خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 69
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها انقدر حرص نخورید سر این
      انقدر این ناعادلانه است که اجرایی نمی شه
      چند سال قبل دقیق نمی دونم فک کنم سال 90 اینا دکترا اینجوری بود که کنکور هیچ اثری نداشت فقط مصاحبه بود
      الان 50 درصد شده کنکور 50 مصاحبه نمره هاش جمع می شه چون خیلی بی عدالتی شد
      اینم همونه
      اگه می خواید درس بخونید شروع کنید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور قماره
      فقط خودتت هم نیستی .یعنی باید صد تا دست دست به دست هم بدن که دستت به چیزی که میخوای بند شه
      شرایط روح و روان و جسمت تو طول سال سر جلسه قانون های این شکلی و کوفت و زهـرمار دیگه
      دوستان هندونه ها رو دادن زیر دستت که اقا طول خدمت بخون ترمیم بده ال کن بل کن واقعیت اینکه اگه این جریان پیش بیاد که کنکور رو اون شکلی کنند
      نمیگم نمیشه ولی واقعا یه مسیر پرفرسایش رو خواهی داشت که باید یه انگیزه و دلیل درست و حسابی پشتش بخوابه که دووم بیاری
      اول دو دوتا کن ببین که آدمشی یا نه .ببین میکشی یا نه
      خودشم نه از سر کل و منم منم و اینا که تو اون سن و سال نیستی .بحث ضریب هوشی هم به هیچ عنوان نمیکنم بحث خستگی و فرسایشی بودن کاره
      بد دیدی اقا این کاره ای بشین ببین این زحمت رو بگذاری رو یه چیز دیگه چی میشه بگذاری روی یه کار دیگه کدوم بازده بیشتری از نظر تایم(2 سال از اینجا تو بعد از ظهر های خدمتت تا 7 سال اونور دانشگاه تو مثلا پزشکی) و شرایط مالی واست میسازه
      چون احساس میکنم با این برنامه ریزی طول و طویلی که واسه 03 کردی داری تک بعدی نگاه میکنی
      نگاهی که 99 درصد دارن سر فرهنگ خانواده ها که اقا از درس به جایی نرسی هیچ جای دیگه هیچ عنـی نمیشی
      بحث صحبت از علاقه لوسه ولی واقعیته .خود همین درس رو اگه با علاقه بری جلو اصلا چیزی نمیفهمی ولی اگه نه علاقه و استعدادت جای دیگه باشه پدرت در میاد و اون فرسایشی بودن مسیره خوشگل رخ میده
      .

you can't kill spirit even if you try too​

3. Top | #18
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s_hosein_p نمایش پست ها
      سلام رفقا،
      سال 96 به درست یا غلط وارد مسیری شدم که دوسش نداشتم چون رتبم خوب نشد... مقصر هم خودم بودم نخوندم...
      توی مسیر و رشته و دانشگاه زجر کشیدم با آدمایی آشنا شدم که هیچ ربطی به من و دنیای من نداشتن، ترم 6 یعنی پارسال تصمیم گرفتم سرنوشتمو از نو بنویسم و گفتم بعد سربازی کنکور میدم یعنی سال 403،همه چیز طبق روال بود کتاب گرفته بودم و عربی و ادبیات و میخوندم چون مشکل داشتم و جلو اومدم با ذوقی زیاد برای جبران گذشته...
      و ناگهان شد تیر 1400 و این طرح لعنتی تغییر کنکور
      تاثیر قطعی و شرط معدل به کنار...
      حذف عمومی ها انگار با تیر زدن بهم، یعنی الکی خوندم؟؟
      عمر آدما و ذهنشون برای جناب آقایون مهم نبود؟؟
      گناهمون چی بود که نظام قدیم شدیم؟؟
      الان من که نمراتم پایینه چه راه جبرانی دارم؟؟ ترمیم معدل؟؟ نه چون فرقی به حالم نداره اگر شرط معدل بزارن دانشگاه ها من اگر ترمیم معدلم 19 هم بشه باز از هزاران نفر عقبم..
      سلامت آزمون و عدالت کجاس؟؟
      دیگه واقعا مغزم قفل شده و زجر میکشم

کاش لاقل این کنکور رو ازمون نمیگرفتن
      کااااش..
      اولا نه به باره نه به داره !!!!!
      بعدشم تا دوسال دیگه خدا بزرگه(اینا برای سال 99 ،دو تا وزیر اومدن حرف زدن و ... اخرشم هیچی)
      به امتحان نهایی هم کار نگیر زیاد،مثل بقیه سال ها بی تاثیر میشه،اینا بگن تاثیر 60 درصد،مگه میتونن جلوی تقلب رو بگیرن؟ اگر بتونن بگیرن شاید شرایط سخت بشه و گرنه مثل بقیه سال ها میشه.
      من چند تا درس بیست شدم نهایی،هیچ کدومش اتر نذاشت.حتی تو خود 98 که شیمی رو 35 زدم ،باز هم اثر نداشت... ولی ترمیم معدل هم هست که بزار همون سال 1401 بده

کلا هم یک چیزی : از الان داری برای دو سال دیگه جوش میزنی، مدرک پزشکی رو نگرفته سکته میکنی جوون مرگ میشی.

در کل عمومی هم حذف بشه کار راحت تره،یکسری فقط به خاطر قوی بودن حفظیاتشون و عربی و فارسی شون میان دکتر میشن که اصلا ربطی نداره به رشته،عمومی حذف بشه اینها شرایطشون مثل بقیه میشه و مجبورن رو محاسبات و مفهومی جات وقت بزارن.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      کنکور قماره
      فقط خودتت هم نیستی .یعنی باید صد تا دست دست به دست هم بدن که دستت به چیزی که میخوای بند شه
      شرایط روح و روان و جسمت تو طول سال سر جلسه قانون های این شکلی و کوفت و زهـرمار دیگه
      دوستان هندونه ها رو دادن زیر دستت که اقا طول خدمت بخون ترمیم بده ال کن بل کن واقعیت اینکه اگه این جریان پیش بیاد که کنکور رو اون شکلی کنند
      نمیگم نمیشه ولی واقعا یه مسیر پرفرسایش رو خواهی داشت که باید یه انگیزه و دلیل درست و حسابی پشتش بخوابه که دووم بیاری
      اول دو دوتا کن ببین که آدمشی یا نه .ببین میکشی یا نه
      خودشم نه از سر کل و منم منم و اینا که تو اون سن و سال نیستی .بحث ضریب هوشی هم به هیچ عنوان نمیکنم بحث خستگی و فرسایشی بودن کاره
      بد دیدی اقا این کاره ای بشین ببین این زحمت رو بگذاری رو یه چیز دیگه چی میشه بگذاری روی یه کار دیگه کدوم بازده بیشتری از نظر تایم(2 سال از اینجا تو بعد از ظهر های خدمتت تا 7 سال اونور دانشگاه تو مثلا پزشکی) و شرایط مالی واست میسازه
      چون احساس میکنم با این برنامه ریزی طول و طویلی که واسه 03 کردی داری تک بعدی نگاه میکنی
      نگاهی که 99 درصد دارن سر فرهنگ خانواده ها که اقا از درس به جایی نرسی هیچ جای دیگه هیچ عنـی نمیشی
      بحث صحبت از علاقه لوسه ولی واقعیته .خود همین درس رو اگه با علاقه بری جلو اصلا چیزی نمیفهمی ولی اگه نه علاقه و استعدادت جای دیگه باشه پدرت در میاد و اون فرسایشی بودن مسیره خوشگل رخ میده
      نه داداش من نگاهم صرفا مالی نیست چون میدونم نریختن برام، بحث اثبات کردن خودم به خودمه وگرنه همیشه یه حس بد تو وجودم میمونه، نه خانواده کاری داره نه کسی خودمم و خودم، خداروشکر آبراهی دارم برا درآمد ولی خب واقعا جدیم برا کنکور دادن چون چیزی برا از دست دادن ندارم شد که شد نشد زندگی جریان داره...
      فقط دعا میکنم طرح کنسل شه یا لاقل شرط معدل دانشگاه و تاثیر قطعی حذف شه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      اولا نه به باره نه به داره !!!!!
      بعدشم تا دوسال دیگه خدا بزرگه(اینا برای سال 99 ،دو تا وزیر اومدن حرف زدن و ... اخرشم هیچی)
      به امتحان نهایی هم کار نگیر زیاد،مثل بقیه سال ها بی تاثیر میشه،اینا بگن تاثیر 60 درصد،مگه میتونن جلوی تقلب رو بگیرن؟ اگر بتونن بگیرن شاید شرایط سخت بشه و گرنه مثل بقیه سال ها میشه.
      من چند تا درس بیست شدم نهایی،هیچ کدومش اتر نذاشت.حتی تو خود 98 که شیمی رو 35 زدم ،باز هم اثر نداشت... ولی ترمیم معدل هم هست که بزار همون سال 1401 بده

کلا هم یک چیزی : از الان داری برای دو سال دیگه جوش میزنی، مدرک پزشکی رو نگرفته سکته میکنی جوون مرگ میشی.

در کل عمومی هم حذف بشه کار راحت تره،یکسری فقط به خاطر قوی بودن حفظیاتشون و عربی و فارسی شون میان دکتر میشن که اصلا ربطی نداره به رشته،عمومی حذف بشه اینها شرایطشون مثل بقیه میشه و مجبورن رو محاسبات و مفهومی جات وقت بزارن.
      اخه من میدونم 2 سال خدمتم و درگیرشم بخوام نخوام، جوش خوردنم سر اینه که گذشته ای که رد شده اومده داره اذیت میکنه یعنی نمرات دیپلم نظام قدیم!!
      وگرنه منم با تخصصی خوندن راحت ترم...
      ولی امیدوارم تاثیر قطعی و شرط معدل دانشگاه حذف بشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه تغییرات 1402 قطعی شد؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان 1402 برای کسانی که قبل از 84 دیپلم گرفتن چطور میشه؟؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Delaram نمایش پست ها
      مگه تغییرات 1402 قطعی شد؟
      بله رئیس جمهور ابلاغ کردن

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 08 مرداد 1400 در ساعت 20:57

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s_hosein_p نمایش پست ها
      بله رئیس جمهور ابلاغ کردن
      چه قشنگ چقدر بی دروپیکر شده اینجا
      برای بچه های جدید خوبه از همون سال اول تکلیف اونایی که رشته های تاپ میخوان معلومه ولی قدیمیا یاااونایی که دیر میفهمن چی میخوان کارشون خیلی سخت شد

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای بچه های جدید خوبه از همون سال اول تکلیف اونایی که رشته های تاپ میخوان معلومه ولی قدیمیا یاااونایی که دیر میفهمن چی میخوان کارشون خیلی سخت شد
      فقط امیدوارم یه حرکتی بشه و لغو بشه

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اقایون و خانومای گرامی باید فقط متحد شد و اعتراض کرد.
      سال 95 میخواستن تاثیر معدل و قطعی کنن اینقدر اعتراض کردن بچه ها که تاثیر مثبت شد.
      سال 96 یا 97 دوباره می خواستن تاثیر و بکنن سی درصد قطعی ، حتی سنجش اعلامیه اش رو هم توی سایتش زد ، تا این حد ، باز این قدر بچه ها اعتراض کردن و خودم یادمه توی چند تا از شهرها بچه ها با هم چند نفری قرار گذاشتن رفتن دفتر نماینده ی مجلس شهرشون حضوری با نماینده صحبت میکردن ، بچه ها عکس هم میگرفتن میفرستادن از مراجعه حضوری به دفتر نماینده ها و اونجا هم دوباره شورای سنجش شکست خورد و مصوبه اشو لغو کرد و دوباره تاثیر مثبت موند.
      باید فقط هم صدا و متحد اعتراض کرد و دست نکشید .

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آنها دروغگو هستند
      و میدانند که دروغگو هستند
      و میدانند که میدانیم آنها دروغگو هستند
      و با این وجود
      با صدای بلند دروغ میگویند
      خطاب به همه ی کسانی که هر روز یه تصمیم جدید و مزخرف برای این کشور میگیرن و آینده مردم براشون مهم نیست

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حتی برای نظام جدیدی ها و سال دهمی ها هم خوب نیست!
      مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      اقایون و خانومای گرامی باید فقط متحد شد و اعتراض کرد.
      سال 95 میخواستن تاثیر معدل و قطعی کنن اینقدر اعتراض کردن بچه ها که تاثیر مثبت شد.
      سال 96 یا 97 دوباره می خواستن تاثیر و بکنن سی درصد قطعی ، حتی سنجش اعلامیه اش رو هم توی سایتش زد ، تا این حد ، باز این قدر بچه ها اعتراض کردن و خودم یادمه توی چند تا از شهرها بچه ها با هم چند نفری قرار گذاشتن رفتن دفتر نماینده ی مجلس شهرشون حضوری با نماینده صحبت میکردن ، بچه ها عکس هم میگرفتن میفرستادن از مراجعه حضوری به دفتر نماینده ها و اونجا هم دوباره شورای سنجش شکست خورد و مصوبه اشو لغو کرد و دوباره تاثیر مثبت موند.
      باید فقط هم صدا و متحد اعتراض کرد و دست نکشید .
      بله باید اعتراض کرد اون هم بی حد و مرز چون همه رو نابود میکنه این طرح !

مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)