خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 69
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      حتی برای نظام جدیدی ها و سال دهمی ها هم خوب نیست!
      به شخصه اگه دهمی بودم اینو به کنکور ترجیح میدادم

ولی حرص نخورید احتمال لغوش هست

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      برادر من افرادیو دیدم که توی شرایط خیلی سخت تر به هدفشون رسیدن ، حالا هدفت چیه؟ پزشکی؟

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سخت تر شدن امتحانات نهایی در صورت تصویب طرح رو در نظر نداشته باشید ! همین الان با این سطح امتحانات میانگین نمرات امتحان نهایی ۱۲ هستش!
      میتونید تحقیق کنید!
      خیلی ها با بدبختی همین امتحان ها رو پاس میکنن اگه بخواد سخت بشه هفتاد درصد بچه ها می افتند.
      دلیل دیگه اش هم اینه که خیلی ها مثلا ۱۴۰۰ دیپلم گرفتن امتحاناشون ساده بوده و اگه امتحانات نهایی ۱۴۰۲ بخواد سخت بشه واسه کنکور ۱۴۰۲ تفکیک این دو دسته سخت میشه.

یعنی حتی در صورت تصویب این طرح باز هم سطح سوالات نهایی تغییر نمیکنه .

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      برادر من افرادیو دیدم که توی شرایط خیلی سخت تر به هدفشون رسیدن ، حالا هدفت چیه؟ پزشکی؟
      شرایط سخت تر در صورتی که نیان یهو بگن اگر رتبه 100 کنکور شدی مثلا چون نمره های عهد بوقت پایینه و فلان دانشگاه گفته زیر 19 نمیگیرم زحماتت هدر بره، من راحت طلب نیسم به هیچ وجه فقط میگم رقابت برابر باشه یاکه بگن نظام قدیما از همین امسال میتونن دیپلم جدید بگیرن نه سال 404!!
      کلا عمر برا اینا هیچ محسوب میشه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      به شخصه اگه دهمی بودم اینو به کنکور ترجیح میدادم

ولی حرص نخورید احتمال لغوش هست
      نمی دونم چرا چنین نظری دارید شاید به این دلیل هست که شاید هنوز از ابعادش خبر ندارید ! و شاید فکر میکنید این امتحانات قرار مثل همین امتحانات فعلی کشکی مدرسه باشه !
      با این قانون شما در زمانی که هر امتحان رو که میدید بخشی از کنکور شما است و سوالات به سختی کنکور میشه و این که قبل از شما 70 هزار معدل 19 تا 20 به راحتی این 60 درصد رو گذاشتن توی جیبشون ! مدرسه شما اگر دبیرتون یکم لو لول باشه ! با مدراس برتر جاموندید ! و اگر کسی هم آشنا و پارتی داشته باشه همین الان هم خوش بحالش شده ! و تقلب و نبود سیستم نظارتی درست در استان ها به خصوص مناطق دور افتاده به شدت ضعیف هست ( کنکور هم همیشه مثل همین جور جاها تقلب میشه چه برسه به مدرسه ) و این که اگر نمره خوب نگیرید فقط یکبار حق تمرمیم معدل دارید اون هم روی معدل کل برگه ای شما اثر نمیزاره ! فقط روی سوابق تحصیلی برای کنکور اثر میزاره ! و از اون سمت دانشگاه ها که شرط معدل میزارند باعث گرفتاری میشه ! ( چون معدل همونی هست که بری اولین بار درج شده توی برگه و سند براش صادر کردند ).
      حجم درس مدرس ها و کلاس ها و هزینه ها در از سال دهم شروع میشه به صورت وحشت ناک که باید پایه هاتون رو قوی کنید و....

تازه فرضا طرف رفته ریاضی پشیمون شده میخواد بره انسانی نمی تونه و بالعکس ! یا مثلا طرف انسانی بوده میخواد بره تجربی نمی تونه و بالعکس ! این ها همش زور گفتن به بچه های مردم واختیار داری کردن برای اون ها است !

حرص که نمی خوریم ! خونمون خشک شده است از بس که همین حرص رو خوردیم ! تنها راه هم همین اعتراضات هست ....

مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

ویرایش توسط MYDR : 09 مرداد 1400 در ساعت 01:22

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s_hosein_p نمایش پست ها
      شرایط سخت تر در صورتی که نیان یهو بگن اگر رتبه 100 کنکور شدی مثلا چون نمره های عهد بوقت پایینه و فلان دانشگاه گفته زیر 19 نمیگیرم زحماتت هدر بره، من راحت طلب نیسم به هیچ وجه فقط میگم رقابت برابر باشه یاکه بگن نظام قدیما از همین امسال میتونن دیپلم جدید بگیرن نه سال 404!!
      کلا عمر برا اینا هیچ محسوب میشه
      مطمن باش یه تبصره ای چیزی واسه نظام قدیم میزنن

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      مطمن باش یه تبصره ای چیزی واسه نظام قدیم میزنن
      زدن خیر سرشون گفتن از 404 بیان دیپلم نظام جدید بگیرن

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینا اصلا هدفشون همینه که تعداد شرکت کننده ها رو به هر قیمتی که شده پایین بیارن. میخوان شرایط رو سخت و پیچیده بکنن تا خیلیا قید کنکور رو بزنن.
      ولی شما به هر حال درست رو بخون. اگر لازم بود برای ترمیم معدل یا دیپلم نظام جدید اقدام کن. چون خداروشکر شما به دور از احساسات، یه بازه زمانی منطقی رو در نظر گرفتی و فرصت کافی هم داری

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      تا 1403 کلی وقت داری بشین تشریحی عالی بخون برو دیپلم نظام جدید بگیر
      بعدش هم کنکورت رو بده
      بنظرت اگه مثلا ۴۰۱ یا ۴۰۲ ازاد دندون و پ و دارو طرف بیاره بهترع
      یا صبر کنه ۴۰۳ ب اونور ولی از الان محکم بره جلو با پیش فرض اینکه قبول بشه
      یعنی اوضاع داغون تر میشه؟ یا شایدم بهتر
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!
      ویرایش توسط telma_alen : 09 مرداد 1400 در ساعت 02:10

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      نمی دونم چرا چنین نظری دارید شاید به این دلیل هست که شاید هنوز از ابعادش خبر ندارید ! و شاید فکر میکنید این امتحانات قرار مثل همین امتحانات فعلی کشکی مدرسه باشه !
      با این قانون شما در زمانی که هر امتحان رو که میدید بخشی از کنکور شما است و سوالات به سختی کنکور میشه و این که قبل از شما 70 هزار معدل 19 تا 20 به راحتی این 60 درصد رو گذاشتن توی جیبشون ! مدرسه شما اگر دبیرتون یکم لو لول باشه ! با مدراس برتر جاموندید ! و اگر کسی هم آشنا و پارتی داشته باشه همین الان هم خوش بحالش شده ! و تقلب و نبود سیستم نظارتی درست در استان ها به خصوص مناطق دور افتاده به شدت ضعیف هست ( کنکور هم همیشه مثل همین جور جاها تقلب میشه چه برسه به مدرسه ) و این که اگر نمره خوب نگیرید فقط یکبار حق تمرمیم معدل دارید اون هم روی معدل کل برگه ای شما اثر نمیزاره ! فقط روی سوابق تحصیلی برای کنکور اثر میزاره ! و از اون سمت دانشگاه ها که شرط معدل میزارند باعث گرفتاری میشه ! ( چون معدل همونی هست که بری اولین بار درج شده توی برگه و سند براش صادر کردند ).
      حجم درس مدرس ها و کلاس ها و هزینه ها در از سال دهم شروع میشه به صورت وحشت ناک که باید پایه هاتون رو قوی کنید و....

تازه فرضا طرف رفته ریاضی پشیمون شده میخواد بره انسانی نمی تونه و بالعکس ! یا مثلا طرف انسانی بوده میخواد بره تجربی نمی تونه و بالعکس ! این ها همش زور گفتن به بچه های مردم واختیار داری کردن برای اون ها است !

حرص که نمی خوریم ! خونمون خشک شده است از بس که همین حرص رو خوردیم ! تنها راه هم همین اعتراضات هست ....

من به تقلبش فکر نکرده بودم
      آره ظلم که زیاد میشه همین کنکور امسالم فاجعه بود
      چی بگم والا کنکور و ورود به دانشگاه رشته های تاپ داره منحصر به یک سری افراد خاص و پولدار میشه
      فقیر فقیرتر و ثروتمند ثروتمندتر میشه
      باید امیدوار بود عملی نشه هرچند باتوجه به اینکه موسسات پول بیشتر به جیب میزنن و تو جهت سیاست های دولته بعید میدونم

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برو سرکار پول در بیار
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط telma_alen نمایش پست ها
      بنظرت اگه مثلا ۴۰۱ یا ۴۰۲ ازاد دندون و پ و دارو طرف بیاره بهترع
      یا صبر کنه ۴۰۳ ب اونور ولی از الان محکم بره جلو با پیش فرض اینکه قبول بشه
      یعنی اوضاع داغون تر میشه؟ یا شایدم بهتر
      هیچکس هیچی نمیدونه تو این خراب شده چه اتفاقی خواهد افتاد
      ولی وقتی یکی میگه 1403 کنکور میخوام بدم اولا وقت داره که تشریحی هم کار کنه در کنار تست / البته تشریحی کار کردن و تستی کار کردن هیچ فرقی با هم ندارند / تست یک سوال تشریحی چهار گزینه ای زماندار هستش و اگه کسی برای کنکور بخونه قطعا تشریحی هم بلد هستش
      ولی منظور از تشریحی خوانی اینه که به سوالای نهایی هم توجه داشته باشه

دوما اونقدر باید عالی باشه تا هر بلایی سرش آوردن و براش شرایط سخت شد بتونه جزو نفرات برتر بشه چه تو معدل چه تو کنکور
      کلا یک روحیه بالایی میخواد از الان برای 1403 خوندن که اکثریت این روحیه رو ندارن . همین اقا هم شاید اصلا تا کنکور 1402 هیچی نخونه و تازه از تابستون بعد کنکور1402 شروع کنه برای 1403
      ولی اگه قراره به فرض تاثیر معدل بشه 60 درصد مستقیم / اگه قراره ترمیم معدل صورت بگیره / اگه قراره عمومی حذف بشه / اگه قراره کنکور 40 درصد اختصاصی بشه و اگه قراره من 1403 کنکور بدم قطعا خودم رو الان عین یک دانش آموز دهم که عالی درس میخونه اماده میکنم / یعنی دهم رو عالی میخونم + توی 1402 یازدهم رو میخونم + مرور دهم / 1403 هم دوازدهم+ مرور دهم و یازدهم / این کاری هستش که اکثر رتبه های تک و دو رقمی میکنن تو تجربی معدلشون هم بالای 19 هستش
      اونوقت هر کاری کنن تو سال دوازدهم من اماده ام براش / از الان باید خودت رو دهمی فرض کنی و تصور کنی تو سیستم اموزش و پرورشی نه کنکور

ولی اینکه کدوم بهتره قطعا اگر کسی بتونه برای 1401 کنکور بده من میگم 1401 بهتره که کار رو تمومش کنه
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 09 مرداد 1400 در ساعت 09:01

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین تو الان تو میتونی دوتا مایند ست داشته باشی
      1-مایندست حل مسئله 2- مایندست قربانی

2 : به عالم و ادم و این مسئولین (ـ‍‍‍ـجای خالی رو خودتون پر کنینــ) فحش بدی
      بگی ما نسل سوخته ایم قربانی شدیم و....و بشینی تو فضای مجازی اینجور بحثا رو ادامه بدی
      به نظر این بحثا منطقی میاد اما تنها کاری که میکنه تلف کردن وقتته

1 :‌ بشینی بخونی و به این فکر کنی تو تنها نیستی
      هزاران نفر مثل تو وجود دارن و قطعا راه حلی پیدا میشه و به راحتی تو ام ازش باخبر میشی
      پس باید الان به خوندن ادامه بدی تا زمان مشخص شدن راه حل

نمیخوام با کسی بحث کنم . هرکی نظر مخالف من داره حق با اونه اصلا

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      برو سرکار پول در بیار
      ممنون از توصیه توام با تیکه ای که انجام دادین!!!
      بله من سر کار میرم و پول هم در میارم ولی ربطی به اصل قضیه نداره
      کما اینکه ماندن در این جهنم هم حتی با حقوق 10 میلیون نمیصرفه چون علاقه ندارم با دو سال کار و تباهی بزور یه پراید صفر بتونم بخرم!!!

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      هیچکس هیچی نمیدونه تو این خراب شده چه اتفاقی خواهد افتاد
      ولی وقتی یکی میگه 1403 کنکور میخوام بدم اولا وقت داره که تشریحی هم کار کنه در کنار تست / البته تشریحی کار کردن و تستی کار کردن هیچ فرقی با هم ندارند / تست یک سوال تشریحی چهار گزینه ای زماندار هستش و اگه کسی برای کنکور بخونه قطعا تشریحی هم بلد هستش
      ولی منظور از تشریحی خوانی اینه که به سوالای نهایی هم توجه داشته باشه

دوما اونقدر باید عالی باشه تا هر بلایی سرش آوردن و براش شرایط سخت شد بتونه جزو نفرات برتر بشه چه تو معدل چه تو کنکور
      کلا یک روحیه بالایی میخواد از الان برای 1403 خوندن که اکثریت این روحیه رو ندارن . همین اقا هم شاید اصلا تا کنکور 1402 هیچی نخونه و تازه از تابستون بعد کنکور1402 شروع کنه برای 1403
      ولی اگه قراره به فرض تاثیر معدل بشه 60 درصد مستقیم / اگه قراره ترمیم معدل صورت بگیره / اگه قراره عمومی حذف بشه / اگه قراره کنکور 40 درصد اختصاصی بشه و اگه قراره من 1403 کنکور بدم قطعا خودم رو الان عین یک دانش آموز دهم که عالی درس میخونه اماده میکنم / یعنی دهم رو عالی میخونم + توی 1402 یازدهم رو میخونم + مرور دهم / 1403 هم دوازدهم+ مرور دهم و یازدهم / این کاری هستش که اکثر رتبه های تک و دو رقمی میکنن تو تجربی معدلشون هم بالای 19 هستش
      اونوقت هر کاری کنن تو سال دوازدهم من اماده ام براش / از الان باید خودت رو دهمی فرض کنی و تصور کنی تو سیستم اموزش و پرورشی نه کنکور

ولی اینکه کدوم بهتره قطعا اگر کسی بتونه برای 1401 کنکور بده من میگم 1401 بهتره که کار رو تمومش کنه
      من دنبال بهونه واسه نخوندن نیسم چون تصمیمم جدیه و همونطور که تا الان کارو جلو بردم بازم میبرم و توی ترمیم معدل سال بعد شرکت میکنم تا نمراتم و بالا ببرم...
      امااااااا
      اجازه دادن به دانشگاه‌ها برای گذاشتن حد نصاب، اینه که من چاره براش ندارم چون گفتن معدل کتبی دیپلم شرطه و من حتی با ترمیم معدل هم حریفش نیسم، امیدوارم لاقل این حدنصاب دانشگاه رو بردارن وگرنه من ترمیم 20 هم بشم رتبمم 1 بشه بگن معدل دیپلم بالای 18 مثلا رسما گیم اوور میشم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)