خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کتاب بهتره یا کلاس؟

احتمالا مصاحبه داملند و اون رتبه برتر کنور امسال رو دیدید
      باز الان یه عده فریب میخورن و ملیونی پول کلاس انلاین میدن .....

نظرتون درمورد اینکار داملند چیه؟ واقعیه یا نه؟
      کلا نظرتون درمورد کلاسای انلاین چیه؟
      کتاب بهتره یا کلاس؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بستگی داره که در چه سطحی باشین بنظرم اگر تیزهوشانی باشین نیازی به کلاس ندارین چون الان خود من که تیزهوشانم نه نیازی به کلاس دارم ونه وقتشو دارم برای همین کتابامو به کلاسای دیگه ترجیح میدم .البته هرکسی یه جوری راحته ولی باید اینم در نظر داشت که موفقیت کسایی که رتبه اوردن وکلاس رفتن فقط بخاطر کلاس نیست اولین اصل تلاشو وانگیزس

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      شخصا سمپادی بودم نه کلاس انلاین رفتم نه کلاس های مدرسمو رفتم فقط کتاب های بازار رو خوندم و ازمون های قلم چی ( گزینه دو و گاج و مدارس برتر و سنجشو دان میکرد کنار بقیه حل مکیردم)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر یه فرد کمترین معلومات درسی و ابتدایی ماجرا رو داشته باشه نیاز به این جور دام لند لش لند نداره !!! همه این موسسات کنکوری چه دام لند هم شتینووو با هیپنوتیزم تبلیغاتی ابتکار و اراده بچه ها رو در تسخیر خودشون می گیرند !
      کسی که حتی مدرسه ساده هم رفته باشه و یه چیز حداقلی رو بدونه هیچ نیازی به این فیلم ها و مجموعه ها نداره ... برای کسانی که مدرسه رو دو در میکردند و همش دور دور بودند و هیچ از درس نمیدونند بله باید برن میلینونی هزینه کنند تا اون چیزی که دبیرشون می گفت و با دو تا کتاب خوندن خودشون می فهمیدن رو از دهن دیگران بشنوند و لی پولشو هم باید بدن !!!

این موسسات انقدر عزیزند که وقتی دبیر شورای ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور میاد راجب کنکور 1402 حرف میزنه : میگه
      مؤسسات آموزشی برای تعمیق یادگیری به کمک آموزش و پرورش بیایند
      دبیر شورای ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور در ارتباط با کلاس‌های کنکور نیز گفت: برخی از مؤسسات نگران بودند که کار آنها تعطیل می‌شود اما این‌گونه نیست. ایشان به جای آموزش تکنیک‌های تست به کمک آموزش و پرورش بیایند و عمق یادگیری را آموزش دهند. درصد زیادی از این مؤسسات این توانایی را دارند که کارکرد خود را تغییر دهند. ضمن اینکه این مجموعه‌ها باید مجوز لازم‌ را از وزارت آموزش و پرورش دریافت کنند و کار خود را به سمت محتوا و عمق یادگیری ببرند. اگر در جهت توسعه علمی کشور کار کنند، لازم‌ نیست تعطیل شوند و می‌بایست خود را با این مصوبه تطبیق دهند.

یعنی اینکه یه سفره ای پهن هست به اسم کنکور، شما نونت قطع نمیشه ولی باید بیایی مجوز بگیری و به آموزش و پرورش و... هم سهمت رو بدی ! دیگه شیطونی نکن و همه چیز رو برای خودت برندار ! نصف تو نصف من !!!

بچه ها مردم گوشت قربانی و نذر آموزشی هستند !

به خاطر همین بچه ها خواه ناخواه گرفتار می شن !
      مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داملند رو خوب اومدی
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

6. Top | #6
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      اگر یه فرد کمترین معلومات درسی و ابتدایی ماجرا رو داشته باشه نیاز به این جور دام لند لش لند نداره !!! همه این موسسات کنکوری چه دام لند هم شتینووو با هیپنوتیزم تبلیغاتی ابتکار و اراده بچه ها رو در تسخیر خودشون می گیرند !
      کسی که حتی مدرسه ساده هم رفته باشه و یه چیز حداقلی رو بدونه هیچ نیازی به این فیلم ها و مجموعه ها نداره ... برای کسانی که مدرسه رو دو در میکردند و همش دور دور بودند و هیچ از درس نمیدونند بله باید برن میلینونی هزینه کنند تا اون چیزی که دبیرشون می گفت و با دو تا کتاب خوندن خودشون می فهمیدن رو از دهن دیگران بشنوند و لی پولشو هم باید بدن !!!

این موسسات انقدر عزیزند که وقتی دبیر شورای ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور میاد راجب کنکور 1402 حرف میزنه : میگه

یعنی اینکه یه سفره ای پهن هست به اسم کنکور، شما نونت قطع نمیشه ولی باید بیایی مجوز بگیری و به آموزش و پرورش و... هم سهمت رو بدی ! دیگه شیطونی نکن و همه چیز رو برای خودت برندار ! نصف تو نصف من !!!

بچه ها مردم گوشت قربانی و نذر آموزشی هستند !

به خاطر همین بچه ها خواه ناخواه گرفتار می شن !
      البته
      هرگز نشه فراموش
      همه دبیرا خوب نیستن،خیلی از شهر ها اسم نمونه دولتی و تیزهوشان با دبیر خوب عجین شده‌.
      ولی حداقل تو مشهد که چنین چیزی نیست،تخریب شهر خودمه ولی حتی یک نفر هم ندیدم که از همه دبیرهای تخصصی راضی بوده باشه.
      مدرسه ما دبیر خودش همراه با ما زیست رو میخوند( قبلش نخونده بود) تست هارو جواب غلط میداد،سوالا رو میپیچوند.
      مدرسه نمونه فقط ۱ نفر قبولی داد که اونم عقلی کرده بود رفته بود کلاس.
      تیزهوشان ها هم اونسال ۱ سومشون کمتر رتبه شدن ،خیلی هاشونو سال بعد دیدم.
      نمیگم برین گول بخورین و کلاس جوابه، ولی پاراگراف دومت رو به همه اتلاق نکن،تو روستا مجبوره بره کلاس چون دبیری برای درس خاصی نداشته.
      البته الا هم جوابه،رایگان،ایزی ایزی تامام تامام
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من خودم هیچ کلاسی نرفتم، نمیخوام تعصبی نظر بدم ولی واقعا نه فیلم و نه کلاس حتی 10 درصد وظیفه کتاب هم انجام نمیدن.
      شما باید اولویت اول کتاب درسی و کتاب کمک درسیت باشه. اگر چیزی رو چندبار خوندی و متوجه نشدی، فقط اون قسمت رو از فیلم یا کلاس ببینی. همونجور که تو مصاحبمم گفتم.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام نظرم در مورد کلاس منفی نیست ولی شومن ...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      داملند رو خوب اومدی
      امکان داره ی برنامه کلی واسه دروس اختصاصی تایپک بزنیدهمشهری
      ؟ واقعا به کمکتون نیاز دارم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه کتاب برای یه نفر خوبه برای یکی بد
      مقایسه های اینجوری از اساس اشتباهه
      کلاس تایم بیشتری ازت میگیره ولی برای درسی که ضعیف باشی توش خوبه از طرفی معمولا کلاسای زیست باعث میشن با شنیدن حرفای معلمت انگیزه بگیری واسه پیوستگی خوندن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid2s نمایش پست ها
      احتمالا مصاحبه داملند و اون رتبه برتر کنور امسال رو دیدید
      باز الان یه عده فریب میخورن و ملیونی پول کلاس انلاین میدن .....

نظرتون درمورد اینکار داملند چیه؟ واقعیه یا نه؟
      کلا نظرتون درمورد کلاسای انلاین چیه؟
      کتاب بهتره یا کلاس؟
      بنظرم کتاب بهتره...چون چیزی که خود آدم بهش برسه بهتر تو ذهنش میمونه تا اینکه دبیر بیاد توضیحش بده
      انتشاراتی ها هم کتابهایی برا پایه های صفر دارن که در نتیجه نیازی به هزینه اضافه کلاس نیست

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ببین ذائقت با کلاس جور در میاد یا فیلم
      همونو برو

تام لند و بام لند و شام لند سرو ته یه کرباسن تو بشین تستاتو بزن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن