خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armomo2 نمایش پست ها
      من تا الان از پی دی افش استفاده میکردم به نظرتون صبر کنم چاپ جدیدش بیاد بخرم یا همینو بخرم؟
      ریاضی که تغییرات نداشته همین چاپ رو بگیرید

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها

سلام اتفاقن دنبال پی دی اف خوشخوان میکشتم
      از کجا باید بگیرم؟؟
      این کانال داره @ketab_1401
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      این کانال داره @ketab_1401
      دمت گرم داداش
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من کتاب ایکیو رو کارکردم زدن نزدنش واسم فرقی نداشت .... بنظرم کتاب خوشخوان خوبه + موج ازمون
      موج ازمون خیلی کتاب خوبیه و حتما از اول سال کار کنیدش بعد عید زیاد وقت نمیشه خوب کار بشه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کشلات نمایش پست ها
      کتاب خوشخوان چطور کتابیه؟هم درسنامه....هم تست.......سوالات سختش غیر استاندارد و فراتر از کتاب و کنکور نیستن؟
      ن کتاب خوبیه / تعریفشو از خیلیا شنیدم ک ازش نتیجه گرفتن
      همین ی منبع در کنار موج کار بشه کافیه

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up
      من چرا حس میکنم کتاب سطح بالایی نداره
      رفقا فار ازمون جامع چطوره
      نظر شما درباره آی کیو ریاضی چیه؟در مقایسه با خوشخوان....من تست های نشر الگو رو دوس دارم ولی درسنامه هاش رو نه....

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه میتونید خوشخوان بزنید. از امروز تا روز کنکور روزی 30 تا تست بزنی، حله همش
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظر شما درباره آی کیو ریاضی چیه؟در مقایسه با خوشخوان....من تست های نشر الگو رو دوس دارم ولی درسنامه هاش رو نه....
      بین این دوتاییی ک گفتی خوشخوان .. البته نه همه ی تستاش ... تستای سطح بالاترش فقط .. اما در کل تستای نشر
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بین این دوتاییی ک گفتی خوشخوان .. البته نه همه ی تستاش ... تستای سطح بالاترش فقط .. اما در کل تستای نشر
      تعداد تست های سطح دشوارش خیلی زیاد نیست....الگوهای تک پایه خوبن و همه مطالب رو پوشش میدن اما برای یه کنکوری تعداد تست هاش خیلی زیادن.....کتاب جامعش هم با اینکه تست های خوبی داره اما پوشش دهی خوبی روی همه نکات و مطالب نداره....دنبال کتابی میگردم که تمام نکات و الگوهای تستی رو پوشش بده و کامل باشه....

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تعداد تست های سطح دشوارش خیلی زیاد نیست....الگوهای تک پایه خوبن و همه مطالب رو پوشش میدن اما برای یه کنکوری تعداد تست هاش خیلی زیادن.....کتاب جامعش هم با اینکه تست های خوبی داره اما پوشش دهی خوبی روی همه نکات و مطالب نداره....دنبال کتابی میگردم که تمام نکات و الگوهای تستی رو پوشش بده و کامل باشه....
      یه پیشنهاد بهتر . نردبام های تک پایه
      جامعش نه ها .‌ تک پایه ها

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_Z نمایش پست ها
      اگه میتونید خوشخوان بزنید. از امروز تا روز کنکور روزی 30 تا تست بزنی، حله همش
      خوشخوان رو که چنتا مطلبش رو نگاه کردم درسنامه هاش خیلی حرفه ایی و قشنگ نوشته شده بودن....اما بعضی مطالب تو درسنامه ها بود آی کیو کامل تر بود......در مورد تست ها هم نمیدونم...چون اونارو سطح بندی کرده....تعدادی سطح ساده....بیشتر سطح متوسط و تعداد کمی هم سطح دشوار....و تعدادی هم ترکیب سطوح.......

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نردبام های تک پایه دوازدهمش رو ندیدم.....از طرفی مولفای دهم با یازدهم فرق میکنه.....بین خوشخوان و آی کیو موندم کدومو انتخاب کنم.....خیلی ها میگن آی کیو مثل همون مهر و ماه هست و در همون سطح....حالا نمیدونم ایا خوندن آی کیو برای کسب درصد خوب تو کنکور کفایت میکنه یا نه....شیوه نگارش کتاب که خیلی خوبه
      ویرایش توسط کشلات : 04 مهر 1401 در ساعت 13:23

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ریاضی مهر و ماه رو میزنم. از هرکی پرسیدم برای منبع دوم ایکیو رو معرفی کرد بهم. حالا پی وی افشو دانلود کرده بودم ک ببینم چطوره و اینا و ی سری از سوالاشو حل کردم. اکثررر سوالاش خیلییی روتین بودن. یعنی نمیدونم اما واسه اونی ک مهر و ماه رو کار میکنه به نظرم ایکیو هم در همون سطحه. یعنی متوسط . حتی شاید به عنوان منبع اول هم خوب باشه .
      حالا ب جز ایکیو چی رو پیشنهاد میکنین؟ برای منبع تکمیلی ‌...

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Niki - 402 نمایش پست ها
      برای ریاضی مهر و ماه رو میزنم. از هرکی پرسیدم برای منبع دوم ایکیو رو معرفی کرد بهم. حالا پی وی افشو دانلود کرده بودم ک ببینم چطوره و اینا و ی سری از سوالاشو حل کردم. اکثررر سوالاش خیلییی روتین بودن. یعنی نمیدونم اما واسه اونی ک مهر و ماه رو کار میکنه به نظرم ایکیو هم در همون سطحه. یعنی متوسط . حتی شاید به عنوان منبع اول هم خوب باشه .
      حالا ب جز ایکیو چی رو پیشنهاد میکنین؟ برای منبع تکمیلی ‌...
      سطح بالاتر نردبام جامع و تک پایه ها نشرالگو و جامع خوشخوان .
      ولی انصافا خوشخوان واقعا صفر تا 100 هست خیلی کتاب جالبیه .
      تستای کافی و نکته دار. نه که فقط بیاد پشت سر هم تست بذاره واقعا تستای قشنگی داره.
      کتاب گلابی هم میگن خوبه ولی اونو ندیدم.

ویرایش توسط ha.hg : 05 مهر 1401 در ساعت 23:06

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن