خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

هزینه آزاد سازی مدرک دکتری برای مهاجرت

سلام دوستان. کسی اطلاعات بروز و دقیق در مورد هزینه آزادسازی مدرک دکتری علوم پزشکی (پزشکی یا دندانپزشکی و دارو) داره؟ خب طبیعتا یکی از اصلی ترین مراحل مهاجرت، آزادسازی مدارک تحصیلی از گرو دانشگاه هست. من شنیدم جدیدا هزینه ها رو خیلی بالا بردن. طوری که باید معادل شهریه پردیس دوران تحصیلشون رو پرداخت کنن! خودتون یا کسی از آشناهاتون خبر داره که این طرح اجرایی شده یا نه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      سلام دوستان. کسی اطلاعات بروز و دقیق در مورد هزینه آزادسازی مدرک دکتری علوم پزشکی (پزشکی یا دندانپزشکی و دارو) داره؟ خب طبیعتا یکی از اصلی ترین مراحل مهاجرت، آزادسازی مدارک تحصیلی از گرو دانشگاه هست. من شنیدم جدیدا هزینه ها رو خیلی بالا بردن. طوری که باید معادل شهریه پردیس دوران تحصیلشون رو پرداخت کنن! خودتون یا کسی از آشناهاتون خبر داره که این طرح اجرایی شده یا نه؟
      شهریه پردیس همون پولی که اگه سوپسید به دانشجو تعلق نمیگرفت طرف باید بده فک کنم کمتر هم هست
      هیچ جایی نمیاد رایگان تو دانشگاه هاش نیرو پرورش بده دو دستی تحویل بده به یه جای دیگه
      پس همونطور که شنیدی باید تسویه کنه هزینه ای که دانشگاه واست گذاشته . چون بحث تایم هم میاد وسط و باید همون مقدار وقت بگذارن واسه پرورش یه نیروی دیگه با ادم دولا پهنا هم حساب میکنند
      بعد اگه سربازی و اینا هم نداشته باشه یه هزینه هم اونه و ...
      یه طرح میره دوساله دیگه نه؟؟ خلاص مدرک آزاد سازی میشه
      .

you can't kill spirit even if you try too​

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

شهریه پردیس همون پولی که اگه سوپسید به دانشجو تعلق نمیگرفت طرف باید بده فک کنم کمتر هم هست
      هیچ جایی نمیاد رایگان تو دانشگاه هاش نیرو پرورش بده دو دستی تحویل بده به یه جای دیگه
      پس همونطور که شنیدی باید تسویه کنه هزینه ای که دانشگاه واست گذاشته . چون بحث تایم هم میاد وسط و باید همون مقدار وقت بگذارن واسه پرورش یه نیروی دیگه با ادم دولا پهنا هم حساب میکنند
      آخه تا همین دو سه سال پیش با سی میلیون میرفتن مدرک پزشکی رو آزاد میکردن. اصلا این بساط ها در کار نبود‌. ولی اگر این طرح واقعا اجرایی شده باشه، به جای سی میلیون باید بالای سیصد میلیون خرج کرد !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

نه اون طرح دوساله که چه پردیس چه غیر پردیس باید برن
      منتها تا جایی که من میدونم بچه های روزانه با توجه به سهمیه پذیرش شده:منطقه دو و سه دو برابر و ایثارگران و منطقه یک یک برابر مدت زمان تحصیل باید تعهد بدن در مناطق محروم کار بکنند تا مدرک آزاد بشه.
      حالا هزینش چقدر هست هیچ جواب واضحی تا حالا نشنیدم از چهار پنج میلیون تا معادل کل هزینه های پردیس شنیدم
      پ.ن:این فرمی بود که بچه های روزانه پر میکردن%D9%81%D8%B1%D9%85-4.jpg
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...
      ویرایش توسط M.Faraz.Abr : 06 مرداد 1400 در ساعت 13:39

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید براتون مهم نباشه ولی به هر حال خواستم بگم که ظاهرا این طرح ابلهانه و ظالمانه لغو شده. و هزینه خرید تعهد به ازای هر سال حدود یک میلیون تعیین شده که رقم معقولیه. (هر چند همونم خودش جای بحث داره)
      ویرایش توسط AmirMorningstar : 12 شهریور 1400 در ساعت 01:24

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن