خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میخوام برای انتخاب رشته برم تهران. لطفا کمک کنید

بچه ها سلام. من 19 هزار منطقه 3 و 59 هزار کشور شدم. میخوام پرستاری ازاد برم. ولی چون رتبه لب مرزی دارم میخوام برم مشاوره یخچالیان برام انتخاب رشته کنه. قبلش میخوام مطمئن شم ایا با این رتبه پرستاری ازاد میشه رفت؟ اخه اگه هزینه رو بدم اونوقت بهم مشاوره میدن که میشه یا نه. برای همین خواستم قبل پرداخت مطمئن شم اصلا همچین چیزی ممکنه. خودم سایت ها رو ک میبینم اخرین قبولی های زاد پارسال 70 هزار کشوری هم بوده! واقعا ممنونتون میشم اگر کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      واقعا فکر کردین مشاور لعنتی معجزه میکنه با انتخاب رشته؟
      خواهشا الکی پولتون رو توی شکم این سودجو ها نریزید .
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      واقعا فکر کردین مشاور لعنتی معجزه میکنه با انتخاب رشته؟
      خواهشا الکی پولتون رو توی شکم این سودجو ها نریزید .
      یعنی با این رتبه پرستاری ازاد نمیشه اورد؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      بچه ها سلام. من 19 هزار منطقه 3 و 59 هزار کشور شدم. میخوام پرستاری ازاد برم. ولی چون رتبه لب مرزی دارم میخوام برم مشاوره یخچالیان برام انتخاب رشته کنه. قبلش میخوام مطمئن شم ایا با این رتبه پرستاری ازاد میشه رفت؟ اخه اگه هزینه رو بدم اونوقت بهم مشاوره میدن که میشه یا نه. برای همین خواستم قبل پرداخت مطمئن شم اصلا همچین چیزی ممکنه. خودم سایت ها رو ک میبینم اخرین قبولی های زاد پارسال 70 هزار کشوری هم بوده! واقعا ممنونتون میشم اگر کمکم کنید
      همین کاری که mat04 گفت رو انجام بده .
      پرستاری های که با حدود رتبته تون ممکنه بیارید از شهر و استان مورد علاقه تون رو بزنید بیایید تا پایین .
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      150 تا انتخاب رشته داری به ترتیب اولویت کل پرستاری های دانشگاه آزاد رو بزن که کمتر 150 تا میشه و بعدش هم رشته های دیگر بزن انشالله که قبول میشی
      ممنونم ازتون. عذرمیخوام یک سوال دیگه ای هم ازتون داشتم. من اگر امسال ازاد برم، می تونم کنکور 1401 رو شرکت کنم بدون اینکه از دانشگاه انصراف بدم؟ و شرایط مرخصی از دانشگاه چجوریه؟ میشه مثلا عید تا خرداد یا هر موقع از سال رو مرخصی بگیرم؟ ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      همین کاری که mat04 گفت رو انجام بده .
      پرستاری های که با حدود رتبته تون ممکنه بیارید از شهر و استان مورد علاقه تون رو بزنید بیایید تا پایین .
      ممنونم از راهنمایی تون

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه ت هر چند هستش، اول تهرانو بزن بعد شهر خودتو بعد شروع کن از شهرای اطراف بزن.
      اینکه فلان دانشگاه بهتر از دانشگاه شهر خودمونه اونو بالاتر بزنم و ... رو بنداز دور.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم ازتون. عذرمیخوام یک سوال دیگه ای هم ازتون داشتم. من اگر امسال ازاد برم، می تونم کنکور 1401 رو شرکت کنم بدون اینکه از دانشگاه انصراف بدم؟ و شرایط مرخصی از دانشگاه چجوریه؟ میشه مثلا عید تا خرداد یا هر موقع از سال رو مرخصی بگیرم؟ ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید.
      بله میتونید
      شما میتونی وقتی ترم یکت تموم شد حدود اسفند تمومه میتونی برای ترم دومت مرخصی بگیری و ترم تابستونم بر نداری راحت کنکور و نتایجم می رسی.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام میشه هزینه مشاورشون رو بگید چقدره واین مشاوره حضوریه یا تلفنی وبرای مرخصی هم از ترم2 که دوستان گفتند میتونید بگیرید فقط شهریه ثابت رو باید پرداخت کنید.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خدمت شما
      اصلا انتخاب رشته ی
      پرستاری آزاد از طریق انتخاب رشته ی سراسری انجام نمیشه
      اگه دفترچه انتخاب رشته ی 99 رو نگاه کنید(امسال هنوز دفترچه نیومده و نمیدونم چجوریه) میبینید که فقط 4 رشته ی
      پزشکی-دندان-دارو و دکتری دام دانشگاه آزاد رو میشه از طریق انتخاب رشته ی سراسری انتخاب کرد.
      و احتمالا رشته های دیگه ی آزاد مثل پرستاری رو از طریق خود سایت آزاد باید انجام داد(که اعلام میکنه و هنوز اعلام نشده).
      اگه اشتباه میگم دوستان اصلاح بفرمایند.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از اول تا آخر لیستت هرچی آزاد پرستاری توی دفترچه هست باتوجه به اولویت خودت بچین، اگه قرار باشه قبول بشی قطعا میشی، اگر هم رتبت نخوره، نه یخچالیان نه هیچ مشاور دیگه ای هم نمیتونه کاری واست کنه. گول تبلیغات رو نخور

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حیف پوله که خرج کنید

150 تا انتخاب دارید همه پرستاری هارو بزنید هرچی که هست
      یا قبول میشید یا نه...که انشالله قبول بشید
      این وسط مشاور واسه انتخاب رشته فقط پول مفت میگیره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بشین خودت سرچ کن و انتخاب رشته کن
      الکی هم ب مشاور پول نده
      اونکه نمیتونه معجزه کنه
      انتخاب رشته صحیح رو خودتم میتونی یاد بگیری

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Light نمایش پست ها
      بله میتونید
      شما میتونی وقتی ترم یکت تموم شد حدود اسفند تمومه میتونی برای ترم دومت مرخصی بگیری و ترم تابستونم بر نداری راحت کنکور و نتایجم می رسی.
      ممنونم ازتون

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.t 70 نمایش پست ها
      سلام میشه هزینه مشاورشون رو بگید چقدره واین مشاوره حضوریه یا تلفنی وبرای مرخصی هم از ترم2 که دوستان گفتند میتونید بگیرید فقط شهریه ثابت رو باید پرداخت کنید.
      سلام ممنونم. یک و چهارصد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن