خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 92
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظرم امسالو بزار اخرین بار هروقت تنبلی کردی یادت بیفته این اخرین بار و همه تلاشتو مطمئن باش میکنی و هرچی قبول شدی برو مگه همه باید پزشک بشیم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      همه ب من میگن این مدتو بخونی چون پایه ات ضعیفه حتی نمیتونی زیرده هزار منطقه سه بشی
      واقعا انقد سخته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ترسوندن منو کلا جرئت انجام هیچ کاریو ندارم
      اولا ببخشید ولی همه زر میزنن
      دوما اطلاعات کامل از خودت ندادی من نفهمیدم ببین من حاضرم همه جوره کمکت کنم چون نمیخوام مثل خودم بشی ولی اول برو ببین چی میخوای چی دوس داری تو هیچ هدفی نداری دختر فقط کنکور دادی خوب بدون هدف چه تلاشی میخواستی کنی؟ ببین نمیدونم به معلمی علاقه داری بانه ولی اگه علاقه داری واقع نگر باش اگه ۵ ساله پشت کنکوری فکر نمیکنم سنت به فرهنگیان بخوره باید بری بخونی بعدا جذب اموزش پرورش شی اگه دوس نداری که بیخیالش شوو
      کنکور ار تباط مستقیم با تلاش داره پایه ت قوی باشه بهتر نباشه بیشتر تلاش میکنی همین

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از رشته های دانشگاه آزاد شهرت راضی نیستی بری اونجا بخونی؟
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      نمیدونم والا
      ولی اگر من این شرایط رو داشتم و دختر هم بودم قطعا و 100 درصد ازدواج میکردم چون خیلی کیسهای اینطوری دیدم تو فامیلمون که بعد ازدواج به همه اون چیزایی که دلشون میخواست رسیدن / یعنی پول مفتی و ماشین مفتی و عمل جراحی زیبایی و مسافرت خارج کشور و ... یدونه اغا پسری که خانواده اش پولدار بودن رفتن گرفتنش / یکی دیگه اش هم دیروز ازدواج کرد که دومین بار کنکورش بود

ولی دست خودتونه و زندگی خودتون
      ولی به دختر ها واقعا حسودییم میشه / چون تا به الان که 24 سالم شده دختری رو ندیدم که ازدواج کنه و ناراضی باشه توی فامیلمون و همه شون وقتی رفتن خونه شوهر از این رو به اون رو شده همه چیشون / از زیبای یو چهره بگیر تا کیف کردن و ...
      جالبیش اینجاست اوناای که رفتن دانشگاه هم دنبال شوهر میگردن بعد چند سال ولی توی دانشگاه معمولا شوهر پولدار گیر نمیاد زیاد/ تو جامعه ای هم که ما داریم زندگی میکنیم { مخصوصا گفتی شهرتون کوچیکه} سنت که بره بالا و دختر باشی تا آخر عمر شاید دیگه نگیرنت و تنها بمونی
      یا بخون امسال و یا اگه نخوندی برو ازدواج کن
      حسودی نکن پس از ازدواج دخترا دیگه هیچی واسه خودشون ندارن تنها چیزی که دارن اینه که مردم میگن خوش بحالش با فلانی ازدواج کرد و همون ظاهرو حفظ میکنن جلو مردم و اگه یکم نزدیک باشی بهشون تازه سر از حسرت ها و زندگی داغونشون در میاری
      تفاوت هاست بین کسی که با دست خودش چیزی که میخواسته رو به دست آورده با کسی که با یه آدم پولدار ازدواج کرده

5. Top | #20
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      اولا ببخشید ولی همه زر میزنن
      دوما اطلاعات کامل از خودت ندادی من نفهمیدم ببین من حاضرم همه جوره کمکت کنم چون نمیخوام مثل خودم بشی ولی اول برو ببین چی میخوای چی دوس داری تو هیچ هدفی نداری دختر فقط کنکور دادی خوب بدون هدف چه تلاشی میخواستی کنی؟ ببین نمیدونم به معلمی علاقه داری بانه ولی اگه علاقه داری واقع نگر باش اگه ۵ ساله پشت کنکوری فکر نمیکنم سنت به فرهنگیان بخوره باید بری بخونی بعدا جذب اموزش پرورش شی اگه دوس نداری که بیخیالش شوو
      کنکور ار تباط مستقیم با تلاش داره پایه ت قوی باشه بهتر نباشه بیشتر تلاش میکنی همین
      من با کنکور۴۰۱میشه پنج سال و الان ۲۱سالو هشت ماه سنم
      من ب رشته های دبیری علاقه دارم و پیرپزشکیا
      راستش خودمو قبول ندارم ک رشته های تاپو بخوام
      و کلا ارتباطم با دروس مفهومی بهتره تا حفظی
      مرسی گلم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم پس به کتفمو برا چی گذاشتن ؟برا همین مواقع که یسریا حرف مفت میزنن.گوور باباشون ولکن این بهونه هارو برا خودت نیار.من میدونم سنم کمتره ولی خب حس میکنم میتونم در این زمینه صحبت کنم چون تجربه مشابهشو داشتم.همه اینا ک میگی دلایلین که مغزت میاره تا خودتو اروم کنی و توجیه .اما واقعیت دساتان اینه که تو هرچقدم خودتو توجیه کنی باز اصل داستان تغییری نمیکنه.مسیر کنکور واقعا واقعا میگم خسته کنندس.سخت نیست ها فقط خسته کنندس .اینجوری بهش نیگا کن بابا چارتا کابه دگ میخونم میرع پی کارش تستشو میزنم .اینجا بچه ها خیلی به هم کمک میکنن همیشه مشکلی بود حتی سوال درسی اگه بزاری همه همراهیت میکنن تا مشکلت رفع بشه.از بستری که داری استفاده کن بخدا گفتن ...شر نگو به مردم خیلی کار سختی نیست بگیر زندگیو به ..خمت و راتو جلو برو حالا تو قبول شی یا نشی چی به اونا میرسه یا ا اونا کم میشه بیان اظهار نظرم بکنن .مگه وقتی تو گیر افتادی تو تنهایی و افسردگیت میان دستتو بگیرن بگن دخترخوب پاشو نترس ماهممون کنارتیم؟نه بخدا ....ولی من قول میدم بچه های انجمن اونقد مهربونن که همه جوره هر مشکلی داشته باشی پشتت میمونن ...توکل کن به خدا ایمان بیار به خودت و شخصیت قویت محیطت رو یه دستی بهش بکش کتاباتو باز کن یه نیگاهی بهشون بنداز ببین چجورین چی دارن میگن .یه مدت دلبخواهی بخون درساتو ک کمساعت مطالعت اوکی شد از اشفنگیه که وقتی استارت میزنی خوابت میاد اذیت میشی دراومدی برنامه سبک بریز و به نتیجه هم فکر نکن بیخیال بابا یا میشه یا نمیشه...هوم؟غیر این که نیست دختر خوب...

ببخشید دیگه من حرفام طولانی میشه
      اینقد شک به دلت راه نده و دو دل نشو همین لحظه که تو این تاپیکی و انلاینی اون حسی که داره میگه پاشووو بیا ببین تو کتابا چخبررو خفه نکن و برو سمتشون...یک ساعت درس بخون یک ساعت با خودت فکر کن بعد انلاین شو ببی دوستات اینجا چیا گفتن...قول میدم با حس بهتری انلاین میشی...فقط یک ساعت...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونم والا
      ولی اگر من این شرایط رو داشتم و دختر هم بودم قطعا و 100 درصد ازدواج میکردم چون خیلی کیسهای اینطوری دیدم تو فامیلمون که بعد ازدواج به همه اون چیزایی که دلشون میخواست رسیدن / یعنی پول مفتی و ماشین مفتی و عمل جراحی زیبایی و مسافرت خارج کشور و ... یدونه اغا پسری که خانواده اش پولدار بودن رفتن گرفتنش / یکی دیگه اش هم دیروز ازدواج کرد که دومین بار کنکورش بود

ولی به دختر ها واقعا حسودییم میشه / چون تا به الان که 24 سالم شده دختری رو ندیدم که ازدواج کنه و ناراضی باشه توی فامیلمون و همه شون وقتی رفتن خونه شوهر از این رو به اون رو شده همه چیشون / از زیبای یو چهره بگیر تا کیف کردن و ...
      جالبیش اینجاست اوناای که رفتن دانشگاه هم دنبال شوهر میگردن بعد چند سال ولی توی دانشگاه معمولا شوهر پولدار گیر نمیاد زیاد/ تو جامعه ای هم که ما داریم زندگی میکنیم { مخصوصا گفتی شهرتون کوچیکه} سنت که بره بالا و دختر باشی تا آخر عمر شاید دیگه نگیرنت و تنها بمونی
      والا داداش یه جوری میگی من این شرایط اگه داشتم ازدواج میکردم مگه پسره پولدار همه جا ریخته والا اگه از ده تا خواستگار یکیش پولدار باشع که اصلن همونم نیس والا الان پسرا ن خونه دارن نه ماشین نه هیچی نه کار میان خواستگاری خواستگار پولدار کجا بود دیگه
      شاید دخترای فامیلتون شانس دارن 😐
      بعدشم مگه به خاطر پول شوهر میکنن الان خیلیم کم پیدا میشه خواستگار خوب که بعدها از انتخابت پشیمون نشی ریسک کنکور به نظرم کمتر از ریسک ازدواجه

8. Top | #23
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      از رشته های دانشگاه آزاد شهرت راضی نیستی بری اونجا بخونی؟
      نمیتونم واقعا ب این رشته ها قانع شم
      خیلی درس خوندم و تلاش کردم بخاطر اون سالا از زندگیم دوس دارم الان تمومش کنم
      الان آدم بدی شدمو نمیخونم و نخوندم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیتونم واقعا ب این رشته ها قانع شم
      خیلی درس خوندم و تلاش کردم بخاطر اون سالا از زندگیم دوس دارم الان تمومش کنم
      الان آدم بدی شدمو نمیخونم و نخوندم
      شرایطم یه جوری مثل شما بود
      دبیرستانم خیلی بد بود ولی اصلا جوش جو کنکور نبود واسه همین خیلی ضربه دیدم
      سعی کردم سال های کنکور جبران کنم که نشد خوردم به نظام جدید ها و هزار طرح و کنکور ۲ نظامه و....
      کارم کشیده شد به دانشگاه آزاد.....
      ولی یه چیزی بهت بگم
      زندگی همیشه یه در امیدی برات باز میذاره
      مثلا من خودم درسم خیلی خوبه معدل کاردانیم بالاس (بچه ها میدونن بعضی ها) واسه همین میخوام از یه راهی خودمو بکشونم بالا( کنکور کاردانی به کارشناسی)
      من همین حسابداریکه میخونم هی میگم خدا واقعا من حقم این رشته نیست من میتونم رشته های بهتری برم و.....
      کلا میخوام بگم شاید یه چیزی از نظر دلت خوش نباشه ولی خوب میتونی به عنوان یه طناب نجات بهش نگاه کنی
      ببخشید که این سوالو میپرسم
      شما چند سالتونه الان ؟
      و اینکه علاقه تون به چه رشته ای هست ، هدفتون چیه؟ کلا هدف زندگیت .... اینا خیلی مهمن میخوام بدونم اون ته مسیری که میخوای بری چیه
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

10. Top | #25
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nrg_MOH نمایش پست ها
      عزیزم پس به کتفمو برا چی گذاشتن ؟برا همین مواقع که یسریا حرف مفت میزنن.گوور باباشون ولکن این بهونه هارو برا خودت نیار.من میدونم سنم کمتره ولی خب حس میکنم میتونم در این زمینه صحبت کنم چون تجربه مشابهشو داشتم.همه اینا ک میگی دلایلین که مغزت میاره تا خودتو اروم کنی و توجیه .اما واقعیت دساتان اینه که تو هرچقدم خودتو توجیه کنی باز اصل داستان تغییری نمیکنه.مسیر کنکور واقعا واقعا میگم خسته کنندس.سخت نیست ها فقط خسته کنندس .اینجوری بهش نیگا کن بابا چارتا کابه دگ میخونم میرع پی کارش تستشو میزنم .اینجا بچه ها خیلی به هم کمک میکنن همیشه مشکلی بود حتی سوال درسی اگه بزاری همه همراهیت میکنن تا مشکلت رفع بشه.از بستری که داری استفاده کن بخدا گفتن ...شر نگو به مردم خیلی کار سختی نیست بگیر زندگیو به ..خمت و راتو جلو برو حالا تو قبول شی یا نشی چی به اونا میرسه یا ا اونا کم میشه بیان اظهار نظرم بکنن .مگه وقتی تو گیر افتادی تو تنهایی و افسردگیت میان دستتو بگیرن بگن دخترخوب پاشو نترس ماهممون کنارتیم؟نه بخدا ....ولی من قول میدم بچه های انجمن اونقد مهربونن که همه جوره هر مشکلی داشته باشی پشتت میمونن ...توکل کن به خدا ایمان بیار به خودت و شخصیت قویت محیطت رو یه دستی بهش بکش کتاباتو باز کن یه نیگاهی بهشون بنداز ببین چجورین چی دارن میگن .یه مدت دلبخواهی بخون درساتو ک کمساعت مطالعت اوکی شد از اشفنگیه که وقتی استارت میزنی خوابت میاد اذیت میشی دراومدی برنامه سبک بریز و به نتیجه هم فکر نکن بیخیال بابا یا میشه یا نمیشه...هوم؟غیر این که نیست دختر خوب...

ببخشید دیگه من حرفام طولانی میشه
      اینقد شک به دلت راه نده و دو دل نشو همین لحظه که تو این تاپیکی و انلاینی اون حسی که داره میگه پاشووو بیا ببین تو کتابا چخبررو خفه نکن و برو سمتشون...یک ساعت درس بخون یک ساعت با خودت فکر کن بعد انلاین شو ببی دوستات اینجا چیا گفتن...قول میدم با حس بهتری انلاین میشی...فقط یک ساعت...
      درسته
      بچه های انجمن خیلی خوبن
      من در واقعیت دوستی ندارم چون همشون رفتن سر زندگیشون و نمیتونن ب من هیچ کمکی کنن
      منم فقط اینجارو داشتم ک همه چیو بگمو کمک بخوام

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      شما پنجاه سالم پشت کنکور بمونی جز پول و عمر هدر دادن اتفاقی نمیافته
      برو رشته های مهندسی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من با کنکور۴۰۱میشه پنج سال و الان ۲۱سالو هشت ماه سنم
      من ب رشته های دبیری علاقه دارم و پیرپزشکیا
      راستش خودمو قبول ندارم ک رشته های تاپو بخوام
      و کلا ارتباطم با دروس مفهومی بهتره تا حفظی
      مرسی گلم
      سنت که زیاد نیس اولا خودمو قبول ندارمو بریز دور هرکسی که تلاش کنه میتونه ولی اکه به دبیری علاقه داری بیا فرضو بزاریم رو همون فرهنگیان
      به دست آوردنش آسون نیس ولی تو بگو سطحت صفره اگه از الان شروع کنی تلاش اصولی ۱۰۰ درصد شدنیه
      فقط اگه وضع مالیت اوکیه مشاور بگیر اگه نه از بچه های انجمن کمک بگیر درست و اصولی تلاش کن واسه یه دفه هم بزن تو دهن همه هم تمام این افکار وحشتناکی که توی ذهنت از خودت ساختی رو نابود کن

13. Top | #28
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzanh نمایش پست ها
      والا داداش یه جوری میگی من این شرایط اگه داشتم ازدواج میکردم مگه پسره پولدار همه جا ریخته والا اگه از ده تا خواستگار یکیش پولدار باشع که اصلن همونم نیس والا الان پسرا ن خونه دارن نه ماشین نه هیچی نه کار میان خواستگاری خواستگار پولدار کجا بود دیگه
      شاید دخترای فامیلتون شانس دارن
      بعدشم مگه به خاطر پول شوهر میکنن الان خیلیم کم پیدا میشه خواستگار خوب که بعدها از انتخابت پشیمون نشی ریسک کنکور به نظرم کمتر از ریسک ازدواجه
      کلا پولدارم باشن
      ارزش اون حس مستقل بودنو ندارع اون خیال راحتی ک داری

اخرش ی پیر کچل پیدا میشه برا زندگی

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نمیدونم والا

واقعا همیشه نظرات شما رو که میخوندم فکر می کردم شخصیت و دیدگاه خوبی دارین!
      شوهر کردن و وابستگی مالی به شخص دیگه هم شد افتخار؟شما انقد عزت نفس و شخصیتت پایینه که حسرت همچین چیزایی رو میخوری؟فقط واسه همینا میخواستی دختر باشی؟
      بعد مفهوم رضایت از زندگی مشترک فقط توان مالی واسه بزک و دوزکه؟شما تو بطن زندگی اون دخترا بودی ببینی آرامش و احترام دارن یا نه؟
      یا نکنه واسه شما همین که یه پولی باشه که خرج کنین کافیه و مهم نیس درمقابل چجوری با شما رفتار میشه؟
      و واقعا با خوندن جمله ی آخر حالم بهم خورد.یعنی چی که سنت بالا بره کسی نمی گیرتت؟خب گیریم که اصلا نگیره،بدرک مگه اهمیتی داره؟این عقاید مزخرف و قدیمی چیه دیگه که هنوزم واسه ترسوندن بقیه ازش استفاده میکنین
      متاسفم واسه کشورم که نسل جدیدش امثال شماهایین.باید به صورت ریشه ای مغز جوونای این مملکت رو ترمیم کرد

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه بگی دلیل اصلی پشت کنکور موندنت چی بوده؟ «دلیل اصلی».راستشو بگو، راهنماییت کنم.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن