خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question محل خدمت دانشگاه فرهنگیان

سلام دوستان
      یه سوال داشتم اونم اینکه محل خدمتی که برای دانشگاه فرهنگیان برای یه رشته مینویسه کنارش، آیا اون محل خدمت خوابگاه داره بعد از 4 سال درس خوندن و تموم شدن درس یا اینکه اون شخص در شهر دیگه ایه که محل خدمتش هست خودش باید جایی پیدا کنه برای خوابیدن و اینا؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      سلام دوستان
      یه سوال داشتم اونم اینکه محل خدمتی که برای دانشگاه فرهنگیان برای یه رشته مینویسه کنارش، آیا اون محل خدمت خوابگاه داره بعد از 4 سال درس خوندن و تموم شدن درس یا اینکه اون شخص در شهر دیگه ایه که محل خدمتش هست خودش باید جایی پیدا کنه برای خوابیدن و اینا؟
      خوابگاه واسه محل خدمت ؟

نه دوست عزیز
      اموزش و پرورش داره بهتون حقوق میده دیگه
      خودتون میتونید خونه اجاره کنید

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

شما شاغلی بعد تحصیل و مثل هر کارمند دیگه ای هستی که منتقلش میکنن یه شهر دیگه
      تا زمانی که دانشجویی وظیفه دارن خوابگاه بهت بدن اگه شهر خودت درس نخونی اما بعدش دیگه منتقل میشی اون شهر محل خدمت و اونجا حالا خونه میگیری خونه میخری هر کاری میکنی دیگه کسی باهات کاری نداره
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

شما شاغلی بعد تحصیل و مثل هر کارمند دیگه ای هستی که منتقلش میکنن یه شهر دیگه
      تا زمانی که دانشجویی وظیفه دارن خوابگاه بهت بدن اگه شهر خودت درس نخونی اما بعدش دیگه منتقل میشی اون شهر محل خدمت و اونجا حالا خونه میگیری خونه میخری هر کاری میکنی دیگه کسی باهات کاری نداره
      مرسی از پاسخت
      و مورد بعد اینکه کسایی که از شهرستان دانشگاه شهید رجایی تهران رو میزنن برای مصاحبه باید پاشن برن تهران یا توی شهر خودشون مصاحبه میشن؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی از پاسخت
      و مورد بعد اینکه کسایی که از شهرستان دانشگاه شهید رجایی تهران رو میزنن برای مصاحبه باید پاشن برن تهران یا توی شهر خودشون مصاحبه میشن؟
      باید بری رجایی
      کلا هر پردیسی قبول شدی باید تو همون شهر بری مصاحبه

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان من برای دانشگاه فرهنگیان مجاز شدم ولی رتبم خیلی داغونه به نظرتون انتخابش کنم؟امیدی هست قبول بشم؟
      قبولیش چقدر به مصاحبه بستگی داره و چقدر به رتبه؟
      ...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      دوستان من برای دانشگاه فرهنگیان مجاز شدم ولی رتبم خیلی داغونه به نظرتون انتخابش کنم؟امیدی هست قبول بشم؟
      قبولی تو فرهنگیان عملا فقط به رتبه فرد بستگی داره و تو مصاحبه و گزینشش مگر کسی واقعا مورد داشته باشه که ردش کنن

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی از پاسخت
      من خودم رجایی هستم
      قبلا سیستم رجایی این بود که مصاحبه تخصصی تو خود رجایی برگزار میشد ولی مصاحبه عمومی تو پردیس شهر خودت
      اما به خاطر کرونا سال 99 کامل به پردیس شهر افراد واگذار شد و دیگه دردسر تهران رفتن نداشت
      ولی 98 من خودم رفتم رجایی برای مصاحبه
      LEFT
      4/19/2021

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Zari_ نمایش پست ها

باید بری رجایی
      کلا هر پردیسی قبول شدی باید تو همون شهر بری مصاحبه
      نه اصلا اینطور نیست که هر شهری قبول شدی همونجا بری مصاحبه چون از قبل شهرش مشخص نیست و همه رو پردیس خود استان محل سکونت میگیره رجایی یه استثنا بود که اونم به خاطر کرونا دوباره به خود استان واگذار کردن
      مثلا 96 من برای پردیس علامه امینی تبریز رفتم مصاحبه تو پردیس استان خودم که کردستان بود
      LEFT
      4/19/2021

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      آرش جان انتخاب کن
      بیشتر قبولی به رتبه بستگی داره اما جالبه بدونی شانست صفر نیست
      مثلا پیش میاد رتبه های بهتر به خاطر مصاحبه رد میشن اتفاقی که برای خودم افتاد و رتبه بهتر از من رد شد
      ممکنه اصلا به مصاحبه دعوت نشی اما اگه دعوت بشی شانس قبولیت هست
      LEFT
      4/19/2021

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم رجایی هستم
      قبلا سیستم رجایی این بود که مصاحبه تخصصی تو خود رجایی برگزار میشد ولی مصاحبه عمومی تو پردیس شهر خودت
      اما به خاطر کرونا سال 99 کامل به پردیس شهر افراد واگذار شد و دیگه دردسر تهران رفتن نداشت
      ولی 98 من خودم رفتم رجایی برای مصاحبه
      سلام ببخشید یه سوال داشتم
      محل خدمتو میشه بعدا عوض کرد با انتقالی و ....؟؟

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ftm_a نمایش پست ها
      سلام ببخشید یه سوال داشتم
      محل خدمتو میشه بعدا عوض کرد با انتقالی و ....؟؟
      زیر 5 سال اگه پارتی نداشته باشید ناممکنه انتقالی ولی با پارتی بعدد از 1 سال ممکنه
      هرچند برای خانوما اگه ازدواج کنه و محل کار و سکونت شوهرش یه شهر دیگه باشه میتونه از اون طریق اقدام کنه و به شهر محل سکونت شوهر بره
      LEFT
      4/19/2021

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیر 5 سال اگه پارتی نداشته باشید ناممکنه انتقالی ولی با پارتی بعدد از 1 سال ممکنه
      هرچند برای خانوما اگه ازدواج کنه و محل کار و سکونت شوهرش یه شهر دیگه باشه میتونه از اون طریق اقدام کنه و به شهر محل سکونت شوهر بره
      یعنی حداقل باید یه سال اونجا بود؟
      بعد پارتی در چه حد میخواد؟وزیر آموزش پرورش واینا؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ftm_a نمایش پست ها
      یعنی حداقل باید یه سال اونجا بود؟
      بعد پارتی در چه حد میخواد؟وزیر آموزش پرورش واینا؟
      بله زیر 1 سال به هیچ عنوان ممکن نیست حتی با پارتی چون 1 سال رو باید بمونید تا کارهای اداری اوکی بشه
      نه وزیر آموزش و پرورش نمیخاد از کادر اداری محل خدمت یا آموزش و پرورش کل استان یکنفر آشنا داشته باشید حل میکنه
      LEFT
      4/19/2021

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن