره ! هر رشته ای یه وقت های یه مکان های و موقعیت های کار سبک و راحت هست ولی همون پرستاری در جای دیگه ای یکی از زجر آورترین رشته میتونه باشه ! ولی این بین کسی که علاقه داره هم خوب درس هاشو موقع تحصیل میخونه هم بعد از فارغ التحصیلی و کار اونو ادامه میده.
      نظرات صرفا ً نظر شخی است و خودتون بازهم تحقیق و جویای احوالتون از انتخابتون باشید.

- در خصوص مهاجرت چون الان اوضاع جهان این طوری هست بله پرستار میگرند برای اینکه سپربلای بیمارستان ها بشن ولی شاید 4 5 سال دیگه اصلا وضعیت این طوری نباشه و شما صرفا ً به خاطر مهاجرت به رشته ای فکر نکنید.

در خصوص انتخاب رشته : کشوری، یا بوم و منطقه ای، حتما دفترچه رو بخونید توی دفترچه به ریز و جزئیات زده .

موفق باشید.

مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

ویرایش توسط MYDR : 14 مرداد 1400 در ساعت 19:33

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول بینایی سنجی حتی اگر راه دوری مثل زاهدان باشه (آینده شغلی فوق العاده عالی)
      بعد پرستاری ( آینده شغلی تضمین شده و عالی برای مهاجرت)
      رادیولوژی هم پیشنهادنمیکنم بازار کار تثبیت نشده و اغلب بیکار.
      بینایی سنجی کلا یه شغل مستقل با درآمد خیلی خوبه حتما بزن ^_^
      موفق باشی
      The moon is always alone...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من زیاد اطلاع ندارم و با توجه به جامعه میگم که؛
      از بین این سه تا بنظرم پرستاری بهتره که البته میگی به روحیه ات نمیخونه...ولی روش جدی فکر کن چون ممکنه ترست از اینکه به روحیه ات نمیخوره بی دلیل باشه
      بینایی سنجی هم رشته خیلی خوبیه
      رادیولوژی هم نمیدونم دقیقا چطوره رشته اش ولی دیدم کسایی که پیش متخصص ها کار میکنن

امیدوارم بهترین انتخاب رو بکنی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      سلام از بین این سه تا رشته پرستاری رادیولوژی تیپ یک بینایی سنجی زاهدان کدومو برم بهتره؟
      بینایی سنجی بازار کارش واقعا خوبه؟؟؟ و مهاجرتش چطوره؟ و سطح در امدش؟
      والدینم خیلی اصرار دارن پرستاری برو خودم خیلی دو دلم بیشتر بینایی سنجی و رادیولوژی رو دوست دارم ولی میگن بازار کار رادیولوژی توی کارشناسی خوب نیس؟ درسته؟؟

بعد بینایی سنجی همه جای کشور گزینشش کشوریه هست؟چون شنیدم زاهدان بومی زیاد میگیره

پرستاری راستش روحیم زیاد نمیخوره مامانم بیمارستان به عنوان همراه مریض بوده میگه کارش راحته اونقد سخت نیست ولی بقیه میگن سخته موندم چیکار کنم لطفا هر چی میدونین در مورد این رشته از بازار کار و درآمد و مهاجرتشون بگین

من خودم زیرگروه یکم شده 14800 کشوری و 6300 منطقه دو احتمالش هست بینایی زاهدان بیارم؟با از این بیشتر اورده ولی بومی زاهدان بوده
      اول اینکه خسته نباشی و تبریک بابت رتبه ات
      دوم اینکه مرسی از تگ
      سوم اینکه باید ببینی چه مدل کاری دوس داری بینایی سنجی عموما خود اشتغال هست و رادیو و پرستاری استخدامی . اگر میخوای رشته ی استخدام محور بری به نظر من پرستاری در صورتی که حتی لیسانس هم بمونی وضعیتش از بقیه پیراها بهتره و همینطور برای مهاجرت کارت راحتتره.
      بینایی سنجی هم برای زاهدان الان سرچ کردم و دیدم که از همه ی نقاط کشور گرفته و آخرین رتبه ای که پارسال گرفته ۵۷۰۰ منطقه دو هستش البته ک در بعضی رشته ها اطلاعات قلم چی ناقصه . تو بزنش انشاالله که میاری
      از نظر بازار کار بین این رشته ها و درآمد:
      بینایی سنجی
      پرستاری
      رادیولوژی

مهاجرت:
      پرستاری
      بینایی
      رادیو

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مهاجرت یه موضوعی هست که من خیلی اطلاع ندارم اما مثل اینکه پرستاری برای مهاجرت بهتره البته باید زبان مقصد رو در حد عالی بلد باشی اما برای ایران موندن ، واقعا بینایی سنجی خوبه و درآمد خوبی هم می‌تونه داشته باشه و پرستیژ بالایی هم داره و راحت تره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قطعا اول بینایی بعد پرستاری بعد رادیو
      رادیو که آخر از همه شکی نیست . هم شغل به نسبت خطرناکیه هم بازارکارش بده کلا رشته اش فقط اسم داره
      پرستاری هم اگه با شیفت و کار زیاد و اینا مشکلی ندارین بهتره . ولی بینایی کارش راحته و توی شهرای کوچیک تر هم بازارکار خیلی خوبی داره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahrou نمایش پست ها
      سلام
      من زیاد اطلاع ندارم و با توجه به جامعه میگم که؛
      از بین این سه تا بنظرم پرستاری بهتره که البته میگی به روحیه ات نمیخونه...ولی روش جدی فکر کن چون ممکنه ترست از اینکه به روحیه ات نمیخوره بی دلیل باشه
      بینایی سنجی هم رشته خیلی خوبیه
      رادیولوژی هم نمیدونم دقیقا چطوره رشته اش ولی دیدم کسایی که پیش متخصص ها کار میکنن

امیدوارم بهترین انتخاب رو بکنی
      مرسی عزیزم

بقیه هم چیزی میدونن بگن حتی شده خیلی کم

این آزمون لیسانس به پزشکی چقد صحت داره؟ و اینکه مدرکش معتبره؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بینایی بعد پرستاری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)