خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 153
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ها تا کنکور رو مد نظر گرفتن بعد کنکور اون بچه مادر نمیخواد؟
      شما حتی رشته های سبک تجربی هم برید مثل دندون بازم وقت گیرن
      نظر منم اینه سقط کنید ؛ به حرف بقیه هم که میگن دست بردن تو کار خداست و ... هم توجهی نکنید
      مثل حضرت علی از قضای الهی به قدر الهی پناه ببرید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      بعید میدونم بچه های این انجمن تجربه حامله بودن و درس خوندن رو داشته باشن و درک درستی از این موضوع داشته باشن!!شما باید با پزشک متخصص زنان این موضوع رو درمیون بزارید و اینکه آیا نشستن های طولانی و خوندن درس تو طول یک سال ممکنه یا نه و موارد دیگه
      یه نفر جواب درست حسابی به این بنده خدا داد بالاخره

همه خیلی احساسی و بدون درک شرایط سخت ایشون نظر دادن به نظرم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه۷۶ نمایش پست ها
      خیلی داغونم خیلی مراقبت میکردم اما نمیدونم چرا اینطور شد ........زیستو خیلی خوب خوندم با عربی و ادبیات و دینی اما زبان و شیمی و ریاضی و فیزیک نخوندم بنظرتون با این شرایط میتونم بخونم و سال بعد رشته خوب قبول شم ....برنامه ریزی خوب میخوام اما نمیدونم چیکار کنم
      سلام
      ببینید هیچ کدوم از افراد این انجمن نه در شرایط سنی شما قرار دارن نه در شرایط فیزیکی و جسمی شما قرار دارن و نه در زندگی متاهلی هستند که بتونن ذره ای شما رو درک کنن/
      پس با یک متخصص زنان که حتما پیشش میرید برای چک آپ و احوالات این مورد رو مطرح کنید / قطعا هم ایشون شرایط کنکور رو درک میکند هم شرایط حاملگی و جسمی و روحی و هم زندگی متاهلی

ولی یه جمله ای میخوام که بگم که شاید باب میل بعضی ها که نه باب میل خیلی ها نباشه ولی من میگم
      ازتون خواهش میکنم اگر بچه رو نمیخوایید و اگر نمیتونید زندگی بچه تون رو تامین کنید و نا خواسته و حواستون نبوده که این اتفاق افتاده و خودتون در زندگیتون گیر و دار هزار و یک مشکل هستید و بچه هم یکی دیگه اضافه میشه بهش ازتون خواهش میکنم لطفا بچه رو سقط کنید و یک عقده ای دیگر و بدبخت دیگر به این جامعه اضافه نکنید . زایش اگر فقط بچه دار شدن بود گوسفند بسیار توانا تر از انسان در این امر میتونه ظاهر بشه و سالی دوبار بچه بده / / امیدوارم از حرفهام ناراحت نشید و یکم فکر کنید ولی اگر مخاطب حرفهام بودید و حرفهام در موردتون درست بود بهتره ناراحت هم بشید
      اینکه الان این اتفاق افتاده همانطور که خودتون فرمودید خوب مواظب بودید که نیافته که حالا افتاده به نظرم این اشکال نداره ولی اگه بدانید و آگاه باشید نمیتونید زندگی فرزندتون رو تامین کنید ولی باز این بچه رو به دنیا بیارید کاملا آگاهانه این کار رو کردید و از نظر من گناهکارید و در آینده حتی شاید از نظر بچه خودتون هم گناهکار و بیرحم باشید . صمیمانه و به دور از هر قضاوتی خواهش میکنم در مورد حرفهایم به دقت فکر کنید.
      در ضمن فقط کنکور هم نیست بعد کنکور هم هست /بچه هندونه نیست که بزاییش بدی دست شوهر و مامان و خاله و عمو و .......
      موفق باشید
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 09 مرداد 1400 در ساعت 22:15

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      .زیست و دینی و ادبیات و عربی یعنی ۴ درس حرفه ای بلدم جوری ک میدونم با مرور ساده بالای ۶۰ میتونم بزنم چون ازمونامم خوب میدم
      اگه این طوریه که الان از 98 درصد داوطلبا جلویین. ما 15 ماه خودمون رو جر دادیم اخرش زیست 99 رو زدیم 66 درصد. اگه شما با این سطح سوالا و مرور ساده این درسا رو بالای 60 می زنی قطعا جزو نخبگانی و می تونی توی همون دو ماه آخر بارتو ببندی.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام
      ببینید هیچ کدوم از افراد این انجمن نه در شرایط سنی شما قرار دارن نه در شرایط فیزیکی و جسمی شما قرار دارن و نه در زندگی متاهلی هستند که بتونن ذره ای شما رو درک کنن/
      پس با یک متخصص زنان که حتما پیشش میرید برای چک آپ و احوالات این مورد رو مطرح کنید / قطعا هم ایشون شرایط کنکور رو درک میکند هم شرایط حاملگی و جسمی و روحی و هم زندگی متاهلی

ولی یه جمله ای میخوام که بگم که شاید باب میل بعضی ها که نه باب میل خیلی ها نباشه ولی من میگم
      ازتون خواهش میکنم اگر بچه رو نمیخوایید و اگر نمیتونید زندگی بچه تون رو تامین کنید و نا خواسته و حواستون نبوده که این اتفاق افتاده و خودتون در زندگیتون گیر و دار هزار و یک مشکل هستید و بچه هم یکی دیگه اضافه میشه بهش ازتون خواهش میکنم لطفا بچه رو سقط کنید و یک عقده ای دیگر و بدبخت دیگر به این جامعه اضافه نکنید . زایش اگر فقط بچه دار شدن بود گوسفند بسیار توانا تر از انسان در این امر میتونه ظاهر بشه و سالی دوبار بچه بده / ممنون / امیدوارم از حرفهام ناراحت نشید و یکم فکر کنید ولی اگر مخاطب حرفهام بودید و حرفهام در موردتون درست بود بهتره ناراحت هم بشید
      اینکه الان این اتفاق افتاده همانطور که خودتون فرمودید خوب مواظب بودید که نیافته که حالا افتاده به نظرم این اشکال نداره ولی اگه بدانید و آگاه باشید نمیتونید زندگی فرزندتون رو تامین کنید ولی باز این بچه رو به دنیا بیارید کاملا آگاهانه این کار رو کردید و از نظر من گناهکارید . صمیمانه و به دور از هر قضاوتی خواهش میکنم در مورد حرفهایم به دقت فکر کنید.
      در ضمن فقط کنکور هم نیست بعد کنکور هم هست /
      موفق باشید
      من خیلی کم پیش میاد رای منفی بدم

ولی این پست واقعا نیاز داشت بهش

توضیح بیشتر نمیدم...البته نیاز هم نیست چون فکر کنم دلیلش مشخصه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سقط نکن
      Sil Baştan

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

من خیلی کم پیش میاد رای منفی بدم

ولی این پست واقعا نیاز داشت بهش

توضیح بیشتر نمیدم...البته نیاز هم نیست چون فکر کنم دلیلش مشخصه
      شما اگر بچه که نه یه گربه رو برید بیارید خونتون باید آگاه باشید گربه نیاز داره غذا بخوره / نیاز داره گردش کنه / نیاز داره استراحت کنه / نیاز داره جفت گیری کنه و تو فصل جفت گیریش پرخاشگر میشه و چنگول میزنه / گربه یک حیوانه و انتظار متمدن بودن نباید ازش داشته باشیدو............. این در مورد یک گربه بود / اگر این موارد رو در نظر نگیرید و باز هم گربه رو بیارید خونتون قطعا حقوق یک گربه رو رعایت نکردید و از نظر هر قانونی گناهکارید و باید سی تی اسکن برید

بچه ی انسان که دیگه نیازی به توضیح نداره

این سیکل معیوب که میزاییم دو سه سال میندازیم بالا و پایین و میخندیم خوش میشیم وقتی رسید به 18 سالگی تحقیرش میکنیم و .... عقده ای بارش میاریم و .... که الان خودت بهتر از من میدونی وضعیت این جامعه رو باید یکبار برای همیشه در نسل ما متوقف بشه و یکم با حق و حقوق بچه دار شدن و حقوق کودکان و علم پرورش بچه اشنا بشیم

شما بخوای یه ماشین بگیری باید بری گواهینامه بگیری / ولی برای بچه دار شدن هیچ آموزشی نمی بینی و نتیجه اش میشه این وضعیتی که الان داری میبینی تو جامعه / باز حالا کشور دیگری بود دولت سرپرستی بچه رو قبول میکنه اینجا چیی؟؟؟؟

دلت برای بچه 5 ساله سر چهار راه نمیسوزه برای 1000 تومنی حاضره هر کاری بکنه ؟

تو کشوری زندگی میکنیم که پدر مادر بچه شون رو تکه تکه میکنن میزارن تو کیسه زباله میندازنش تو آشغال سر محله
      پدر با داس سر بچه اش رو میبره برای اینکه به یه پسری ابراز علاقه کرده و ...
      و هزاران ضرب و شتم و شکستگی به خاطر دعوا های خانوادگی بر سر نداری و بدبختی که بچه هایی که هیچ هیچ هیچ و باز هم تکرار میکنم هیچ گناهی ندارن و خودشون در به دیا اومدنشون نقشی نداشتن مورد خطاب و ضربات والدین بی عقل بیمنطق میشن و ....
      و هزاران ظلم های دیگر
      که نتیجه فقط یک یز هست : عدم اموزش صحیح و برخورد سنتی با این قضه بسیار مهم که میتونه زندگی تک تک ما رو درگیر کنه/

شرایط اسشون رو هم من الان درک میکنم که با این وضعیت نباید عصبی بشن ولی امیدوارم همانطوری که گفتم مخاطب حرفهام نباشن و از ادم حسابی های این مملکت باشن چون هنوز امید دارم بین این مردم آدم حسابیهایی هم گه گاه پیدا میشن .
      و اگر خلاف این موضوع باشه من کار خودم رو کرده ام و سعی در اگاه سازی یک مسئله ای که بسیار مهم هست رو کرده ام و امیدوارم ایشون با خوندن این حرفهای من تصمیم درستی بگیرن
      ولی این حرفها بیشتر به خاطر من وبود و خود من که در اینده به خودم نگم چرا میدانستی و نگفتی / تصمیم با ایشان هست و امید دارم تصمیم درستی بگیرن
      من تا تک تک لحظاتم در جهت اونچیزی که درست هست حرف میزنم و برام مهم نیست 1000 نفر موافقم باشند یا 1000 نفر مخالف/ و این حرف مال من نیست مال سازمان یونسکو هستش / من از خودم هیچ ندارم

و در اخر این رو اضافه کنم به حرفهایم

احساسی قضاوت کردن که در ریشه و ژنتیک این سرزمین و مردمان این سرزمین رخته کرده چیزی به جز تیشه زدن به ریشه نیست
      امیدوارم به جایی برسیم که احساستمون بر منطقمون در تصمیم گیریهامون تاثیری نگذارد
      ویرایش توسط _Joseph_ : 09 مرداد 1400 در ساعت 22:41

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فرض کن پزشکی تهران قبول شدی
      بچه ی تازه به دنیا اومده رو میخوای چیکار کنی ؟
      نمیخوام پیشنهادی بدم ولی تو فقط فکرت تا وقت کنکوره .....
      که چطور بگذرونیش تا کنکور

نمیگی بعد کنکورو چیکار کنم ....
      بعدش که ایشالله قبول شدی چی؟
      نمیشه که وسط کلاس بچه بیاری با خودت ....
      ( اینم همه میدونیم که یه بچه چقدر به مادرش نیاز داره در سال های اول زندگیش)

بازم میگم من هیچ پینشهادی نمیدم !!

فقط
      تورو خدا
      تصمیم درستی بگیر

موفق باشی
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 09 مرداد 1400 در ساعت 22:34

9. Top | #24
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی داغونم خیلی مراقبت میکردم اما نمیدونم چرا اینطور شد ........زیستو خیلی خوب خوندم با عربی و ادبیات و دینی اما زبان و شیمی و ریاضی و فیزیک نخوندم بنظرتون با این شرایط میتونم بخونم و سال بعد رشته خوب قبول شم ....برنامه ریزی خوب میخوام اما نمیدونم چیکار کنم
      طبق تجربه ای که داشتم بهت با پنج انگشت امضا میدم میگم باردار باشی برا کنکور بخونی بهتر از اینه که بچت به دنیا بیاد و بعد بخوای برا کنکور بخونی
      اون دوماه اخر بعد زایمان هم اگر کسیو داری کمکت کنه که خوش به حالت!
      بچه رو به شیر خشک عادت بده که اذیت نشی و بتونی بزاریش پیش مامانت

من یادمه تو بارداریم امتحان نهایی میدادم که دوتای اخرو نرسیدم و زایمانم خورد بعد شهریور پاس کردم...
      ولی بعد زایمان دیگه نشد واسه کنکور بخونم!!!
      دیگه دخترم دوماهش بود که مشغول به تدریس زبان شدم تو زبانسرا و کلا قید کنکورو تا سه سال زدم

اگرم قبول شدی یه سال مرخصی میگیری و بچت که یه سالش شد میتونی بازم بری دانشگاه

من دوستم پرستاری اورد زایمان کرد بچشو گذاشت پیش مامانش
      ۴ سالش که شد تازه درسش تمومید برگشت شهر خودشون... (اگه میتونی رو خانوادت حساب کنی عقب نکش بچت یکی دوسالش باشه نمیتونی به کنکور فکرم بکنی حتی!
      ویرایش توسط Rafolin403 : 09 مرداد 1400 در ساعت 22:33

10. Top | #25
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      فرض کن پزشکی تهران قبول شدی
      بچه ی تازه به دنیا اومده رو میخوای چیکار کنی ؟
      نمیخوام پیشنهادی بدم ولی تو فقط فکرت تا وقت کنکوره .....
      که چطور بگذرونیش تا کنکور

نمیگی بعد کنکورو چیکار کنم ....
      بعدش که ایشالله قبول شدی چی؟
      نمیشه که وسط کلاس بچه بیاری با خودت ....
      ( اینم همه میدونیم که یه بچه چقدر به مادرش نیاز داره در سال های اول زندگیش)

بازم میگم من هیچ پینشهادی نمیدم !!

فقط
      تورو خدا
      تصمیم درستی بگیر

موفق باشی
      این چه طرر تفکریه اخه( بچه رو با خودت بیاری کلاس...!)
      مادری که با وجود مادر بودن قید آرزوهاشو نزده شاید به نظر مادر بی رحمی به نظر بیاد اما مطمئن باش وقتی بچش ۲۰_۳۰سالش به این درک و شعور میرسه که خودش به نحو احسن زندگی کرده و هیچ دینی به گردن بچش نیست!
      خیلی از نوجوونا قربانی آرزوهای به تحقق نپیوسته ی والدینشون هستن
      یعنی پدر یا مادر نتونستن به جایی برسن فردا بچشون میخواد بره رشته ی هنر
      خانواده اجازه نمیده میگه باید بری تجربی؟
      چرا؟؟؟
      چون خودشون نتونستن و تمام زندگیشونو فدای بچه شون کردن!!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم خدا خیلی دوست داشته که دامنتو سبز کرده
      منم همسن توام ۳ ساله منتظرم
      حتی میگم اگه حامله هم بودم بیشتر تلاش می کردم
      بخاطر آینده همون بچه
      ببین ۳ ماه اول به خاطر ویار سخته که اونم با
      دارو هایی که دکتر بهت میده اوکیه مشکلی نیست
      من دوستم کارمند بود باردار ۸ساعت رو صندلی
      می نشست فقط ماه اخر کمر درد بود البته بگم بارداری
      اونقدرا هم مانع درس خوندن نمیشه
      موفق باشی

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      این چه طرر تفکریه اخه( بچه رو با خودت بیاری کلاس...!)
      مادری که با وجود مادر بودن قید آرزوهاشو نزده شاید به نظر مادر بی رحمی به نظر بیاد اما مطمئن باش وقتی بچش ۲۰_۳۰سالش به این درک و شعور میرسه که خودش به نحو احسن زندگی کرده و هیچ دینی به گردن بچش نیست!
      خیلی از نوجوونا قربانی آرزوهای به تحقق نپیوسته ی والدینشون هستن
      یعنی پدر یا مادر نتونستن به جایی برسن فردا بچشون میخواد بره رشته ی هنر
      خانواده اجازه نمیده میگه باید بری تجربی؟
      چرا؟؟؟
      چون خودشون نتونستن و تمام زندگیشونو فدای بچه شون کردن!!

شما پیام منو نفهمیدید مشخصه .....
      من فقط گفتم بعد از کنکور در نظر بگیر نه فقط تا خود کنکور رو .....
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در ضمن خانوم مهدیه 76 و سایر دوستانی که به اشتباه عرایض بنده رو متوجه شدند
      به هیچ عنوان برای کنکور و قبولی در کنکور بچه رو سقط نکنید . نه کنکور ارزشش را دارد و نه عقلانی و منطقی ست که این کار را بکنید . اصلا بحثی در این رابطه نیست که کار اشتباهی ست برای کنکور بچه سقط بشه
      با بچه هم میشه برای کنکور درس خوند و مادری کرد با اینکه سخته و دشوار و مسئولیت شما رو میبره بالا ولی خوب شدنی هستش و میشه مدیریتش کرد چون در فامیل ما این اتفاق افتاده که اتفاقا طرف هم پزشکی قبول شد و همون اول هم مرخصی گرفت از دانشگاه که بهش دادن کامل که فک کنم 2 سال و الان درسش رو رفته ادامه میده در پزشکی تبریز
      ولی خوب سختیهاتون زیاد میشه و باید مسئولیت اش رو بر عهده بگیرید و از جون و دل مایه بزارید

منظور من از حرفهام چیز دیگری بود که لای پرانتر بهش اشاره کردم امیدوارم اشتباه منظورم رو برداشت نکنید. من هیچوقت نگفتم و نمیگم برای کنکور برید بچه رو سقط کنید کنکور اضلا عددی نیست که چنین فداکاری رو براش بکنید

در مورد دیگر مشکلات حرف زدم
      موفق باشید
      ویرایش توسط _Joseph_ : 10 مرداد 1400 در ساعت 00:36

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در ضمن خانوم مهدیه 76 و سایر دوستانی که به اشتباه عرایض بنده رو متوجه شدند
      به هیچ عنوان برای کنکور و قبولی در کنکور بچه رو سقط نکنید . نه کنکور ارزشش را دارد و نه عقلانی و منطقی ست که این کار را بکنید . اصلا بحثی در این رابطه نیست که کار اشتباهی ست برای کنکور بچه سقط بشه
      با بچه هم میشه برای کنکور درس خوند و مادری کرد با اینکه سخته و دشوار و مسئولیت شما رو میبره بالا ولی خوب شدنی هستش و میشه مدیریتش کرد چون در فامیل ما این اتفاق افتاده که اتفاقا طرف هم پزشکی قبول شد و همون اول هم مرخصی گرفت از دانشگاه که بهش دادن کامل که فک کنم 2 سال و الان درسش رو رفته ادامه میده در پزشکی تبریز

منظور من از حرفهام چیز دیگری بود که لای پرانتر بهش اشاره کردم امیدوارم اشتباه منظورم رو برداشت نکنید. من هیچوقت نگفتم و نمیگم برای کنکور برید بچه رو سقط کنید کنکور اضلا عددی نیست که چنین فداکاری رو براش بکنید

در مورد دیگر مشکلات حرف زدم
      موفق باشید

داداش واقعا شما دررست ترین حرف رو زدی

مردم فقط از این دید نگاه میکنن که ای وای بچه رو سقط نکنید گناهه و ادم کشیه و اینا
      ولی از این دید نگاه نمیکنند اصلا بچه اوردن تو این دنیا خیلی گناهش از سقط بیشتره...قتل فقط این نیست که کسی رو بکشی..این که بچه به دنیا بیاد و نتونی نیازاشو بر اورده کنی با هر نیاز اون میمیره ...وقتی 18 سالش بشه و یه عقده ایه افسرده باشه مرده...نفس کشیدن دلیل بر زنده بودن نیست....نمیدونم تا کی میخان احساسی تصمیم بگیرن..بچه الان خدایی نکرده سقط بشه خیلی بهتر از اینه که 20 سال دیگه جلو هم سن و سال های خودش روحی و جسمی بمیره ........

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

ازتون خواهش میکنم اگر بچه رو نمیخوایید و اگر نمیتونید زندگی بچه تون رو تامین کنید و نا خواسته و حواستون نبوده که این اتفاق افتاده و خودتون در زندگیتون گیر و دار هزار و یک مشکل هستید و بچه هم یکی دیگه اضافه میشه بهش ازتون خواهش میکنم لطفا بچه رو سقط کنید و یک عقده ای دیگر و بدبخت دیگر به این جامعه اضافه نکنید . زایش اگر فقط بچه دار شدن بود گوسفند بسیار توانا تر از انسان در این امر میتونه ظاهر بشه و سالی دوبار بچه بده / / امیدوارم از حرفهام ناراحت نشید و یکم فکر کنید ولی اگر مخاطب حرفهام بودید و حرفهام در موردتون درست بود بهتره ناراحت هم بشید
      اینکه الان این اتفاق افتاده همانطور که خودتون فرمودید خوب مواظب بودید که نیافته که حالا افتاده به نظرم این اشکال نداره ولی اگه بدانید و آگاه باشید نمیتونید زندگی فرزندتون رو تامین کنید ولی باز این بچه رو به دنیا بیارید کاملا آگاهانه این کار رو کردید و از نظر من گناهکارید و در آینده حتی شاید از نظر بچه خودتون هم گناهکار و بیرحم باشید . صمیمانه و به دور از هر قضاوتی خواهش میکنم در مورد حرفهایم به دقت فکر کنید.
      در ضمن فقط کنکور هم نیست بعد کنکور هم هست /بچه هندونه نیست که بزاییش بدی دست شوهر و مامان و خاله و عمو و .......
      موفق باشید
      بله بچه هندوانه نیست! یه انسانه. هر انسانی خودش باید برای خودش تصمیم بگیره. چون اون الان این توانایی رو نداره دلیل میشه دیگران، یعنی مادرش یا پدرش یا هر کس دیگه ای برای زندگیش تصمیم بگیرند؟ شاید اون بچه توی سخت ترین شرایط ممکن به دنیا بیاد اما تصمیم بگیره زنده بمونه و زندگی کنه یا اینکه تصمیم بگیره خودکشی کنه. تصمیم با خودشه نه هیچکس دیگه. هیچکس مالک اون بچه نیست. نه مادرش نه پدرش و نه هیچکس دیگه. درک این موضوع ارتباطی به سواد و مطالعه و تحصیلات و ... نداره. درک این موضوع فقط به کمی فکر کردن نیاز داره. من از روی احساسم این مطلب رو ننوشتم چون اگر قرار بودم احساسم رو بیان کنم چیز های دیگه ای میگفتم. فقط امیدوارم امثال شما که تعدادتون هم کم نیست فقط به خاطر ژست روشنفکری گرفتن این حرف ها رو بزنید و زمانی که تو این موقعیت قرار گرفتید و خواستید درباره زندگی یه انسان دیگه تصمیم بگیرید، بفهمید که حق ندارید درباره زندگی یه انسان دیگه تصمیم بگیرید و مرتکب کاری بشید که انسان های دیگه بهش میگن قتل، حالا میخواد کشتن یه آدم بالغ باشه یا جنینی که هنوز قلبش تشکیل نشده.
      ویرایش توسط -SmS- : 09 مرداد 1400 در ساعت 23:14

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن