خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به دوباره کنکور دادنم فک می کنی؟
      فقط خیلی به این فک کن که به پرستاری راضی می شی یا نه
      بعدها حسرت نخوری
      من می شناسم کسی رو که پرستاری خوند 4 سال کار کرد اخرم نتونست رفت ارمنستان پزشکی بخونه
      درک می کنم کامل که دیگه تحمل پشت کنکور بودن رو نداری من خودمم دیگه نمی کشم و دارم واقعا به معلمی راضی می شم که هیچ ربطی هم نداره به علاقه هام
      ولی چند روز پیش داشتم با چند نفر که دبیر بودن صبحت می کردم تقریبا همشون با حسرت که من پزشکی قبول می شدم کاش مونده بودم دوباره اشوبم کردن
      تازه می گفتن ازاد باشه اصلا کورترین نقطه دنیا باشه اشکال نداره شغل مهمتره یکیشون گفت من بودم خونه می فروختم بچه ام بره ازاد ولی پزشکی
      فقط یکشون بود گفت من سال کنکور راحت بودم سه ماه اخر یکم خوندم زبان رتبه اش شده بود 1700 الانم می گفت فقط می خوام خوش باشم درسهام سخت نیست
      حقوقم دارم الان سابقه کارم حساب میشه ولی از اول اصلا تجربی شرکت نکرده بود که حسرت داشته باشه
      پرستاراهم ناراحت بالا بودن پزشکی ن اونی که باهاش حرف زدم گفت خیلی پررنگ تر شده از وقتی رفتم سر کار تو دانشگاه راحت تر بود و این اذیتش می کرد
      امیدوارم تصمیمی بگیری که برات بهترین باشه
      ویرایش توسط Beau : 13 مرداد 1400 در ساعت 09:13

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها
      به دوباره کنکور دادنم فک می کنی؟
      فقط خیلی به این فک کن که به پرستاری راضی می شی یا نه
      بعدها حسرت نخوری
      من می شناسم کسی رو که پرستاری خوند 4 سال کار کرد اخرم نتونست رفت ارمنستان پزشکی بخونه
      درک می کنم کامل که دیگه تحمل پشت کنکور بودن رو نداری من خودمم دیگه نمی کشم و دارم واقعا به معلمی راضی می شم که هیچ ربطی هم نداره به علاقه هام
      ولی چند روز پیش داشتم با چند نفر که دبیر بودن صبحت می کردم تقریبا همشون با حسرت که من پزشکی قبول می شدم کاش مونده بودم دوباره اشوبم کردن
      تازه می گفتن ازاد باشه اصلا کورترین نقطه دنیا باشه اشکال نداره شغل مهمتره یکیشون گفت من بودم خونه می فروختم بچه ام بره ازاد ولی پزشکی
      فقط یکشون بود گفت من سال کنکور راحت بودم سه ماه اخر یکم خوندم زبان رتبه اش شده بود 1700 الانم می گفت فقط می خوام خوش باشم درسهام سخت نیست
      حقوقم دارم الان سابقه کارم حساب میشه ولی از اول اصلا تجربی شرکت نکرده بود که حسرت داشته باشه
      پرستاراهم ناراحت بالا بودن پزشکی ن اونی که باهاش حرف زدم گفت خیلی پررنگ تر شده از وقتی رفتم سر کار تو دانشگاه راحت تر بود و این اذیتش می کرد
      امیدوارم تصمیمی بگیری که برات بهترین باشه
      سلام از کنکور دوبار میترسم راستش نمیدونم چی بگم
      گیج شدم
      یکی از دوستام توجهمو جلب کرده به اینکه اگه پزشک نشمم اتفاق خاصی نمیفته اینکه هدف از زندگی واقعا پزشک شدن نیس
      حسرتش که مطمئنا هست ولی خوب چه میشه کرد تو این شرایط کنکور غیر قابل پیشبینیه قطعیت نداره همش ریسکه

3. Top | #63
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      سلام از کنکور دوبار میترسم راستش نمیدونم چی بگم
      گیج شدم
      یکی از دوستام توجهمو جلب کرده به اینکه اگه پزشک نشمم اتفاق خاصی نمیفته اینکه هدف از زندگی واقعا پزشک شدن نیس
      حسرتش که مطمئنا هست ولی خوب چه میشه کرد تو این شرایط کنکور غیر قابل پیشبینیه قطعیت نداره همش ریسکه
      کاملا قبول دارم کنکور ریسک و استاندارد هم نیست
      من برعکس این چند روز همه دارن ترغیب می کنن به موندن ولی واقعا نمی دونم چه تصمیمی بگیرم
      امیدورارم بهترین تصمیم رو بگیری عزیزم

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رتبه کشوری و منطقه ات چند شد؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن