خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

سه راهی فرهنگیان پیراپزشکی و شیمی

شیمی تهران ؟ پرستاری ارتش یا فرهنگیان؟ علاقم به هر سه تاشون صفره
      ویرایش توسط fateme12 : 13 مرداد 1400 در ساعت 21:38

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فرهنگیان و دیگر هیچ

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکمم روحیات خودتو درنظر بگیر من دوران دبیرستانم تدریس خصوصی میکردم اونجا بود که فهمیدم ترجیح میدم بیکار بشینم تو خونه تا تدریس کنم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید من 10700 زیر گروه یک و9000زیر گروه 2در منطقه دو شدم. خودم کرمانیم و دخترم دلم میخواد شیمی رو در یکی از دانشگاه‌های تهران بخونم ارزش داره به نظرتون؟به درد ایران میخوره؟یا واسه مهاجرت خوبه فقط؟ چون به شدت دلم میخواد. تهران قبول شم برای پرستاری بقیه الله یا ارتش شانس دارم؟ البته پرستاری هوشبری رادیو شهر خودمو میارم و خونوادمم دبیری و آموزش ابتدایی رو میگن باید بزنم چکار کنم من بهتره؟ترازم تو هردوتا زیرگروه8300
      من از رتبه های تجربی اطلاعی ندارم ولی اگه دبیری شیمی میاری برو دبیری شیمی چون هم علاقه س و هم کار قطعی
      اما اگه نمیاری برو پیرای شهر خودتون
      شیمی خالی حتی اگه تهران هم بخونی نمیگم ناممکنه اما خب بازار کارش به سختی گیر میاد و بیشتر برای مهاجرت میخونن فضای دانشگاه تهران هم برای رشته ای مثل شیمی جوریه که به سمت اپلای شما رو سوق میده
      پرستاری بقیه الله و ارتش رو اصلا نرید که تعهد داره و حتی فرهنگیان هم پیشنهاد نمیکنم چون تعهدی که داره واقعا مانع هر پیشرفتی میشه مگر اینکه بخواید در همون سطح بمونید و تا 30 سال خدمت کنید و براتون مهم نباشه چون بعد تعهد سنتون رفته بالا و حال و حوصله خیلی چیزا رو ندارید
      به نظر من پیرای شهر خودتونو برید خیلی آینده بهتری دارید نسبت به بقیه
      حالا بازم تصمیم با خودتونه
      چیزی که من گفتم کلی بود چون نه از خصوصیات روحی شما باخبرم نه از اهداف بلند مدت و ....
      بشینید ببینید از آینده چی میخواید و کدومش شما رو به اون میرسونه
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام و خسته نباشید من 10700 زیر گروه یک و9000زیر گروه 2در منطقه دو شدم. خودم کرمانیم و دخترم دلم میخواد شیمی رو در یکی از دانشگاه‌های تهران بخونم ارزش داره به نظرتون؟به درد ایران میخوره؟یا واسه مهاجرت خوبه فقط؟ چون به شدت دلم میخواد. تهران قبول شم برای پرستاری بقیه الله یا ارتش شانس دارم؟ البته پرستاری هوشبری رادیو شهر خودمو میارم و خونوادمم دبیری و آموزش ابتدایی رو میگن باید بزنم چکار کنم من بهتره؟ترازم تو هردوتا زیرگروه8300
      به عنوان یه دانشگاه تهرانی بهت میگم
      شیمی مثلا تو دانشگاه تهران تو پردیس علوم ارائه میشه یکی از سخت گیر ترین و وحشتناک ترین پردیس های و دانشکده های دانشگاه تهرانه
      اگه کلت بوی قرمه سبزی میده و دیوونه شیمی و درس خوندن هستی و از زندگی تو ایران نا امید
      اصلا به فکر بازار کار نباش
      شرایط رو بسنج
      ببین اول شرایط اهداف و توانایی ها رو انالیز کن و بعد تحقیق کن خودت قضاوت کن
      بیا شیمی دانشگاه ما
      و بعدش اپلای کن از ایران برو
      واسه کار تو ایران اوضاعش زیاد جالب نیست فرهنگیان یا پیراپزشکی بهتره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید میشه در مورد اپلای بیشتر توضیح بدین اگه من مثلا شیمی بهشتی رو بخونم راحت میتونم یه کشور دیگه ادامه بدم؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      من از رتبه های تجربی اطلاعی ندارم ولی اگه دبیری شیمی میاری برو دبیری شیمی چون هم علاقه س و هم کار قطعی
      اما اگه نمیاری برو پیرای شهر خودتون
      شیمی خالی حتی اگه تهران هم بخونی نمیگم ناممکنه اما خب بازار کارش به سختی گیر میاد و بیشتر برای مهاجرت میخونن فضای دانشگاه تهران هم برای رشته ای مثل شیمی جوریه که به سمت اپلای شما رو سوق میده
      پرستاری بقیه الله و ارتش رو اصلا نرید که تعهد داره و حتی فرهنگیان هم پیشنهاد نمیکنم چون تعهدی که داره واقعا مانع هر پیشرفتی میشه مگر اینکه بخواید در همون سطح بمونید و تا 30 سال خدمت کنید و براتون مهم نباشه چون بعد تعهد سنتون رفته بالا و حال و حوصله خیلی چیزا رو ندارید
      به نظر من پیرای شهر خودتونو برید خیلی آینده بهتری دارید نسبت به بقیه
      حالا بازم تصمیم با خودتونه
      چیزی که من گفتم کلی بود چون نه از خصوصیات روحی شما باخبرم نه از اهداف بلند مدت و ....
      بشینید ببینید از آینده چی میخواید و کدومش شما رو به اون میرسونه
      والا من یه جوری شدم اصن نمیدونم به چی علاقه دارم فقط یه رشته میخوام بابازار کارخوب و امکان پیشرفت داشته باشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در حال حاضر شرایط مملکت جوری شده که رشته های تعهدی بالاترین تضمین رو واسه امنیت شغلی و آینده معیشتی برا آدم دارن!...
      اینم درنظر بگیر کلا شرایط در ایران بهتر نمیشه که هیچ؛ شاید بلکه بدتر هم بشه .
      اگه برا پرستاری تعهدی و فرهنگیان و اینا رتبه ات میرسه، بنظرم واسه انتخاب اینا اصلا تامل نکن ! یکیشون رو بزن و تمومش کن .
      بهتره زیادم دنبال وعده های سر خرمن خارج رفتن و اینا نباشی !!! چون همه هم نمیتونن برن؛
      دیگه خلاصه مطلب خودت رو به طریقی خلاص کن ...

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا من یه جوری شدم اصن نمیدونم به چی علاقه دارم فقط یه رشته میخوام بابازار کارخوب و امکان پیشرفت داشته باشه
      تعهدیا هیچ پیشرفتی ندارن
      یعنی اجازه شو نداری تا زمانی که تعهدت تموم نشه
      و زمانی که تعهدت تموم بشه دیگه شور و اشتیاق پیشرفت نداری و درگیر خانواده و ... هستی
      پیرای بدون تعهد آینده دارن امکان پیشرفت هم دارن
      LEFT
      4/19/2021

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید میشه در مورد اپلای بیشتر توضیح بدین اگه من مثلا شیمی بهشتی رو بخونم راحت میتونم یه کشور دیگه ادامه بدم؟
      نه ببین اینطوری نیست
      شیمی تهران رو بیاری ..
      من منظورم شیمی تهران بود شیمی تهران و بهشتی خیلی فرق دارن از نظر من
      شیمی تهران رو بیاری اگه خیلی خفن و اکسپرت و با استعداد ببین دارم میگم با استعداد باشی تو شیمی اره میتونی برای دکترا با فاند(بورسیه) بری امریکا یا کانادا
      ببین اسم دانشگاه باعث نمیشه پذیرش بگیری از خارج اسم دانشگاه و محیط ۳۰ درصد قضیه ست
      ۷۰ درصد با خودته
      و بهت بگم این رشته ها تو دانشگاه تهران خیلی خیلی خیلی سختن

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      نه ببین اینطوری نیست
      شیمی تهران رو بیاری ..
      من منظورم شیمی تهران بود شیمی تهران و بهشتی خیلی فرق دارن از نظر من
      شیمی تهران رو بیاری اگه خیلی خفن و اکسپرت و با استعداد ببین دارم میگم با استعداد باشی تو شیمی اره میتونی برای دکترا با فاند(بورسیه) بری امریکا یا کانادا
      ببین اسم دانشگاه باعث نمیشه پذیرش بگیری از خارج اسم دانشگاه و محیط ۳۰ درصد قضیه ست
      ۷۰ درصد با خودته
      و بهت بگم این رشته ها تو دانشگاه تهران خیلی خیلی خیلی سختن
      فرق تهران و بهشتی چیه تو شیمی؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      فرق تهران و بهشتی چیه تو شیمی؟
      من رشته م شیمی نیست و نمیدونم فرق شیمی بهشتی و شیمی تهران چیه!
      اما میدونم بین دانشگاه تهران و بهشتی زمین تا اسمون فرقه!
      هرکی گفته نیست دروغ گفته!
      از لحاظ علمی شاید فرقی نداشته باشن و قبول
      از لحاظ دانش افراد هم شاید فرقی نداشته باشن و شاید حتی بهشتی هم بهتر باشه...
      ولی محیط دانشگاه تهران یه چیزیه که هیچ دانشگاهی تو ایران نداره و این محیطزخیلی تاثیر گذاره
      من همیشه اعتقاد داشتم دنیای ادما به اندازه افق نگاهشون بزرگه و دانشگاه تهران یه جاییه که این افق و در نتیجه دنیای ادمارو خیلی عوض و بزرگ میکنه..

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      من رشته م شیمی نیست و نمیدونم فرق شیمی بهشتی و شیمی تهران چیه!
      اما میدونم بین دانشگاه تهران و بهشتی زمین تا اسمون فرقه!
      هرکی گفته نیست دروغ گفته!
      از لحاظ علمی شاید فرقی نداشته باشن و قبول
      از لحاظ دانش افراد هم شاید فرقی نداشته باشن و شاید حتی بهشتی هم بهتر باشه...
      ولی محیط دانشگاه تهران یه چیزیه که هیچ دانشگاهی تو ایران نداره و این محیطزخیلی تاثیر گذاره
      من همیشه اعتقاد داشتم دنیای ادما به اندازه افق نگاهشون بزرگه و دانشگاه تهران یه جاییه که این افق و در نتیجه دنیای ادمارو خیلی عوض و بزرگ میکنه..
      آَهان من فکر کردم علمی منظورته چون بهشتی بهتره ولی تهران رتبه بهتری میخواد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببین انتخاب دست خودته
      اما اگر من جای شما بودم
      بین پیراپزشکی شهر خودم و دانشگاه فرهنگیان انتخاب میکردم فقط!چون رشته های علوم پایه توی ایران به درد نمیخوره

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      یکمم روحیات خودتو درنظر بگیر من دوران دبیرستانم تدریس خصوصی میکردم اونجا بود که فهمیدم ترجیح میدم بیکار بشینم تو خونه تا تدریس کنم
      تو بخدا عاقلی
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن