خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question کنکور+دانشگاه پیام نور(لطفا راهنماییم کنید.)

سلام
      من کنکوری ۹۸بودم تا امسال پشت کنکور بودم هیچی نخوندم عملا و رتبه ام کارت شارژ شده.الانم با خانواده حرف زدم بهم فشار میارن که صد درصد باید برم دانشگاه برم پیام نور در کنارش اجازه دارم برای کنکورم بخونم.کسی چنین تجربه ای داشته تا حالا؟
      چند تا سوال داشتم.
      ۱.دانشگاه پیام نور کلاساش چجوریه خیلی باید براش وقت بذارم؟
      ۲.چجوری هم دانشگاه هم کنکورو با هم جلو ببرم کار سختیه؟
      ۳.چ رشته هایی خوبه تو دانشگاه پیام نور که منی که رشتم تجربیه و کنکور زبانم دادم بتونم بزنم؟
      ۴.هزینه های دانشگاه پیام نور چجوریه ؟
      ۵.کسی بوده تو این شرایط بتونه بخونه من هیچ جوره نمیتونم خانوادمو راضی کنم که دانشگاه نرم.(میدونم سوالم کلیشه ایه)
      خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
      لطفا نقل قول بگیرید که برام پیام بیاد.ممنونم
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا اگه حتی جواب یکی از سوالامم میدونید کمکم کنید
      همین.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کلاس ها که امسال برای ورودی های جدید کارشناسی خیلی بعیده که حضوری بشه. احتمالا ترم های اول همچنان مجازی باشن.
      پیش بردن همزمان کنکور و دانشگاه کار سختی نیست به شرطی که مسایل حاشیه ای جدید پدید نیارین تو زندگیتون و تمرکزتون رو هدر ندین. میتونین ثبت نام کنین و ترم اول چندتا درس عمومی با معدل خوب بگذرونین که خیلی کم وقت خواهد خواست و ترم دوم هم مرخصی تحصیلی بگیرین. در این صورت کار راحتیه.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      کلاس ها که امسال برای ورودی های جدید کارشناسی خیلی بعیده که حضوری بشه. احتمالا ترم های اول همچنان مجازی باشن.
      پیش بردن همزمان کنکور و دانشگاه کار سختی نیست به شرطی که مسایل حاشیه ای جدید پدید نیارین تو زندگیتون و تمرکزتون رو هدر ندین. میتونین ثبت نام کنین و ترم اول چندتا درس عمومی با معدل خوب بگذرونین که خیلی کم وقت خواهد خواست و ترم دوم هم مرخصی تحصیلی بگیرین. در این صورت کار راحتیه.

خیلی ممنونم ازتون بابت راهنماییتون
      لطف کردید.
      همین.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up
      همین.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      سلام
      من کنکوری ۹۸بودم تا امسال پشت کنکور بودم هیچی نخوندم عملا و رتبه ام کارت شارژ شده.الانم با خانواده حرف زدم بهم فشار میارن که صد درصد باید برم دانشگاه برم پیام نور در کنارش اجازه دارم برای کنکورم بخونم.کسی چنین تجربه ای داشته تا حالا؟
      چند تا سوال داشتم.
      ۱.دانشگاه پیام نور کلاساش چجوریه خیلی باید براش وقت بذارم؟
      ۲.چجوری هم دانشگاه هم کنکورو با هم جلو ببرم کار سختیه؟
      ۳.چ رشته هایی خوبه تو دانشگاه پیام نور که منی که رشتم تجربیه و کنکور زبانم دادم بتونم بزنم؟
      ۴.هزینه های دانشگاه پیام نور چجوریه ؟
      ۵.کسی بوده تو این شرایط بتونه بخونه من هیچ جوره نمیتونم خانوادمو راضی کنم که دانشگاه نرم.(میدونم سوالم کلیشه ایه)
      خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
      لطفا نقل قول بگیرید که برام پیام بیاد.ممنونم
      میرید دانشگاه رو ثبت نام میکنید از طریق سوابق تحصیلی و یا کارت اعتباری میگییرید و میزنید از طریق کنکور رشته محل رو و بعدش دیگه حله براتون معافیت صادر میشه

1-دانشگاه پیام نور از اول غیر حضوری بوده و هست حالا که کرونا هست تمام دانشگاه ها غیر حضوریه پس کلاس نمیرید
      2-دانشگاه رو نمیخونید که مرخصی میگیرید که برای کنکور بخونید دو ترم طبق قانون میتونید مرخصی بگیرید که شما میتونید اون دو ترم رو ترم اول و دوم بگیرید/ معمولا آموزش دانشگاه با ترم اول مخالفت میکنن که غیر قانونی هستش و اگه بدونن از قوانین مطلع هستید باهاتون راه میان ولی اگر ندادن عیبی ندارد درس نمی خواد بخوانید و رد شوید و ترم دوم مرخصی
      3-قطعا رشته هایی که آزمایشگاه ندارن مثل حسابداری
      4-الان رو نمیدونم زمان ما 500 تومن شهریه ثابت بود که دو ترم مرخصی گرفتم و فقط شهریه ثابت پرداخت کردم شد 1000000
      5-هزاران نفر / ولی در نظر بگیرید برای دانشجو شدن نمیرید دانشگاه و نمیخواد دروس و کتابای دانشگاه رو بخونید و یا حتی تهیه کنید و ... شما میرید که از سربازی معاف بشید بعدشم بخونید

" دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      میرید دانشگاه رو ثبت نام میکنید از طریق سوابق تحصیلی و یا کارت اعتباری میگییرید و میزنید از طریق کنکور رشته محل رو و بعدش دیگه حله براتون معافیت صادر میشه

1-دانشگاه پیام نور از اول غیر حضوری بوده و هست حالا که کرونا هست تمام دانشگاه ها غیر حضوریه پس کلاس نمیرید
      2-دانشگاه رو نمیخونید که مرخصی میگیرید که برای کنکور بخونید دو ترم طبق قانون میتونید مرخصی بگیرید که شما میتونید اون دو ترم رو ترم اول و دوم بگیرید/ معمولا آموزش دانشگاه با ترم اول مخالفت میکنن که غیر قانونی هستش و اگه بدونن از قوانین مطلع هستید باهاتون راه میان ولی اگر ندادن عیبی ندارد درس نمی خواد بخوانید و رد شوید و ترم دوم مرخصی
      3-قطعا رشته هایی که آزمایشگاه ندارن مثل حسابداری
      4-الان رو نمیدونم زمان ما 500 تومن شهریه ثابت بود که دو ترم مرخصی گرفتم و فقط شهریه ثابت پرداخت کردم شد 1000000
      5-هزاران نفر / ولی در نظر بگیرید برای دانشجو شدن نمیرید دانشگاه و نمیخواد دروس و کتابای دانشگاه رو بخونید و یا حتی تهیه کنید و ... شما میرید که از سربازی معاف بشید بعدشم بخونید

خیلی ممنونم بابت پاسختون واقعا جامع وکامل بود.
      راستش من دخترم به اجبار خانواده مجبورم برم دانشگاه وگرنه خودم از خدام بو اصن دانشگاه نرم راحت به کنکور فکر کنم.
      بازم ممنونم بابت راهنماییتون.
      همین.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up
      گفتم شاید به درد یکی که شرایطش مثل منه بخوره.
      همین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)