خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 85
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

مصاحبه های خودنویس (مختصر نامه)

دوستان کنکوری ای که حداقل یکبار مسیر رو تا آخر طی کردن
      فارغ از اینکه چه نتیجه ای گرفتید ، داخل این تاپیک درقالب یه مصاحبه ی کوتاه و مفید تجربیات تون رو به یادگار بذارید

مسیر کلی کنکورتون به چه شکل بود؟
      اگه برگردید به گذشته چه کارهایی رو انجام میدید و چه کارهایی رو انجام نمیدید ؟
      اشتباهاتی درطی این مسیر داشتید چه درسی چه غیردرسی چیا بودن ؟
      کارها و تصمیمات و عادت هایی که براتون مفید بود و به پیشرفتتون کمک کرد چه چیزهایی بودن؟

یا هرپرسش و مطلبی که خودتون دوست داشتید و حس میکنید به کسی کمک خواهد کرد رو بنویسید.

از اونجایی که داخل انجمن فقط مصاحبه با نفرات برتر صورت میگیره ، داخل این تاپیک میتونیم مختصری از تجربیات و توصیه های کنکوری ها از همه رنج رتبه و نتیجه ای رو شاهد باشیم

طبق تجربه ای که از نوشتن تاپیک zeroنامه داشتم ، تجربیات و حرفا و توصیه های شما قطعا بدرد یسری ها خواهد خورد و حتی میتونه مسیر یک نفر رو خیلی تغییر بده ، پس برای پربار شدن تاپیک چنددقیقه ای رو از دل و صادقانه برامون تایپ کنید

سلامت و موفق و سخت کوش باشید
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 28 آبان 1402 در ساعت 21:50

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مسیر کنکور مسیری زیبا و شیرین است که با تلاشم به اهدافم میرسم ( چون خیلی تلاشگر و هدفمندم !)
      مسیر کنکور مسیری سخت و طاقت فرساست که ما را چندسال پشت خود نگه میدارد ( چون مث آدم درس نمیخونیم !)
      در ذیل به چند اشتباه روتین کنکوریا اشاره میکنیم ! ()

اشتباهم عدم مرور و تست و تحلیل آزمون هایم بوده ! و اصولی درس نمیخواندم! --- > عدم برنامه ریزی درست
      هزاران منابع دور هم جمع کرده و با وسواس منابع باعث میشدم به هیچکدام نرسم ! ---> عدم انتخاب منبع درست و وسواس بیجا

از سحز تا نیمه های شب دنبال نمونه های موفق و جملات انگیزشی بودم و فردا دوباره همین چرخه تکرار میشد و از مسیر اصلی دور میشدم !
      ---> عدم اعتماد بنفس و خود باوری

هر ماه مشاورم رو عوض میکردم و بجای رفع اشکالات خودم فقط بدنبال بهترین مشاورها بودم ---> !!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      [FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=3]برای اولین بار بود که چند ماه مداوم واسه کنکور خوندم .سال های قبل بیشتر از معلوماتی که از مدرسه داشتم و کلاس های کنکوری که بصورت لش طور میرفتم کم و بیش داشتم کنکور میدادم
      از مهر تا اسفند رو خوب جلو رفتم بعد اون کرونا گرفتن ، برگشت به محیط کنکور های سال قبل که محیط اصلا مناسبینبود واسم باعث شد سه ماه اخر رو سرجمع اندازه 3 هفته اوایل سال نخونم
      محیط ام رو عوض نمیکردم .مثل یه دست و پا چلفتی تو مسیر دهن کوسه ای که از قبل میدونستم قرار نمیدادم خودمو
      حضرات محیط محیط محیط
      مهمترین فاکتوره
      حالا محیط میگم این خارجی ها میگن اینوایرمنت environment که جامع تر میشه منظورمو برسونم
      the surroundings or conditions in which a person, animal, or plant lives or operates
      هر چیزی یا هر کسی که روتون اثر میگذاره محیطه .از فضای خونه و خود پدر و مادرتون تا دوستا و رفقا و پیج هایی که تو اینستاگرام فالو کردین
      نمیدونم چطور چون شرایط زندگی هرکسی متفاوته ولی اگه اثری که از محیط میگیرید باعث میشه علاوه بر فشار درسی یه فشار و فکر و خیال دیگه برتون داره باید حتما به سرعت عوض کنید چون هرچقدر هم بگید دووم میارم و من ال و بلم دیر یا زود روتون اثر خواهد گذاشت...
      نظراتت طلا فقط به نظر من کلا فضای مجازی برای کنکوری مثل گپ و گفت تو سایت کانون و فروم کنکور و ... حتی از فالو کردن پیچ اشکان اورانگوتان و زری هفت خط تو اینستاگرامم بدتره چون به طرف یه بهانه موجه میده ساعتها وقت خودش رو تو این گفتگوهای به اصطلاح کنکوری
      تلف کنه از ما گفتن بود
      ویرایش توسط 1401 : 13 مرداد 1400 در ساعت 12:41

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      دوستان کنکوری
      فارغ ازاینکه نتیجه ای که گرفتید ، داخل این تاپیک درقالب یه مصاحبه ی کوتاه و مفید تجربیات تون رو به یادگار بذارید

کارها و تصمیمات و عادت هایی که براتون مفید بود و به پیشرفتتون کمک کرد چه چیزهایی بودن؟

یا هرپرسش و مطلبی که خودتون دوست داشتید و حس میکنید به کسی کمک خواهد کرد رو بنویسید.

از اونجایی که داخل انجمن فقط مصاحبه با نفرات برتر صورت میگیره ، داخل این تاپیک میتونیم مختصری از تجربیات و توصیه های کنکوری ها از همه رنج رتبه و نتیجه ای رو شاهد باشیم
      خدایی تاپیک های شما و wonderland نمونه کم گوی و گزیده گوی چون در هست آفرین

5. Top | #5
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

سال اول نمومه دولتی بودم، به شخصه هیچ چیز درباره کنکور نمی دونستم. چند تا از اشنایان یک مشاوری رو معرفی کردن و رفتم پیشش،مشاور مدرسه ای بود (برای مدارس کار میکرد) از بهمن سال یازدهم طبق برنامه اش پیش رفتم تا خود کنکور.نتیجه ها اومد.شاگرد های خیلی ضعیف کلاس رتبه های 5000 و 6000 داشتن و من 9000. نمیدونستم کجای کار مشکل داشت،تصور میکردم کنکور سخت بوده(98) بعد تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم . رفتم کتابخونه . اونجا چند تا دوستای قدیممو دیدم، یکیشون باباش دبیرستان داشت؛مشاور من هم اونجا مشاور بود ؛ فهمیدم تو کنکور همه گند زده، کل مدرسه 2 تا رتبه خوب داشت،سال بعد مشاور دیگه ای برای اون مدرسه اورده بودن(10 تا قبولی) حتی با یکی از رتبه برتر های اون مشاور هم صحبت کردم ،گفت من طبق برنامه مشاور مدرسه ام رفتم و از این به عنوان کمکی استفاده کردم(رتبه 250)
      یکی از دوستان خانوادگی اومد مشاوری رو پیشنهاد داد،نفر قبلی سالی 1.5 میگرفت و این یکی 4 ؛ هر چی بود اصرار کردن که برم پیشش و بعد تازه فهمیدم کنکور چجوریه. تازه نحوه درس خوندن رو یاد گرفتم و ... (مشاور قبلیم هر هفته فقط یک درس میذاشت،مثلا یک هفته همش ریاضی ) از مهر شروع کرده بودم با 72 ساعت مطالعه در هفته.همه چشم امید بهم داشتن تا رسیدیم به بهمن،سالن تعطیل شد و من رفتم خونه (قشنگ یادمه از صبح تا شب داشتم بازی میکردم و فیلم میدیم و ... تا خود خرداد همین بود) خرداد سالن باز شد ،رفتم بخونم که دوباره کرونا زیاد شد و دوباره تا تیر تعطیل شد.مطالعه ام روزانه شده بود 4 ساعت.از تیر تا مرداد رو رفتم رو همون 70 ساعت ولی یکهو تصمیم غلطی گرفتم . گفتم ماه اخر رو به خاطر اینکه کرونا نگیرم تو خونه بخونم. طبق برنامه مشاورم پیش نرفته بودم چند ماه اخر رو،بهش دروغ میگفتم.ولی مرداد رو پیش رفتم و جمع بندی نکرده نشستم ازمون دادم.کنکور 99 اومد و رتبه ام شد 3650منطقه 1.
      پیشرفت خوبی بود نسبت به کم کاری های زیادم.با امید گفتم میرم سال بعد.همه مخالفت کردن و با کلی التماس که خب الان هم پرستاری مشهد قبولم ،نخونده هم برم سر جلسه پرستاری مشهد ازاد میارم.
      قبول کردن.
      از اذر تا بهمن خونه خالی بودم.دائما خواب بودم،کل خونه رو تله گذاشته بودم که اگر کسی در حیاط رو باز کنه یا از پنجره داخلو نگاه کنه صدا بیاد بیدار شم و جواب داد.نمیدونم چرا ولی نخوندم.
      بهمن تا کنکور رو رفتم سالن و خوندم نه خیلی خوب ولی به ساعت رسوندم.مشاورم رو عوض کرده بودم (صرفا به خاطر تنوع و قیمت ) ولی به خوبی قبلی نبود و کاری ندارم کلا تاثیری نداشت چه خوب چه بد.
      نزدیکای کنکور چنان خسته شده بودم که دوستام بهم میگفتن اشتباه کردی واستادی و ...
      ولی خب خدا رو شکر رتبه ام خیلی تغییر اساسی نسبت به سال پیش نداشت (انتظار 7000 داشتم)

پیش مشاور اولم نمیرفتم.مدارس مشهد همینجوریش معلم درست حسابی نداره که به مشاور گند هم بیارایمش . مشاور های انجمن هزار برابر بهتر از اون بودن،دو سال از زندگیم حروم شد سر هیچ و پوچ ، منی که اونهمه میخوندم چون اشتباه خوندم کنکور به اون اسونی رو خراب کردم.(البته چون تو کل مدرسه و فقط یکی قبول شد خیلی گند زدنم به چشم نیومد تا این حد وضع قبولی های مشهد خراب بود که مطمئن بودم کنکور 98 خیلی سخت بود .
      رو مشاورتون حساس باشید،کار نگیرید چند تا قبولی داده (مشاور من 1000 و خروده ای شاگرد داشت ،10 تاشون هم قبول شن تبلیغاتش جور میشد)
      گوشی نمیخریدم.
      خیلی رو انگیزه ام کار میکردم. سال اول دلیل داشتم برای قبول نشدن.سال های بعد فقط تقصیر کم کاری و خستگی و بی انگیزه بودن خودم بود.

به همه کسایی که میخوان بمونن میگم،مطمئن شو که خسته نمیشی.
      و اینکه به بحث های غیر درسی انجمن وابسته نشید.اصلا

گفتم بالا

ساعت مطالعه بالا از مهر تا بهمن و تقویت زیاد پایه ام تو اون بازه. انتخاب مشاور خوب سال دوم . خونسردی زیادم (اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم، تیغ دولبه است.سال سوم دستم رو برید)
      و مهم ترین کمکم این بود که من بهترین خلاصه نویسی های کل مدرسه و سالن رو مینوشتم.خیلی کامل و خلاصه و از همه نظر عالی . امسال با این ساعت مطالعه کم فقط خلاصه هام نجاتم داد و البته ریاضی 30 درصد
      (سال 99 تمام ریاضی های کانون و گزینه دو و مهر و ماه و مدارس برتر و کنکور رو حل کرده بودم دو بار،اون سال که تاثیر زیادی نذاشت ولی امسال خوب اثر گذاشت اون همه تست ریاضی)

در هر صورت الان راضی ام از نتیجه ام.بیشتر از این امسال نمیکشیدم.رتبه ام هم برای خودم قابل قبوله هر چند اگه یه 3000 تای دیگه کمتر میشد خیلی بهتر بود

ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید اینجا پیام میدم چون پیام خصوصیتون بسته هس
      اگ امکان داره ی برنامه کلی برا دروس اختصاصی کسایی ک ازمون نمیرن تایپک بزنید و راهنمایی بکنید لطفا
      مثلا کی زیست دهم رو تست بزنن کی زیست دوازدهم رو مرور چقدر بازه مطالعه برا هر سال در نظر بگیرن و ...

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      اگه بر می گشتم عقب

مباحث کلی
      ۱. حتما پیوسته می خوندم. شده روزی ۷ ۸ ساعت ولی پیوسته نه پر نوسان
      ۲. اصلا از کنکور آزمایشی جدا نمی شدم. البته این به این معنی نیست که کنکور آزمایشی برا همه لازمه نه. خودمو گفتم
      ۳. مهمترین و مهمترین و مهمترین کار اینکه به نتیجه فکر نمی کردم. این بزرگترین سم و آفت سال کنکوره با اختلاف. ذهن و روان و آرامش و همه چی آدمو بهم میریزه.
      ۴. با هر اتفاق کوچک و بزرگ بهم نمی ریختم
      ۵. تا لحظه آخر میخوندم نه اینکه فروردین ول کنم که نمیشه

در مورد مباحث علمی
      ۱. قطعا زیاد تست میزدم. اهمیت تست زماندار و کلا زمان در کنکورهای ۹۹ و ۰۰ خیلی زیاد شده. حتما هر روز از خودم کوییز می گرفتم
      ۲. روی شیمی بیشتر وقت میذاشتم. با ضریب ۹ خیلی اجحاف میشه در حقش کلا

مبحث دلی
      ۱. اون شخصی که کنار دستم بود سر جلسه و همش دماغشو می کشید بالا خفش می کردم. هر چند بیچاره دست خودش نبود ولی رو اعصاب من بود (شوخی)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      دوستان کنکوری ای که حداقل یکبار مسیر رو تا آخر طی کردن
      فارغ ازاینکه نتیجه ای که گرفتید ، داخل این تاپیک درقالب یه مصاحبه ی کوتاه و مفید تجربیات تون رو به یادگار بذارید

طبق تجربه ای که از نوشتن تاپیک zeroنامه داشتم ، تجربیات و حرفا و توصیه های شما قطعا بدرد یسری ها خواهد خورد و حتی میتونه مسیر یک نفر رو خیلی تغییر بده ، پس برای پربار شدن تاپیک چنددقیقه ای رو از دل و صادقانه برامون تایپ کنید

سلامت و موفق و سخت کوش باشید
      سلام در حدی نیستم که توصیه کنم اما چون تگ شدم با اجازه دکتر زیرو یه چندتا نکته میگم
      1-خیلی خوب شروع کردم ترازای بالا ساعت مطالعه خوب ولی از یجا به بعد تقریبا شروع نیمسال دوم نمیدونم چی شد که افتم شروع شد همینجوری افتادم تو سرپایینی هرچی تلاش میکردم که بهتر شم هیچ تغییری حس نمیشد از اونجا که از بچگی اعتمادبه نفس نداشتم و یکمم حساس بودم افت کردنا خیلی روم تاثیر گذاشت و از اونجا که مثلا بچه زرنگ بودم چشم همه به من بود و فشارخیلی زیاد واسه همین همینجوری بدتر شدم اما خداشکر تو کنکور بهتر از آزمونای اخرم بودم هرچند میتونستم خیلی بهتر باشم و لب مرزی نباشم
      2-اگه برگردم عقب چندتا منبع درست حسابی بیشتر انتخاب نمیکنم و با همونا و یه برنامه درست و حفظ پیوستگی که واقعا مهمه میرم جلو
      3-فضای مجازی سعی کنید نداشته باشید البته اگه سال اولی هستید اجتناب ناپذیره با توجه به آنلاین بودن-پیوستگی خیلی مهمه-به خودتون باور داشته باشید باهر افت ترازی خودتونو نبازید-اگه با آزمونا هماهنگ نیستید و آدم حساسی نسبت به تراز هستید آزمون ندید مطمئننا با کوچیکترین افت تراز خودتونو میبازید
      4-عادت مفید واسه خودم چیزی به ذهنم نمیرسه اما داشتن یه برنامه روتین شبانه میتونه عادت خوبی باشه و همچنین مروردرسای هرروز در اخر شب و صبح روز بعد قبل شروع برنامه جدید
      این اشتباهات رو نکنید:فضای مجازی بیش از حد-عدم پیوستگی-نداشتن برنامه درست-وسواس مطالعاتی-اعتماد به نفس داشته باشید
      ختم کلام تلاش درست و پیوسته و بدون توجه به حواشی مطمئننا به موفقیت ختم میشه
      موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

۱.خودباوری و عزت نفسم رو حفظ میکردم.
      ۲.دورمو با منابع مختلف پر نمیکردم،از یکی شروع میکردم و ادامه اش میدادم.
      ۳.آزمون آزمایشی شرکت میکردم.
      ۴.سر چیزای کوچیک جا نمیزدم.
      ۵.با آدمهای اطرافم کمتر بحث میکردم.
      ۶.از ساعت مطالعه کم شروع میکردم و تدریجی زیادش میکردم.
      ۷.تستها رو هدفمند میزدم.
      ۸.پیشگیری بهتر از درمانه،خب یعنی چی...یعنی اینکه؛برای مهمونی ها یا مجالس قبلش زمان مشخص میکردم و همه روزم رو از دست نمیدادم.
      ۹.به حرفای منفی توجه نمیکردم.
      ۱۰.یه تفریح یا ورزش تو روز برای خودم میزاشتم.
      ۱۱.محدود کردن مجازی ممکنه نتیجه عکس بده...کنترلش میکردم.
      ۱۲.مغزم رو با فکرای پوچ پر نمیکردم‌ و با آدمای منفی قطع ارتباط میکردم.
      ۱۳.درسها رو درست و به موقع مرور میکردم.
      ۱۴.به دوران جمع بندی بیشتر توجه میکردم.
      ۱۵.ساعت خوابم رو تنظیم میکردم.
      ۱۶.بیشتر تلاش میکردم.
      ۱۷.و به تاپیک زیرونامه و مصاحبه ها بیشتر عمل میکردم

**یه نکته اینکه،ما آدما تا چیزی رو خودمون به شخصه تجربه نکنیم بهش باور نداریم،شماهایی که این تاپیک رو میخونین اینجور نباشین قبل از وقوع حادثه بفکر باشین تا رستگار بشین

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام!
      اول خیلی ممنون بابت تگ
      راستش پیامای بالا رو که خوندم دیدم حرفارو بچه ها زدن
      برا همین تکرار نمی کنم فقط همین قدر که همش حق و عین حقیقت و واقعا نجات دهنده است
      یچی رو خیلی دوس دارم بهتون بگم
      اونم چیزیه که زندگی خودمو از پوچی‌ درآورد
      همه توصیه ها که فلانی این کارو کن ٬ اینجوری بخون ٬ حاشیه ات رو کم کن ٬ درست پیش برو و ...
      فقط وقتی به نظرم پاسخگوئه که دلیل محکمی پشتش باشه
      دلیلی که میشه معنای زندگیتون ٬ دلیلی که جلوی حاشیه ها و اهمال کاریاتونو میگیره
      دلیلی که میشه نیروی چرای زندگیتون
      چیزی که کنکوریا بهش بیشتر نیاز دارن
      اینه که قبل پا گذاشتن توی مسیر بدونن دقیقا چی میخوان
      وگرنه غالبمون منابع و روش ها و .. رو میشناسیم
      و باگ اصلیمون اینه
      میخونیم ببینیم چی میشه
      این تجربه شخص من و چند تا از دوستام بود که با هم موندیم پشت کنکور
      سال اول بی هدف بودیم همگی‌ و‌ نشستیم تا هر چه پیش آید خوش آید
      ولی سال دوم همگی تصمیم گرفتیم راهمونو اول پیدا کنیم
      بعد بجنگیم براش
      و باید بگم
      تک به تکمون رسیدیم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از زیرو بابت تگ

حقیقتش حرفا خیلی زیاده
      توی یک پست حداقل من نمیتونم تجربه هامو در اختیار بچه ها بذارم
      چون تجربه هام هم متنوعه و هم زیاد !! بعید میدونم کسی اندازه من تجربه های متفاوت توی شرایط مختلف از کنکور داشته باشه

انشالله بعد انتخاب رشته در خدمت بچه های 1401 هستم به طور مفصل و کامل

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ایشالا بعد نتایج نهایی مفصل تر اگه شد میگم
      خلاصه اینکه کانونو بیشتر به .... میگرفتم مخصوصا ترازاشو
      زیست رو با برنامه کانون نمیخوندم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      من مهمترین عاملی که انقدر بد کنکور دادم این بود که ذهنم نتونستم از اتفاقای مدرسه ام پاک کنم یه کینه ایی که واقعا بیشترین اسیب عمرم رو بهم زد کلا باید از اون مدرسه می رفتم فقط همین ولی این مختص منه ولی کلی تر فک کنم من همه ی کارهایی که امسال انجام دادم رو باید برعکس انجام می دادم
      1. فک کردم واقعا نیازی به کنکور ازمایشی نیست ولی کنکور ازمایشی هم بعنوان اینکه نیاز دارین برنامه داشته باشین هم اینکه بعضی وقتها ادم نیاز به تلنگر داره که چقدر درس نخونده و داره زمانش می گذره نیازه حالا اگه شده خودت بزنی ولی منظم بزنشون
      2. این حرف که همیشه وقت هست سه ماه اخر ماه اخر واقعا اشتباهه کنکور یه پروسه زمان بره برای ثبیت درسها بخصوص زیست نیاز به مرور خیلی خیلی زیاد داری و این زمانبره
      3. یه چیز مسخره برای من این بود که همش روی زمین درس می خوندم از فرط تنبلی بعد سر جلسه کمرم درد گرفته بود چون عادت نداشتم به پشت میز نشستن
      امسال که هنوزم شروع نکردم درست ولی حتی بخوام دوساعت درس بخونم پشت میز می شینم
      4. هیچ وقت به یه درسی زیاد دل نبندیم مثل من و ریاضی با اینکه درصد خوبی زدم ولی زیست پایین باعث شد رتبه ام خوب نشه کلا زیست زیر 60 واقعا رتبه رو پایین می کشه
      5. شیمی رو رها کردم خودمم نمی دونم چرا
      الان دیگه یادم نیست ولی خیلی اشتباه داشتم
      یه چیزیم که الان می فهمم اینکه درسته کنکور همه زندگی ادم نیست ولی خیلی چیزها رو تعیین می کنه مهمترین برای زندگی مون و خودمون نقش خیلی پررنگی داریم باهمه چیزهایی که ممکنه ما رو از هدفمون دور کنه ولی اصل اون نتیجه است نه هر سختی که کشیدیم هیچ وقت خودتون با کسی مقایسه نکنید اینکه اون چیا داره یا من این اتفاقات برام افتاده یا اینا رو ندارم اون هزار پله بهتر و بیشتر از من داره باور کنید نتیجه فقط مهمه
      آقای زیرو پیام من رو گرفتین؟ یه کم کمک می خواستم در مورد انتخاب رشته اگه لطف کنید
      ویرایش توسط Beau : 13 مرداد 1400 در ساعت 21:15

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسی ع تگ

وضع درسیم خوب بود و خیلیا ازم انتظارای زیادی داشتن. بعضی وقتا واقعن این شرایط بم استرس میداد طوری ک وقتی افت میکردم هی بعدش وضعم بدتر میشد :/ معمولن تو مدارس دخترونه ی جوی هست ک دخترا ب بقیه نمیگن چیکار میکنن. الان ک دارم فک میکنم شاید تا حدودی این کار درست بود(من کلن برعکس این مدلی بودم. همه ع وضع درسیم و کتابام و همه چی خبر داشتن) شاید واقعن اگ کسی نمیدونست چیکار میکنم و اینا راحتتر بودم و استرس کمتری داشتم :/
      زیستم خیلی درصدام نوسانی بود و اگ برگردم عقب خیلی بهش توجه میکردم چون اخر هم تو کنکور ضررشو دیدم =)
      از گروه های غیر درسی ک داشتم لفت میدادم فقط جمعه بعد ازمونا میرفتم توش :/
      مثبترین کاری ک کردم این بود ک اومدم تو اختصاصیا ی درس رو ب عنوان نقطه قوت خیلی خیلی قویم گذاشتم و روش کار کردم(ن اینکه وقت خیلی خیلی وحشتناک روش بزارم :/ برا همه درسا وقت گذاشتم ولی اون نقطه قوتو خیلی تقویت کردم.(از شانس ریاضیم درس قویم بود و کنکور امسال هم خیلی سخت شده بود و من بطرز عجیبی تو 42 دقیقه 49/4 درصدم شد ک خیلی ع میانگین بالاتر بود کمکم کرد تو رتبم چون زیستم پایین بود خیلی باید میکشیدش پایین ولی اونقدا هم بد نشد احتمالن ریاضیه خنثاش کرد
      فعلن همینا :/ تا انتخاب رشته کنم و ایشالا بیارم بعدش حرفای بیشتری برای گفتن هست =)

روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      مرسی از زیرو بابت تگ

حقیقتش حرفا خیلی زیاده
      توی یک پست حداقل من نمیتونم تجربه هامو در اختیار بچه ها بذارم
      چون تجربه هام هم متنوعه و هم زیاد !! بعید میدونم کسی اندازه من تجربه های متفاوت توی شرایط مختلف از کنکور داشته باشه

انشالله بعد انتخاب رشته در خدمت بچه های 1401 هستم به طور مفصل و کامل
      عذر میخوام ممکنه بپرسم چه رتبه ای شما آوردین ؟

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن