خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مشاوره برای انتخاب رشته پول تو جوب ترین کاره به نظرم

همین بچه های خودمون که قبول شدن ازشون بپرس یا خودت هم چهار تا مطلب بخونی دست میاد
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همین که بقیه دوستان گفتن. مستر یخچالیان اگر این پیامو میخونی ببخشید که نون شما ها رو آجر کردیم جیگر.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      مشاوره برای انتخاب رشته پول تو جوب ترین کاره به نظرم

همین بچه های خودمون که قبول شدن ازشون بپرس یا خودت هم چهار تا مطلب بخونی دست میاد

بله درست میگید. تقریبا همه همینو گفتن. ولی من نمیدونم چرا میترسم خودم کاری بکنم. رتبم 19 هزار منطقه 3 هست و لب مرزیه. از طرفی اشنایی با دانشگاه ها و اخرین قبولی هاشون ندارم، ظاهرا مثل اینکه چند توع دانشگاه غیر سراسری داریم که یکی ازاد عادیه یکی ظرفیت مازاده یکی پردیسه و من اصلا نمیدونم کدومو باید انتخاب کنم که بهتره. از طرفی خانوادم هم چندان پشتم نیستن و باید خودم تنها این کارو بکنم. برای همین فکر میکنم با رفتن پیش مشاور یه بار روانی و استرسی زیادی رو از دوشم برداره...

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      بچه ها سلام. من 19 هزار منطقه 3 و 59 هزار کشور شدم. میخوام پرستاری ازاد برم. ولی چون رتبه لب مرزی دارم میخوام برم مشاوره یخچالیان برام انتخاب رشته کنه. قبلش میخوام مطمئن شم ایا با این رتبه پرستاری ازاد میشه رفت؟ اخه اگه هزینه رو بدم اونوقت بهم مشاوره میدن که میشه یا نه. برای همین خواستم قبل پرداخت مطمئن شم اصلا همچین چیزی ممکنه. خودم سایت ها رو ک میبینم اخرین قبولی های زاد پارسال 70 هزار کشوری هم بوده! واقعا ممنونتون میشم اگر کمکم کنید
      یکی از دوستام پارسال با 18 هزار منطقه سه پرستاری ازاد دزفول قبول شده بود . وضعیت امسال رو نمیدونم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله درست میگید. تقریبا همه همینو گفتن. ولی من نمیدونم چرا میترسم خودم کاری بکنم. رتبم 19 هزار منطقه 3 هست و لب مرزیه. از طرفی اشنایی با دانشگاه ها و اخرین قبولی هاشون ندارم، ظاهرا مثل اینکه چند توع دانشگاه غیر سراسری داریم که یکی ازاد عادیه یکی ظرفیت مازاده یکی پردیسه و من اصلا نمیدونم کدومو باید انتخاب کنم که بهتره. از طرفی خانوادم هم چندان پشتم نیستن و باید خودم تنها این کارو بکنم. برای همین فکر میکنم با رفتن پیش مشاور یه بار روانی و استرسی زیادی رو از دوشم برداره...
      چقدر زیاد میگیره بی انصاف,ببین دوست عزیز اینجور مشاورا سرشون شلوغ 5دیقه بهت وقت میده بعد به دانشجوهایی که براش کار میکنند میده کارتو انجام بدن گول اسم ورسمشونو نخور ببین از دولتی و ازاد که بگذریم خود دانشگاه ازاد به صورت مازاد هم تو رشته هایی که میخاد بیشتر دانشجو بگیره به صورت مازاد ثبت نام میکنه که شهریه مازاد یک ونیم تا 2برابر ازاد معمولی هست ولی مازاد دولتی که همون پولی که همه میدونیم به نظرم ولی یه جور وسواس به سرت افتاده که این مشاور یه کار خاص میتونه برات انجام بده که بعید میدونم ولی من پیشنهادم اینه اگه انقدر ذهنتو درگیر کرده برو ونتیجشو در اختیار بقیه دوستان قرار بده که از اینجور مشاورا برای خودشون بت نسازن.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها سلام. من 19 هزار منطقه 3 و 59 هزار کشور شدم. میخوام پرستاری ازاد برم. ولی چون رتبه لب مرزی دارم میخوام برم مشاوره یخچالیان برام انتخاب رشته کنه. قبلش میخوام مطمئن شم ایا با این رتبه پرستاری ازاد میشه رفت؟ اخه اگه هزینه رو بدم اونوقت بهم مشاوره میدن که میشه یا نه. برای همین خواستم قبل پرداخت مطمئن شم اصلا همچین چیزی ممکنه. خودم سایت ها رو ک میبینم اخرین قبولی های زاد پارسال 70 هزار کشوری هم بوده! واقعا ممنونتون میشم اگر کمکم کنید
      سلام
      تاپیک زیر شاید بتونه کمکتون کنه

http://forum.konkur.in/thread76417.html#post1739391

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      حیف پول نیست بره تو جیب یخچالیان؟
      بیا خودم مفت و مجانی واست انتخاب رشته کنم هلوووو

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن