خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      یعنی فامیلتون به این چیزا هم توجه میکنه
      فامیلا چرا انقدر ترسناک شدن!
      من نگران آپدیت های آیندشونم

فامیل داریم سالی یک بار هم نمی بینیمش، زنگ هم نمی زنن مگر اینکه کارشون پیش ما گیر باشه. استوری گذاشتم درباره نتیجه سوال نکنید ازم، همون استوری رو ریپلای کرده: قبول شدی عزیزم؟
      منم سین نزدم درجا حذفش کردم. بیشعور زیاده و فقط باعث بهم ریختگی روان آدم میشن. نمی دونم چرا انقدر نفهمن.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      می دونی اگه سوتی بدم چند سال مسخره همین آدما میشم؟ واسه همینه دارم همه جوانب رو در نظر می گیرم و انقدر روش فکر می کنم.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط telma_alen نمایش پست ها
      خیلی باحاله که برای ی دروغ داری فکر میکنی، یه چیزی بگو بره دیگه
      ولی در کل اره میتونی بگی روزانه ایکس قبول شدم تا قبل از بهمن انصراف دادم با سنجش مکاتبه کردم محرومیتم حذف شد ک تونستم کنکور بدم
      می دونی اگه سوتی بدم چند سال مسخره همین آدما میشم؟ واسه همینه دارم همه جوانب رو در نظر می گیرم و انقدر روش فکر می کنم.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shelin نمایش پست ها
      اگه بخاطر اطرافیانت داری پشت کنکور وقت تلفی میکنی نمون
      اگر واقعا هدف داری و اراده یکسال تلاشو داری بمون
      در ایام کرونا هم از هرچی ادم سمیه دوری کن که این است پاداش کرونا برای تو
      من غلط بکنم بخاطر حرف این مردم کوته فکر یک سال عمرمو حروم کنم. هدفم دندون بود که به لطف همین بیشعور ها و داروهای افسردگی که بخاطرشون مصرف کردم به کل از درس عقب افتادم. نیمسال دوم درس رو کلا رها کردم و هرچی هم خونده بودم یادم رفت و با مغز خالی رفتم سر جلسه... حالا من شرایطمو واسه کی توضیح بدم که بفهمه؟ تازه میخوام بگم دانشگاه قبول شدم که دست از سرم بردارن و هر روز طعنه نزنن که سال سومت شد، دیگه ۲۰ سالت شده ولی هنوز پشت کنکوری... بعد هم درسمو به دور از زبون تیزشون می خونم و وقتی نتیجه گرفتم می کوبم تو صورتشون

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      فامیل داریم سالی یک بار هم نمی بینیمش، زنگ هم نمی زنن مگر اینکه کارشون پیش ما گیر باشه. استوری گذاشتم درباره نتیجه سوال نکنید ازم، همون استوری رو ریپلای کرده: قبول شدی عزیزم؟
      منم سین نزدم درجا حذفش کردم. بیشعور زیاده و فقط باعث بهم ریختگی روان آدم میشن. نمی دونم چرا انقدر نفهمن.
      فامیل ماهم اینجور بودن منم یک سال خوندم واسه کنکور ولی نگفتم میخونم هرچی هم ازم میپرسدن میگفتم درس؟ کدوم درس؟ منک درس نمیخونم؟ اوناهم هی حرص میخوردن ولی نمیتونستن بگن که داری دروغ میگی به شوخیم ک میپروندن میگفتم توهم زدینا آخرشم که نتیجه رو پرسیدن گفتم نتیجه ی چی؟ منک کنکور ندادم درحالی که تابلو بود که درس خوندم
      ازاون موقع به بعد دیگه جرئت نکردن ازم بپرسن

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      فامیل ماهم اینجور بودن منم یک سال خوندم واسه کنکور ولی نگفتم میخونم هرچی هم ازم میپرسدن میگفتم درس؟ کدوم درس؟ منک درس نمیخونم؟ اوناهم هی حرص میخوردن ولی نمیتونستن بگن که داری دروغ میگی به شوخیم ک میپروندن میگفتم توهم زدینا آخرشم که نتیجه رو پرسیدن گفتم نتیجه ی چی؟ منک کنکور ندادم درحالی که تابلو بود که درس خوندم
      ازاون موقع به بعد دیگه جرئت نکردن ازم بپرسن
      آفرین من شنیده بودم یه نفر سال اول قبول نشده، مامانش به همه گفته دندون قبول شده و اونم نشسته خونده واسه سال بعد و واقعا دندون قبول شده. مامان من که از این دروغا نمیگه خودمم که از آینده خبر ندارم شاید اتفاقی افتاد نتونستم بخونم. همینم به زور مجبورش کردم بگه که پرستاری اوردم که فقط دهن این فامیل برای مدتی بسته بشه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      آفرین من شنیده بودم یه نفر سال اول قبول نشده، مامانش به همه گفته دندون قبول شده و اونم نشسته خونده واسه سال بعد و واقعا دندون قبول شده. مامان من که از این دروغا نمیگه خودمم که از آینده خبر ندارم شاید اتفاقی افتاد نتونستم بخونم. همینم به زور مجبورش کردم بگه که پرستاری اوردم که فقط دهن این فامیل برای مدتی بسته بشه
      همین خوبه دروغ پزشکی نگو استرس زاست برات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن