خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Wink ریاضی آقای ملاک پور یا آقای حیدری

سلام
      اگه دعوا نمیکنین که چرا اینقد تاپیک میزنم یه سوال بپرسم و برم

سوال اول : اینکه اکثرا میگن آقای حیدری بیشتر روی روش های تستی کار میکنن اما آقای ملاک پور بیشتر تشریحی کار میکنن درسته؟!؟
      سوال دوم : عزیزانی که دو سه سال گذشته کنکور دادن به نظرتون مفهومی خوندن ریاضی بهتره یا یاد گرفتن با روش های تستی و...
      سوال سوم :در کل به نظرتون من با پایه ریاضی متوسط (میانگین درصد آزمون هام 60 ولی خب بستگی به مبحث آزمون داره نوسان زیادی دارم )بهتره کدوم دبیر رو انتخاب کنم؟
      و سوال چهارم و آخر : کسی بوده که با یکی از این دو دبیر نتیجه گرفته باشه؟؟
      ویرایش توسط Reyhaneh_k_1382 : 13 مرداد 1400 در ساعت 13:10

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      سلام

سوال اول : اینکه اکثرا میگن آقای حیدری بیشتر روی روش های تستی کار میکنن اما آقای ملاک پور بیشتر تشریحی کار میکنن درسته؟
      سوال دوم : عزیزانی که دو سه سال گذشته کنکور دادن به نظرتون مفهومی خوندن ریاضی بهتره یا یاد گرفتن با روش های تستی و...
      سوال سوم :در کل به نظرتون من با پایه ریاضی متوسط (میانگین درصد آزمون هام 60 ولی خب بستگی به مبحث آزمون داره نوسان زیادی دارم )بهتره کدوم دبیر رو انتخاب کنم؟
      ویرایش شد چون نمونه ای از همین حاشیه هاس برو ملاک پور
      ویرایش توسط 1401 : 13 مرداد 1400 در ساعت 12:56

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      ویرایش شد چون نمونه ای از همین حاشیه هاس برو ملاک پور
      شما کلاسشون رو شرکت کردین؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      سلام

سوال اول : اینکه اکثرا میگن آقای حیدری بیشتر روی روش های تستی کار میکنن اما آقای ملاک پور بیشتر تشریحی کار میکنن درسته؟!؟
      کنکور امسال کلا بذار کنار
      من کلاس حیدری شرکت کردم. بیشتر سعی داره ساده سازی کنه تا این قدر آدم با خودش کلنجار نره. من چون پشت کنکوری بودم دیگه همه مفاهیم قدر یه معلم واسم جا افتاده بود واسه همین وقتی درس میداد مشکلی نداشتم. تعداد دانش آموزاش زیاده ولی کم نمی ذاره
      من پیشنهاد می کنم به گزینه دیگه ای فکر نکنی چون دیگه همه کاره ریاضی حیدری هست. اصلا هم ازشون حمایت نمی کنم چون خودم از این کلاس بازیا و مافیا و کوفت و زهرمار خوشم نمیاد. ولی خوب اگه پول داری، اگه 60 می زنی و اگه می خوای 100 بزنی و 100 زدن واست رویا نباشه حیدری
      من خودم به 100 فکر می کردم ولی کنکور امسال خیلی مسخره بود.

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه میخوای ریاضی رو مفهومی وپله به پله یاد بگیری صد در صد آقای ملاک پور گزینه ی بهتریه.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من یازدهم هستم و به دلیل اینکه دبیر ریاضی امسالمون خوب نبود (ومن تازه تست زدن رو شروع کردم تازه متوجه نادامیم شدم) بعضی مباحث رو خوب بلد نیستم از اول تا بستون درسنامه ی نشر الگو و خیلی سبز رو هم خوندم ولی هنوز هم مشکل دارم و به گفته ی دوستان میخوام کلاس آقای ملاک پور رو شرکت کنم ولی ایشون در تاملند فقط کلاس دوازدهم داشتن من یازدهمم چی کار کنم؟ از پایه آموزش میدن توی دوره شرکت کنم؟یا دبیر دیگه ای رو انتخاب کنم؟ (اگر پاسخ آره است دبیر معرفی کنین ممنون میشم)

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه کلاس آقای ملاک پور توی تاملند جامع هست یعنی هم دهم هم یازدهم هم دوازدهم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقای حیدری و اقای عمید.

9. Top | #9
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد من اقای ملاک پور هست
      چون اقای حیدری بیشتر با تکنیک و روش کوتاه حل میکنن اگه یکم سوالو بپیچونن شما توش میمونید
      اقای ملاک پور و هرکسی که تشریحی درس میدن بهترن چه ریاضی چه فیزیک و شیمی
      شنیدم اقای مقدم نیا هم خوب هستن
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مجید رفعتی و افشین ملاکپور و سروش موئینی هر سه تاشون خوبن
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط کافیه تو انجمن سرچ کنی ملاکپور کلی نظر میاد خدمم چندین بار ویژگی هاشو گفتم بنظرم به همونا مراجعه کن
      کلاسا اینقدر گرون شدن بدون تحقیق نمیشه ثبت نام کرد

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست من کلاس آقای حیدری رفتن کامل ,تست هم میزد همراه با برنامه ای که میدادن ,من هیچی نخوندم تقریبا فقط چند ساعت حد و پیوستگی آقای ملاک پور دیدم ,یکی از تستای کنکور دقیقا مشابهش آقای ملاک پور حل کرده بودن یادم بودش سرجلسه 4 درصد زدم (قهوه ای )دوستم 200 ساعت فیلم حیدری دید و کلییی تست زد 9 درصد شد .توصیه من بهتون ملاک پوره چون قدرت خلاقیت از شما نمیگیره ,شاید آقای حیدری هم خوب باشن چون حتی این دوستم بعد دیدن درصدشم طرفداریشو میکرد و از حلقه حیدریون (بر وزن حواریون)جدا نمیشد.

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      دوست من کلاس آقای حیدری رفتن کامل ,تست هم میزد همراه با برنامه ای که میدادن ,من هیچی نخوندم تقریبا فقط چند ساعت حد و پیوستگی آقای ملاک پور دیدم ,یکی از تستای کنکور دقیقا مشابهش آقای ملاک پور حل کرده بودن یادم بودش سرجلسه 4 درصد زدم (قهوه ای )دوستم 200 ساعت فیلم حیدری دید و کلییی تست زد 9 درصد شد .توصیه من بهتون ملاک پوره چون قدرت خلاقیت از شما نمیگیره ,شاید آقای حیدری هم خوب باشن چون حتی این دوستم بعد دیدن درصدشم طرفداریشو میکرد و از حلقه حیدریون (بر وزن حواریون)جدا نمیشد.
      استدلالتون ضعیف بود.من حدود 30 زدم ریاضیو با حیدری هم میرفتم.ریاضی هم ضعیف بودم(دهم نمرم 11 شد و تجدید سمپاد)..
      ولی در کل بیش از حد وقت میگیره دو ماهی میزاره رو تابع از بعد دی وارد حاشیه میشه تایم های زیادی... نکته تست هاش اینقدر هفته های آخر فشرده میشه دیگه میزنه به سرت اونم تو هفته ای که هی میخوای دوره کنی به نسبت اهمیت ریاضی برای بچه های تجربی زیادی وقت میگیره کلاساش هم از هشت میگه هشت و نیم شروع میکنه تا 1-1/5 هم خیلی وقتا طول میکشه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      استدلالتون ضعیف بود.من حدود 30 زدم ریاضیو با حیدری هم میرفتم.ریاضی هم ضعیف بودم(دهم نمرم 11 شد و تجدید سمپاد)..
      ولی در کل بیش از حد وقت میگیره دو ماهی میزاره رو تابع از بعد دی وارد حاشیه میشه تایم های زیادی... نکته تست هاش اینقدر هفته های آخر فشرده میشه دیگه میزنه به سرت اونم تو هفته ای که هی میخوای دوره کنی به نسبت اهمیت ریاضی برای بچه های تجربی زیادی وقت میگیره کلاساش هم از هشت میگه هشت و نیم شروع میکنه تا 1-1/5 هم خیلی وقتا طول میکشه
      من اصا ندیدم حیدری و نمیتونم قضاوت کنم این چیزی که گفتم بر اساس حرفای دوستم بود ولی خب خبرش داشتم که چی میخونه و چی نه.کلا اکثر کلاسای آنلاین طولانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن