خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

چرا صدای ما به گوش هیچکس نمی‌رسه ؟ دارم خفه میشم

از وقتی این اطلاعیه جدید سنجش که نمره منفی درس های سختی مثل ریاضی رو لحاظ نمیکنه اومده تمام دوستای من دارن ذوق میکنن و خوشحالن چندتاشون حتی ریاضی رو منفی زده بودند که دیگه صفر میشه
      منه احمقی که جواب رو به دست آوردم اما آنقدر سوالا سخت بود از ترس اینکه منفی نشه تکلیفم چیه؟
      به خدا حق من این نیست
      من روی زیر بیست هزار بسته بودم الان با این وضع بالای بیست هزار میشم
      آنقدر گریه کردم مثل جنازه افتادم یه گوشه . تکلیف امثال ما چیه ؟ بدبخت تر شدیم که . هیچکسم براش مهم نیست چون اکثرا ریاضی زدن
      چرا آنقدر نامردن...
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر کنم فقط برای یه تعداد کمی سواله که ده هزار رتبتو جابه جا نمیکنه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      عنوان تاپیکتون یه جوری بود منم الان ترسیدم خواهشا بزارید نتایج اعلام بشه هنوز هیچی معلوم نیس
      i`m taxic

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aramesh_ نمایش پست ها
      از وقتی این اطلاعیه جدید سنجش که نمره منفی درس های سختی مثل ریاضی رو لحاظ نمیکنه اومده تمام دوستای من دارن ذوق میکنن و خوشحالن چندتاشون حتی ریاضی رو منفی زده بودند که دیگه صفر میشه
      منه احمقی که جواب رو به دست آوردم اما آنقدر سوالا سخت بود از ترس اینکه منفی نشه تکلیفم چیه؟
      به خدا حق من این نیست
      آنقدر گریه کردم مثل جنازه افتادم یه گوشه . تکلیف امثال ما چیه ؟ بدبخت تر شدیم که . هیچکسم براش مهم نیست چون اکثرا ریاضی زدن
      چرا آنقدر نامردن...
      دوست عزیز چرا الکی با اعصاب و روانت خودت بازی میکنی ؟؟
      کی گفته که نمره منفی برای همه سوالات درس ریاضی حدف شده ؟ اینو یه مشت بی سواد و از خدا بی خبر گفتن
      کل اتفاقی که افتاده اینه که من میگم بهتون
      در کل 2 سوال ریاضی حذف شده ( اشاره ای هم نشده که رشته تجربی یا ریاضی )
      تعداد معدودی سوال سخت و پیچیده ( در حد 4 یا 5 تا ) هم با تاثیر مثبت اعمال میشن ( اینا هم اشاره نشده که مربوط به کدوم رشته است )
      در ضمن سوالات ریاضی رشته ریاضی خیلی غیراستانداردتر بود و احتمالا تعداد بیشتر این سوالا مربوط به رشته ریاضی باشه تا تجربی
      بقیه سوالات باقی مونده که 90 درصد سوالات اند طبق همون روال قبل دارای نمره منفی هستند
      این حذف سوال اشتباه یا تاثیر مثبت تعداد اندکی سوال چیز عجیبی هم نیست شما برید کلید نهایی کنکور پارسال رو ببینید چند مورد همینطوری پیدا میکنید
      درسته وضعیت کنکور در حال حاضر خیلی بی در و پیکر شده ولی هنوز به اون مرحله نرسیده که کل سوالاتو حتی واسه یه درس بدون نمره منفی کنند
      قرار نیس هرکی منفی زده به همین راحتی از نمره منفیش چشم پوشی کنند ... مگر اینکه اون چندتا سوال مشکل دار رو غلط زده باشند که خب اونا واسه همه بدون نمره منفی اعمال میشن

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به خدا حق من این نیست
      چرا آنقدر نامردن...
      نترس این اتفاق نمیفته همه ی سوالات نیست
      درسته سنجش بی در و پیکره اما دانش آموزای زرنگ هیچوقت همچین چیزیو قبول نمیکنن سازمان سنجش هم میدونه پس این اتفاق نمیفته
      LEFT
      4/19/2021

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سنجش حرف زیاد میزنه به هیچکدومم عمل نمیکنه حرص بیخود نخور

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آره درست میگید الان حرفاتون رو خوندم آروم تر شدم
      فکر می‌کنم زیادی عصبی شدم
      ممنون از صحبتاتون
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این ملت همه چیز روقبول میکنن ، زرنگ هم توشون نداریم.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به خدا حق من این نیست
      چرا آنقدر نامردن...
      سلام
      سازمان سنجش هیچ اطلاعیه مبنی بر حذف نمره منفی سوالات سخت مثل دروس ریاضی در سایتش ارسالش نکرده ، چیزی که گفتید فقط جنبه حاشیه داره و هرکس این صحبت رو کرده خواسته جو متشنج شده بین داوطلبین رو آروم نگهداره
      وگرنه هیچ سوالی نمره منفیش برای هیچکس حذف نخواهد شد
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      امکان نداره همچین اتفاقی بیوفته !
      نهایتش چند سوال مختصر که خیلی سخت بوده باشن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن