خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 63
    1. Top | #46
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      بله دوست گرامی.
      قطعا ً درمان هزینه بر است... همه جای دنیا مقایسه کردنش با ایران فرق داره ! سطح درآمد و سایر مسائل هم در این موضوع دخیل هست که هممون میدونیم ... همین موضوع بیمه هم یکی از اصل های تبلیغاتی ریاست جمهوری هم بوده که خیلی عملی هم نشده !

بحث بر سر پول و سطح درآمد و رفاه و رسیدن به اون خواسته های مادی هست که حقیقتا ً با روح پزشکی و درمان جان و تن بیماران فاصله خیلی زیادی گرفته ! اما فقط این حرف من به مجموعه پزشکی نمیشه و شامل هر حرفه ای و شغلی میشه ! حتی یه هندوانه فروش سر نیسان هم کمی هوا گرم میشه هندونه رو گرون تر میده چه برسه به سایر حرفه و پیشه های موجود ولی در موضوع درمان که طرف داره از درد میمیره ناخوشایندتره که مردم و سلامتی اون مثل گوشت سلاخی برای درمان هست ... خیلی ها خیلی ها میگن میشن قصاب ! وقتی یه پزشک میتونه بره با بیمارستانی که دفترچه بیمه طرف قرارداد داره هزینه عمل رو خیلی کم تر بپردازه میگه نه الا و بلا باید بیایی فلان بیمارستان و یا کلینک خصوصی برای عمل و یا درمان و... حتی پزشکای هم هستند که میرن بیمارستان دولتی ویزیت میکنند ولی اونجا عمل نمی کنند و یا کار نمی کنند ! ! که با تغییر ظرفیت بعد از 30 سال یک دگر دیسی میتونه ایجاد بشه این ضعیت ها تا حدی کم تر بشه ... که موضوع این تاپیک هم راجب ظرفیت ها است ! حالا عده ای فکر می کنند وقتی ما صحب از ظرفیت پزشکی و هزینه و درآمد میکنیم ، مثل این هست که میخواهیم با حرف ها در این انجمن پولشون رو کم کنیم !
      مگر مائیم که روزی و رزق بندگان خدا رو تقسیم میکنیم ؟ روزی دهنده کس دیگه ای هست ! هر کسی در هر حرفه ای با هر دانشی نون فکر و بازو و هنر خودش رو میخوره چه کفاش په پزشک ! ( بماند عده ای مفت خورند و پارتی و...)

کسی مخالف افزایش ظرفیت با اماده بودن زیر ساخت نیست، همه مخالف افزایش ظرفیت با نبود زیر ساخت کافیه، اینکه وقتی بجا ۲۰ تا ۴۰ تا بگیرن تو یه کلاس ایا وسیله و تجهیزات لازم بری اموزش به کیفیت سابق خواهید بود؟ اینکه پزشک با کیفیت کمتر وکمیت بیشتر تحویل بدیم هنر نیست ، باید اول سطح دانشگاه ها رو افزایش داد و بعدا به طور تدریجی و نه ناگهانی افزایش ظرفیت داد ، افزایش ظرفیت ناگهانی بدون اماده بودن زیر ساخت باعث حل مشکلاتی که الان ذکر کردید نمیشه چون پزشک های کم مهارت( نمیخوام از لفظ منفی استفاده کنم و سواد رو توش قراربدم ) بیشتر خواهند شد ، و باز هم یه عده که مهارت بیشتری دارند تحت تاثیر پدیده ای عاذی در طبیعت به نام « انتخاب طبیعی» توسط مردم انتخاب میشن و مراجعه کننده شون هم بیشتر میشه و درامد اون ها بسیار بیشتر از الان میشه و یه عده ی (بیشتر از مقدارش در زمان حال) ،از پزشکان بدون بیمار خواهند ماند ، بنابر این ، این کار فقط شکاف طبقاتی رو در علوم پزشکی ایجاد خواهد کرد
      ویرایش توسط Sinus : 15 مرداد 1400 در ساعت 00:31

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      سلام؛ لطفا بفرمایین جهان های اول و دوم کجا حساب میشن و این مطلب که علوم پایه ای ها رو بهتر و بیشتر از پزشکی پذیرش می کنن چطور با چشم غیر مسلح میشه دید؟ (مدرک)
      در ضمن پذیرش چی هست دقیقا؟ یعنی تو خیابون های جهان اول و دوم میگن فلانی تو علوم پایه ای هستی بیا رو سرم بشین، یا واسه اپلای کردن مناسبه ، یا حقوق بیشتر یا ...

واسه دستگرمی، کاری که صد بار قبلا توی انجمن انجام دادم برای بار 101 انجام میدم.
      یه مقایسه کوچیک در مورد درآمدهای جهان اول. البته اگه آمریکا جهان اول باشه

لیسانس بیولوژی (زیست) : سالی 72K
      لینک
      لیسانس ریاضی: 72K
      لینک
      لیسانس شیمی: 58K
      لینک

پزشک : سالی 194K
      لینک
      دندانپزشک : سالی 138K
      لینک
      داروساز: سالی 116K
      لینک

این آخری هم به یاد مدرک گذشته های خودم:
      مهندس صنایع : سالی 69K
      لینک
      برای جهان سوال کردید و خودتون هم جواب خودتون رو تو حرفهاتون دادید پس به نوشته های خودتون رجوع کنید اگر دچار ابهام شدید، دست به سرچتون خوبه سرچ بزنید.
      هر وقت توی جهان اول و دومی توی خیابون ها گفتن فلانی تو پزشکی بیا روی سر ما بشین علوم پایه ای ها هم به همون صورت میگن !
      بحث ما راجب میزان درآمد رشته های مختلف بوده ؟ میزان درآمد پزشکان و سایر رشته ها ؟ ! این دست گرمی پرشتابانه شما اصلا چه ربطی به ماجرا داشت !؟
      از تمام حرف های که زده شده شما فقط اصرار و تلاشتون برای این قسمت از ماجرا بوده ؟ مگر ما گفتیم پزشکی بد هست و درآمد نداره ؟ یا دیگران رو به رشته های دیگه ای سوق دادیدم؟

نمی دونم واقعاً فازتون چی بوده !
      هر چی بوده موفق باشید .
      مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بحث ما راجب میزان درآمد رشته های مختلف بوده ؟ میزان درآمد پزشکان و سایر رشته ها ؟ !
      نمی دونم واقعاً فازتون چی بوده !
      اشکالی نداره. حضرت عالی بفرمایین این که پذیرش علوم پایه از پزشکی در کشور های جهان اول و دوم بیشتره یعنی چی؟ من نمی فهمم تو چه چیزی پذیرش بیشتری دارن.

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sinus نمایش پست ها
      کسی مخالف افزایش ظرفیت با اماده بودن زیر ساخت نیست، همه مخالف افزایش ظرفیت با نبود زیر ساخت کافیه، اینکه وقتی بجا ۲۰ تا ۴۰ تا بگیرن تو یه کلاس ایا وسیله و تجهیزات لازم بری اموزش به کیفیت سابق خواهید بود؟ اینکه پزشک با کیفیت کمتر وکمیت بیشتر تحویل بدیم هنر نیست ، باید اول سطح دانشگاه ها رو افزایش داد و بعدا به طور تدریجی و نه ناگهانی افزایش ظرفیت داد ، افزایش ظرفیت ناگهانی بدون اماده بودن زیر ساخت باعث حل مشکلاتی که الان ذکر کردید نمیشه چون پزشک های کم مهارت( نمیخوام از لفظ منفی استفاده کنم و سواد رو توش قراربدم ) بیشتر خواهند شد ، و باز هم یه عده که مهارت بیشتری دارند تحت تاثیر پدیده ای عاذی در طبیعت به نام « انتخاب طبیعی» توسط مردم انتخاب میشن و مراجعه کننده شون هم بیشتر میشه و درامد اون ها بسیار بیشتر از الان میشه و یه عده ی (بیشتر از مقدارش در زمان حال) ،از پزشکان بدون بیمار خواهند ماند ، بنابر این ، این کار فقط شکاف طبقاتی رو در علوم پزشکی ایجاد خواهد کرد
      ضمنا پزشکی و سایر رشته های مرتبط، کوچه بازار نیست که با تحلیل های تاکسی طوری مشکلش حل شه.

قطعا ً باید یه مدیریت درست و منطقی پشتش باشه ولی این که ظرفیت ها رو زیاد نکنند به علت مدیریت بی لایق، این مردم هستتند در کم بود بیشتر پزشک ضررش رو پرداخت می کنند !
      اما عده ای که اصرار دارند همین وضعیت بمونه رو با هیچ منطق و راه حلی نمیشه قانع کرد، پزشک کم مهارت به خصوص با افزایش رشته های پزشکی پولی که خودتون بهتر خبر دارید و ارجاع از خارج به کشور به انداز کافی به مردم ضرر میزنه ! ولی اگر با یک منطق درست ظرفیت ها رو درست می کردند که پزشک ها درست تربیت کنند ، به نفع همه میشد!

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همین هم حرف زدن شما نشون میده که هیچ از تربیت نداشته اید ! متاسفانه روی تربیت شما کاری نکردند! پس قاعدتاً این حرفهای که میزنید به همون ها هم برگرده !

مابقیش رو برای خودت نگه داشته باش که شایسته صحبت نیستید !
      واقعا ازت ممنونم که منو شایسته صحبت ندونستی و دهنتو بستی. باور کن بزرگترین خدمت رو در حق بشریت کردی! بوی گند افکار احمقانه و متعفنت حالمو بهم زد

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      واقعا ازت ممنونم که منو شایسته صحبت ندونستی و دهنتو بستی. باور کن بزرگترین خدمت رو در حق بشریت کردی! بوی گند افکار احمقانه و متعفنت حالمو بهم زد

تو لایق نگاه کردن هم نیستی چه برسه به این که بخواهی آدم حسابت کنیم که بخواهیم باهات حرف بزنیم !روی تربیتت وقت نزاشتن و از یه مردارخونه ای پاشدی راه افتادی توی جامعه !! تو ... بشریت هم نیستی که حرف مفت از جانب بشریت میزنی ! . دیگه هم ریپ نزن به پست های من و راتو بکش برو رد کارت .... و ببند اون مردارخونه کثیفت رو که از لاش خوردن ها این طور مشکل داری و عقده ای مریض !

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام؛ لطفا بفرمایین جهان های اول و دوم کجا حساب میشن و این مطلب که علوم پایه ای ها رو بهتر و بیشتر از پزشکی پذیرش می کنن چطور با چشم غیر مسلح میشه دید؟ (مدرک)
      در ضمن پذیرش چی هست دقیقا؟ یعنی تو خیابون های جهان اول و دوم میگن فلانی تو علوم پایه ای هستی بیا رو سرم بشین، یا واسه اپلای کردن مناسبه ، یا حقوق بیشتر یا ...

لینک
      لینک
      لینک

لینک
      لینک
      لینک

لینک
      آغا نابود کردی / خیلی خوب مینویسی واقعا
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

تو لایق نگاه کردن هم نیستی چه برسه به این که بخواهی آدم حسابت کنیم که بخواهیم باهات حرف بزنیم !روی تربیتت وقت نزاشتن و از یه مردارخونه ای پاشدی راه افتادی توی جامعه !! تو ... بشریت هم نیستی که حرف مفت از جانب بشریت میزنی ! . دیگه هم ریپ نزن به پست های من و راتو بکش برو رد کارت .... و ببند اون مردارخونه کثیفت رو که از لاش خوردن ها این طور مشکل داری و عقده ای مریض !
      مردک پاپتی؛ ای کاش انقدر وجود داشتی که به حرفت عمل میکردی و در گاله‌ت رو می بستی. ولی زهی خیال باطل! ظاهرا قرار نیست از *** پراکنی های امثال شما در امان باشیم. امثال شما بدجوری عقده توجه دارید ولی در کل دیگه مهم نیست، هر چقدر دوست داری یاوه‌سرایی کن. دیگه جوابتو نمیدم . فقط با این تفاوت که من مثل تو انقدر بی وجود نیستم که یه حرفی بزنم و پاش واینستم. برات یه جایگزین واسه تخلیه عقده هات هم دارم، میتونی به جای ریپلای کردن من بری ۴ تا هشتگ بحران کمبود پزشک تو توییتر بزنی یا بری واسه اربابت مجید حسینی فن پیج درست کنی.

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      مردک پاپتی؛ ای کاش انقدر وجود داشتی که به حرفت عمل میکردی و در گاله‌ت رو می بستی. ولی زهی خیال باطل! ظاهرا قرار نیست از *** پراکنی های امثال شما در امان باشیم. امثال شما بدجوری عقده توجه دارید ولی در کل دیگه مهم نیست، هر چقدر دوست داری یاوه‌سرایی کن. دیگه جوابتو نمیدم . فقط با این تفاوت که من مثل تو انقدر بی وجود نیستم که یه حرفی بزنم و پاش واینستم. برات یه جایگزین واسه تخلیه عقده هات هم دارم، میتونی به جای ریپلای کردن من بری ۴ تا هشتگ بحران کمبود پزشک تو توییتر بزنی یا بری واسه اربابت مجید حسینی فن پیج درست کنی.
      پاپتی هم خودت هم عوامل تربیت کننده نداشته ات که از اولش مشخص بوده به خاطر اختلالت روحی و روانی که ازش رنج می بری سادیسم داری !
      نه قرار نیست در امان باشی چون امثال من قرار امثال بی وجود و بی مقداری مثل تو رو به . . بدن ! گاله هم جای هست که رشد کردی و مثل روانی ها راهی جامعه شدی و از عقده هات نگرانی !
      وجود رو اونی نداره که اگر کسی که به قول خودش 2 دندون داره میخونه، درست و درمون مشخصات و هویت درج کنه! پس ظاهرا ً جلبک تازه به دوران رسیده ای که بهتره درست کارت رو انجام بدی و دندون نگیری! بهت هم گفته بودم ریپ نزن ولی باز اومدی مشغول خوردن شدی !
      حتی مجید حسینی **** رو هم نمی شناسم که تو مدام زر مفت میزنی برای فان پیچ و ... شرو ور تف میدی! مردار خونه ات رو ببند.

ویرایش توسط MYDR : 15 مرداد 1400 در ساعت 13:36

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنطرتون ازاد امسال تا چ ترازی میگیری با این اوضاع؟

11. Top | #56
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

لینک
      لینک
      لینک

لینک
      لینک
      لینک

لینک
      معین جان ملت عادت دارن وقتی میبینن خودشون نمیخوان تلاش کنن , بقیه رو میکشن پایین تا دلشون راضی باشه
      من و شمایی که به حداقلای خودمون توی کنکور رسیدیم , به خودمون جرئت نمیدیم کوچک ترین اهانتی به هر رشته و قشر دیگه ای بکنیم . بعد یه سری میان میگن ته پزشک عمومی اینه بره زیرپله پشمای ملت رو بزنه
      اینجاست که فرق ظرفیت آدما مشخص میشه

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adamkhob نمایش پست ها
      سال ۶۷ یهویی ظرفیت چند برابر کردند چون پزشک هندی تو کشور بود بعدا کاهش دادند چون نياز کشور تامین شد بعدشم درک می کنم پشت کنکوری هستی می خوای قبول‌ شی ولی مطمئن باش ظرفیت زیاد کنند قبول نمي شی بعدشم تو فکر می کنی تو دولت جدید ظرفیت دو برابر کنند نه پشت کنکور عزيزي نه گلم ظرفیت تا حدی بر حسب نیاز افزایش می دن
      از این ادبیات زشت و سخیفت باید خجالت بکشی! کسی دیگری رو تحقیر نمیکنه مگر اینه در اعماق وجودش بدونه که از اون بیچاره‌تره!

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اشکالی نداره. حضرت عالی بفرمایین این که پذیرش علوم پایه از پزشکی در کشور های جهان اول و دوم بیشتره یعنی چی؟ من نمی فهمم تو چه چیزی پذیرش بیشتری دارن.

ا
      شکال نداره ؟
      خوب این نظر شما است عیبی هم نداره که وسط یه بحث دیگه ای چیز دیگه ای رو وارد کنیم که بخواهیم ز اون جنبه به قضیه نگاه کنیم و مقصود خودمون رو پیش ببریم و دوستانی هم که داریم برامون دست و هورا بکشند ... پست های قبلی شما رو که در تاپیک های دیگه ای دیده بودم از زمانی که مثلا تغییر رشته دادید و اومدید پزشکی سعی بر این دارید که بگید بهترین حرکت عالم رو زدید و دیگران رو هم به اون موضع تشویق میکنید که هیچ ایرادی هم نداره ! ( که خیلی هم عالی ان شاءالله همه و همه پزشک بشن ! کی بخیله؟ )
      این باعث شده در کل اگر نظری مخالف نظر خودتون ببینید سعی میکنید دیگران رو متهم کنید که اونها میخوان سایرین رو گول بزنند و یا چون خودشون پزشک نشدند و یا پزشکی نمی خوننند به نوعی حسادت و قرض ورزی نسبت به این امر دارند ! نمونه اش هم در همین تاپیک که مقایسه درآمد رو مطرح کردید! (و هیچ توجهی به اصل گرانی هزینه ها و نیاز مردم به پزشک که مقصود اصلی ما بوده توجه ای نداشته اید).
      اما اون چیزی که باید بهش دقت می داشتیم و موضوع اساسی بر سر ظرفیت ها بود که با اعضا بحث و گفت و گو کردیم! وگرنه از لحاظ مالی و اطلاعات نسبت به رشته ها بعید نیست که امروزه کسی اطلاعات راجب به موضوع مالی نداشته باشه؟
      (شخصا ً از شما که مهندسی و تجربه بیشتری داشتید انتظار بیشتری داشتم !).

پذیرش علوم پایه هم در سطح دانشگاه ها از استاتید و اون های که رشته های علوم پایه بودند جست و جو کردم و نظرشون رو در خصوص کسی که ریاضی و یا فیزیک و شیمی بوده جویا شدیم ( البته رزومه مناسب هم خیلی مهم هست که همه میدونند) و این مطلبی بود که از تحقیقات و بررسی هام از حدود 7 8 نفر که از اینجا مهاجرت کردند از 30 سال قبل تا به 5 سال گذشته ... هلند و انگلستان و آلمان که ازشون اطلاعات گرفتم. ( مهندسی ها هم شانسشون خوب بوده و نمی گم هم اصلا پزشک ها نمی تونند برند و فقط علوم پایه ای ها عالین ! ولی در خارج از ایران به علوم پایه ای ها هم توجه میشه و فکر نمی کنند فقط باید به پزشکی توجه کرد) ، کسانی که میتونند در کلیت ارجاع برای خودشون شانس پذیرش بگیرند ( به شرایطشتون بخوره و نیاز به عقب گرد برای مدرک نداشته باشند ) بالاتر بوده ( ونه در آمد) و فکر نکنند علوم پایه ای ها رو اصلا پذیرش نمی کنند ! و از طرفی مدارک پزشکی ایران عمدتا ً معادل سازی میشه در صورتی که کسی که ارشد علوم پایه ریاضی و فیزیک و... داشته باشه این طور نیست حتی مدرک پزشکی و دندان پزشکی ایران در اکثر کشورهای اروپایی مورد تایید قطعی نیست این رو حتی موسسات مهاجرتی هم اعلام کردند.

معادل سازی مدرک پزشکی در آمریکا

معادل‌ سازی مدارک پزشکی در کانادا + هزینه ها

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در اروپا از طریق کار

چه کشورهایی مدرک پزشکی ایران را قبول دارند؟

کدام کشورها مدرک دندان­پزشکی ایران را قبول دارند؟

مهاجرت پزشکان

اصرار بر تفسیر پذیرش بیشتر داشته اید که امیدوارم بخشی از این مسئله حل شده باشه و منظورم رو متوجه شده باشید و گرنه نه با کسانی که پزشکی میخونند و با کسی که سر خیابون ها کار میکنند برای من فرقی ندارند همه انسان و شریف هستند این که به فکر دیگر افراد جامعه باشند و به کمک اونها بیاند با ارزش ترین اصل هست. موفق باشید.
      ویرایش توسط MYDR : 15 مرداد 1400 در ساعت 13:17

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از زمانی که مثلا تغییر رشته دادید و اومدید پزشکی سعی بر این دارید که بگید بهترین حرکت عالم رو زدید و دیگران رو هم به اون موضع تشویق میکنید که هیچ ایرادی هم نداره ! ( که خیلی هم عالی ان شاءالله همه و همه پزشک بشن ! کی بخیله؟ )
      عالین ! )
      کسانی که میتونند در کلیت ارجاع برای خودشون شانس پذیرش بگیرند بالاتر بوده و فکر نکنند علوم پایه ای ها رو اصلا پذیرش نمی کنند ! و از طرفی مدارک پزشکی ایران عمدتا ً معادل سازی میشه در صورتی که کسی که ارشد علوم پایه ریاضی و فیزیک و... داشته باشه این طور نیست حتی مدرک پزشکی و دندان پزشکی ایران در اکثر کشورهای اروپایی مورد تایید ...

آره؛ صد در صد بهترین حرکت عالم رو زدم و الان هم میگم. نیازی به پستهای گذشته نیست.
      خوب پس الان تازه فهمیدیم منظور از پذیرش اینه که علوم پایه از ایران راحت مهاجرت می کنه و علوم پزشکی سخت مهاجرت می کنه.
      سوال اینه که این مطلب چی رو ثابت می کنه ؟
      4 تا لینک از دلال دانشجو و کاسب علم چی رو ثابت می کنه دقیقا؟ اگه اطلاع ندارین خدمتتون عرض می کنم تا بقیه رو به اشتباه نندازین. کسی که بخواد (به عنوان مثال آمریکا) با مدرکش کار پزشکی یا دندانپزشکی انجام بده اگه خدا هم باشه باید دوباره یه سری دوره ها رو بگذرونه تا بتونه کار بالین انجام بده. مدرک:

لینک 1
      If you are a foreign physician interested in practicing medicine in the US, then you’ll need to prepare yourself to pass the US Medical Licensing Exams, get certified by the Educational Commission for Foreign-Trained Medical Graduates, enroll in a residency program, and then take a third licensing test.
      لینک2

Advanced training (or advanced standing) programs prepare foreign-trained dentists to gain licensure in the US and be able to practice in any state. You will earn an American Dental degree (DDS/DMD) through a condensed timeframe, usually 2 to 3 years.

لینک3

As a foreign-educated dentist, you can obtain a D.D.S. or D.M.D. degree from a CODA-accredited program by attending an advanced standing program in the United States
      .

این موضوع ربطی به معادل سازی مدرک پزشکی ایران نداره!!! قانون کشور خودشونه و در مورد هر دانشگاهی از هر کشوری صادقه!

حالا این که 4 تا آژانس دلال در مورد معادل سازی هر چی بگن به خودشون مربوطه.

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره؛ صد در صد بهترین حرکت عالم رو زدم و الان هم میگم. نیازی به پستهای گذشته نیست.
      خوب پس الان تازه فهمیدیم منظور از پذیرش اینه که علوم پایه از ایران راحت مهاجرت می کنه و علوم پزشکی سخت مهاجرت می کنه.
      سوال اینه که این مطلب چی رو ثابت می کنه ؟
      4 تا لینک از دلال دانشجو و کاسب علم چی رو ثابت می کنه دقیقا؟ اگه اطلاع ندارین خدمتتون عرض می کنم تا بقیه رو به اشتباه نندازین. کسی که بخواد (به عنوان مثال آمریکا) با مدرکش کار پزشکی یا دندانپزشکی انجام بده اگه خدا هم باشه باید دوباره یه سری دوره ها رو بگذرونه تا بتونه کار بالین انجام بده. مدرک:

لینک 1
      If you are a foreign physician interested in practicing medicine in the US, then you’ll need to prepare yourself to pass the US Medical Licensing Exams, get certified by the Educational Commission for Foreign-Trained Medical Graduates, enroll in a residency program, and then take a third licensing test.
      لینک2
      As a foreign-educated dentist, you can obtain a D.D.S. or D.M.D. degree from a CODA-accredited program by attending an advanced standing program in the United States
      Advanced training (or advanced standing) programs prepare foreign-trained dentists to gain licensure in the US and be able to practice in any state. You will earn an American Dental degree (DDS/DMD) through a condensed timeframe, usually 2 to 3 years.
      لینک3

.
      این موضوع ربطی به معادل سازی مدرک پزشکی ایران نداره!!! قانون کشور خودشونه و در مورد هر دانشگاهی از هر کشوری صادقه!

حالا این که 4 تا آژانس دلال در مورد معادل سازی هر چی بگن به خودشون مربوطه.

مبارکتون باشه ! ولی این نیست که بخواهید دیگران رو متهم کنید.
      خیر منظور این بود که اونها هم میتونند پذیرش بگیرد و این نیست که مثل ایران فقط بگن پزشک و به رشته های دیگه اهمیت ندند ! با رشته های دیگه به این معادل سازی و دوره های هم که در این لیک ها گفته اند نیازی نیست.
      توی لینک شما و این لینک که از موسسات و منابع خبری دیگه ای درج کرده بودم مفهوم یکی بود و دقیق هم بهش اشاره کردند که باید یه دوره ای رو بگذرونند و این که با شیوه اون ها آشنا بشند که این 2 3 سال رو بچه های ارشد فیزیک و ریاضی و.... ندارند !( از این لحاظ راحت تر هستند ) دیگران رو به اشتباه ننداختم ! این که طرف 7 سال بخونه طرح هم بگذرونه بعدش بخواد 2 3 سال دیگه هم باید روش بزاره وقت صرف کنه ! بهتر بگیم جو ندادم.
      سوال این هست که از سر ظرفیت ها بحث رو به موضوعات مالی و پذیرش و مهاجرت کشوندن چی رو ثابت میکنه ؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن