خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 69 از 69
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s_hosein_p نمایش پست ها
      من ابدا به فکر مهاجرت نیستم، تمام تفکرم داخله اینکه گفتم مهاجرت چون اقوامی اونور هست و سر اون میگم وگرنه تصمیم جدی نیست...
      راجب تلف شدن عمرم بگم که، فعلا تا 402 سربازی تلفم میکنه پس 5 6 ماه خوندن بعدش برای 403 تلف شدنی نیست، چیزیم برای از دست دادن ندارم شد شد نشدم که بله به فکر ارشد پرستاری هستم ولی اولویت دوم چون سابقه و کار توی پرستاری حرف اوله
      مگه فارغ التحصیل های علوم پزشکی، به جای سربازی نمیرن طرح؟
      راستی طرح علوم پزشکی جزو اون دو سال سابقه ی مورد نیاز برای ارشد پرستاری هستش یا اون 2 سال سابقه رو بعد از طرح باید به دست بیاری؟
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام رفقا،
      سال 96 به درست یا غلط وارد مسیری شدم که دوسش نداشتم چون رتبم خوب نشد... مقصر هم خودم بودم نخوندم...
      توی مسیر و رشته و دانشگاه زجر کشیدم با آدمایی آشنا شدم که هیچ ربطی به من و دنیای من نداشتن، ترم 6 یعنی پارسال تصمیم گرفتم سرنوشتمو از نو بنویسم و گفتم بعد سربازی کنکور میدم یعنی سال 403،همه چیز طبق روال بود کتاب گرفته بودم و عربی و ادبیات و میخوندم چون مشکل داشتم و جلو اومدم با ذوقی زیاد برای جبران گذشته...
      و ناگهان شد تیر 1400 و این طرح لعنتی تغییر کنکور
      تاثیر قطعی و شرط معدل به کنار...
      حذف عمومی ها انگار با تیر زدن بهم، یعنی الکی خوندم؟؟
      عمر آدما و ذهنشون برای جناب آقایون مهم نبود؟؟
      گناهمون چی بود که نظام قدیم شدیم؟؟
      الان من که نمراتم پایینه چه راه جبرانی دارم؟؟ ترمیم معدل؟؟ نه چون فرقی به حالم نداره اگر شرط معدل بزارن دانشگاه ها من اگر ترمیم معدلم 19 هم بشه باز از هزاران نفر عقبم..
      سلامت آزمون و عدالت کجاس؟؟
      دیگه واقعا مغزم قفل شده و زجر میکشم

کاش لاقل این کنکور رو ازمون نمیگرفتن
      کااااش..
      واقعا درکت میکنم ، خیلی بده نتونی واسه آیندت برنامه داشته باشی. من البته از قوانین سربازی سردر نمیارم ولی نمیتونی مناطق محروم بری که ضریب بخوره طول مدت سربازیت کم بشه که به کنکور ۱۴۰۲ برسی؟
      فارغ از همه ی اینا از الان غصه ی دو سال دیگه رو نخور. تجربه بهم ثابت کرده نباید واسه این جور چیزا که معلوم نیس چی میخواد بشه حرص خورد. تو راهتو برو خدا هم ایشالا کمکت میکنه.
      راستی یه چیزی یادم رفت بپرسم، اگه پرستاری خوندی چرا به جای سربازی نمیری طرح؟ اونجوری دستت بازه واسه درس خوندن در حین طرح و سابقه کارم واست حساب میشه.
      امیدوارم موفق باشی
      ویرایش توسط DR-NAZANIN : 26 مرداد 1400 در ساعت 21:10

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها

مگه فارغ التحصیل های علوم پزشکی، به جای سربازی نمیرن طرح؟
      راستی طرح علوم پزشکی جزو اون دو سال سابقه ی مورد نیاز برای ارشد پرستاری هستش یا اون 2 سال سابقه رو بعد از طرح باید به دست بیاری؟
      بله طرح و سربازی یکیه برا آقایون، ارشد نیاز به نامه پایان طرح داره بله

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها

واقعا درکت میکنم ، خیلی بده نتونی واسه آیندت برنامه داشته باشی. من البته از قوانین سربازی سردر نمیارم ولی نمیتونی مناطق محروم بری که ضریب بخوره طول مدت سربازیت کم بشه که به کنکور ۱۴۰۲ برسی؟
      فارغ از همه ی اینا از الان غصه ی دو سال دیگه رو نخور. تجربه بهم ثابت کرده نباید واسه این جور چیزا که معلوم نیس چی میخواد بشه حرص خورد. تو راهتو برو خدا هم ایشالا کمکت میکنه.
      راستی یه چیزی یادم رفت بپرسم، اگه پرستاری خوندی چرا به جای سربازی نمیری طرح؟ اونجوری دستت بازه واسه درس خوندن در حین طرح و سابقه کارم واست حساب میشه.
      امیدوارم موفق باشی
      خب طرح جدا نمیشه رفت که با سربازیه برا پسرا، بعدم با اجراش 402 یا 403 فرق نداره همون 403 شرکت میکنم و دیگه با دهن سرویسی باید بخونم!!!

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      هعی منم به همه اینا فکر کردم
      این طرح گند میزنع به کنکور وارد شدن نهایی و تاثیر قطعی واقعا فاجعه اس
      اصنمننمیدونم میخان چیکار کنن چون شاید ۲۰ هزار نفر تو کشور معدلشون بیست باشه
      بعدم بعضی معلما ارفاق زیاد میکنن بعضیانمیکنن اصن نمیشهملاک و معیار خوبی قرار داد امتحان نهاییو
      واسه نمره میشه دیپلم مجدد گرفت یا حالا ترمیم ولی شرط معدل دیگه خیلی سمه!!!
      نمرتم که 19 بشه کلا فرصت جبران نیست امیدوارم رئیسی یه کار مفید بکنه لغوش کنه یا بگه بعد 405 که ملت کاراشونو کنن

6. Top | #66
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان که دارم این پست رومیذارم شب عاشوراس ازخودامام حسین میخوام که کمک کنه که این طرح لغو بشه امیدوارم این کله پوک ها عقلشون بیاد سرجاش
      در هرحال من که دلم خیلی روشنه چون این طرح ایرادای بزرگی داره و فعلا یکسال فرصت هست وان شاالله لغوخواهدشد مث بقیه طرح های چرتشون فعلا همش یکماهه تصویب شده اونم تودولت قبلی!!! ایشالا دولت جدید کلا اجراش نمیکنه
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پول تو کنکوره و کنکور دادن همیشه از جانب دست‌بالایی ها حمایت میشه پس انقدر نگران یه طرح نپخته و بی اساس نباشین و برای کنکور آماده شید. مطمئن باش تا اون موقع صد تا تبصره و راه میانبر ازش درمیاد که کسی از لحاظ معدل دیپلم قبلی و... به مشکل نخوره. حجم حاشیه ای که واسه این طرح آبکی درست شده رو واقعا درک نمیکنم.

8. Top | #68
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام رفقا،
      سال 96 به درست یا غلط وارد مسیری شدم که دوسش نداشتم چون رتبم خوب نشد... مقصر هم خودم بودم نخوندم...
      توی مسیر و رشته و دانشگاه زجر کشیدم با آدمایی آشنا شدم که هیچ ربطی به من و دنیای من نداشتن، ترم 6 یعنی پارسال تصمیم گرفتم سرنوشتمو از نو بنویسم و گفتم بعد سربازی کنکور میدم یعنی سال 403،همه چیز طبق روال بود کتاب گرفته بودم و عربی و ادبیات و میخوندم چون مشکل داشتم و جلو اومدم با ذوقی زیاد برای جبران گذشته...
      و ناگهان شد تیر 1400 و این طرح لعنتی تغییر کنکور
      تاثیر قطعی و شرط معدل به کنار...
      حذف عمومی ها انگار با تیر زدن بهم، یعنی الکی خوندم؟؟
      عمر آدما و ذهنشون برای جناب آقایون مهم نبود؟؟
      گناهمون چی بود که نظام قدیم شدیم؟؟
      الان من که نمراتم پایینه چه راه جبرانی دارم؟؟ ترمیم معدل؟؟ نه چون فرقی به حالم نداره اگر شرط معدل بزارن دانشگاه ها من اگر ترمیم معدلم 19 هم بشه باز از هزاران نفر عقبم..
      سلامت آزمون و عدالت کجاس؟؟
      دیگه واقعا مغزم قفل شده و زجر میکشم

کاش لاقل این کنکور رو ازمون نمیگرفتن
      کااااش..

افسردگی قبل تنش؟

- یه مشکلی هست که فرد با اینکه مثلا ازدواج کرده ، دائم فکر میکنه که نکنه این چیت بزنه، بمیره ، ترکم کنه و.... و کم کم فرد پارانویید وار زندگیش جهنم میشه .

صرفا یه مثال بود عرض کردم نه اینکه حکم بدم شما یا فلانی اینطور هستین. ببینید بنده با اجازتون 2 سال کنکوری بودم و در استانه 21 سالگیم . عرصه کنکور همیشه تلاتم داره و این موج ها هیچوقت فشار و استرس درس نیست . بلکه عوامل تاثیر گذار کنکوره !
      - نظام قدیم » 30 درصد شدن کارنامه
      98» سیل
      99» کرونا و تعویق
      1400 » کرونا و تعلیق + بحث تغییر کنکور
      و1401 هم همچین چیزایی خواهد داشت . اما واقیعت 1 میلیون و نصف آدم هست . و همشونم معترض به این وضیعت ، حتی رتبه های برتر ! ولی یه عده حکم صف جلوی سپاه و سربازان رو دارن . دائم کمپین میندازن و اعتراض رو بیان میکنن و اخر سر از درس و کتاب که محوریت اصلیه دور میشن . اما همین رتبه های برتر که اسمشون رو میزنن همه جا ، بلا شک میتونم بگم صف اخر این سپاه هستن.
      فعلا که چیزی نشده . و بدونین اگر تقی به توق بخوره .
      کم کم 700 هزار نفر بیکار هستن همه ساله که میشینن خبرگزاری فارس کمپین و سنستیو کردن معلما و مشاورا و نماینده ها و...
      پس چرا خودتو درگیر بحثی میکنی که میدونی اگر واردش بشی دپرسی! و اگر نشی لاقل نای و انگیزه درس خوندن رو داری!

محکم باش
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هنوز چیزی معلوم نیست دوست من نیازی نیست ناراحت باشی و اعصابت بهم بریزه از الان نگرانی دردی رو دوا نمیکنه و هیچیزی معلوم نیست...هیچکس حتی خود اونایی که اینو بقول خودشون همفکری کردن و ساماندهی کردن هم نمیدونن دقیقا چی به چیه!!!!....نه شرط معدل دانشگاه معلومه .... یکی میگه معدل کله...یکی میگی با تراز نهایی برمیدارن....یکی میگه با تراز کنکور برمیدارن.. و حتی بند بند این مصوبه اصن جزئیاتش معلوم نیست... وسنجش چیزی نگفته !!!پس نگرانی فایده ای نداره هرساله حواشی کنکور هست و این تو هستی که باید خودتو کنترل کنی....مصاحبه ی کبگانیانو خوندم که هی هی هر هفته میاد به ما جوونا استرس میده که قطعیه نمیدونم لازم الاجراست حالا هرچی ....گفته که مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی تنها بعد از 6 ماه توسط اعضای شورا اصلاح یا تغییر میکنه...پس باز امیدی هست که میتونیم بعد از مشخص شدن وزیرای آ.پ و علوم و بهداشت اعراضمونو به گوششون برسونیم و مجلسم تحت فشار بزاریم که این مصوبه رو اصلاح کنن حداقل!! علی الخصوص بند قطعی معدل و شرط معدل دانشگاه رو که فرا افتضاحن یعنی !!! اینا تو 30 درصد موندن چطور میخوان 60 درصد !!! کنن فقط الله یعلم...انشالله حق پیروز میدان است

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)