خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چهارمین کنکور پشت کنکوری

سلام دوستان من 21 سالمه تازه تو این سایت عضوشدم راستشو بخواین هیچ جایی رو پیدا نکردم که کسی بتونه کمکم کنه یا درد و دل کنم من کنکور اولم سال 98 بود هم تنبلی خودم هم روحیه خرابم باعث شد که من به بدترین شکل ممکن باشم اعتماد بنفسم تو مدرسه خیلی کم شد بگذرین از این موضوعات که من یکسالی از تجربی دور شدم و 99 رفتم کنکور انسانی ولی ته دلم عاشق پزشکی بودم میدونم پزشکی و کنکور کل زندگی نیس ولی برامن هست چون واقعا از ته دلم این رشترو میخوام برا 400هم خوب نخوندم درواقع صفر هستم خانوادم فکر میکنن من سطحم خوبه ولی صفرم میخوام برا 401 بخونم میخوام این هدفمو به نتیجه برسونم دیگه خسته شدم ولی همه ناامیدم میکنن میگن 3سال نخوندی بازم.نمیخونی نمیددنید چقد پشیمونم از گذشتم ولی چیکار کنم خب نمیتونم آیندم فدای گذشته کنم از طرفی هزینه کلاس و مشاور بالاست من نهایت میتونم تو ازمون آزمایشی شرکت کنم کتاب و اینارو بزور جور کردم خجالت میکشم به خونوادم بگم بازم پول بدن بمن سرکارم نمیرم یعنی اصلا نمیشه که برم چون قرار جدی اینبار بخونم ولی خب خیلیا میگن نمیشه سخته مردم کلی پول خرج میکنن نمیتونی بدون مساور و کلاس

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب...؟
      (فکر کردم هنوز ادامه داره )

پی دی اف هم میتونه کمکت کنه... بخون ببین میتونی با پی دی اف درس بخونی که از نظر هزینه کتاب و اینا اوکیه باشه برات!؟

دیگه اینکه، اینجا یه سری ها هستن که میتونن بهت کمک کنن و سوالات رو بپرسی ازشون... پس نگران مشاوره هم نباش (فکر نکنم کار خاصی هم بکنن مشاورا (درود به مشاوران زحمت کش سرزمینم البتههه))

آفرین، درساتووو خوووب بخوون
      که بعد یه حسرت گنده تو دلت نشینه.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      و به جای درددل و این حرفا...
      یه کاغذ بردار، دقیق بنویس که چیا باعث شدن که توی این مسیر موفق نشی بعد دونه دونه برطرفشون کن که خدایی نکرده دوباره نخوای تاپیک بزنی با همین عنوان ها و یا هرچیه هرچی...

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از سایت الا برای کلاس کنکور ها استفاده کن
      رایگانه
      من زیست جلال موقاری
      فیزیک فرشید داداشی
      ریاضی مهدی امینی راد و علی صدری برای ریاضی2
      شیمی حامد پویان نظر
      عربی پدرام علیمرادی
      دارم استفاده میکنم خیلی خوب بوده برام

به حرف خیلی ها گوش نکن
      منطق میگه یه درسی رو بخونی و ازش تست بزنی
      و دوران جمع بندی مرورش کنی و ازش تست کنکور بزنی داخل کنکور به مباحثش جواب میدی

الان فکر میکنی ماهایی که سال دیگه میخواک کنکور بدیم اطمینان داریم سال دیگه پزشکی درمیایم ؟؟؟؟؟؟؟؟
      میخونیم تا ببینیم چه میشه
      ویرایش توسط روژبین : 03 مرداد 1400 در ساعت 14:13

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای زبان هم آقای عزتی خوبه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتما پیش یه روانشناس برو تا اگه مشکلی هست حلش کنی اول،ممکنه یه چیزی مانع درس خوندنت شده باشه مثلا افسرده شده باشی چون من خودمم همچین مشکلی داشتم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کمال گرایی داری خب عزیز شروع نکردی میخوای همه کتابات تکمیل باشه کلاسات تکمیل باشه مشاورت تکمیل باشه اول یه استارتی بزن با امکانتی که داری کم کم اینا هم جور میشه شاید اصلا برای درسی کلاس لازم نداری خودت میگی صفرم باید بخونی ببینی شاید تونستی از کتاب بفهمی و نیاز به کلاس نباشه مشاوره هم همینطوره البته نت و تلگرام پره از مطالب مشاوره ای من روش کار مشاورای مختلفی رو دیدم باور کن چیزی بیشتر نمیگن شایدم حتی حرفایی که میزنن تو اینرنت بهتر از روش کارشون باشه چون میخوان مشتری جذب کنن . ولی یه کار خوب میتونی بکنی با یه فرد با تجربه حالا میتونه معلم باشه یا روانشناس حرف بزنی چند جلسه که راهنماییت کنن
      با کمال احترام هم باید بهت بگم که اگه واقعا عاشق رشتت باشی با ۴ تا حرف مردم که پشیزی ارزش ندارن درسو ول نمیکنی بلکه میری هرطور شده تلاشتو میکنی و ثابت میکنی بهشون که میتونی . الان اولین کاری که باید انجام بدی اینکه که یه ماه حدودا با هر شرایطی بخونی و امکاناتو بیخیال بشی و تلاش مستمرتو در مرحله اول ثابت کنی بعد کم کم بری روی ایرادات و کمبود های خودت خانوادت هم اینسری ببینن واقعا تلاش میکنی کمکت میکنن .
      ویرایش توسط Amir__m : 03 مرداد 1400 در ساعت 15:06

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بلندپرواز نمایش پست ها
      سلام دوستان من 21 سالمه تازه تو این سایت عضوشدم راستشو بخواین هیچ جایی رو پیدا نکردم که کسی بتونه کمکم کنه یا درد و دل کنم من کنکور اولم سال 98 بود هم تنبلی خودم هم روحیه خرابم باعث شد که من به بدترین شکل ممکن باشم اعتماد بنفسم تو مدرسه خیلی کم شد بگذرین از این موضوعات که من یکسالی از تجربی دور شدم و 99 رفتم کنکور انسانی ولی ته دلم عاشق پزشکی بودم میدونم پزشکی و کنکور کل زندگی نیس ولی برامن هست چون واقعا از ته دلم این رشترو میخوام برا 400هم خوب نخوندم درواقع صفر هستم خانوادم فکر میکنن من سطحم خوبه ولی صفرم میخوام برا 401 بخونم میخوام این هدفمو به نتیجه برسونم دیگه خسته شدم ولی همه ناامیدم میکنن میگن 3سال نخوندی بازم.نمیخونی نمیددنید چقد پشیمونم از گذشتم ولی چیکار کنم خب نمیتونم آیندم فدای گذشته کنم از طرفی هزینه کلاس و مشاور بالاست من نهایت میتونم تو ازمون آزمایشی شرکت کنم کتاب و اینارو بزور جور کردم خجالت میکشم به خونوادم بگم بازم پول بدن بمن سرکارم نمیرم یعنی اصلا نمیشه که برم چون قرار جدی اینبار بخونم ولی خب خیلیا میگن نمیشه سخته مردم کلی پول خرج میکنن نمیتونی بدون مساور و کلاس
      اگه هدف داری
      منبع داری
      برنامه ریزی داری
      و فقط تلاش نداری
      تلاش کن به هدفت برسی
      جدی باش
      تو 3 بار شکست خوردی دلیل بر این نمیشه بازم شکست بخوری
      خوندی نخوندی کاری ندارم
      اما امسالو بخون
      میدونی چرا اکثر پشت کنکوریا قبول نمیشن؟
      چون از اشتباهات گذشته درس نمیگیرن
      اگه دیدی امروزت شبیه یکی از روزای پارسالته بفهم داری میفتی تو یه چرخه اشتباه
      خیلیا *** خوردن گفتن نمیشه چون اونا نتونستن دلیل نمیشه تو هم نتونی
      برو بخون ناله کردن کافیه
      این دنیا بی رحمه صبر هم نمیکنه تا زمانی که تو همه چی برات مهیا باشه
      اشتباه دیگه ای که کنکوریا میکنن فکر میکنن باید همه چی اوکی باشه تا شروع کنن اما اون روز هیچوقت نمیاد مطمئن باش
      شروع کن بخون
      هدفتم بزار جلو چشمات
      اگه تلاش کردی براش با تمام وجود پس معلومه واقعا از ته دل میخوایش اما اگه فقط ذهنت پیششه و امروز و فردا میکنی تو یه آدمی هستی که فقط حسرتشو میخوره اما در واقع به چیزای دیگه هم راضیه
      یا شروع نکن یا اگه شروع میکنی درست و اصولی شروع کن و تا تهش برو
      7 صبح بیدار شو هر روز به میزانی که میتونی بخون مثلا 5 ساعت و این تایمو افزایش بده تا مهر به 10 ساعت و زمستون 11 ساعت و بعد نوروز هم 12 ساعت
      این تایما اصلا کم نیست و 15 ساعت و اینا همش توهمه بتونی مداوم بخونی با این تایمی که گفتم (البته من میانگین گفتم برای هر فرد ممکنه متفاوت باشه البته تا نهایت یکی دو ساعت نه بیشتر) قطعا قطعا قطعا به هدفت میرسی و رتبه عالی میاری
      اگه هم فکر میکنی سخته و نمیتونی برو دنبال یه رشته بدون کنکور و خودتو علاف نکن چون رسیدن به هدف سختی میخاد که متاسفانه بچه ها میخان سختی نکشیده برن سر کلاس بشینن بگن آفرین چقدر باهوشی
      LEFT
      4/19/2021

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان ... از طرفی هزینه کلاس و مشاور بالاست من نهایت میتونم تو ازمون آزمایشی شرکت کنم کتاب و اینارو بزور جور کردم خجالت میکشم به خونوادم بگم بازم پول بدن بمن سرکارم نمیرم یعنی اصلا نمیشه که برم چون قرار جدی اینبار بخونم ولی خب خیلیا میگن نمیشه سخته مردم کلی پول خرج میکنن نمیتونی بدون مساور و کلاس
      سلام؛ از سایت مای گاج می تونین کتاب های نو و دست دوم رایگان دریافت کنین. خیلی ها هستن کتاب اهدا می کنن اونجا.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مختصر بگم مفید بگم گیرا بگم:
      خیلیا گ و ه میخورن میگن نمیشه

همونایی که خودشون دو سه برابر سن تو سن دارن دو سه برابر زندگی تو برای زندگی خودشون ر ی د ن بعد برای تو دستور صادر میکنن . خودشون تو زندگی خودشون هیچ پ خ ی نشدن برای تو گ و ه خوری میکنن
      البته ببخشید ها شاید فامیل و ... شما باشن ولی همین فامیل تبدیل شده به گ و ه خور اعظم زندگی ما ها
      جوانی که 21 سالشه رو اینطوری نا امید میکنن میندازن به جون جامعه
      بهشون بگو 21 سالگی نتونم پس کی میتونم ؟؟؟ 51 سالگی ؟؟؟
      عزیزم راه خودت رو برو و اینقدر تلاش کن تا مشت محمکمی بکوبی تو دهن همه اونایی که میگن نمیتونی . ولی باید قبول کنی راه راه سختی و پر مشقتی هستش پس یک لحظه شک و تردید به دلت راه نده و این افراد گ و ه خور رو هم از زندگیت حذف کن
      با پدر و مادر و خانواده هم صحبت کن به صورت کاملا منطقی و قانعشون کن که زندگی تو به این یک سال وابسته است و ازشون بخواه این یکسال رو باهات کاری نداشته باشند و سر به سرت نزارن . بهشون بگو که مسئول تمام اینده ات رو به دست میگیری این سک سال
      بهشون بگو اونا برای خودشون زندگی کنن این یکسال رو تو برای خودت
      همه چی با گفت و گو حل میشه نگران نباش .

برای مشاور و ... هم اینقدر توی اینترنت الآن منابع و مشاوره رایگان و ... و صوت و کانال مشاوره هست که نیازی به مشاور واقعا احساس نمیشه و خودت میتونی با همین کانال عیلرضا افشار خودت رو بسازی و راهت رو هموار تر کنی
      برای منابع هم از خانواده سعی کن کمک بگیری مطمئننم درکت میکنن و حمایت میکنن ازت . بزرگترین یار و کمک رسان تو همین خانواده است با این الفاظ خجالت و ... این منبع رو از خودت دریغ مکن و جریان رو بهشون بگو که میخوای کتاب بخری و ... اگه به هر دلیلی کمکی نرسید از کتابخونه شهرتون استفاده کن ببین کتاب کمک درسی آپدیت دارن یا نه . اگه هم نشد دیگه ناچاری با قرض و .... کتابارو تهیه کنی
      جلسه اول زیست حنیف عظیمی رو هم از تاملند حتما ببین رایگان هستش

" چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 03 مرداد 1400 در ساعت 20:28

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدایی اگه من میفهمیدم کی تو مغز بچه ها گفته بدون مشاور و کلاس نمیشه موفق شد خوب بود
      من خودم نه مشاور داشتم نه یه دونه کلاس رفتم . این تفکرات اشتباه چیه دارین
      کتاب + آزمون کاملا واسه قبولی کنکور کافیه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول اینکه چقدرر خوبه که برای هدفت دوباره میخوای تلاش کنی امیدوارم امسال تمام تلاشت رو بکنی و به اون هدفی که دوست داری برسی. و اینکه بعد از یک کنکور هم میتونیم به این تجربه برسیم که کنکور فقط و فقط تلاش و به تسلط رسیدن و در نهایت مدیریت خودت و زمانت در سر جلسه هست . ببینید کلا ذهن ما عاشق حاشیه است یعنی در دوراهی بین درس خوندن و حاشیه ساختن و به اون فکر کردن مورد دوم رو انتخاب میکنه شما هنوز در اول راه شروع کردی به این فکر میکنی که من میترسم اگر مشاور نداشته باشم و پول خرج نکنم برای کلاس های مختلف قبول نشم، دو روز دیگه کل وقتت صرف این میشه چه مشاوری خوبه بعدش چه کلاسی خوبه بعدش چه منبعی خوبه ( همه ی اینها مثال بود) در نهایت هم حاشیه هایی مثل سهمیه ، سیل ( خدای نکرده ) ، کرونا و .... هست ببین دوست عزیز اینها فقط باعث میشه از مسیر دور باشی . مشاور برای چی وقتی این همه کانال و سایت های مختلف هستن که به صورت رایگان مشاوره درسی میدن . کلاس برای چی وقتی اینهمه منبع درجه یک در بازار هست و میتونی بخونی و باهاشون به تسلط برسی . بابا درس بخون تست بزن به تسلط برس سر جلسه دقت کن به سوال ، زمان رو مدیریت کن اگر به هدف نرسیدی بیا.. ( برای آخرش نتونستم چیزی پیدا کنم ولی خب چون جمله ام خوب بود تغییرش ندادم)) یعنی میخوام بگم میرسی فقط این "خیلیا" و این "مردم" رو ول کن من که خودم از "مردم" هستم تو زندگی خودم موندم موفق باشی .
      راستی امروز و فردا نکن شروع کن به خوندن . بهترین تایم برای شروع کنکور الانه

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تست و مرور بیشتر = رتبه بهتر ..بقیش حاشیه هست

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      تست و مرور بیشتر = رتبه بهتر ..بقیش حاشیه هست

والسلام

تمام

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام حالت چطوره تو همین سایت نوشتهzero نامه برو مطالعه کن کمکت می‌کنه در ضمن آزمون آزمایشی مهم هست پس حتما برو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن