خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

کنکور سوم ، دروغی به نام انصراف از دانشگاه

خب دوستان درباره موضوع باید بگم که سال ۹۹ کنکور اولم بود امسال کنکور دوم. متاسفانه انقدر رتبه ام بده که ملی مجاز نشدم. میخوام برای سال سوم بمونم اما مهم ترین مشکلم واکنش اطرافیانمه
      می دونم الان همتون میگید بیخیااال حرف مردم، ولی عزیزان شما چیزی از زندگی من نمی دونید و نمی دونید چندین جلسه تراپی و روانکاوی رفتم تا حالم یه کم بهتر شده و الان دوباره وضعیت روحیم خراب شده و تحمل شنیدن یک قضاوت یا طعنه از دیگران رو هم ندارم. داروی اعصاب مصرف می کنم و درحال قطع کردنشونم به همین دلیل حالم از همیشه خراب تره.
      تصمیم گرفتم به اطرافیانم بگم یه رشته پیرا پزشکی قبول شدم و چند وقت بعد بگم انصراف دادم و دارم واسه کنکور می خونم. فقط اطلاعات میخوام ازتون، شنیدم دانشگاه ملی باشه نمی تونم کنکور شرکت کنم ولی آزاد باشه میشه درسته یا نه؟ می تونم بگم ملی قبول شدم بعد انصراف دادم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوره های غیرروزانه(غیردولتی) میتونید مجدد کنکور بدید و انتخاب رشته روزانه کنید. اگه میخواین بحث انصراف رو پیش بکشین باید قبل بهمن بگید انصراف دادم وگرنه بعدش نمیتونید انتخاب رشته روزانه برای سال بعد کنید.
      ضمنا دانشگاه دولتی درستش هست نه ملی(ملی اسم قدیم دانشگاه شهید بهشتیه)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر کسی یه رشته از دانشگاه های دولتی انتخاب کنه و قبول بشه ولی انصراف بده، دو سال از انتخاب رشته دولتی محروم میشه. یعنی میتونه دوباره سال بعد کنکور بده، ولی فقط برای دانشگاه آزاد و شبانه و پردیس میتونه انتخاب رشته کنه نه دولتی. اگر شما میخوای دروغ بگی ، بهتره بگی امسال پیراپزشکی پردیس یا آزاد قبول شدی.
      ویرایش توسط AmirMorningstar : 12 مرداد 1400 در ساعت 00:05

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی از کمکتون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان که میگن دانشگاه مجددا مجازیه فکر نمیکنم واقعا کمک کنه بهتون ,اگه میخواین جدی بخونین تا بیاین انصراف بزنین و درگیر خوندن کنکور شین طول میکشه ,کنکور خودش به اندازه کافی رو مخ هست باید به اطرافیانمونم جواب پس بدیم,اگه واقعا نیاز به یه راه واسه کم کردن فشار کنکور دارین روی ورزش یا یه سرگرمی کنترل شده حساب باز کنین,ممثلا خود من سیاه قلم کار میکنم .در کل شمارو نمیدونم ولی من یه جوری اب دیده شدم که الان حرف بقیه به یه ورمم نیست شمام سعی کنین از این مدل آدما که همش فوضول زندگیتونن و باهاشون مجبورین دنبال را ه های فرعی برای حفظ وجه تون باشین کات کنین.با آرزوی موفقیت و سلامتی
      ویرایش توسط miss_shadow : 12 مرداد 1400 در ساعت 00:48

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      الان که میگن دانشگاه مجددا مجازیه فکر نمیکنم واقعا کمک کنه بهتون ,اگه میخواین جدی بخونین تا بیاین انصراف بزنین و درگیر خوندن کنکور شین طول میکشه ,کنکور خودش به اندازه کافی رو مخ هست باید به اطرافیانمونم جواب پس بدیم,اگه واقعا نیاز به یه راه واسه کم کردن فشار کنکور دارین روی ورزش یا یه سرگرمی کنترل شده حساب باز کنین,ممثلا خود من سیاه قلم کار میکنم .در کل شمارو نمیدونم ولی من یه جوری اب دیده شدم که الان حرف بقیه به یه ورمم نیست شمام سعی کنین از این مدل آدما که همش فوضول زندگیتونن و باهاشون مجبورین دنبال را ه های فرعی برای حفظ وجه تون باشین کات کنین.با آرزوی موفقیت و سلامتی
      از اتفاق کاملا برعکسه
      وقتی دانشگاه غیرحضوریه کسی نمیاد بگه تو که قبول شدی چرا خونه ای !
      ترم اول مجازیه توی بهمن هم میگه انصراف داده یا ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      از اتفاق کاملا برعکسهوقتی دانشگاه غیرحضوریه کسی نمیاد بگه تو که قبول شدی چرا خونه ای !ترم اول مجازیه توی بهمن هم میگه انصراف داده یا ...
      اقا سعید روال انصراف برا پسرا چطوره؟ بهمن انصراف میدن یا همون مرداد که انتخاب رشته مجدد سراسری بکنن؟ چون یه موردی پیش اومده میپرسم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی فامیلتون به این چیزا هم توجه میکنه
      فامیلا چرا انقدر ترسناک شدن!
      من نگران آپدیت های آیندشونم

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      خب دوستان درباره موضوع باید بگم که سال ۹۹ کنکور اولم بود امسال کنکور دوم. متاسفانه انقدر رتبه ام بده که ملی مجاز نشدم. میخوام برای سال سوم بمونم اما مهم ترین مشکلم واکنش اطرافیانمه
      می دونم الان همتون میگید بیخیااال حرف مردم، ولی عزیزان شما چیزی از زندگی من نمی دونید و نمی دونید چندین جلسه تراپی و روانکاوی رفتم تا حالم یه کم بهتر شده و الان دوباره وضعیت روحیم خراب شده و تحمل شنیدن یک قضاوت یا طعنه از دیگران رو هم ندارم. داروی اعصاب مصرف می کنم و درحال قطع کردنشونم به همین دلیل حالم از همیشه خراب تره.
      تصمیم گرفتم به اطرافیانم بگم یه رشته پیرا پزشکی قبول شدم و چند وقت بعد بگم انصراف دادم و دارم واسه کنکور می خونم. فقط اطلاعات میخوام ازتون، شنیدم دانشگاه ملی باشه نمی تونم کنکور شرکت کنم ولی آزاد باشه میشه درسته یا نه؟ می تونم بگم ملی قبول شدم بعد انصراف دادم؟

خیلی باحاله که برای ی دروغ داری فکر میکنی، یه چیزی بگو بره دیگه
      ولی در کل اره میتونی بگی روزانه ایکس قبول شدم تا قبل از بهمن انصراف دادم با سنجش مکاتبه کردم محرومیتم حذف شد ک تونستم کنکور بدم
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عجب
      مردم،آدم رو به چه کارها مجبور میکنن...

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگه بخاطر اطرافیانت داری پشت کنکور وقت تلفی میکنی نمون
      اگر واقعا هدف داری و اراده یکسال تلاشو داری بمون
      در ایام کرونا هم از هرچی ادم سمیه دوری کن که این است پاداش کرونا برای تو

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      اقا سعید روال انصراف برا پسرا چطوره؟ بهمن انصراف میدن یا همون مرداد که انتخاب رشته مجدد سراسری بکنن؟ چون یه موردی پیش اومده میپرسم
      اگه روزانه قبول شده باشی باید بهمن انصراف بدی(یعنی قبل از ثبت نام کنکور) وگرنه از دوره روزانه کنکور سال آینده محرومی
      اگه شهریه پرداز باشی میتونی کنکور بدی بعد اگه قبول شدی بیای دانشگاه قبلیتو انصراف بدی ...
      دختر پسرم راستش فک نکنم فرقی داشته باشه اصلا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      اگه روزانه قبول شده باشی باید بهمن انصراف بدی(یعنی قبل از ثبت نام کنکور) وگرنه از دوره روزانه کنکور سال آینده محرومی
      اگه شهریه پرداز باشی میتونی کنکور بدی بعد اگه قبول شدی بیای دانشگاه قبلیتو انصراف بدی ...
      دختر پسرم راستش فک نکنم فرقی داشته باشه اصلا

الان کسی که مهر میان میبرنش خدمت، میتونه بره دانشگاه سراسری و بهمن انصراف بده ؟ یعنی تا شهریور ماه مشکلی بهش پیش نمیاد؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

الان کسی که مهر میان میبرنش خدمت، میتونه بره دانشگاه سراسری و بهمن انصراف بده ؟ یعنی تا شهریور ماه مشکلی بهش پیش نمیاد؟
      نه داداش گلم خیالت راحت
      دیگه من خودم اخر این داستانام تا ته قوانینش رو میدونم
      چون انصراف اولته یه سال فرصت داری دوباره قبول بشی دانشگاه و از نظر نظام وظیفه مشکلی پیش نمیاد
      ولی توجه کن سراسری اگه روزانه بری از روزانه ی سال بعد محروم میشی

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

سلام برات توضیحاتش رو خصوصی فرستادم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن