خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: انتخاب دبیر

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انتخاب دبیر

سلام
      من کنکوری ۹۹ هستم بعد یک سال دوری از درس دوباره میخام کنکور بدم ۱۴۰۰ کنکور ندادم یعنی کلن میخواستم درس خوندن وبزار کنار
      من خوب از مهر مشاوره گرفتم
      و مشکلی که دارم تو بعضی از دروس تخصصی میخواستم کلاس برم ولی نمیدونم کدوم دبیر واسم بهتره دبیری که مفهومی تدریس کنه وهم در حد کنکور
      تو درس ریاضی شیمی فیزیک و عربی فقط قواعدش کدوم دبیرو پیشنهاد میکنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نبود دبیر خوب معرفی کنه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شیمی بابایی فیزیک یحیوی عربی فلاح ریاضی سادات وملاک پور و موئینی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه ریاضی ملاک پور وسادات هستن ولی ملاک پور خیلی بهتره فیزیک ذهبی و یحیوی ونوکنده که ذهبی ویحیوی برای سطح ضعیف خوبن شیمی اقاجانی خوبه اگه ضعیفی بابایی باید پایه داشته باشی خودت

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzanh نمایش پست ها
      سلام
      من کنکوری ۹۹ هستم بعد یک سال دوری از درس دوباره میخام کنکور بدم ۱۴۰۰ کنکور ندادم یعنی کلن میخواستم درس خوندن وبزار کنار
      من خوب از مهر مشاوره گرفتم
      و مشکلی که دارم تو بعضی از دروس تخصصی میخواستم کلاس برم ولی نمیدونم کدوم دبیر واسم بهتره دبیری که مفهومی تدریس کنه وهم در حد کنکور
      تو درس ریاضی شیمی فیزیک و عربی فقط قواعدش کدوم دبیرو پیشنهاد میکنید
      ریاضی که من فک میکنم کتاب مهروماه رو داشته باشی خیلی خیلی میتونه کمکت کنه. و به نظرم کلاس های استاد بابک سادات رو هم ببین و ببین که به سطحت میخوره یا ن . شیمی که واقعا استاد بابایی خیلی میتونه کمکت کنه البته باید ی پیش زمینه ای داشته باشی . فیزیک هم استاد یحیوی . عربی هم استاد فلاح در قواعد و در نهایت که راه افتادی استاد واعظی رو ببین.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohadeseh_b77 نمایش پست ها
      ریاضی که من فک میکنم کتاب مهروماه رو داشته باشی خیلی خیلی میتونه کمکت کنه. و به نظرم کلاس های استاد بابک سادات رو هم ببین و ببین که به سطحت میخوره یا ن . شیمی که واقعا استاد بابایی خیلی میتونه کمکت کنه البته باید ی پیش زمینه ای داشته باشی . فیزیک هم استاد یحیوی . عربی هم استاد فلاح در قواعد و در نهایت که راه افتادی استاد واعظی رو ببین.
      مرسی
      والا تو مدرسه جز شاگردای زرنگ بودم یعنی گیراییم بالاس
      ولی خوب یه ساله اصلن لای کتابارو باز نکردم وقرار از ۲۰ مرداد شروع کنم چون کرونا دارم توان خوندن نیست
      شیمی بین آقاجانی وبابا کدوم بهتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن